Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

lucinka82
autor
12. nov 2008

ja nevem, a aky je sviatok?

ferdica
12. nov 2008

a v sobotu niekto nemoze? ved nemusime ist na hotel, len tak niekde pokecat

monca301
12. nov 2008

lucka 17.november a este aj od toho dna mozes ist do USA bez viz

lucinka82
autor
12. nov 2008

ja sobotu urcite nie...

ferdica
12. nov 2008

tak ten buduci vikend?

lucinka82
autor
12. nov 2008

sobotu mam s kamaratmi oslavu, jedine v piatok

monca301
12. nov 2008

ozaj Lucka nemala si ty nahodou teraz niekedy narodky? 😖

lucinka82
autor
12. nov 2008

mala mala, v sobotu, cerstvych 20 😀

monca301
12. nov 2008

Tak vsetko,vsetko naaaaaaaaaaj. 🙂
A Katka si to zliznemze mlcala 😠

lucinka82
autor
12. nov 2008

Dakujem. A naco by to Katka vravela? 😉

lucinka82
autor
12. nov 2008

Tak kedy pojdeme von?

monca301
13. nov 2008

Lucka na to aby sme ti zagratulovali. 😉

Ja okrem piatku moze ist,aj kedby mi to viac vyhovovalo v sobotu kvoli treningu. 😉

gabika146
13. nov 2008

dobre ranko baby k kecali az som tomu neverila ze ozijeme 😀 😀

kakatka1
13. nov 2008

Ahojte To je dnes ale hnusne pocko ☹ My ideme dnes so Simkom na kontrolu na urologii,dufam ze vsetko bude OK a konecne nam dovolia chodit plavat.Pekny den vam vsetkym 😵

ferdica
13. nov 2008

Ahojkajte peknucky dnicek, aj ked je taky pochmurny. My mame za sebou sokove rano, boli sme na pumpe a Vany sa nam zamkla v aute, samozrejme, ze kluce vo vnutri, tak nastal chaos a panika. Rozmyslanie, kde su nahradne kluce a Vany zacala plakat. Takze horor, nakoniec boli u deda, tak Kukik hladal doma, dedo u neho a ja na pumpe som prehovarala Vany, nech poriadne stlaci klucku. Aj ju stlacala, ale nedarilo sa jej tak silno. Nakoniec nas dedo zachranil, doniesol nahradne kluce 😉 tak sme sa na dnes uz riadne vystresikovali. Uz spime a ja idem nieco uvarit 🙂

ferdica
13. nov 2008

Katik a drzkame palceky, nech to vsetko dobre dopadne. Daj nam potom vediet ako ste dopadli.Aj my chceme chodit plavat, no uvidime, chyba nam to ☹

monika165
13. nov 2008

ahojte, veru dneska je otras pocko, my sme sa vybrali do mesta poprechadzat, ale to mrholenie nam prekazilo plany 😠 . Mame za sebou otrasnu noc , Lujza sa stale prehadzovala, mrvila, asi jej idu tie spodne trojky, vrchne sa uz prerezali a to bola tiez hroza ☹ .
Ferdi mne sa to iste stalo pri oboch detoch, Petko ked mal asi rok, tak sa zamkol na Kostrine a Lujze sa to uz tiez podarilo teraz v lete. Davala som ju do sedacky a aby bola ticho,tak som jej dala do ruky kluce, zavrela som dvere a vtedy zamkla, nastastie sa asi po 10 minutach aj odomkla, ale tatino uz bol tiez na ceste domov po nahradny kluc 😀 . Teraz sa mi uz smeje, ale v tom momente 😲 ...
A aj my by sme chceli chodit plavat 😢 , ale o dva tyzdne jej uz idu vyberat z usiek tie trubicky, tak potom pockame kym sa to zrastie a hadam zacneme chodit. 😉

ferdica
13. nov 2008

No Moni, lenze my sme mali kluce v zapalovani a Kukik Vany naucil tak, ze ju niekedy necha v aute a ona sa tam hra s gombickami a vytesuje sa a vzdy krici, aby sme jej zavreli dvere a robi potom sasoviny cez okno. No a stlacila gombik na dverach a tak sa jej to zamklo. Potom si to uvedomila a zacala plakat. Kuko mi zacal nadavat, ze je to moja chyba, samozrejme, im chlapom sa take nikdy nic nemoze stat 😠 no a potom zacala lozit po aute, tak som sa len modlila, nech nespadne pod sedacky. Ale nastastie sa dopracovala k zadnemu oknu a pokusala sa stale tahat klucku 🙂 ale nedarilo sa 😒

lucinka82
autor
13. nov 2008

ahojte, no poviem ti Zuzi, musela si byt riadne v soku 😅 Kto by nebol???? Oliverkovi sa to tiez uz podarilo, v sestrinom aute, ked umyvala a on soferoval.- Nastastie mala kufor otvoreny 😀
Veru, dnes je ale pocko, strasne, neviem, co budeme robit, ale von musime ist urcite, uz mu bolo dlho doobeda, ked sme boli vnutri

monca301
13. nov 2008

ahojte

Tak nam sa to este chvalabohu nestalo.

Moni to som nevedela,ze mate nieco s uskami.

My uz mame tiet posledne dve noci otrasne,tiez mu idu dolne trojky.
Dnes sme boli cvicit a bolo super,az na Filipa on je samostatna jednotka a cvicit,cvicil len vtedy ked chcel.

gabika146
13. nov 2008

ahojte my sme normalne zaspali az nechapem ale ved je otras pocko necudujem sa
veru dnes na cviceni bolo super ako vzdy mne osobne sa velmi paci 😀
prvy krat peciem v novej trube som zvedava....hadam nevybuchneme xixi

kikaz
13. nov 2008

Ahojkajte my sme nejaký zachorený, začalo to soplíkmi tie prestali ale je nejaká huhňavá v noci nemôže spať a má úplne sklenené očká. celý týždeň nebola vonku. Zajtra ju idem radšej ukázať dokymu aj keď teplotku nemá naštastie. ☹
Aj ja som nejaká mám nádchu a začínam cítiť hrdlo musím sa niečim nadopovať ja chorá bývam len výnimočne 😒
v sobotu oslavujeme tatinkové narodky 😉

danka0905
13. nov 2008

Ahojte baby
No vy ste sa rozpisali...nestiham čitať od včera...
Saška ma anginu a idu jej aj stoličky,tak sme doma 😢 Ale chvalabohu teploty jej ustupili.A zato Peťka kašle o dušu...no na nervy 😝

lucinka82
autor
14. nov 2008

ahojte, my sme vyhadzany, radsej sme boli dnes u dokiny, zevraj sa Oliverko vysypal z parkov, pasteky alebo nejakej udeniny. No to som inak este nepocula....
Vcera ked som ho vecer videla...,mal cely chrbatik, brusko, bradu, no dnes aj pod ockami a na lickach trosku,ale som spokojnejsia, ze to nie je nic vazne 😉

kakatka1
14. nov 2008

Ahojte Prave citam hororove situacie detureniec,veru aj ja by som sa zapotila 😒Ja pravdepodobne nastupujem od utorku do prace, dufam ze to so Simkom zvladneme. Neviem si to predstavit,pol dna bez neho som este nebola.Ved uvidime.

monca301
16. nov 2008

ahojte

Katka tak to sa uz nebudeme doobeda stretavat? ☹

My uz mame novy pc 😵 Takye by ste mi mohly do IP napisat vase nicky na skype. 😉 Niektore som uz nasla,ale nie vsetky

danka0905
16. nov 2008

Caute baby
No my sa mame už konečne lepšie,ale von ani do školky nepojdeme.
Prave som dožehlila a dovarila a Saška spi,Peťka pozera telku,tak mam chvilku pre seba... 😀

kakatka1
16. nov 2008

Ahojte Vonku je veru uz riadna zima.Nemam rada taketo pocko,aspom keby bol sneh.Moni,ved kazdu stredu poobede sa uvidime. 😉

kikaz
16. nov 2008

Ahojte no my sa máme lepšie aj keď malá je ako čert, piští nerváči a táááák 😒
Kati a kam nastupuješ?
Taký predĺžený výkend je fajn aj tato je doma tak sa vytešujeme už sme týždeň nevideli oliverka možno preto malá tak nerváči absťák 😀 😀 😀

lucinka82
autor
17. nov 2008

Ahojte, teda Kati... 😀 myslis, ze malej chyba frajer? 😅
Odkedy mal Oliverko ten vysyp z jedla, je najaky chuchmavy, neviem, ci to ma nejaky suvis, ale ze spinkal aj v noci, cez den spinka iba hodku 😒
Veru, uz nam nastali zle zimne casy, vcera som sa bola s malym prejst, ale po 2 hodkach sme museli ist domov, ved bola riadna kosa.
Nasi su od stvrtku prec, nechali mi na krku cely penzion, tak neviem, kde mi hlava stoji 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre