Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

lucinka82
autor
5. máj 2009

ahojte, zajtra by aj mohlo byt stretko, ale ked bude zima, tak neviem. Ale ked bude celkom fajn, mozeme dat na Salasi, nie?

rosinka
5. máj 2009

teraz som dopozerala počasko a má zajtra celý deň pršať, tak na ihrisko sa asi nepôjde 😒

lucinka82
autor
5. máj 2009

no ved uvidime, hadam sa nam vycasi 😉

monca301
6. máj 2009

Lucka na Martinovej svadbe si bola aka kocka. 😉

lucinka82
autor
6. máj 2009

a ty si ma Monika kde videla?

monca301
6. máj 2009

na moja svadba 😉

lucinka82
autor
6. máj 2009

hej? Idem si to hned kuk 🙂

Inak, mame za sebou super den, Oliverko mi tak sikovne dnes padol, ze sme museli ist na sitie hlavy, chuda, uz ho to aj zacina boliet, je mrzuty, umrncany, tak isiel na chvilu k starkym. Za tyzden mame ist na vybratie stehov, ale neviem, ako bude dnes chuda spinkat, lebo to ma vzadu a neda sa mu ani lezat ☹

petrastudent
6. máj 2009

Jaj chuďátko Oli, tak at ho to rychlo přebolí.

monca301
6. máj 2009

To mi je luto, chudatko moje musi ho to riadne boliet. 😢

tak mi mame pre istotu horucku,ja uz neviem kedy sa z tychto chorob vymotame. 😠 😠 😠 😠 Mam uz na vsetko nervy,keby aspon neplakal pri tom stale. Myslela som si,ze po mesiaci si na to zvykne,ale bola som riadne naivna. 😢 😢 😢 aspon,ze hodoty ma uz super,klop,klop,klop.

petrastudent
6. máj 2009

Moni vydrž!! Musí to být strašné být tak dlouho nemocní. Tak vám posíláme trochu našeho zdravíčka, ať už je vám lépe. ☹

kakatka1
7. máj 2009

Ahojte! Nasim Monikam vsetko najlepsie, hlavne toho zdravicka!

zusska80
7. máj 2009

ahojte. vsetkym monikam len to najlepsie prajeme...
prajem krasny den...

sakura77
7. máj 2009

ahojte!
tak my sme uz doma,najhorsie mame za sebou,kiko bol velmi statocny a na to ze bol najmensi(boli tam este dvaja 4-rocni)tak to znasal asi najlepsie,aj ked po narkoze plakal asi polhodku,potom lezkal

a vecer uz behal po chodbe,noc bola do polnoci horor,lebo stale chcel lezat na brusku-jasne ze si to vzdy pricvikol,tak nariekal,tak sme boli potom za sestrickou,nieco mu dala a potom asi po hodine konecne zaspal

doobeda bol uz uplne dobre na tom,ale potom mu davali dole tie obvazy,tak zas to ma take ubolene,place pri cikani este,ale uz sa aj vycika-vcera to boli len take cvrky

no a co sa najviac bojim,vecer a potom trikrat za den mu to mam namocit do teplej vody a natriet framykoinom,tak to neviem ako urobim,ked si na to neda ani pozriet,nie este chytit 😒

no a diky za blahozelania,viem si aj lepsi den na to predstavit,ale co uz,musime vydrzat,ahojte!

monca301
7. máj 2009

ahpjte

Moni vitajte doma. 😉
No ja si viem tiez predstavit krajsi den. My sme boli doobeda v nemocnici na rengene, ci nema Filip nahodou zapal pluc,ale chvalabohu ma pluca ciste. potom poobede sme stravili stahovanim 39 stupnovej horucky.

Dakujem vam vsetkym za priania. 😉

gabika146
7. máj 2009

aj my prajeme monikam vsetko naj
moni na vas sa to pekne vali s tymi chorobami dajte sa rychlo dokopy 😉

miruliacik
7. máj 2009

Ahojte.
Monikam vsetko naj k meninka. Kikovi rychle zotavenie, Filipkovi aby sa uz dostal z toho kolotoca chorob a Oliverkovi nech sa zahoji hlavicka.
My sme zdravi a v poriadku. Aj ked vcera som musela ist lekarovi, mala som troska problemy. Musim teraz troska oddychovat a dufam, ze bude vsetko ako ma.
Hanka je zdrava, dufam, ze nas to pocasicko nezlozi do postele.
Zajtra ideme na policiu ohladne toho Hankinho urazu. uvidime ako to dopadne.
Kedy bude stretko? 😉

lucinka82
autor
8. máj 2009

ahojte, aj my prajeme dodatocne Monikam vsetko naj naj k meninkam 😉
Mirka, a co sa stalo? Dufam, ze je vsetko oka 🙂

Ved teraz ked bude teplucko a nadherne, stretka mozu byt aj kazdy den na Salasi, my sme boli aj dnes 😉

kikaz
8. máj 2009

Ahojkajte aj my prajeme neskoro ale predsa Monikám všetko naj. Nám začínajú soplíky tak sa malá stále prehadzuje a mrnčí takže asi nebudeme pre zmenu hore každé dve hodky ale asi celú noc dúfam že to budú len soplíky a nie choroba ☹

monca301
10. máj 2009

Viktorke prajeme vsetko,vsetko naj. Hlavne zdravicka. Filipko posiela pusinku.

monca301
10. máj 2009

a este aj vsetko naj ku dnu matiek. 😉

gabika146
10. máj 2009

ahojte vesetko naj ...k najkrajsiemu sviatku roka 😀 😀
a viki vsetko naj
ako sa mavate my celkom fajn maly zdravy klop klop a zacinam si uvedomovat ze treba hladat robotku uzu lenpar mesiacou a a rd je fuc 😢
pekny zvysok vikendu

sakura77
10. máj 2009

no,tak to ja uz tento problem nemam 😀 😀

gabika146
10. máj 2009

moni a to vam v dobrom zavidim 😖 😉

kikaz
10. máj 2009

Vikinka ďakuje všetkým gratulantom a samo posiela pusinky 😉

sakura77
11. máj 2009

gabi,ved snad sa cochvila pridas do klubu grckajucich barbin 🙂
ale je krasne co?uplne leto teda,skoda ze sa to ma zas pokazit 😒

my sa doma liecime,kiko je inak v uplnej pohode-kym netreba prevezovat-tak to je iny horor,ale musime vydrzat,nic ine nam neostava,ze ano

lucinka82
autor
11. máj 2009

ahojte, vy ste urcite vonku a ja sa musim parit v praci,aj vcera aj dnes, no hroza. Oliverko bol vcera cely den s tatom a dnes je s maminou, aspon ju vyvetra, chi. Inak poviem vam, parit sa v takomto teple v kuchyni, to je strach ☹

petrastudent
11. máj 2009

Gabi koukám, že už jen my dvě jsme poctivé Partizánské snažilky ☹ - neboj určitě nám to za chvíli vyjde. To aby nás nebylo v porodnici v novembri vela 🙂

monca301
12. máj 2009

ahojte
My sme boli dnes v BA na kontrole,dostali sme sa tam do strasnej zapchy,myslela som si,ze sa odtial ani nedostaneme. Isli sme akurat vtedy ked isli ludia z roboty a pri poluse robia cestu,ytakze jeden jazdny pruh je uzatvoreny,no hroza. 😠 😠 😠 😠

kikaz
15. máj 2009

Ahojkajte no ako sa mávate? My fajn ked je pekne sme stále vonku a ked nie tak si robkáme program pri telke

miruliacik
15. máj 2009

Ahojte.
Aj my sa mame celkom fajn.... Byvame vonku ked sa da a ked nie, hladame nahrady program, aby som z toho nescvokli......
Dnes sme boli cely den v Uherciach na rybacke. Hanka vyfasovala gumaky, behala okolo vody a bol pokoj.
Ja s babom sa mame celkom fajn, viac sa snazim oddychovat aj ked pri Hanke sa to nie vzdy da. Dufam, ze sa to po najblizsiu kontrolu uplne upravi.
Inak som si vsimla, ze sem v poslednom case nikto nechodi ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre