Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

monca301
1. júl 2009

Tak to ti najlepsie poradi asi Monika alebo Katka.

gabika146
1. júl 2009

ahojte my sme boli u veseleho tu v nemocnici bol fajn najlepsie bolo ked mi povedal "no mamicka ukazte ako mu to robite"ostala som taka cervena 😝
nam ide len do polovice pretiahnut a povedal ze to je ok ak by sa mu to do5 rokou neupravilo potom je to problem
zuzi este raz chvalime sikovneho ocka 😀

kakatka1
1. júl 2009

Ahojte! Gabi, teraz si ma moooooc potesila. 😵 Inak ja uz som sa stretla : co urolog, to iny nazor.

petrastudent
1. júl 2009

Ahojte nám to nejde vůbec- není mu vidět ani kousíček žaludu. A nezlepšuje se to. jsem zvědavá co poví urolog jen nevím kam jít. Dr. mě posílala někam do města kde byla stará lékárna? Ale chtěla bych někam kde je dobrý urolog aby mi řekl, ano nezlepší se to je potřeba operace, a nebo je tu šance že se to uvolní časem samo. A ne aby mu to hned strhával ☹
Gabi je možné k tomu Veselému zajít? Byl hodný? 😒

gabika146
1. júl 2009

ja som s nim bola spokojna je tu v nemocnici ale strieda sa snejakym inym ....
kati ja sa uz nerozculujem kazdy dokino ma iny nazor ci detsky alebo dospely ☹

petrastudent
1. júl 2009

Gabi moc děkuji za tip- tak jsem si zjistila, že Veselý byl dlouhoročný primář v topolčianské nemocnici na urologii. A že je opravdu dobrý a také lidský. Tak si zjistím kdy pracuje a jdeme tam- ať to neodkládáme. Ale strašně se toho bojím- hlavně pokud mu to budou uvolňovat tím nástrojem a bez umrtvení chudáček můj, kdyby to šlo vzít bolest na sebe 😒

lucinka82
autor
2. júl 2009

ahojte, Peti, aj my pojdeme asi k Veselemu, na buduci tyzden, dokina povedala cim skor tym lepsie, ale sa toho bojim ☹
My sme mali vcera strasny den a este horsiu noc. Vcera cely den Oli hnackoval, ale nakoniec sme sa dopatrali k tomu, ze to bolo zo zmrzliny a v noci pekne zaspal o 8, od 10 uz bol hore, zaspal az o 5 rano a o 7 uz zase hore. nerozumiem tomu 😠 Teraz dospava, uz od 11 spinka, som zvedava, dokedy 😖

monca301
2. júl 2009

ahojte

Aj my sme mali divoku noc. Filip kazdu hodinu hore a prechadzal z posielky do pestele. Potom konecne o 4 zaspal a o 6,46 som ho musela budit. 😠 a uz aj on teraz spinka.

Rano smeboli u dr a ma anginu a nasadila mu ATB. Povedala mi aj,ze ak sme prisli do styky s detmi,ktore maju alebo mali ovcie kiahne,tak aj toto moze byt zaciatok kiahni. Takze teraz ho budem stale sledovat ci sa nevyhadze.Ale aspon,by sme uz mali po tom.

petrastudent
2. júl 2009

Ještě jsem se dozvěděla, že je dobrý v Topolčanoch-Knazeje(nevím přesně jak se píše) je to primár urologie. Ale já nechápu proč nás s tím Dr. poslala- kdzž všude i WHO píše v odborné liter. a článcích, že se to uvolňuje postupně- 44% dětí to má uvolněné ve 4 letech. A další procenta si nepamatuji ale - věk je až do 15 ti- co se to může uvolňovat. A také všude píšou špatné dopadz na toto strhnuí předkožkz, že se to zjizví a je to mnohem horší- a pak se to" 😒 ☹ už dá řešit jen operativně. Jenže u nás bude asi problém stejnź jeko měl Kiko- vzpoyorovala jsem" balonik při cikání

ferdica
2. júl 2009

Ahojkajte 🙂 no ked to tu tak citam, tak som stastna, ze mam babu 😉 chudaci chalani, taketo starosti. My sme uz tento tyzden bez plienok, zatial sa nam dari, aj ked obcas nehoda pride, ale skor s kakanim ako cikanim 🙂 vcera sa zasila v obchode a kukam a kopka na zemi 😅 dnes pojdeme s luckou na salas, ak nebude prsat. Pridte za nami 😉 🙂

sakura77
2. júl 2009

ahojte!
juj,baby,tie pipiky nestastne,ja drzim palce aby ste dopadli dobre u urologa a nemuseli ist "pod noz"-je to teda trauma pre to dieta-nastastie to uz mame za sebou,ale doktora ani zdialky nemozeme vidiet 😒

my sme uz asi uspesne "oddudulkovani" dnes v noci tichucko,ani nepipol a aj teraz isiel bez vsetkeho,nepytal ju a zaspal hned,tak som rada 🙂 🙂
este tie spacie plienky a bolo by som uplne spokojna-ale zas tiez by som chcela vsetko naraz,co? 😀

petrastudent
2. júl 2009


Ahojky, aj nám je lépe bez dudu- Mates nikdy nespal celou noc a co nemáme dudu- asi 3 týdny tak se mu to povedlo už 4 krát 🙂 ale dlouho mu trvá než usne. ale jsem ráda, že to máme za sebou- klop klop klop. Nám ještě zbývá ten pipík ☹ a ještě aby se naučil spát sám v izbičce- ale to až později. Teď máme strachy s pipikem. Když mu to Dr. zkoušela tak potom nechtěl cikat a plakal u toho ☹ tak si nedovedu představit co bude po tom co příjdeme od urologa ☹

lucinka82
autor
3. júl 2009

ahojte, no my sme boli dnes na kupku, bolo super, sice to vyzeralo na dazd, ale mraky nastastie odisli, Oliverkovi sa pacilo a uz o stvrt na 9 zaspal, uplne k.o 😀
Peti, my pojdeme asi k Veselemu do nemocnice, na buduci tyzden v stredu alebo vo stvrtok. Vy ako ste sa rozhodli?

petrastudent
4. júl 2009

Ideme též k Veselému- jen nevím kdy tam je? Ty máš zjistěné že je tam ve stredu alebo v čtvrtek?

sakura77
5. júl 2009

luci,vesely je tam len vo stvrtok a piatok-a ak mozem doporucit chodte radsej piatok,vo stvrtok tam byva desna naval-aj ked deticky vacsinou zoberu skor 😉

vejulienka
5. júl 2009

ahojte
tiez som s PE ale momentalne zijem v zahranici...

kikaz
5. júl 2009

Ahojkajte no my sa už pýtame cikať aj kakať a asi týždeň je nočná plienka suchá a nechce ju ale ešte dávam . dudu som vysadila ale starká nevydržala tak ju na spanie máme zas. My sme celý výkend trávili na záhrade veget.
Chceli nám prísť babky vynšovať ale som to zrušila lebo Paťko má zajtra meniny a je v tábore oni oslavuju spolu.

Ahoj vejulienka napíš o sebe niečo viac 😒

lucinka82
autor
6. júl 2009

ahojte, Monika, dakujem za info. Peti, akurat mi svokra vravela, ze tento tyzden ma dovolenku, tak zase az o tyzden 😖

petrastudent
6. júl 2009

Hejdovolenku? ☹ Tak to my asi zajedeme do topolčian ke "Knazovi"(stále nevím jak se píše) my totiž odjíždíme 24.7. do ČR a tak potřebuji aby byl fit 😒 Mám z toho strach, ale čím dříve tím lépe. Tak to asi zkusíme tam prý je také dobrý.

sakura77
6. júl 2009

myslim ze sa vola doktor Kňaze -to sa potom tak blbo sklonuje
kikaz,gratulujem k "odplienkovaniu"-my sa zase tej nocnej asi tak lahko nezbavime,stale ju ma komplet pocikanu,ale on aj vela pije cez den,tak asi aj preto,alebo co ja viem,aj by som to riskla "bez"ale myslim ze to by bola pohroma v posteli 😅
vonku je teda riadna horucava dneska,uff uff

petrastudent
6. júl 2009

Moni a nemáš zkušenosti i s tímto Topolčianským? Vy jste byli s Kikom kde- jestli se smím zeptat? 🙂 Jinak i my ´ještě máme nočné plenku- skoro dva týdny byl v noci suchý ale teď se tak kolem půlnoci jednou počurá 😠

sakura77
6. júl 2009

petra,neviem,myslim katka so simkom boli unho,my sme boli tu u veseleho

a nebudis ho vnoci na cikanie?oni tito krpci este malokedy vydrzia do rana,viem ze baby ich aspon raz davali cikat

petrastudent
6. júl 2009

Jen u nás Mates je to teprve měsíc co začal celou noc spát(tedy občas se mu povede), tak se bojím aby jsem mu zase nepokazila spaní. Ještě to chvíli necháme a až budeme mít po "cikulke" tak to zkusíme.

sakura77
6. júl 2009

no inak ozaj,po tej operacii sa im cikanie moze "pokazit"-ale zas nam napriklad pomohlo,mali sme problem s kakanim,to si pockal vzdy na spaciu plienku-ale od operacie sa pekne pyta 🙂

rosinka
6. júl 2009

no mi máme s tým kakaním tiež problém, cikať pekne povie, aj keď jej pred tým trochu cvrkne, ale kakať to je otras. to sa schová za dvere a tam sa vykandí. neviem ako jej to mám vysvetliť 😒

gabika146
7. júl 2009

ahojte oliverkovi prajeme vsetko naj k meninkam.....
ako sa mavate tehulky i netehulky?????
my pomalicky akurat som objednavala malemu na detsku oslavu sadu vlacika tomasa pohare,balony taniere a pod....
pekny teply den pa

monca301
7. júl 2009

Olimu aj my prajeme vsetko najlepsie a aj Patkovi vcerajsim meninam. 😉

lucinka82
autor
8. júl 2009

ahojte, Oliverko dakuje, akurat ho tatik uspava. Ale sa nam volako to pocasie pokazilo ☹ Ale zase vcera bolo az moc teplo...

sakura77
8. júl 2009

aj my sa pridavame ku gratulacii,vcera sme neboli doma,bola som u lekara,aj na uzv-vraj to vyzera na dievcatko-ale zajtra idem na to 4D tak hadam mi to potvrdi 🙂

a mirka ako dopadlo?nenapinaj 😅
gabi,kedy ma narodky? v pase nemas datum tak neviem 😉

zusska80
8. júl 2009

ahojte. oliverkovi aj my dodatocne vsetko najsamlepsie!!!

monika, zajtra sa ozvi, ci sa malinke ukazalo poriadne a ako si bola spokojna. budeme s napatim ocakavat... drzime palce nech vam vyjde ta bambulka. aspon nebudeme musiet menit 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre