Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

zusska80
30. máj 2009

a kotenko, mohla by si uviest aj zdroj, z ktoreho cerpas informacie??? aby sme vedeli aj my.... lebo my mame uplne ine informacie z centra volneho casu, ktore tu cestu vlastne organizuje...

rosinka
30. máj 2009

tak bola tá cesta alebo nie?

monca301
30. máj 2009

rosinka nie

rosinka
30. máj 2009

to sme radi, keď bude krajšie počasko, tak sa nám potom bude lepšie chodiť po hore 🙂

hanca376
30. máj 2009

baby vy ste supeeer

kotenko
31. máj 2009

viem to od kamarata

monca301
31. máj 2009

no mne v cvc povedali,ze ak bude pekne pocasie,tak to bude buducu sobotu. Mne tam idu baby vystupovat a musim im povedat aby si na nic nezajednavali.

rosinka
31. máj 2009

bože to počasie otras, veď sme celý deň zavreté doma, no a teraz som pozerala počasko a na sobotu hlásia celodenný dážď a toľko stupňov čo aj teraz. no otras, tá cesta tento rok hádam ani nebude 😒

kakatka1
1. jún 2009

Ahojte! Dnes maju vsetky deticky sviatok, tak im prajem len to najkrajsie a najlepsie v zivote. Maminky posluchajte! 😵

dididi
1. jún 2009

Ahojte 🙂
Aj my prajeme krasne MDD vsetkym detickam aj ked to pocasie nie je ukazkove.
A ako sa maju tehulky? Uz sa zaokruhluju? Ja som uz zaokruhlena dostatocne a pekne to uz aj pocitujem. No uz to mam za par tak to vydrzim nie? 😉

zusska80
1. jún 2009

ahojte.
aj my sa pridavame a prajeme krasne MDD!!!
sara oslavuje s teplotou ☹ vobec nechapeme, vcera vecer ju chytila strasne vysoka horucka a rano ked som sa chystala k dokine, tak nemala ani 37. a nic ine, ani naznaky nejakej choroby, tak sme v rozpakoch, ze co to moze byt. ale aj dost kaka, tak asi zuby...no a teraz jej zase vyskocila na 39. chuda, je uplne hotova!!!
ale necudujem sa. z tohto pocasia aj dospeli maju co robit.

no vitaj dididi, po dlhom case! ty si uz riadne cislo, ze 29! aj ja uz chcem! aj uz viete, co budete mat? predpokladam, ze dievcatko 😉
veru, uz sa zaokruhlujem. odkedy uz nebyva tak zle, tak len ladujem, co vidim... ale mam dobru vyhovorku, aspon 😅

tak sa pekne majte a vsetkym detickam hlavne vela zdravicka, papa

lucinka82
autor
1. jún 2009

ahojte, detickam samozrejme vsetko naj naj k MDD. No ja oslavujem v praci, az mi to je luto, ked som neni s Oliverkom. Aspon je s nim tatino. Cely vikend sme obidvaja robili,ja okrem soboty, tak sme si boli vcera vecer taky vzacny, ze az 🙂
Ja som povedala, ze nebudem nejako moc priputana k malemu, ked som ho este nemala, ale ked som s nim neni pol dna, ze musim robit, normalne mi tak strasne chyba, ze to ani normalne neni ☹

Zuzi, hadam to ma Sarinka zo zubkov. Keby bola chora, tak ma stale teplotu, nie? Drzime palceky, nech ste rychlo zdravy 😉

Hadam sa to do toho piatku vycasi, no musime verit 😅

kikaz
1. jún 2009

Ahojkajte no mi sme mali tele výkend pozerala som všetky filmi čo som ešte nevidela. 😒
aj my sa pridávame k gratuláciam. malinká začína v noci lepšie spať tak už by sme mohli mať aj my bábo 😀 😝 😀

monca301
1. jún 2009

aj my prajeme vsetkym detickam vsetko naj naj. 😉

dididi
2. jún 2009

Ahoj zuzi.
No veru akosi to rychlo ubieha no uz sa tesim ked budem mat babatko u seba aj inak ako v brusku. No a jasne ze uz vieme co to bude. Napriek tomu ze toto tehotenstvo je uplne ale uplne ine ako to predtym tak sa mi v brusku hmyri znova maly pipik. Adamko bude mat braceka a tak sa ani nemusim trapit s novymi vecami kedze druhy vsetko zdedi a je pokoj 😉 Meno este nemame presne dohodnute no uz by sme sa aj mohli dohovorit 🙂 Ved aj ty uz za chvilu zistis co v tebe je vsak? 😀
kikaz takze predsa ta nakazime este na jedno male umrncane skvrnatko v postielke? 😀 😀 😀

zusska80
2. jún 2009

ahojte.
no pekne dididi. takze az do tretice to asi bude baba 😉 😉 😉 aspon bude mat adamko partaka na hranie.
a kde si bola na 3D??? lebo ja som bola pri sare v hlohovci, ale teraz chccem ist do banoviec, k majercikovi. a v ktorom tt si bola? lebo mne majercik povedal, ze najlepsie je 23tt. ale ja to dovtedy asi nevydrzim 😅
ja som strasne zvedava, ci tam je pipik alebo nie. lebo ja zas mam uplne rovnake tehu ako pri sare, takze uvidime...

inak sara je uz v pohode. teplota je uz prec, a nic ine sa k tomu nepridalo. tak sme radi, ze iba takto... klopklopklop

veru, katka stale provokuje s tym tretim babom. asi sa aj necha nahovorit!!! 😉

tak prajem krasny den

lucinka82
autor
2. jún 2009

ahojte, Didi, gratulujeme k chlapcekovi 😉
No musim priznat, ze vas obdivujem, ja by som si pri malom netrufla mat dalsie, takze mate moju poklonu 😉
Kamaratka mi v sobotu vestila z kariet, a ze do konca roka budem tehotna a budem mat dvojicky. No ked mi to povedala, veru som aj skoncila s vestenim 😀

Chcem sa teda opytat, piatok je isty, ano? Okolo pol 5 moze teda byt? Didi, dojdite aj vy, oka?

sakura77
2. jún 2009

noo,dalsi chalan do klubu 😅 gratulujem!

luci a ma byt fajn pocasie?este som nepozerala jak ma byt,aby sme nemokli 😉

zusska80
2. jún 2009

lucka. no my prideme. teda ak nas neprekvapi nejaka choroba. lebo sara je uplne v pohode. normalne nechapem. ako moze mat jeden den 39 horucku a na druhy den je uz uplne fit... a luci, nemas nas zaco obdivovat. keby sme sa na to necitili, ako ty, tak by sme sa tiez este do druheho nepustali. a co ty vies, kolke tak hovorili, ze nechcu nechcu a sup hned dve naraz 😵 😵 😵
majte sa a krasny den

petrastudent
2. jún 2009

Jej Luci škoda, že je nakonec opekačka v pátek- to my nemůžeme jsem až do noci v Brně a bohužel se to nedá odložit. Škoda, že to není v sobotu to by jsme přišli určitě. Jinak do konce roku času dost, třeba se už budeš cítit na další mimi a třeba rovnou na dvě 😀 😀 😀 😝

miruliacik
2. jún 2009

Ahojte
Neviem ci ste poculi, ale v piatok od jednej je v meste na namesti cesta rozpravkovym lesom....
http://www.partizanske.sk/

monca301
2. jún 2009

Mirka skor cesta rozpravkovym namestim 😀

zusska80
2. jún 2009

no super. a ten cas, akurat ked deti ukladame spat... 😅 😅 😅

kakatka1
3. jún 2009

Ahojte! No to som aj ja prekvapena ze to takto spravili.Co uz. 😒

rosinka
3. jún 2009

že cesta rozprávkovým mestom 🙂 , ale oničom, o jednej? veď vtedy sú všetkydetiv školách a škôlkach, a rodičia sú v robote!!!! kto toto vymyslel 😠

lucinka82
autor
4. jún 2009

ahojte, chcem vam len oznamit, ze MDD a opekacka sa preklada na buduci stvrtok, nie zajtra, kvoli tej ceste rozor. lesom, aj tak by sme tam boli asi 4. Tak vo stvrtok o pol 5. Papa

monika165
4. jún 2009

ahojte, kto chcete plienky, piste IP... 😉

sakura77
4. jún 2009

ahojte!
tak my sme dnes boli s kristiankom po 100 rokoch cvicit a taky je umoreny ze este stale spi 😀 😀
no inak cesta rozpravkovym "namestim"-tak mam dost 😠 to uuuuuurcite stihneme 😖

petrastudent
4. jún 2009

Jej Luci tak to je fajn to my ve čtvrtek dorazíme. Ty pátky jsou u mě složité skoro včechny trávím v Brně. Tak pokud nás neskolí nějaká nemoc tak my dorazíme.

kikaz
7. jún 2009

Ahojkajte my sme sa na cestu. r. lesom aj vybrali ale malá nám pri druhom stanovišti prehltla veľký cukrík tak sme zažili šoky, lebo som mala pocit že ju roztrhne. ale časom sa asi spustil a posunul do bruška ale hrozné, rýchlo sa zle stane ani si to človek neuvedomí a pri tom cukríky vie pekne od mala cmúľať takže poučenie pre mňa, žiaden veľký tvrdý cukrík nedostane 😒 ☹ 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre