Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

daninka21
4. nov 2009

dievčatá a vy ešte nespíte? aspoň že nestraším v noci hore sama...chichi, zuzanka vôbec nemusíš pochybovať o tom že čoskoro po pôrode budeš vo výbornej forme, ved budeš mať okolo koho skákať. A čo sa týka mimomamičkovských aktivít, ani s tým nebudeš mať problém a ak by sa vyskytli nejaké "chybičky krásy" a nemala si pri kom nechať bábätko, vieš na koho sa môžeš obrátiť. Pre mňa to bude najväčšia radosť a kludne môžeš aj v noci, veď my aj tak poriadne nespávame, tak v tom nevidím žiadny problém 🙂

zusska80
5. nov 2009

dobre ranko...

danielka, dakujem vopred. ale to by som nemohla prijat, ani keby som cchela. to by som mojmu muzikovi pokazila radost. ked on sa tak rad stara o deticky, hlavne v noci, ked spia 😉 😉 😉
a este jeden dotazik... ved ty sa chystas s nami, takze na jar sa mozu rodicia tesit na nocnu zurku s malou danielockou... 😵 😵 😵

monca301
5. nov 2009

dobre ranko

Tak vy ste sa tu teda vykecavali,ale ved treba.
My sme boli 3dni v BA. To tu je ako iny svet. Tam je kopa snehu a tu nic. Ale zasa ta bolo strasne v takom necase sa nemozes tulat ani po meste. Aspon,ze tam maju hypermarkety. 😉 Len u dr to bolo otras,cakali sme tam az 5 hodin,este ze som zobrala kociar a Filip v nom zaspal.
Ja v piatok tiez nepridemmam stretavku zo strednej. Takto vas teda bolo riadne vela vcera,ale ved hadam teraz sa to zlepsi,myslim navsevovanost v cvc. 😉

kakatka1
5. nov 2009

Ahojte! Tak super ze stretko sa konecne rozmaha. My sme boli vcera cakat tatinka z robotky a na hodku sa mi uz nechcelo. Dufam ze ste zatial vsetci zdravi, Ta chripcina strasi na kazdom rohu. 😠 ☹ 😠
Zuzi, aj dodrziavate s manzelikom domacu ulohu 😉

ipka
5. nov 2009

ahojte 🙂
zusska aj ja sa hlasim, este nas neodpojili, ale teraz sme uz zacali s mischel kecat aj na zivo na prechadzkach a vecer sa musim venovat sem tam nasmu ocinovi, lebo mi zacal hovorit ze som zavislak 😀 (na modrom konikovi 😝) ale sem tam vas citam....ja som uz aj myslela ze si porodila ked si sa tiez tak dlho neozyvala....ako sa drzi sara?

zusska80
5. nov 2009

ahojte.
tak mna dnes pani ucitelky poslali prvy krat domov, na hodinku. tak sa tu musim odreagovat. isla som ze upratovat, ale to sa nedaaaaa... ked si predstavim, ako tam to moje dieta place ☹

moni, a to ste s filipkom neboli objednani, alebo co??? no ja by som bola nasrata... ja neviem cakat. maximalne pol hodinku, ale viac by ma porazilo, hlavne s dietatom... to je tam akoze normalne ?😲

katka, ved ste mohli prist. aj hodinka by stacila 😉
a o tej chripke ani nehovor, hlavne teraz, ked sa chystam rodit... baby z ba uz stresuju, ze tam asi nebudu ani navstevy v nemockach povolene, tak to si neviem predstavit. este ze tam mam svokru, tak hadam mi tam saru nejako prepasuje na izbu 😒
a domaca uloha je pre mna sice uz dost tazka, ale dodrziavame 😉 . aj nas pochvalil pan doktor 😀
a ty sa ako citis? aj tebe uz tie tyzdne nejako rychlo nabiehaju 😉

ipka, z toho si nic nerob. aj mna nas tatino nazyva modrou zavislackou... ale to len preto, ze sa bijeme o jeden pc. a on sa nemoze ihruskat. ale u nas sa to vyriesi na vianoce, ked prikupime notebook a to uz budeme vsetci spokojni 😅 ale potom si uz neviem predstavit, ako dopadneme. ved ked mu budem chciet nieco povedat, tak mu asi budem musiet napisat mail alebo cez skype 😀 😀 😀 a sexovat budeme asi tiez cez internet 😀 😀 😀

sakura77
5. nov 2009

zuzi 😀
neboj,sarinka urcite prestala plakat len co si "zahla za roh",oni sa tak tvaria pred nami hlavne... 😉 mne kiko uz tiez oznamuje ze do skolky uz nepojde,no ale chce nechce,v pondelok nastupuje zas,musi a hotovo...len skoda ze uz mame druhu pauzu,takto si mysli ze moze mat hocikedy volno... 😠

monika165
5. nov 2009

ahojte,
Zuzi si ma pobavila...ale na druhej strane, ved v sestonedeli potesi aj taky sex cez internet.. 😀 😀 😀 ...
Baby ako tak pozeram, vy uz vsetky porodite za chvilu, sa tesim s Vami...a Katka caka dievcatko jeeej, gratulujem..
My sa mame inak celkom fajn, ja sa zase na druhej strane tesim, ze s mojimi detmi je stale menej a menej roboty, uz su taki samostatnejsi, sice sa biju hlava nehlava, ale na to som si uz zvykla... 😅
Uz som chcela prist konecne aj na stretko, ale bojujem uz asi dva tyzdne s nadchou, tak Vam nechcem nakazit deticky a hlavne tehulky... 🙂 Ked vyzdraviem, tak urcite prideme, sa tesim, ako Vam na chvilocku popestujem tie vase vonavucke babatinka.. 😉

kakatka1
5. nov 2009

Jaj Zuzka ani sa nepytaj, mam sa fajn az na to ze si pripadam strasne velka a nemotorna uz teraz. Uplne ine ako pri Simkovi, asi starnem alebo co. 😅
Moni, este sa uvidi ci dievca, ja som stale nejak na pochybach aj ked doktor si bol dost isty, ved si to overime na najblizsom sone. Dokonca aj Sakure sa snivalo ze budeme mat chlapca 😅

zusska80
5. nov 2009

dnes skolka standardne... trosku sme plakali, trosku nie. tak bojujeme dalej 😖 ale podstatne je, ze aj zajtra tam chce ist. co dost nechapeme, no ale co je v tych detskych hlavickach niekedy, to sa ani neda vysvetlit, ze 😅

katka, veru aj ja to druhe tehotenstvo povazujem za horsie, ako prve. ale to asi preto, lebo uz mame okolo koho behat. tak preto sa nam zda, ze sme nemotorne... ale hadam co sa tyka porodu, ze to bude naopak. aspon teda v mojom pripade. neviem, aky si mala ty... 😉

moni, keby len v sestonedeli. ja by som prijala aj takeho pol roka pauzu 😝 😝 😝
a samozrejme, ze vas ocakavame v cvc. tak sa rychlo uzdrav, nech nas este stihnes 2v1. lebo potom budeme asi dlhsie absentovat. no ale vramci kocikovania vas urcite prideme kuk 😉

a sakura, to som nevedela, ze ty nakoniec snivas o chlapcovi 😀 😀 😀 hlavne po tej kopke ruzoveho co si si nakupila 😅 😅 😅

sakura77
5. nov 2009

zuzi,nie jaaaaaaaaa,to sa mi snivalo,ze katka caka chlapceka 🙂 ja to uz mam stvornasobne potvrdene,ze dievcatko,tak snad ano 😵 🙂

zusska80
5. nov 2009

jaaaaaaj, pomoc, ja uz neviem citat. moni sory, tak to katka??? uz som sa zlakla, ze uz aj ja sa mam obavat, ze nie je nic isteee 😲

monca301
5. nov 2009

Zuzka objednany sme boli,ale este 37ludi s nami. 😠 😠 Najviac ma nastvalo,zeFilip tam plakal a ona vysla z ordinacie a povedala mi,ze este 5ludia su pred vami,skuste vydrzat. A potom ked smeisli dovnutra Filip zaspal.Aspon som sa s nou v klude porozpravala,slubila mi,ze najblizsie skusi menej objednat,aby smemenej cakali,ale to veeelmi pochybujem. 😠

zusska80
5. nov 2009

moni, a co ste dnes neboli cvicit? bolo fajn...

no to nechapem, naco si toho tolko objednavaju... ja by som mala ine nervy... a este ste boli z takej dialky...

mischelka23
5. nov 2009

zussi veru som sa ťa chcela opýtať ako vám to ide s tou úlohou... 😉 no veru neviem čo by ti povedal mužík keby si mu povedala o pol ročnej pauze 😕

zusska80
7. nov 2009

ahojte.
to mame zase "krasne" vonku, co? 😒
veru mischel, polrocna pauza u nas nehrozi 😅 jedine, zeby som si zohnala nejaku nahradnicku 😀 no hadam sa rychlo zotavim, teda rychlejsie ako po prvom porode. 😝

tak maminky, aj napriek skaredemu pocasiu vam prajem krasny vikendik

sisi
7. nov 2009

🙂 Dobrý vecer, tak kedy pojdeme cvicit do CVC?

mischelka23
7. nov 2009

zussi a ty čo si mala nejaký problémový pôrod...no neboj, dobre to dopadne 😉 ..a manžel bude tiež spokojný 😀
che che a dnes sa nám prvý zubček prerezal...juchúúúúú 😀

zusska80
7. nov 2009

mischel, tak arwen gratulujeme k prvemu zubku 😉 to sa jej bude konecne dobre hryzkat... si ajja pamatam, ako som sa vytesovala z prveho sarinho zubku. teraz sa budem tesit, ked uz jej dorastu posledne dva a mame hotovo 😝
inak, problemovy som nemala prvy porod. ale po porode som sa dost dlho zotavovala. urcite to nebolo len tych 6 tyzdnov. 😝

mischelka23
7. nov 2009

che ona je profíčka, vie perfektne hryzkať aj s ďasienkami 🙂 no Sára ešte dva a potom opať u druhého drobca 🙂 a čo baby?nad darčekmi už rozmýšlate (kupujete)?? 😵

zusska80
7. nov 2009

no veru, ja nad darcekmi este nerozmyslam. teda pre saru uz asi viem co, ale pre ostatnych nehrozi... asi kupim maslu a obviazem s nou maleho ked sa narodi a suchnem ho vsetkym pod stromcek, pri najhorsom, keby som nestihla darceky nakupit 😀 😀 😀

mischelka23
7. nov 2009

che 😀 to je dobré a šuchni sa tam aj ty a manžela máš vybaveného 😉 😉

zusska80
7. nov 2009

mischel, ja sa pod stromcek asi nezmestiiiim 😅 😅 😅 ale diky za radu

mischelka23
7. nov 2009

do vianoc už budeš fit 😉 zussi a Sára máva dudlík?lebo moja stále a teraz keď jej rastú zubčeky tak nebude mať z toho krivé zubčeky??

zusska80
7. nov 2009

jasne, sara je dudulkove babatinko 😵 ... a este ju to drzi. ale od roka jej dovolime uz len na spanie. ale nie kvoli zubkom, ale kvoli tomu, aby sa nestala zavislaaaaa... a hlavne teraz ked uz riadne vykecava, tak cez dudulu nic nerozumieme... no aj ja som pocula, ze z toho mozu byt krive zubky, ale ja to neriesim. my sme traja surodenci, vsetci odchovani na dudloch a ani jeden nemame krive.
ale mame tu odbornicku na zubky, tak katka (kikaz) nech sa vyjadri 😉 😉 😉

gabika146
8. nov 2009

lucka vsetko naj k narodkam 😀

zusska80
8. nov 2009

aj my sa pripajame ku gratulacii! vsetko najlepsie, luci 😵

lucinka82
autor
9. nov 2009

jej dakujem babulky 😉

sakura77
9. nov 2009

ahojte!
lucka vsetko naj naj 🙂
my sme dneska boli konecne po 11 dnoch vskolke,rano sa mu teda moc vstavat nechcelo,ale nalakala som ho na lentilky v aute,tak isiel 😀 a ked sme prisli hned sa rozbehol do triedy,ani na mna nepozrel a domov som ho musela asi 5 krat zavolat-lebo skladal puzzle jak o zivot 😅 a zajtra idu na nejaky vylet,ze nejake zvieratka na Kliz pozriet,tak sa uz tesi-a este k tomu autobusom,no tak to bude zaaaaaaazitok prenho 🙂

mne uz je totalne na houby,vstko ma boli,tlaci,taha,no este nejako vydrzat ale uz budem rada,ked bude babo vonku veru....

v stredu by sme radi prisli do centra,tak dufam ze bude riadna ucast... 🙂

zusska80
9. nov 2009

ahojte.

moni, aj my sa v stredu chystame... tak my dve sme zatial iste 😉

aspon si trosku postazujeme, na tie nase podvozky 😅 ak samozrejme dovtedy neporodime, ze? lebo ja by som isla tiez aj hned rodit. a v stredu este taky pekny datum mame a este aj vyrocie...

tak to ma kiko super v skolke, ze uz chodia na take vyletiky...
ja som sa dnes bala, ze co bude po vikende a vraj uz sara neplakala, ale zo zaciatku stale spominala, ze tatino pride, tatino pride... no a pozoooor, predlzili nam dobu o 15 minut. sa s radimom smejeme, no ale co uz. ucitelky si nevyberies 😀 ked to takto pojde dalej, tak hadam o dva roky uz bude v skolke aj cely den 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre