Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

miruliacik
14. sep 2009

Ahojte.
Davno sme tu neboli.
Babatko rastie, Hanka neposlucha, ale snazime sa zvladat to. 😀
Hanka ma zlozite obdobie, od stredy ide do skolky tak dufam, ze ju tam trocha skrotia.
Boli sme na dovolenke na Rabe v Lopare. Ak s detmi do Chorvatska, tak urcite tam. Pieskova plaz, 200m do mora voda po kolena. Proste pre deti ako stvorene.
Takze my do CVC poobede, kedze uz ideme v stredu do skolky.
Majkam dodatocne vsetko naj.....

sakura77
14. sep 2009

ahojte!
no,miri,zanedbavas nas tu,nooo 😅 my v skolke zatial ok,ale kiko je len doobeda,tak to mu rychlo ujde,hanka ide na cely den,alebo tiez na pol?
babule a co streda,my pojdeme na salas,ak bude fajn pocasie,prida sa niekto?

miruliacik
14. sep 2009

Hanka pojde na cely den,hned ako sa rozbehne trieda. zatial je tam len 6 deti a su tam len doobeda. Ale snad od oktobra to uz bude na cely den.
My by sme v stredu prisli. Sme od stredy do nedele slamenne vdovy, tak sa budeme tak trocha nudit.

zusska80
14. sep 2009

v stredu sa pridavame!!!
pekny vecer

sakura77
15. sep 2009

teda,len 6? my mame az 20 a to este by niektori chceli dojst,to tam musi byt "iny zivot" 😅 😅
ale kikovi sa aspon uprvilo spanie,kedze musi skoro rano vstavat,o 12.45 zalahne,maximalne do tretej uz je hore a vecer o osmej sups do postele-lebo cez leto uz chodil o 10 a tak,to mi teda moc nevyhovovalo
kiko by tiez isiel aj na cely den,ale my este stale mame "spaciu" plienku,takze nehrozi 😒 nejak sa mu od toho nechce oducit,tak len dufam ze aspon do februara by sa mohol,to bude mat tri roky a potom by isiel na cely den,ale ved uvidime...
miri,za chvilu ta caka druha materska,co? 😉

lucinka82
autor
15. sep 2009

ahojte, no my ideme do skolky az v januari, tak som zvedava. My sa tiez nevieme zbavit spacej plienky, hadam coskoro 😉
Mirka, a ako sa citis?

miruliacik
15. sep 2009

Zatial 6 ale zapisanych je 22 deti do triedy. Od oktobra by tam uz vacsina mala byt. Ved uvidime.....Zajtra zaciname v skolke, tak uvidime....
Citim sa celkom fajn, ale uz sa to krati a o mesiac a pol mam termin, takze uz je to troska tazsie. Zo zdravotneho hladiska je vsetko ok, len uz mi je vsetko tazko robit a aj dlho stat, chodit... ved to poznate. Koniec je uz troska narocnejsi.....
Dnes sme boli v BA na nakupy, celkom fajn sme pokupili... Hlavne teda moj manzel. Ale ja mne sa zadarilo. Nemozem sa stazovat.

zusska80
15. sep 2009

ahojte.
tak od zajtra pribudne dalsia skolkarka 😉 prajeme krasne skolkovanie! tak som zvedava, ako sa hanke bude pacit...
no my uz sa tiez nevieme dockat, kedy pojdeme. i ked to ranne vstavanie moc nemusim. sme doteraz spavali do pol deviatej a zrazu vstavat o siedmej. no bude to zo zaciatku hroza. budeme to musiet vsetko trosku pomenit a vecer chodit skorej spavat. hlavne teda ja, lebo to moje ponocovanie je uz dost vazna zavislost.

my sme si dnes urobili vyletik do bojnej. poviem vam, lepsie ako zoo v bojniciach. je tam vela zvieratiek a super restika. hlavne ze nam pocasie takto krasne praje. keby to vydrzalo aj do vianoc, by som sa nenahnevala 😅
tak prajem este krasny vecer. papa

misskkaa
16. sep 2009

baby z batovky potrebujem pomoct. Chcela by som ist rodit do PE, no v prvom rade tam potrebujem na sono,a neviem kde je teda na ktorom poschodi? mozte mi to nejak vysvetlit? dakujeeem... 😵 😵

zusska80
16. sep 2009

ahoj misskkaa. vsetko najdes v nemocke, na gynde na najvyssom poschodi. tam je aj sono...

zusska80
16. sep 2009

a co baby? dnes je to stretko? teda my prideme, tak dufam, ze sa k nam pridate... 😉
zatial papa

sakura77
16. sep 2009

ahojte!
my prideme tiez,kiko sa uz tesi 🙂

monca301
16. sep 2009

tak mi uz v stredu a vo stvrtok nemozme,zacali mi uz treningy.

misskkaa
16. sep 2009

zusska80 dakujem,...snad to najdem..ze vraj to neni velka budova kde by sa dalo stratit... 😵 😵

zusska80
16. sep 2009

misskkaa, niet zaco. najdes to urcite...

tak dnes to bola zase stara zostava, na salasi. ale bolo super. deturence sa riadne vybehali, maminy pokecali...
zajtra sa uz tesime do cvc. zas nieco nove...
dobru noc

miruliacik
16. sep 2009

Ahojte.
My sme dnes nedorazili, nejak som nemala naladu, a Hanka bola nejaka o nicom. Od siestej totiz bola hore.
No dnes sme boli prvy krat v skolke. Nebolo to zle, ale predstavovala som si to jednoduchsie. Chvilu sa hrala a potom cakala kedy pre nu pridem.... Aj slzicka bola. Zajtra to hadam bude lepsie.
Tento tyzden sme do desiatej a hadam od pondelka do dvanastej. Spavat tam zacnu najskor v polke oktobra... No som zvedava co zajtra....
Zajtra idem na poradnu, uvidime ako drobec rastie a ci je vsetko OK.
Kto ide zajtra poobede do CVC? Hadam nebudeme same....

zusska80
17. sep 2009

ahojte.
tak my sme dnes boli cvicit doobeda a poviem vam, bol tam riadny naval... boli aj stare maminy aj vela novych. normalne sa uvazuje este nad dalsim dnom, ale janka este nevedela povedat. ale dnes poobede bude hadam menej... pojdeme sa kuk aj poobede...

monca301
17. sep 2009

Ahojte
My ideme cvicit o 15h,teda ak sa Filipdovtedy zobudi. Musime ist busom,kedze prsi 😠

zusska80
20. sep 2009

tak tu sa teda riadne vikenduje, ked nik ani nenapise 😉
ale je vonku krasne, tak to treba vyuzit... zima bude dlha...

flirtana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sakura77
21. sep 2009

ahojte,veru,treba vyuzit,my sme boli v tej bojnej na tanci,tam bolo teda ludi... 😕 ale aspon troska zmena,noo

kakatka1
21. sep 2009

Ahojte! Veru kde ste, kde? My sme boli vcera kuk neterku Natelku ( ako ju vola Simi), je strasne zlatucka a malinka, krehucka. 😵 A my sme boli vo stvrtok na ultrazvuk, doktor si je dost isty, ze videl dievcatko. Tak uvidime. 😵

lucinka82
autor
21. sep 2009

Jej, Kati, gratulujeme, super spravicka. Takze bude dalsi parik, chlapcek aj dievcetko. 😉
My sme mali pracovny vikend, v sobotu sme mali dokonca svadbu a dosla som o 6 rano domov, som bola ako mechom uderena cely vcerajsi den. Ale dnes ked sa maly zobudi, planujeme ist na nejaky vyletik konecne aj s ocinom, uz sa tesime 😉

zusska80
21. sep 2009

no hura, ze ste sa ozvali...
veru mame krasne vonku. len nech to vydrzi takto aj do vianoc.
katka, gratulujeme k dievcatku. a budeme dufat, ze sa doktor nezmylil. sak ides aj na to 4D, ci nie? tam sa to hadam coskoro potvrdi... ale ako vidim, vy uz mate aj meno pre bambulku... a konecne uz aj monika ma vybrate meno. som si az teraz vsimla... no pekne, ze Kiko a Kika a Simko a Simka. skoda, ze nam sa nehodi k sare ziadne chlapcenske meno, jedine ze by sme vymysleli nove, ze saro 😀
luci, a vy si uzite vyletik... my tiez hadam nieco vymyslime...

kakatka1
21. sep 2009

Neviem Zuzi, ci pojdem este aj na 4D, kedze aj teraz mi to robil na 4D 😀 Akurat keby som isla este v tom 24tt je to este krajsie vidno, take baculatejsie babo. Neviem, neviem 😅 A Simonka, no ked budu mat so Simkom narovnako ( mozno) narodeniny, tak aj meniny nech maju. A celkovo sa mi meno Simonka velmi paci. 😵 Ale nakoniec to mozno bude Stevko a je po parade 😀

kakatka1
21. sep 2009

Moni, mne sa meno Kristinka velmi, velmi paci. Ktore preferuje u vas doma viac?

monca301
21. sep 2009

ahojte

Vy ste sa ako rozpisali 😵 super. To by bolo super keby ste mala Katka Simka a Simku a Monika Kika a Kiku 😉
Ja musim tiez vymysliet co budeme robit poobede,mozno pojdeme na letisko alebo ku kamoske.

sakura77
21. sep 2009

ahojte!

no,zatial som prehlasovana dvoma chlapmi za Kristinku 🙂 takze na 90%-ak tam teda nieco medzicasom nedorastlo 😀 Simonku som inak tiez mala v prvej päťke 😉 🙂

no,inak veru je dnes krasne ,aj ja rozmyslam,co podnikneme poobede

lucinka82
autor
22. sep 2009

ahojte, no my sme dnes rano skoncili u doktorky, maly mal od soboty sopliky, nic vazne, ale v noci ho strasne dusi, tak som radsej isla a dala nam 4 dnove antibiotikum, tak som neni z toho nejaka nadsena, aspon ze je celkom fajn vonku a nemusime trcat doma, ked nema horucku 😒

sakura77
22. sep 2009

no,luci,teraz toho je,tu je aj nejaky crevny virus rozsireny,vracacky,hnacky,teploty a tak,dufam ze nas to obide dokelu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre