Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

miruliacik
15. dec 2008

aj ja cakam kedy sa uz dorazi pracka. A ak ti mozem poradit, nekupuj si pracku so susickou, ale kazdu zvlast. Lebo pracka so susickou napr. opere 6 kil, ale ususi len 3-4 kila. Takze musis pracku susit na 2*. ked mas kazde zvlast, tak co operes, to samostatna susicka ususi, len to tam prehadzes....

danka0905
15. dec 2008

Ahojte
No ja mam napečene skoro všetko,sme tyžden doma tak len pečiem... 😅
A zajtra ešte nepojdeme do cvč lebo mame isť až vo štvrtok na kontrolu,tak budeme ešte doma,nech sme na vianoce zdraví.

monca301
15. dec 2008

ahojte

Tak my zajtra tiez neprideme,pretoze robim rano. V stredu trening mam,takze mozte prist a vo stvrtok na cvicenie tiez prideme. Gabika vezmeme vas autom. 😉

rosinka
15. dec 2008

no ja na cvc ani nepomyslím, ale zastavím sa v stredu. prídem si zobrať to CD od Ferdi, dúfam že príde

andelicek_vu
15. dec 2008

ahojte tak ja som tu po dlhej dobe ale chcela by som poprosit o radu mame taky problem ze nasa miselka celu noc beha po celej postely ak mi viete niekto poradit co na to pomoze tak budem strasne strasne moc rada lebo to sa neda ani spat ani vydrzata a preto nemoze spavat ani v postielke lebo hned sa tam zasprajcuje a uz place aby som to presne definovala ona spi ale beha ja tomu nechapem dam ju laskat normalne a za chvilu je dole pri nohach dakujem prijmem kazdu radu

monika165
15. dec 2008

ahojte 🙂 , tak ja uz mam skoro vsetko napecene, len neviem, ci to nestihnu do Vianoc pojest a potom ma to caka este raz 😅 ...
Upratane ako tak , dneska som sa pustila uz aj do tej detskej, tak hadam to zajtra dokoncim.

Andelicek , moj Petko ma skoro sedem a stale "cestuje po posteli", tak neviem, ci sa tomu nejako da vyhnut. 😅

gabika146
16. dec 2008

ahojte tak mi dnes nestihame maly este spi neviem co sa v poslednej dobe stalo spava do10 😀

danka0905
16. dec 2008

Ahojte baby
Andelicek,ja mam dve baby a obe to robili.Peťku staršiu dceru som preto davala potom ku nam do postele až si na to zvykla,lebo mi ju bolo luto,že sa bucha a budi stale v postielke...a teraz pri druhej som si povedala,že to neurobim ani bohovi a už spava so mnou,takže postielku ani nepotrebujeme... 😅 To asi robia všetky deti,no neviem...
Ani my neprideme do cvč,aby sme boli zdrave.
Dnes mam na plane ešte piecť košičky.. 😵
A potom už len zase vyupratovať cely byt.A dokola to iste,ved to poznate každa... 😠

lucinka82
autor
16. dec 2008

ahojte, a zajtra niekto pride? My planujeme, len aby sme tam neboli sami 😒
Gabika, cooooo? Do 10?????? Pre boha, nevymenis? 😀 Tak to ti tisko zavidim, sice aj my sme spali tuto noc celkom fajn, do 8, ale inak spime strasne ☹

Andelicek, Oliverka som dnes nasla lezat na opacnej strane postele, tiez beha po posteli, s tym si asi neporadis, to je normalne u deti, aspon myslim 😉

zusska80
16. dec 2008

ahojte.
ja by som zajtra prisla, ale este neviem, ci niekde nepojdeme na darceky... este nemame vsetky... dam vediet...
aj my spavame tak do deviatej, pol desiatej, ale uz mi to vadi... cely den je v haji... v podstate ranajkujeme o jedenastej a obed o tretej, stvrtej... tak som si povedala, ze uz nie... a davam si budik aspon na pol deviatu... ja vstanem a zacnem si tu suchotat a buchotat, ale moje dieta nereaguje. ale je mi luto ju ist budit, este jej aj dam roletu hore a to je riadny rachot a stale nic... uz sme boli trosku na pochybach, ze ci je vlastne v poriadku... ale uz dva dni vstava sama o osmej o pol deviatej. tak som rada. dufam, ze to nebude stale klesat a ze sa nedostaneme az na siestu... to by sa mi moc nepacilo...
aj sara si putuje po postielke, ale uz si zvykla... ked sa aj trosku buchne, tak spi dalej alebo si trosku mrkne, ale radsej tam nejdem a tiez ju rano najdeme uplne opacne...
tak sa zatial majte... pekny den

kikaz
16. dec 2008

Ahojkajte tak mi sa liečime malinká je lepšie ešte vo štvrtok ideme na ORL kontrolu ale inak super. Synátor je tiež už skoro v pohode . Ja som zatiaľ nepiekla ale môj plán je linecké grilážky parížske rožky a nejaký ovocný nie že by sme to všetko zjedli ale mávame veľa návštev takže ku silvestru je to fuč a ešte na štedrý deň robím moravské koláče. 😝
No zvládnuť je to pri malej ťažké ale musí si zvykať občas mi rozbombarduje celú kuchyňu kým len zamiešam cesto 😀
Konečne mám všetky darčeky, kompletne 😉

kikaz
16. dec 2008

Ivula nebola si dnes u Ismeta ešte s jednou maminou? Ja ťa nepoznám ale tá tvár mi bola nejaká povedomá 😒

andelicek_vu
16. dec 2008

dakujem vam za radu danka0905 no aj ja som ju zacala davat k nam do postele a tiez to lutujem ale aspon o trosku sa lepsie vyspim lebo nemusim byt stale na nohach ked sa zasprajcovala v postielke no tak teda musime to len nejako vydrzat len raz som ju chudiatko prikrila paplonom hlavicku lebo som si nevsimla ze spi pri nohach a potom som len zapocula plac ale az mi zle ostalo hlavne aj pre toto sa bojim aj ked moc nespim ale niekedy sa stane ze zaspim tvrdo ved to sa ani necudujem xixi 😀 😀 😀 ale este raz velke dakujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

gabika146
16. dec 2008

my sme to vyriesili postelou maly ma svoju postel vedla nasej tiez doslova neznasal postielku nevedel v nej spavat neviem preco od malicka tak do roka spaval s nami a potom na svojej ale s nami v spalni a teraz pohoda vsetci sa vysspime a sme spokojny
no lucka veru neviem co to ma za odbodie ze takto vyspava ale potom uz cez den nespi a vecer do9 je ko....
ale myslim ze to dlho trvat nebude potom zas budeme vstavat o7 😖

monca301
17. dec 2008

ahojte

Ja mam dnes a zajtra volno,tak som sa pustila do upratovania. Ja budem piect az na buduci tyzden,pretoze my by sme to do vianoc urcite vsetko zjedli.

Al moj maly putuje v noci po celej postielke. Podla mna to vsetky deti.

kakatka1
17. dec 2008

Ahojte! Moni aj ja dnes vsetko upratujem.umyvam okna......ved to poznate.Co sme sa dohodli? 😀 Prave som skoncila, uz ma caka len zehlenie megakopy.A dalsie dve pracky zajtra. 😠 Dnes asi neprideme, pojdeme sa iba prejst von. Pa pa

gabika146
17. dec 2008

ahojte my dnes neprideme ale zajtra cvicit uz sa teime 😀

zusska80
17. dec 2008

ahojte. aj my zajtra prideme... uz sa tesime po dlhsej dobe...

rosinka
17. dec 2008

no ja som napiekla včera večer s pomocou môjho drahého 😲 , toho varenie baví, tak som mu dovolila, aby mi pomáhal.
mária je už zdravá, za jeden deň ju to prešlo. už v utorok nemala žiadne horúčky, ale dnes sme ešte dobrali antibiotiká, tak sme boli doma, ale zajtra sa už pôjdeme poprechádzať, lebo chúďa malé stále stepuje pri dverách že chce ísť "tata". 🙂

ivularadula
17. dec 2008

ahojte

kikaz - hej bola som to ja, aj ty si mi bola povedomá 😉

mne malý začal tak blbo zaspávať, včera zaspal až o pol jedenástej a to som s ním išla do postele ho uspať o pol deviatej, už som penila 😠 , nakoniec som mu dala cucnúť a až potom zaspal, a aj vonku začal štrajkovať, keď sa zobudí tak začne mrnčať, sa mu tam asi nepáči, alebo neviem čo by mu mohlo byť, tak sme išli už dva dni z mesta s plačom, keby sa dala aspon tá rúčka prehodiť na kočiari, lebo keď ma vidí tak je dobre 😖
baby ja nemám ešte ani jeden darček, nemám komu nechať malého, tak nemám kedy ísť do obchodov ☹

ferdica
18. dec 2008

Ahojkajte, peknucky, aj ked uprsany dnicek 🙂 tak vcera sme boli len my dve s Luckou, nikde nikoho, Rosinka, mala som aj to cd, tak ti ho zobrala Monika a da ho tvojej mamine 😉 ja tento rok nepeciem, nestihame, cez vikend stahujeme a teraz pomalicky balim nejake veci, takze tento rok pecie pekarka 😉 ja este tiez nemam vsetky darceky, ale vianoce nie su o tom, ja som stastna, ze budeme vsetci spolu a hlavne, ze konecne budem mat Kukinka domka 😉 to bude pre nas najvacsi darcek 🙂 😵

lucinka82
autor
18. dec 2008

ahojte, veru, kde ste boli vsetky?????????????????

No neviem, co dnes podnikneme, ked stale prsi, doobeda sme boli na poste a na nakupe, teraz krpcek spinka, ale neviem co poobede. Nemam rada takyto necas, keby aspon snezilo, a nie prsalo 😒

Ja sa zase tesim na Vianoce, ako sa Oliverko zatvari, ked zbada stromcek a vsetky tie darceky 😵 Uz sa neviem dockat 😉

sakura77
18. dec 2008

ahojte!

no co ake bolo cvicenie,ja som myslela ze uz hadam by sme aj mohli ist,ale vcera som sa rano zobudila s tym ze ma zas boli hrdlo a zacina mi odznova nadcha-a to som este ani nedobrala lieky,tak ja uz neviem co to je

ja nemam ani jeden pernicek upeceny,o oknach ani nehovorim-aspon ze tie darceky uz mam vsetky-vacsinou som si objednavala cez net,takze ziadne nakupne horucky tento rok neboli,co som fakt rada,lebo to neznasam,v tych tlacenicach a aj tak uz nic nemaju

ja sa najviac tesim tiez na kristianka,jak bude otvarat tie darceky-minule mi nieco doslo postou a taky bol "vzruseny"ked sa to snazil otvorit 😅

danka0905
18. dec 2008

Caute
My sme dnes boli na kontrole,a už je Saška zdravá,ma čisté dýchanie,tak som rada,že na vianoce budeme hádam zdraví všetci.
Ja mám všetko popečené,okna umyté a aj všetky darčeky zabalené,akurat mi chýba mäso..to musim isť kupiť,ale až keď príde Peťo.
Dnes sme boli aj konečne trochu vonku,ale iba chvilku... 🙂

rosinka
18. dec 2008

no mi sme chceli ísť dnes na prechádzku do mesta, pokukať vianočnú výzdobu a na trhy, ale tento nečas nám to skazil. tak sme zas strávili deň doma. ☹ s martinom sledujeme stále počasie, stále dúfam, že budú biele vianoce.

kikaz
18. dec 2008

Ahojkajte tak my sme boli na ORL kontrole a malinká má v nošteku streptokoka pneumonii, preto má stále nádchu a stále si brhlí noštek ten hnusák jej tam pobehuje 😖
Dostala ATB takže ho vyženieme, teplotu našťastie nemá som rada. Ja som včera skončila až o pol piatej tak som už potom nešla. Ja mám hotové upratovanie aj darčeky len ešte budem piecť ale až cez výkend. Zajtra ešte do robotky a potom dva týždňe doma táááák sa teším len keby bol sniežik že by sme aj polyžovali teda hlavne chlapci. 😉

trinitype
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katkak
20. dec 2008

hups a toto je co?

zusska80
20. dec 2008

ahojte... coze??? to co tu citam...??? trinitype, nehnevaj sa, ale toto je forum pre mamicky, snazilky a tehulky a toto co tu ty pises je trosku o inom... a najskor sa patri, predstavit sa!!! si myslim... tak my nemame verit gabike, s ktorou sa pozname a tebe, ktoru vobec nepozname, mame verit??? ty si si asi pomylila lokal... mrzi ma to, ze si sa s gabikou mozno nepohodla, ale to sa takto neriesi... gabiku poznam, a zatial jej mozem verit a ked sa to zmeni, urcite nebudem nahovarat aj ine jej kamosky, aby sa s nou nebavili... sorry, ale toto je trosku detinske a vobec to sem nepatri!!! 😠 😠 😠 normalne som vytocena... taketo trapne anonymi tu neznesiem 😠 😠 😠

lucinka82
autor
20. dec 2008

ahojte, no ale co to tu citam? To co ma uz byt? Trinitype, nehnevaj sa, ale vobec ale vobec ti neverim. Presne, ako Zusska napisala, je to trapne co tu pisem a detinske.
Najskor sa predstav, kto si co si, a potom mozes pisat o niekom inom, ale normalne si ma rozculila 😠 😠 😠

Nemyslim si, ze Gabika je taka, prave naopak, tak sem laskavo nepis taketo blbosti 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre