Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

zusska80
22. júl 2010

ja tak az okolo 18, ked nebude taky hic

jarkah
22. júl 2010

Ahojte, prepáčte, že vám sem skáčem -- nechodíte niekto k Mudr. Kretikovej? Potrebovala by som súrne jej telefónne číslo. Neviem ho nájsť a to, čo udáva na nete je nefunkčné. Veľmi pekne ďakujem. 🙂

sakura77
22. júl 2010

my sa mozno ukazeme tiez 😉

zusska80
25. júl 2010

ahojte
no baby baby, co ste sa k nam vcera nepridali??? bolo supeeeeeer!!! ja, danielka a monika sme boli v jazz-rockaci, odporucam. dobre by bolo aj s partnermi, lebo hral aj sladakove kola, tak to sme sa trosku nudili. a hral taky uz sedivy dj. na konci nas aj osobne prisiel pochvalit a podakovat sa nam, ze sme sa tak dobre zabavali. nabuduce sa dufam pridate viacere.
ok, lucim sa, idem dospavat

monca301
25. júl 2010

ahojte
veru vcera bolo super,mozte lutovat,ze ste neboli. ja potom co som spala len 4 hodky,tak celkom dobre fungujem,ale urcite vecer skor zaspin ako Filip. 😀

zusska80
25. júl 2010

jakubkom vsetko najlepsie k meninkam. myslim, ze tu mame len jedneho... tak peknu oslavu 😉 😉 😉

zusska80
27. júl 2010

aj k vcerajsim meninkam hanke vsetko najlepsie. vcera sme neboli doma, tak sme uz nestihli 😉 😉 😉

lucinka82
autor
27. júl 2010

ahojte, aj my prajeme oneskorene oslavencom vsetko naj naj k meninkam 😵
Tak vravite, ze ste sa dobre zabavili co? Ja som aj planovala prist, no mala som strasny kasel a k tomu som musela ist do prace, tak hadam nabuduce 😉

sakura77
27. júl 2010

jakubkovi a hanke prajeme dodatocne vsetko naj k meninkam,dufam ze ste fajn oslavili 🙂

daninka21
27. júl 2010

aj my prajeme dodatočne jakubkovi a hanke všetko najlepšie k meninkam 🙂

miruliacik
28. júl 2010

Ahojte.
Jakubko aj Hanka su spolu na dovolenke, takze za obidvoch dakujem za priania 😵

gabika41
29. júl 2010

@jarkah Mudr.Kretikova 038/537 2428

jarkah
2. aug 2010

Gabika, ďakujéééém 🙂 - potrebovala som zavolať, že máme kiahne a 3 dni som sa nemohla dopátrať k tel. číslu. ☹

zusska80
3. aug 2010

ahojte.

v sobotu chystame s danielkou dalsi vyjazd. kto sa prida???

saku, aj ty si spominala, ze by si uz isla aj. 😉 😉 😉

sakura77
4. aug 2010

@zusska80 no,sakra ,nemozem,dodo ma narodky a oslavu v sobotu zrovna,tak ak by ste nahodou isli tak mi ho postraz 😀

sakura77
11. aug 2010

Zuzkam zelame k dnesnemu sviatku vsetko naj naj naj,vela lasky,stastie,zdravia a hlavne poslusne deticky 🙂 🙂

lucinka82
autor
11. aug 2010

aj my sa pripajame... 😉

miruliacik
11. aug 2010

Zuzkam vsetko najlepsie aj od nas..... 😵

zusska80
12. aug 2010

dakujem za vsetky zuzky sveta 😉 😉 😉

sakura77
20. aug 2010

Katka,vsetko na naj naj k dnesnym narodeninam zelame 🙂 🙂 🙂

zusska80
20. aug 2010

katka, aj my sa pripajame. krasne narodeninky. nech ta manzelik a deturence posluchaju. 😉 😉 😉 papa

kakatka1
20. aug 2010

Dakujem 😵 😵 😵 😵 😵

monika165
25. aug 2010

Ahojte maminky 🙂 , chcela by som Vám dat takto vediet,ak ste si este nevsimli v meste na plagatiku, ze v utorok 31.8. od 16:00 do 21:00 mame na Salasi detsku diskoteku pri prilezitosti ukoncenia prazdnin.... vsetci ste vitani...., my tam sice nebudeme, lebo budeme v Slovinsku, ale pevne verim, ze sa zabavite aj za nas.... 😉 😉 😉

kakatka1
25. aug 2010

Jej Moni, super, tesime sa a Vam prajeme peknu dovolenku 😉

zusska80
26. aug 2010

ahojte
skoda, moni... aj my by sme radi isli. tiez sme na dovci v chorvatsku... takze zabavte sa aj za nas... papa

zusska80
6. sep 2010

baby, a to sem uz nikto nechodi??? ☹ a ja ze sa po dovolenke ani nedocitam a tu totok...

no ako deticky vase? skolkuju? su zdrave???

sara dnes nastupila po 4 mesiacoch a veru rano bol trosku problem. som jej povedala, ze nech uz ide do triedy, ze ju tam caka dominika (jej najkamoska zo skolky) a ona vyletela, ze tam nie je a revala... ja som sprosta, najskor som sa mala presvedcit,z e tam je a nie ju takto sokovat hned na zaciatku...no ale potom nastastie prisla a bolo dobre...

tak papa

sakura77
7. sep 2010

no,kiko chodi tiez,zeby bol extra nadseny sa neda povedat,ale ked uz je tak fajn,pekne sa hra a dokonca aj poslucha-ale spat ani za nic,lezi,kuka a nespi 😠 no,dufam ze si zvykne
a ostatni skolkari ako? v pohode?
monika vsetko naj k dnesnym narodeninam,veselu oslavu 🙂

zusska80
7. sep 2010

aj my prajeme monike vsetko najnaj k narodeninkam. nech ta deticky posluchaju a samozrejme aj manzelik... papa

sakura77
8. sep 2010

@miruliacik vsetko naj naj k dnesnym narodeninam,hlavne baby deticky robili len radost .-)

zusska80
8. sep 2010

tak moni, zase si ma predbehla, xixi

mirke aj my prajeme vsetko najlepsie k jej "jubileu", hlavne zdravicka. a peknu oslavu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre