Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

kotenko
18. jún 2009

aaale, no pekne, tak vy vodu ani nepotrebujete 😉
nooo, ja som v plaveckom bazene uz bola, ked plavas a hybes sa, tak je voda super, inak je zima, ale to je normalne... v ostatnych bazenoch som nebola, iba som si nohy omocila v sedacom.. a ten je super...

sakura77
19. jún 2009

ahojte!
tak ja som vcera vytiahla bazen,kiko bol v siedmom nebi do vecera 😀

rosinka
20. jún 2009

mi sme boli včera na kupku a bolo cellkom dobre, len tá voda nebola až taká teplá ako to všade hovoria, že kúpili nejaký ohrievač, mne to pripadá ako minulý rok. a to brodisko by mohlo byť o dva stupne teplešie

kakatka1
20. jún 2009

Ahojte! My sme sa nakoniec isli kupkat k Simkovemu krsnemu, ma za domom super bazenik s vyhrievanim. Aby som nezabudla, pridavam sa k tehulkam. 😉

monca301
20. jún 2009

Kati veeeeeeeeeeeeeeeeelmi gratulujem,taka som stastna 😵 😵 😵 😵 😵

gabika146
20. jún 2009

kati gratulujeme ani som nevedela ze si snazilka 😀 😀

zusska80
20. jún 2009

ahojte. no teda, katka, ty si same prekvapenie!!! najskor egypt teraz totok... netusila som, ze sa snazite... ale samozrejme aj my gratulujeme!!! hlavne nech ta obidu tie hnusne nevolnosti...
prajem krasny vikend, hoci uprsany...
papa

danka0905
20. jún 2009

Ahojte dievčata
No Katka gratulujemme,však na salaši si nespominala take prekvapko,asi si ešte nevedela isto čo?Super...
Aj mi sme mali včera bazén pri dome,ale Sašku som tam, nedala,lebo kašle.Som zvedava,dufam,že nebude chorá,lebo ma porazí.
A dnes počasie otras,tak sme celý deň doma,no na nervy...nech už je zas pekne....
Čaute

petrastudent
20. jún 2009

Jéje veliké gratulace k těhulkování. Ale se to tu bříškama jen hemží, budu muset někdy zajít za vámi na salaš- )sice netuším kde je) abych si pohladila bříška a snad to přeletí konečně i k nám 😉

kikaz
20. jún 2009

Ahojkajte no Kati ani ja som netušila, že už chceš ďaľšie. A čo v práci nebude problém keď si nedávno nastupila, ale veď si stále na MD takže asi nie. 😉

lucinka82
autor
21. jún 2009

ahojte, Kati, teda, gratulujeme, ale ja mam taky dojem, ze si este nechcela babo, ci ano? Ale gratulujeme 😉
Veru, vcera bolo strasne, dnes aspon neprsi, aj ked asi za chvilu zacne, nemam rada taketo pocasie 😠
My sa uz postupne odnaucujeme od plienok, cen den nemame, iba na noc, este mu sem tam cvrkne, hlavne, ked sa hra, ale inak uz je to stale lepsie a lepsie, tak hadam do tych 2 rokov, co ma o tyzden, to stihneme na 1 😵

monca301
21. jún 2009

Kati ste si to teda dobre vypocitali s tym terminom porodu. Obe deti narodene v jeden den. 😉

tak aj Filip sa konecne zacal ako tak pytat na nocnik.Takze dufam,ze uz nebudem musiet kupovta plienky. 😵

kakatka1
22. jún 2009

Ahojte! Snazilka som veru nebola, ale motyka vystrelila. A prepacte ze som ani necekla, ale nechcela som predbiehat. Az ked mi doki vypisoval tehu knizku, som aj ja sama uverila. 😅 A opat sa mi potvrdilo, plany sa planuju, zivot meni. Pekny dnicek!

sakura77
22. jún 2009

ahojte!
no,je to tu same brucho veru 🙂 fakt sranda,ako nam to povychadzalo 🙂

ja musim pochvalit kika,od soboty spinka vo svojej izbicke,odkladala som to dlho lebo som sa bala ze budu neviemake horory okolo toho-a on ani nepipol,jak keby tam spal odjakziva 😅 tak som rada,este nocnu"dudulu" odstranit ,a na tento rok mam vsetko naplanovane vybavene 😀

zusska80
22. jún 2009

ahojte. no monika, vidis, ani to nebolelo. teba asi viac ako kika... ze je to nezvyk, ked nie je dieta v spalni?

petrastudent
22. jún 2009

Ahojty my se také tedy pochválíme-aj my už máme tento rok skoro vše splněno- ještě ne na 100% ale máme- plenky jsme odstranili už v únoru(tedy ještě máme občas v noci nehodu). Ale minulý týden jsme odstranili dudu a noční sunar- z toho mám obrovskou radost. 😀 . A také jsem se toho strašně bála a šlo to celkem dobře. No a ještě aby se naučil usínat sám- ale to vůbec netuším jak udělat. 😠 No a ještě splnit to miminko a máme hotovo 😒
´pěkný den

ferdica
23. jún 2009

Peknucky dnicek 😉 tak to su nam teda novinky 🙂 Katik super, taketo neplanovane udalosti su najlepsie. Ze by sme sa uz aj my s Luckou pripojili 😀 😅 no ved uvidime. My sa uz tiez odnaucame od plienok, ale zatial sa az tak nedari. Uz nech je zase teplo a urcite to pojde lepsie. No a dudka a vankusik, tak to neviem do kedy budeme mat, hadam do 18 😀 Neviem si to predstavit, ze by sme sa toho zbavili, to je u nas č. 1 😀 majte sa dobrucko 😉

kakatka1
23. jún 2009

Ahojte! To je zase pocko, ma porazi. 😠 Moni, ak mas zajtra trening s dievcatami, nemohli by sme mat stretko v cvc? Aj my este dudkujeme, pomaha pri ukludneni nervozitky, tak zatial nic nerusim. 😉

monca301
23. jún 2009

este neviem ci budem mat s nimi zajtra trening,rano vystupujeme na namesti,takze pravdepodibne sa im uz nebude chciet mat poobede trening. A to este neviem o kolkej to skonci na nanmesti,tak skor nia ako ano.

zusska80
23. jún 2009

ahojky. veru, zislo by sa zajtra stretko v cvc... bolo by to fajn...
janka hovorila, ze ak chceme, tak tento tyzden este mozeme chodit do cvc...

zusska80
23. jún 2009

moni, a co sa zajtra deje na namesti???

katka, a co ty? ako zatial tehulkujes? este pracujes? nebyva ti zle?

kakatka1
23. jún 2009

Vsetko Ok Zuzi, dakujem za opytanie. 🙂 Ani pri Simkovi mi nikdy zle nebolo, nastastie teda, ako som pocula od vas, je to des a do prace chodim a chcela by som tento krat az do konca. Ak by sa zajtra islo do cvc, dajte vediet, radi prideme hlavne ked bude prsat.

monca301
23. jún 2009

je to v ramci tyzdna zdravia a vola sa to tanec na ploscadi.

monika165
24. jún 2009

ahojte, kto chce plienky, tak cakam IP 😉 .

rosinka
24. jún 2009

ahojte, to sú teda novinky, Katka gratulujem, to musí byť nejaký vírus, inak neviem, ale dúfam, že mňa obíde 😉

my sa tiež odúčame od plienok, zatiaľ ciká pekné pred spaním a po zobudení do nočníčka, cez deň sa jej nechce pýtať, vždy sa pociká. no hádam takú malú chybičku krásy cez leto odstránime. no ale dudel a plátenú plienku bez tej neprežije deň, ale hlavne teraz keĎ jej idú zuby 😒

zusska80
24. jún 2009

no co maminy. pojdeme dnes do toho cvc? ked aj monika nepojde, tak nam tam otvoria.

sakura77
25. jún 2009

ahojte!
aj ste boli vcera v cvc?my sm spali do pol 5,takze kym sa mlady vysismal,najedol,obliekol a podobne,bolo stvrt na 6,takze kym by sme dosli,uz by asi aj bolo "po"

no a aj dnes ledva zaspal o pol 3,takze zas bude dlho vyspavat

boli sme dnes pozriet v skolke,kikovi sa moc pacilo,vsetko si to tam poobzeral-aj tie male zachodiky a umyvadielka-strasne sa mu pacili,hned aj pouzil 😅 tak uvidime na jesen,ci ho to nadsenie neopusti 🙂

kikaz
25. jún 2009

Ahojkajte no my tiež bojujeme s plienkami a celkom sa nám darí, ale chce to pevnú vôlu. Ale sranda je že malá sa vždy vypýta kakať ale cikať asi dva razi sa cez deň pociká . No to beriem za úspech a včera nechcela na noc plienku ale dala som jej no dúfam že to bude už len lepšie. Inak to počko by sa už mohlo aj ustáliť.

monca301
25. jún 2009

ahojte

Filipovi sa tiez dari odnaucat sa od plienky. Ked,ale zabraty do hry tak mu obcas este ujde a aj ked je vonkuu,takze ked ideme von,tak mu ju radsej dam.

Kati musime sa uz konecne stretnut,nechyba ti 5 eur. 😉 Dala som si robit foto,takze ten fotoalbum by mi aj bodol. 😀

kakatka1
26. jún 2009

Ahojte! Moni, mam konecne pre teba tu mapku BN 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre