Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

rosinka
26. jan 2009

čaute nové prírastky, ahoj Ludi, bolo načase sa prihlásiť 😉

ajka, to chce asi trochu viac času, mi sme začínali jednou, niekedy aj dvomi ližičkami denne, a potom asi po mesiaci to už pomaly išlo.

mi sme stále chorý, no otras, kašel otrasný, a k tomu sa nám včera zošmíkla zo sedačky a trochu si rozrazila hlavičku 😢 , tak sme včera strávili peknú nedeľu na pohotovosti. doktor bol akurát na operácii, tak sme tam museli naňho čakať. našťastie to nebolo nič hrozné.

rosinka
26. jan 2009

a zabudla som sa opýtať, či ste sa dohodli na tom mamičkovskom stretku?

lucinka82
autor
26. jan 2009

ahojte nove mamicky. Vitajte 😉
Aj mne maly zbastil hned prikrmy, nastastie sme nemali s tym problem. Iba banan bol zo zaciatku problem, a teraz sa ho nevie Oliverko dojest 😀
Rosinka, ani sme sa nedohodli na mamickovskom stretku, nejako sa na to zabudlo 😖

monca301
26. jan 2009

ahojte. Aj my vitame nove prirastky.

No veru uz by sme mali dohodnut to mamickovske stretko.

ludka22
26. jan 2009

dakujeme za pekne privitanie

lucinka82
autor
27. jan 2009

ved by sme sa mohli dohodnut v stredu, teda aj vobec niekto do Bocianika pride, ale mamickovske by sa uz veru zislo 😉

rosinka
27. jan 2009

no ja ešte neviem, či v stredu prídeme, veď to je už zajtra. a mária má ešte taký hnusný kašel a sopel. tak sa bojím aby sa detičky nenakazili. radšej ešte počkáme.

zusska80
27. jan 2009

my prideme...

sakura77
27. jan 2009

my asi nie,chystame s k babke...takze na 80% nie

lucinka82
autor
28. jan 2009

ahojte, aj my dnes prideme 😉

monca301
29. jan 2009

Ahojte,kde je kdo? ☹

Mirka pekne fotky a ta torba bola nadhernaa a urcite aj velmi chutna. 😉

kotenko
29. jan 2009

Mirka, fakr krasna torta... ktora cukrarka vam ju piekla? ak mozes, poprosim IP

monca301
30. jan 2009

Ahoj Kotenko ako sa mas? Davno si sa neozvala. ☹

sakura77
30. jan 2009

ahojte!
miri,torta krasna-ja mam tiez nieco podobne vyhliadnute-ale idem robit sama-ale co z toho bude netusim 😀

vcerajsie cvicenie nas zmohlo-spal tri hodky potom 😅

ozaj aj som zabudla,gabi,ako dopadlo?verim ze dobre! 😉

lucinka82
autor
30. jan 2009

ahojte, tak mi sme chory, mame atb, vcera strasne vecer kaslal tak sme pre istotu dnes isli k doktorke a hned zapalene hrdlo, tak sme doma ☹
Gabika, ako skusky?

gabika146
30. jan 2009

cauko vsetko super dnes som si bola pre vodicak takze bacha na pirata xixiii
moni a ti pecies?ja som sice cukrarka ale asi by som si netrufla uz som nerobila tortu peke dlho
luci rychlo sa vyliecte 😉

sakura77
30. jan 2009

gabi-ja som zatial upiekla tri torty v zivote 😀 kikova na narodeniny bola prva:
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

no,tak sa pokusim zas,uvidim co z toho vznikne-ci miesto mysky nebude brontosaurus 😀

a gratulujem k vodicaku-sa budeme stretavat na ceste 🙂

macika78
30. jan 2009

nato, ze bola prva super...ten vrch bol z marcipanu? ja by som sa to tiez chcela naucit 😉

sakura77
30. jan 2009

dakujem 🙂 ano,bol marcipanovy aj macko a hviezdicky 😉 mnam mnam-vsetci sa zalizovali 😅 -ale marcipan som nacvicovala uz tyzden pred 😀

macika78
30. jan 2009

a asi kolko gramov si nato potrebovala...ze sa to da kupit a potom rozvalkat? no neviem 😒 uz som robila torty ale len kasicky zdobene

monca301
30. jan 2009

No sakura si sikulka. 😉 Ja to znova necham na svokru,ta ma predsa viac skusenosti s pecenim.

danka0905
30. jan 2009

Ahojte baby
No my sa tiež pridavame k chorím,a všetky tri.
Aj ja pekavam každy rok tortu,je to jednoduche.Aj Sakura peknu spravila,ale ja som ešte marcipanovu nerobila,lebo to nelubim...ale mozno raz vyskusam.
Gabi gratulujem,a teraz len jazdi,aby si sa nebala...potom
A co to stretko?
No sice sme choré...

sakura77
31. jan 2009

macika,tak to fakt uz neviem-ja som si robila sama doma-recept som nasla niekde na www.nanicmama.sk a tam este nejake oddelenie torty-a podla toho som skusala-robi sa to zo suseneho mlieka a je fakt vyborny-teda kto to ma rad.inak ta stranka je super,takze kto sa chystate na pecenie sami-tak su tam vselijake dobre rady a tak..

no a marodom prajeme rychle uzdravenie-sa to tu hemzi chripkami zas,clovek aby sa bal aj ist medzi ludi,aby volaco nechytil 😒

lucinka82
autor
31. jan 2009

ahojte, nam je uz lepsie, len tie teploty nas trapia, aj teraz ma zvysenu, mna pre istotu boli hrdlo, ach jaj.

Sakura, si sikulka. JA by som si taku peknu tortu asi nevedela upiect 😒 Klobuk dolu 😵

sakura77
31. jan 2009

dakujem 😉 az som podrastla od pychy 😀

kikaz
1. feb 2009

Ahojkajte no mne nefunguje net tak sa hlásim len z návštev. Sakura torta sa ti vzdarila je zlatá , ja si pečiem sama všeliaké ale len pre príbuzných a musím priznať že ma to moc nebavý večne si vymyslím niečo a potom mám nervy koľko je s tým práce.my sa pmaly uydravujeme len ešte kašle. gabi gratulujem k vodičáku 😉

gabika146
1. feb 2009

ahojte tak my sme nezdravi maly otras kasel ale nastastie bez horucky ale pre istotu pojdem zajtra k dokine predsa ta larinditida nieje nic dobre ☹
kati dakujem
vcera som sa bola vozit s muzom pohoda sem tam ma napomenul ale inak fajn aj ma oznamkoval ze 2minus tak som spokojna ale mam strach nase velke auto mi nieje moc povoli 😀
dnes pridam foto z mc

sakura77
1. feb 2009

gabi,to si dobra
ja na mojej prvej jazde mojom aute som isla do tesca a spat som netrafila nasu ulicu 😀 som neskoro pribrzdila a som ju minula-potom som musela cuvat na hlavnom tahu 😅

gabika146
2. feb 2009

ahojte tak sme chori maly ma atb takze tyzden doma
bola som sa aj informovat na ockovanie proti kliestom dufam ze sa to vyplati 😉

monca301
2. feb 2009

ahojte

NO super Gabi,tak rychlo uzdravte. Filip tiez obcas zakasle a aj obcas kycha,dufam,ze mi chory nebudeme. Vo stvrtok sme stratili kamion v cvc.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre