Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

kakatka1
9. dec 2008

Ahojte!Aj u nas sa sopli, lepsie povedane hlieni.Chuda v noci sa budi s placom co nemoze dychat ale z nosteka sa vytiahnut neda nic, vsetok bordel sa mu drzi v krku. 😠 No co, nastava obdobie soplov. ☹

monca301
9. dec 2008

ahojte
Aj maly zle spal kvoli soplom. Jemu to ale chvalabohu ide vsetko von a da sa mu to odsat.

gabika146
9. dec 2008

ahojte takze vsetci sme trosku pochorlavy aj mna o pomali chyta stle ma boli hlava tak som zvedava ako skoncime my len kasel ako stary hrniec a sem tam sopliky

danka0905
9. dec 2008

Ahojte baby
No my sme tiež soplaví,a ani dnes nepojdeme do cvč.
Dostala som maniu na upratovanie,takže umyvam okna...a periem zaclony... 😝

gabika146
9. dec 2008

aj ja dopijem kavu a sup sup na okna uz len 2ma cakaju 😝

monca301
9. dec 2008

baby nechcete umyt aj mne 😉
Ja idem zaniest maleho k svokre a idem do roboty,vobec sa mi nechce ☹ Mesiac to,ale vydrzim.

danka0905
9. dec 2008

Caute pracantky
No mam všetky okna umyte,chvalabohu 😀
Možno pojdeme zajtra poobede na stretko s vami,kto pojde?

ferdica
9. dec 2008

Baby, aj Vany je soplava, od nedele vecera, tak neviem, ci to je z toho mikulasa alebo co. Rosinka, dobre, ze si pripomenula, zabudla by som 😔 ale zajtra to donesiem 😉

gabika146
9. dec 2008

aj my uz vsetlko upratane hned mam lepsi pocit 😀

lucinka82
autor
9. dec 2008

ahojte, co to je, nejaka viroza? Ja som dosla akurat zo skolenia, teraz zrazu dve ponuky na pracu, no neviem, co mam robit. Zajtra aj niekto pride?

monika165
9. dec 2008

ahojte,
Luci tak to je super, aspon si mozes vybrat 😉 .
K tomu upratovaniu, ja som bola taka usilovna minuly tyzden, ale tento ma to nejako nechyta a este potrebujem upratat pivnicu a detsku izbu 😖 .
A ozaj, nedame tento vikend mamickovske stretko? 😀

zusska80
9. dec 2008

ahojte. tak my sme uz celkom v pohode. nastastie to bola len jednodnova zalezitost. teplotu uz dnes nemala ani sople nic... normalne nechapem... ale my s radimom sme jak mechom udereni... vsetko nas boli... tak sme radsej doma...a lenosime... o upratovani tu radsej ani nehovorime
tak sa zatial majte krasne

monca301
9. dec 2008

ahojte

Vonku priserne mrzne,brrrrrrrrrr 😒

V sobotu koncim o 20h,takze by som aj mohla,v nedelu mam volno a ideme ku starkej zaniest darceky.

No ja neviem kedy budem upratovat.

kikaz
9. dec 2008

ahojkajte no my sme stále zahlienený chrchoce soplí a je stráááášne zlá stále piští teplotu nemá tak som k lekárovi ešte nešla počkám uvidím 😒
dnes som zašla na nákupy ohľadom drogérie nejak u nás všetko zmyzlo 😀
ja mám zatiaľ umyté dve okná a ostatné neviem kedy pri malej sa to nedá a ja nejak nemám kedy v robote kopec práce doma kopec veď sa zoderiem 😝

lucinka82
autor
10. dec 2008

ahojte, my dnes neprideme, nechceme nakazit ostatne deticky, radsej prideme, ked budeme zdravy, lebo sme cely zahlieneny a soplavy ☹

gabika146
10. dec 2008

ahojte tak mi dnes ani zajtra mame antibiotika nasa larinditida sa nam vratila ☹

zusska80
10. dec 2008

ahojte. my by sme uz aj mohli prist, ale nebudeme to tyrit... vyzera uz celkom ok, ale semtam zakasle a radsej este dnes vydrzime... von pojdeme len tak pri dome, tak na desat minut. sak tu v panelaku sa to neda vydrzat...
tak skore uzdravenie vsetkym detickam...
papa

batovka
10. dec 2008

Baby, co je? nikto nepridava fotky?

gabika146
10. dec 2008

rozkaz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!uz som prihodila 😀 😀

zusska80
10. dec 2008

ja nemam heslo, tak nemam ako pridat... 😒

miruliacik
10. dec 2008

super.... Gabika len tak dalej..... 😀

miruliacik
10. dec 2008

Zuzi, mas IP, poslala som heslo....

gabika146
10. dec 2008

musim nejako nastavit fotak mam strasne velku vekost a potom musim zmensovat a to ma nebavi 😅

kakatka1
10. dec 2008

Ahojte! Tak dnes stretko asi nebude,co? My sme dnes boli v nemocnici na chirurgii, poslednej kontrole,vsetko OK. Tak som moc rada, dufam ze vsetko zle uz skoncilo.Ja sa chystam na okna v buducom tyzdni, budem mat dovolenku, tak potom ma caka vsetko naraz. 😒

zusska80
10. dec 2008

gabika, ja mam ten isty problem... potom mi to trva...

rosinka
11. dec 2008

no včera som bola v cvc, ale nikto tam nebol ☹ , ale aj tak som tam prišla iba sama pre to CD.

mňa čaká umývanie okien v piatok, martin je doma, tak mu dám malú na starosť a ja si budem pekne sama upratovať, ešteže máme len 1-izbový byt 🙂
prajeme skoré vyzdravenie, mi sme zatiaľ zdraví, dúfam že to tak aj ostane

ferdica
11. dec 2008

Ahojte. Nas choroba trosku chytila, ale dostavame sa z toho. Mna bolelo vcera hrdlo a mala som aj nadchu ale dnes uz len nadcha zostala. A Vany ma este trosku sopliky. Rosinka, ja som tam vcera presne o pol 5 bola, tak sme sa museli obist, mala som aj to cd pri sebe 😉

danka0905
11. dec 2008

Caute,no my sme chory,Saška ma zapal priedušiek,dnes som bola s nou u doktorky... 😢
Takže budeme cely buduci tyždeň doma.Aspoň si porobim a popečiem... 😉

rosinka
11. dec 2008

škoda Ferdi, ja som tam tiež prišla presne o pol piatej, ale bola tam ešte tma, len tam nejaké baby tancovali. no škoda, hádam budúci týždeň sa to podarí

monca301
11. dec 2008

ahojte

Aj maly je este trosku soplavy,ale uz sa to lepsi.

Ja som si dnes kupila lososovu bagetu a bola tam kosticka a zostala mi v krku a neviem uz co mam robit aby som ju odtial dostala,strasne ma tam picha a skriabe. 😠 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre