Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

ferdica
17. nov 2008

Ahojkajte. No veru, toto pocasie je o nicom, mne sa absolutne nic nechce, len by som lezala v posteli a oddychovala. Ale s detickami sa von musi. Ved by sme sa doma zblaznili 😅 uz sme vymysleli to mamickovske stretko?hm?.. 😵

lucinka82
autor
17. nov 2008

ahojkajte, no Juro isiel s malym k svokrovcom, tak mam hodku oddych 😉

Ferdi, a piatok?

kakatka1
18. nov 2008

Dobre ranko, Tak ja vas uz pozdravujem z prace.Veru rano sa mi budilo tazko.Zvyknuta lezkat do 9h s drobcom 😒 No nic, dam si kavicku a idem na to. Pekny den 😵

lucinka82
autor
18. nov 2008

Kati, a kde robis?

monca301
18. nov 2008

Katka drzime palce 😉

sakura77
18. nov 2008

ahojte!
tak sme sa vratili z dovolenky,jajaj hned by som isla naspat ked som zbadala tu kosu,brrr,ale aspom sme si este troska priblizili leto

teda katka,tak uz predsa zarezavas 😉

ledva som vas nasla,ked uz je novy nazov 🙂

monca301
18. nov 2008

ahoj a vitajte doma 😉

Veru uz zacala byt riadna kosa

kakatka1
19. nov 2008

Dobre ranko Moni dakujem za podporu 😉 Ale najhorsie mam za sebou,uz to bude len rutina.Vcera po praci som mala pocit ako keby som ani na materskej nebola.Siminka znovu potrapili zubky,od pondelku nie je vo svojej kozi a vcera sme mali zvysenu teplotku. ☹

danka0905
19. nov 2008

Ahojte baby
No my sa mame už lepšie,ale ešte kašlu dievky,tak sme stale doma,Peťku som nedala ani do školky,nech sa prelieči.
Mam navarene,upratane,Saška spi,Peťka sa hra a ja nemam normalne čo robiť,to ani nebyva... 😝

ferdica
19. nov 2008

Ahojkajte. Vany ma zase od vcera nejaky zapchaty nostek, tak sme radsej boli len vo vnutri a nebehame po vonku. Dnes sme mali rano ake mile prekvapenie, ked snezilo. Katik, drzkaj sa v robotke 😉 takze sa dnes neprideme radsej hrat, aby sme vas nahodou nenakazili. No a mamickovske stretko hocikedy, aj v piatok. Len sa dohodnite, komu to vyhovuje a komu nie. Sakura vitajte doma. Kde ste boli na dovolenke? 🙂 Moni a dakujem za plienocky 😉

monca301
19. nov 2008

ahojte

Tak aj Filip je soplavi a ma aj kasel. Ja,ale dnes na trenig pridem,takze kludne poobede pridite. S malym bude svokra.
Od rana ma vytaca,hned rano mi vysypal kvetinac,chvalabohu sa mi ju podarili zachranit.

lucinka82
autor
19. nov 2008

ahojte, aj my sme chory, cely je zahlieneny, takze tiez neprideme ☹ Nornalne rozmyslam, ze ked sa zobudi, vybehnem este k doktorke, ved to neni normalne, aky je zahlieneny 😖

monca301
19. nov 2008

Filip je len soplavi a a obcas trosku zakasle,ale hned som zapalila aromalampu a solnu lampu. Naposledz ked mal soplik mu vysli stolicky a momentalne mu idu spodne trojkz,takze to moze byt aj od toho.
My tiez radsej nejdeme von,len doobeda som musela ist oproti do obchodu nakupit a po ceste mi spadol a pravdaze do kaluze,tak som musela dat hned prat. ☹

sakura77
19. nov 2008

ahojte,tak dnes sa asi nik nepride hrat poobede,co?

ferdi,boli sme v spojenych arabskych emiratoch-dubai a tak,super teplucko,vyvalena pod 33 stupnami cely tyzden,tak si vies predstavit ten sok teraz tu,brrr 😝

vidim ze druhe kolo kaslov a soplov zacina,nooo,vyliecte sa rychlo 😉

danka0905
19. nov 2008

Ahojte
Monika ešte nie su tie plienky?

zusska80
19. nov 2008

ahojte... tak my sme sa dnes presli do cvc... a tam nikde nikoho... niektore ste dali aspon vediet, ale myslela som, ze tam niekto pride... a nic... tak sa skoro vyzdravte!!!papa

kikaz
19. nov 2008

Ahojkajte. Dúfam, že budúcu stredu už prídeme.pomalinky to ustupuje tak dúfam,že to už dlho nepotrvá veď je zachorená už druhý týždeň. ☹
No moni to ste si dopriali ani sa ti nečudujem z toho teplúčka sem do zimy a boli ste spokojný ? 😉 No Dubaj je aj môj sen ale asi ak sa znovu narodím 😀 Alebo že by na 70tku 😀 😀 😀
Kati tvoje pocity poznáme ja pracujem od 7 mesiacov a je to ťažké ale zvykneš si 😉

Babulky vianoce blýžia už máte darčeky?
🙂

monika165
19. nov 2008

ahojte 🙂 ,
Kati tak ja nemam este ani jeden darcek 😅 , uz by som sa asi mala zacat po niecom obzerat...
My ideme v pondelok do tej nemocky, tak by Lujza nemala ochoriet, lenze trochu pokasliava, tak uvidime, co sa z toho vykluje ☹
No baby a co ten piatok? Kto mozete?

monika165
19. nov 2008

Sakura krasne foto, tisko zavidime ... 😉

kikaz
19. nov 2008

Ja podľa tatu , ak bude doma tak asi áno ale to neviem nikdy dopredu aj ked v sobotu idem do PD na sono ale nejak zvládnem

rosinka
19. nov 2008

no Sakura, super fotky, ja to tíško závidím 😲

monca301
19. nov 2008

No veru chuda Zuzka len sa prehnala. ☹

Veru Moni super fotky 😉

My ideme zajtra k dr,takze cvicit neprideme ☹

zusska80
19. nov 2008

monika, nam to nevadi, aspon sme sa presli... len keby som prisla neviem napr. zo sipku, asi by som sa aj nahnevala trosku... my to mame z domu pat minut...

a na to mamickovske ja baby nemozem, najdete ma v bagetarni ak by ste boli hladne... 😉

papa

kikaz
19. nov 2008

Moni krásne foto aj ja zavidííím 😉 😉

miruliacik
19. nov 2008

Ahojte.
No riadne sa nam okosilo.
My sme dnes neprisli, som nejaka mimo... Bolela ma hlava, aj som si s Hankou pospala. Dufam, ze nebudem chora.... Posledne dve noci otras. Ale vysiel nam zub-stolicka, tak to asi z toho.Uz len 3 a sme na komplet...
No my piatok asi tiez nie. V sobotu ideme na cely den do Nitry, takze po akcii by to bolo asi tazke. A co keby sme isli v sobotu? Nevyhovuje?

monca301
19. nov 2008

no mne to tiez viac vyhovuje v sobotu

sakura77
20. nov 2008

dik baby,uz si aj ja len sama sebe zavidim ked sa pozriem na tie fotky,hned mi je teplejsie 😀

ja este nemam ani jeden darcek,ani sa mi nechce po tych obchodoch behat,takze u nas to budem riesit hlavne cez internetove obchody a hotovo.

lucinka82
autor
20. nov 2008

ahojte, no Mikuas dohodnuty, sa tesim, co vymyslime pre deturence 😉
My mame zapal stredneho ucha, antibiotika, no super. Von v zoadnom pripade, ja som len zvedava, ako udrzim Oliverka doma ☹

monca301
20. nov 2008

ahojte

Lucka sme na tom podobne len my sme cely zahlieneny a tiez mame ATB. Myslela som si,ze ked je dieta zaockovane prevenarom,tak nedostane zapal stredneho ucha.

Ani ja nemam este darceky a vlastne neviem ani co kupit.

A o kolkej bude ten mikulas? Ja mozem vybavit akurat tak tanecny program. 😉

gabika146
20. nov 2008

ahojte no pri tomto otras pocasi sa ani necudujem ze ste kolky chory rychlo sa vyliecte 😉
idem skusit podavat foto z cvc 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre