Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

lucinka82
autor
19. feb 2009

ahojte, no my sme doteraz robili vyzdobu na zajtra, na uz sa tesim na tie deturence v maskach. Spravime aj sutaz v tancovani, deti dostanu sladkost za masky, no bude super....
Takze zajtra, uz sa tesim.... 😵

zusska80
19. feb 2009

lucka si super... aj my sa uz tesime... a co si vcera neprisla?

danka0905
19. feb 2009

Ahojte baby
My sa pridavame tiež k chorým,zajtra nemožeme prísť,mrzí ma to ,tešili sme sa,a aj masky mame aj pre Peťku aj pre Sašku.No čo už...
Tak sa dobre zabavte aj s detičkami.. 😀

monca301
19. feb 2009

aj my sa tesime,len dufam,ze bude mat Filip zajtra lepsiu naladu ako dnes poobede. ☹

rosinka
19. feb 2009

aj mi sme sa tešili, ale aspoň nám nebude ľúto, že tam budeme chýbať iba mi. škoda, že je karneval len raz do roka, takto musíme čakať až na budúci rok ☹

monca301
19. feb 2009

boze baby tak mi to je luto,tak som sa tesila,ze sa zasa vsetky stretneme. 😢 😢 😢

gabika146
20. feb 2009

ahojte veru skoda ze ste tolky chory ☹
luci no uz sa velmi tesime a o16.30sme tam ako na koni ideme nakoniec bez ocka tak prideme s krsnou 😎

lucinka82
autor
20. feb 2009

ahojte, Zuzi, boli sme v stredu na navsteve.
Skoda, ze nepridete vsetky, co s tolkym jedlom, co som nachystala pre deti? ☹
Mamicky budu pit mojito, co vy na to? 😉

rosinka
20. feb 2009

no to sme ani radšej nepíšte, čo všetko si prichystala, lebo si oblečiem Máriin kostým a prídem ako dieťa, veď tatino sa o Máriu postará 😀

zusska80
20. feb 2009

ahojte. lucka, super. po piatku som si mojito velmi oblubila, tak sa tesim... dufam, ze ma nebudu musiet vynasat 😀 😀 😀 to by bol trapas...

sakura77
20. feb 2009

jeskove oci,sak my aj karneval prespime,kiko zas taha cez tri hodky,no,musim ho ist zobudit,aby sme to aspon troska stihli 😅

monika165
20. feb 2009

Caute kocky 🙂 ,
tak verim, ze sa na karnevale super zabavate a pridate velmi skoro krasne fotocky 😉 .
My sa uz mame lepsie, drazdivy kasel nastastie zmizol 😒 , len sopliky este musime odsavat a to je hotova pohroma 😀 , Lujza zbada vysavac a chyta paniku 😅 . Petko mal dneska karneval aj v skole, tak sme aspon jednu masku vyuzili ... 😉

zusska80
20. feb 2009

ahojte. no konecne tiger zaspal... inak lucka, dakujeme este raz... nam sa to velmi pacilo. bolo super.... a mojito nemalo chybu. dobru nocku vsetkym maskam... papa

miruliacik
20. feb 2009

Ahojte. No aj my sme sa uz konecne v posteli. Bolo super a dakujeme Lucke. Dufam, ze coskoro bude nieco podobne... 😀
Tak dobru nocku, nech si tie "zvery" oddychnu.

monca301
21. feb 2009

Ahojte

Lucka aj my dakujeme za pekny vecer,bolo super.

A zarovene sa pridavame k marodom. ☹ Vecer mal horucky 38,4 a bol problem ju znizit,tak sme isli na pohotovost a ma zapal stredneho ucha. 😢 Dr. povedala,ze je to este len na zaciatky,tak to rychlo podchytila ATB. Takze cez tyzden nebudeme mat v stredu trening a vo stvrtok neprideme ani na cvicenie.

batovka
21. feb 2009

ahojte

kuk do albumu. 😵

lucinka82
autor
21. feb 2009

ahojte, my sme vcera tiez hned zaspali. ale deturence boli zlate 😀 Ja som aj chcela nejaky program, aby tancovali, ale pri takychto krpcov sa to este neda. Ked vyrastu, to uz bude ine, ale aspon sa bavili, no nie?

Monika, to mi je luto, ze je Filipko chory, rychlo sa uzdravte. To nechcel papat kvoli usku, aj Oliver ked mal zapal uska nepapal nic, len pil ako duha 😒 To nebude v stredu ani Bocianik????? ☹

petrastudent
21. feb 2009

Ahojte baby, tak jsem koukala na fotky a je vidět,. že jste si karneval užili. Foto je moooc pěkné. Musela byt super zábava. Filipkovi přejeme, aby se rychle uzdravil a moc ho to nebolelo.

lucinka82
autor
21. feb 2009

Baby, pridavam do mojho albumu fotky z karnevalu, tak ak chcete, kuknite a kto by chcel, tak mi dajte cez IP vediet, dala by som ich ocinovi, nech ich vyvola v Rakusku. Len mi povedzte ktore a rozmery, oka?

kakatka1
21. feb 2009

Ahojte! Lucka dakujemeeeee!Naozaj bolo super.Moni Filipkovi prajeme skore uzdravenie a uz vies chudatko preco si stale chytal usko. 😢

kikaz
21. feb 2009

Ahojkajte no moni mňa porazí mne sa aj Filipko zdal nesvoj a ako si aj chytal uško no dúfam že zas neochorieme už by ma porazilo. na plese bolo súúúúúper. len som skapatá 😔

rosinka
21. feb 2009

tak ste mali super zábavu, mi len tíško závidíme. a deti na fotkách sú úúúúúžasné.
mi sme s mužom sami doma, malá išla včera k svokrovcom na doliečovák. normálne nevieme čo máme od dobroty robiť, tak len čumíme do telky.

sakura77
21. feb 2009

veru,bolo fajn,chuda filipko,veru uz vcera nanho nieco liezlo,kiko dneska par krat kychol,dufam ze to nic nebude

ivularadula
21. feb 2009

ahojte baby 😉

no ja som až tera videla prvý krát fotky zo stretiek+karnevalu+cvc, tie sú super, už sa budeme musieť k vám pridať 😉
malý už chodí tak už to bude lepšie

a Filipkovi prajeme skoré uzdravnie

danka0905
22. feb 2009

Caute baby
No vidim že ste sa dobre zabavili,detičky boli velmi zlaté... 😀
Dufam,že sa nam nabuduce podarí príjsť.
A Filipkovi skoré uzdravenie.

monca301
22. feb 2009

dakujeme. On vobec nevyzera,ze by mu nieco bolo. Aj u dr behal z ordinacie do cakarne a dr sa pytala,ze c muje ked tu tak pobehuje. Nastestie som to rychlo zbadala a je to len v zaciatkoch. Chvalabohu nema uz ani horucky a uz si ani to uzko tolko nechyta,uvidime v stredu ideme na kontrolu ku krcnemu.

gabika146
22. feb 2009

ahojte pripajame sa k marodom ten nas slavny kasel sa nam vratil tak zajtra pojdeme k dokine aby sme sa do stvrtku vyliecili letime do anglicka tak musime byt fit 😉
vonku je ale krasne co
luci aj my dakujeme za super akciu my sme tam aj topanky zabudli 😀

lucinka82
autor
22. feb 2009

ahojte, Gabika, topanky su schovane, neboj, nestratia sa 😉
A kam to letite? Do Anglicka? Na vylet? Zoberte ma.... 😀

andelicek_vu
22. feb 2009

ahojte uz som tu dlho nebola ale keby som vedela ze je u vas lucka karneval tak by sme urcite prisli aj mi deti boli strasne strasne zlatucke museli sa velmi radovat hadam druhy raz nam to vinde a pojdeme aj mi teda az to bolo pre kazdeho ale uz some vas aj davno nevideli hadam ked bude teplejsie tak sa stretneme

gabika146
23. feb 2009

ahojte tak sme marodi ale nastastie nema antibiotika len sirupy dnes aj normalne spinka
luci ideme za kamoskou do londyna a za kamaratom do petersburgu na 5dni 😉 zajtra prideme pre topanky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre