Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

sakura77
29. dec 2008

teda,tu nikoho....vsetci vegetia doma s rodinkami,co? 😉 🙂

gabi,u nas to iste,vsetko robi s "tatom"-aj cikat musia chodit zasadne spolu 😀 😀 a vecer si ho chcel nasackovat aj k sebe do postielky 😅

andelicek,dakujem,snazili sme sa,aj ked este pride na rad nabytok,po novom roku ideme na to,hlavne ze uz sa mi po celom dome nepovaluju hracky,za to obcas ked tam nakuknem,si pripadam ze tam vybuchlo hrackarstvo 😀

monca301
29. dec 2008

ahojte

U nas je to podobne,vsetko len a len tatino. Uspavat tatino,krmit tata,obliekat tata.

ja idem zajtra uz naposledy do roboty a konco mi brigada 😀

Sakura naozaj pekne izbicka. Filip ma tiez uz svoju izbu,ale hracky sa aj tak povaluju po celom byte.

andelicek_vu
29. dec 2008

sakura77 tak to verim ze uz si rada ze sa ti nepovaluju vsade hracky a viem si to zivo predstavit ako to vypada z hrackami u neho v izbe mi mame sice len rok ale to uz staci narobit tolko bordelu ze v poslednom case sa mi to uz neoplati ani upratovat 😉 lebo ju vsetko bavi len chvilu a ked to upracem tak zas to rozhadze a ide prec tak nema to zmisel chodit a upratovat lepsie povedane najviac ju to bavi ked vidi ze je to upratane 😀 😀 😀 ale ved to su deti 🙂 😀

monika165
30. dec 2008

ahojte, pekne sviatky Vam prajem...
A hlavne som chcela, ze kto chcete plienky, tak mam moznost este teraz v priebehu 2 hodin objednat, potom az buduci tyzden, tak piste, kto mate zaujem 🙂 .

lucinka82
autor
30. dec 2008

ahojte, pekne sviatky 😉
My sviatkujeme celkom fajn, akurat som dala maleho spat a ked sa zobudi, vyrazame do nedele do Tatier. Ale poviem vam, zbalit vsetkych, to je strasne. Esteze mame take velke auto, este k tomu boby, a takdalej, no strach a hruza.

Sakura, nadherna izbicka 😵

sakura77
30. dec 2008

ahojte!
luci,tak nech vam to vyjde,len si naber eskimackych veci,lebo je tam hrozna kosa,kamoska je od soboty a nadava ze snehu je malo na lyzovanie nestaci(aspon tam kde su oni)-a vonku kosa desna,takze su zalezeni na hoteli 😀 😀 vecer bolo -17 stupnov,brrrrr

miruliacik
30. dec 2008

No ahojte. Prajeme pekne medzisviatky.... 😀
Konecne som sa sem dostala. Same navstevy, este aj teraz cakame kamosku. Ale aspon na skok.
jeziska sme mali velmi stedreho, teda aspon Hanka teda riadne. Mame malu izbu a to mame rozmer 6x3,5 m. Takze tak.
My tiez vyrazame na hory, ideme v sobotu na certovicu, troch arelaxovat s partiou, uz sa normalne tesim.... 😵
Monika, veru, krasnu detsku vam doniesol jezisko. Pekne ste si pred Vianocami makli....

monca301
31. dec 2008

Gabike prajeme vsetko najlepsie k dnesnym narodeninam. 😉

dididi
31. dec 2008

ahojte baby. prajem vam veseleho silvestra a stastny novy rok 😀 akosi nic poriadne nestiham takze sa tu ukazujem dost sporadicky 😒 no snad sa polepsim po novom roku (moj novorocny zavazok) 🙂

gabika146
31. dec 2008

ahojte moni dakujem 😀

ferdica
31. dec 2008

Ahojkajte. Aj my vam prajeme krasneho veseleho Silvestra, vela zabavy a pohodicky zaroven. My nestihame, maraton navstev za nami, tak sa tesim, ked si uz konecne oddychneme. Gabi, vsetko naj k narodeninkam 😉

ivularadula
1. jan 2009

ahojte

všetko dobré v novom roku prajeme mamičkám aj detičkám, hlavne veľa zdravíčka 😉

ivularadula
1. jan 2009

gabi - dodatočne všetko naj k narodeninkám 😉

andelicek_vu
1. jan 2009

tak aj mi prajeme vela vela zdravicka a stasticka vsetkym mamickam a detickam v tom nasom novom roku 🙂 😀

andelicek_vu
1. jan 2009

a aj mi prajeme gabike vsetko naj k narodeninam a nech ju jakubko poslucha 😉

kotenko
1. jan 2009

Vsetko dobre do Noveho roku, najma vela vela zdravia kazdemu.
Mame prve dietatko v tomto roku, SITA pisali, ze o 8h sa u nas narodilo dievcatko.

monika165
1. jan 2009

ahojte, aj my prajeme vsetko dobre v novom roku, hlavne vela toho zdravicka a lasky. Uz to , ze nas sem tam neposluchaju potom nejako zvladneme 😀 .

sakura77
1. jan 2009

vsetko len to naj do noveho roka,hlavne vela vela zdravia,stastia,lasky,pohody a aby deturence posluchali a zopar ich aj pribudlo 😉 🙂

monca301
1. jan 2009

Aj mi prajeme vela,vela zdravia,stastia,lasky a aby sa nam splnili vsetky nase snicky.

gabika146
1. jan 2009

aj my prajeme vsetko dobre ...a este viacej takych stretiek ako doteraz papa

kikaz
1. jan 2009

Ahojkajte, mne sa nejak nedalo sem prísť mali sme samé návštevy, len sme chystali a potom upratovali a... teraz máme konečne veget.
My prajeme všetkým všetko naj hlavne zdravie, keď je zdravie ostatné sa dostavý 😉
Gabi aj my prajeme všetko naj 🙂

No tatínka si tiež užívame aj som si trochu oddýchla to je super, do kedy vám vydržali drobci? malá o 23 odkvecla o 12 sa zobudila a bola do pol 2 hore sranda 😀

gabika146
1. jan 2009

nam vydrzal do pol1 😀

zusska80
1. jan 2009

ahojte... aj my vam prajeme krasny a stastny novy rok!!! hlavne toho zdravicka pre deticky aj pre mamicky... ocinkovia byvaju vacsinou zdravi, ale teda aj im to zdravie prajeme... tiez sa pridavam za viac tych stretiek v novom roku a hadam sa zadari uz aj nejake to mamickovske 😉

nam sara vydrzala po svojom... len do deviatej... ona neriesila ci je silvester ci nie, proste si odkvecla ako vzdy o tej svojej hodinke a spala az do rana... ved si ona este tych silvestrov v zivote uzije a teraz to este aj tak moc nechape... tak hadam jej to nie je az tak luto, ze nevydrzala...

inak po polnoci sme sa boli kuk aj do mesta, ale nebolo tam nic co pozerat, tak sme sa vybrali trosku zatrsat do resetu. na hotel nas uz nepustili a do resetu sme sa dostali len po znamosti 😅 ale bolo celkom fajn...

tak prajem este krasny vecer, papa

miruliacik
2. jan 2009

Ahojte.
Aj my prajeme vsetko dobre do noveho roku, vela stasticka a zdravicka, nech nas deticky posluchaju.
Vcera som tu nebola kuk, lebo mame odpojeny internet, prehadzovali nam ho na iny a az dnes sa zase pripojim aj doma.
My sme silvestrovali doma, Hanka s nami a vydrzala do jednej. Bola nadsena so ziziniek a celu noc behala od jedneho okna k druhemu. Kaviaren mala krasny ohnostroj, videli sme ho rovno z okna.

Tak pekny den, papa. A dufam, ze sa cim skor stretneme. My ideme sice od zajtra so stredy na chatu, ale potom sa hadam ukazeme na cviceni.

monca301
2. jan 2009

ahojte

Nam Filip vydrzal do 9h, ale za to sa bavil super,stale tancoval a hral sa s balonikmi.

kedy dame stretko?

sakura77
2. jan 2009

ahojte!

no veru,take novorocne by sme mali dat buduci tyzden,co? 😉

danka0905
2. jan 2009

Ahojte baby
Dlho som tu nebola,tak dodatočne želam všetkym mamičkam a aj detičkam všetko dobre v tomto roku,nech rychlo rastu a su zdrave... 🙂
My sme sviatkovali tiež doma aj na silvestra,obe baby to prespali ani sa nepohli... 😀
Sakura mate peknu tu izbičku a určite aj kuchynu,lebo som videla drevo ake mate,ked to Milan robil.
Aj mi prajeme Gabike všetko najlepšie k narodeninam.
A mohlo by byt stretko veru. 😉

sakura77
3. jan 2009

ahojte!

tak Gabike oneskorene a Danke nacas zelame vsetko naj naj k meninam,vela zdravia,stastia,lasky,peniazkov a splnenie vsetkych snov! 😉 kiko posiela uslintanu pusu 🙂

monca301
3. jan 2009

Aj mi Danke vsetko naaaaaaaaaaaj 😉

chochola
3. jan 2009

Ahoj maminky, všetko dobré do nového roku. Nemáte tu niekto na predaj baby phone?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre