Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

zusska80
29. mar 2009

moni, asi v 8tt. ale prave ma mat majercik dovcu, takze vychadza to az na 9tt. vies, nechcem tam ist ani moc skoro..ale ani neskoro... chcem aby mi uz dal hned knizku a aj srdiecko aby bolo... aj mirka bola v 6tt a nic jej nedal a ide az v 9tt na prvu taku riadnu poradnu. a dostane aj knizku... ale som straaaasne netrpezliva... hlavne aby to bolo do velkej noci, nech si poriadne uzijeme sviatky 😉 😉 😉

monca301
29. mar 2009

ahojte

mne potvrdila dr tehu v 6tt,urobila mi ono a srdiecko uz bili. knizku mi dal az v 10tt.
Inac ja som stale chora a mam pocit,ze cim dalej viac a viac. nemam cas sa liecit.

lucinka82
autor
29. mar 2009

No my sme boli vonku, Oliverko mal prsiplast a riadne gumaky, tak sa vytesoval, ale po hodke sme to vzdali, lebo sme boli mokry ako mysi. 😉
Ale baby na stretko do bocianika budete chodit, nie?

zusska80
29. mar 2009

lucka, jasne. my aj chodime.. to vy ste neboli naposledy... to len v ponocovat sa nam zatial nedari 😝 ale druhy trimester to isti.. pa

lucinka82
autor
30. mar 2009

zuzi, neboli, lebo som bola v praci 😉

rosinka
30. mar 2009

no tak nemusím nič ľutovať, keď ste nikde neboli 😉
ale ako som si dobre prečítala tak Kotenko je tiež tehu 🙂 , to gratulujem, nech ti všetko dobre dopadne, držíme palce 🙂

ferdica
30. mar 2009

Ahojkajte. No veru skoda, ze sme v sobotu neboli. To by sme prisli asi len my dve s Luckou. Mali by sme vymysliet novy termin. Dnes je uz ovela lepsie vonku, uz sa tesim, ked budeme chodit len v trickach. Uz som z toho obliekania sa a vyzliekania umordovana. V stredu prideme 😉

sakura77
30. mar 2009

ahojte!no vyzera to ze sa konecne zlepsi pocasie 🙂 uz sa neviem dockat,aj ked vychadzky mi moc dobre nerobia teraz,ked mam stale zaludok "na vode" 😝 😝 najradsej by som bola doma stale vyvalena,no ale uz nehrozi teraz 🙂

gabika146
30. mar 2009

no my v stredu neprideme ideme do metra ale vo stvrtok na cvicenie prideme 😉

monca301
30. mar 2009

ahojte

Ja nka vo stvrtok s nami cvicit nebude. ☹

zusska80
30. mar 2009

ahojte. no to bolo dnes poobede kraaaaasne... sara bola taka vyvencena, ze uz o pol deviatej bola k.o.

moni, a preco? je chora? to bude zas neorganizovany chaos 😅 😅 😅

monca301
30. mar 2009

no my sme boli tiez vonku,ale Filip bol zly,tak sme isli domov a tam som zistila,ze bol pos...y.

Ma nejake tvorive dielne,tak tam musi byt,na buduci tyzden tiez nebude,pretoze to su prazdniny.

kikaz
30. mar 2009

Ahojkajte no škoda že to v sobotu nevyšlo ja som bola vyschystaná no na poslednú chvíľku sme odcestovali do rakúska. Bolo dobre ale som z toho výkendu nejaká ko 😒
Aj my sa v stredu chystáme 🙂

rosinka
31. mar 2009

no my sme boli včera vonku na pešo bez kočíka tri hodiny a Mária stále behala ako divá, ja som bola ako zdochnutý pes keď som prišla domov. keď to pôjde takto ďalej, tak hádam aj do leta niečo schudnem 😀

zusska80
31. mar 2009

ahojte.
zeby jarna unava??? nik tu nepise!
aj zajtra niekto pridete do cvc, aj ked bude pekne??? alebo budeme radsej vonku?
zatial papa

rosinka
31. mar 2009

my sa prispôsobíme, ale určite už zajtra prídeme 😉

sakura77
31. mar 2009

my veru asi ostaneme vonku,ak bude pekne,aj dneska sa hral 2 a pol hodky na dvore,no super,este aby vsetko vyschlo a uz to bude idealne 🙂

kotenko
31. mar 2009

kocky, zhanam na prenajom 3 izbovy byt nezariadeny a prerobeny, neviete o niekom kto ponuka? Dajte vediet do IP, malokedy si to tu citam

monca301
1. apr 2009

ahojte

Filipa asi zmara jarna unava,len by spal. Rano vstava okolo 9-9.30 a poobde spinka uz o 13h. No a vecer mu tiez nerobi problem zaspat pred 20h.
Myslela som si,ze ked tak dlho vyspava bude mat poobede problem a on vobec nie. A ked sme vonku tak sa stale pyta na ruky.

monca301
1. apr 2009

ja dnes trening mam,takze kludne mozte prist.

lucinka82
autor
1. apr 2009

ahojte, no dnes bolo vonku nadherne, Oliverka uz uspava tatino, al uz o pol 8 bol k.o. No radost chodit von, nie? 😉

monika165
2. apr 2009

ahojte 🙂 ,
Veru sa nam pocasicko konecne umudrilo.. 😉 , radost aj rano vstavat z postele.. 😀 .
Babulky, kto chcete plienky piste IP....ja som na to aj skoro zabudla, lebo uz ich tolko neminame...Lujza uz doma vobec nenosi plienku, len von a na noc.... 😵

kikaz
2. apr 2009

čaute no len čo je vonku pekne kašlete na kona chudáči zachvíľku umre ☹
Moni to ste frajerky moja aj povie ci ale až keď už je ja som ti IP písala 😉
malinká už búva je zmordovaná boli sme celé poobedie vonku aj ja som ko 😔

petrastudent
2. apr 2009

moni 165 - a malá ti aj povie, že chce cikat? My už od ledna nenosíme doma plienky, ale nepítá sa- tedy len občas, keď má náladu, tak si krásně řekne a jiný den si neřekne a musím ho posazovat sama.

monika165
2. apr 2009

pekny vecer prajem 😉 ,
Petra, ona si rano este v posteli, ked sa zobudi, dava dole plienku a krici ze chce "cicat"..., a potom cez den ma nocnik stale nachystany po ruke a ked sa jej chce, tak si da dole nohavice a vycika sa...niekedy si to ani nevsimnem, az ked pozriem do nocnika... 😀 .. Aj sa vykaka, ked sa jej chce, ale vola to tiez cikanie.. 😅 , minule si sadla na nocnik, zobrala noviny s krizovkou, pero.....a vykakala sa 😀 ...,tak ale to ju prosim pekne naucil tatinko 😀 😀 😀 ...

kakatka1
3. apr 2009

Ahojte! Prajeme vsetkym krasny vikend 😵

monca301
3. apr 2009

http://www.rozpravkovyfestival.sk/index.html

viem,ze je to este skoro,ale aby som na to nezabudla. my sa tam s malym pojdeme urcite pozriet.

kikaz
5. apr 2009

Všetko naj Mirke k meninám 🙂

miruliacik
5. apr 2009

Ahojte.
Kati dakujem za blahozelanie.....
No takze my sme od piatku doma z nemocnice. Asi vacsina z vas vie, co sa stalo. Takze len pre informaciu, Hanka je v poriadku, uz len nejake kontrolne vysetrenia. Ma oskretu tvaricku, ale inak je v poriadku. Stali pri nej vsetci anjeli.....
Dufam, ze aj ja s babom sme po takom soku v poriadku, chcem ist pre istotu k doktorovi, nech mi to potvrdi....
Dufam, ze sa uz buduci tyzden k vam pridame...
papa

ferdica
6. apr 2009

Ahojkajte dobre ranko. Jaj Mirka, sme radi, ze je vsetko v poriadku, drzkajte sa babulky. A hlavne sa uz nad tym spatne nezamyslajte, co bolo a co sa nemalo stat. Velmi sa na vas tesime a lubkame vas. A dodatocne vsetko len to najlepsie k meninkam, hlavne vela zdravicka a pohodicky. Pekny dnicek vsetkym 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre