Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

lucinka82
autor
21. apr 2009

Ahojte. Monika, boli sme kamaratovi na svadbe, tu v kulturaku, bolo super. Aj my sme stale vonku, ked je pekne, chodime sa domov len vyspat.
A vy tehulky iz to nejako dobojujte, ved vam nemoze byt vecne zle 🙂

sakura77
21. apr 2009

ahojte!
no,ja musim povedat ze uz treti den mi je odost lepsie-dufam ze som to nezakrikla 🙂 ak by to ostalo aspon takto,tak sa to da vydrzat,inak tie dni predtym-ako aj zuzka,fuj fuj 😒
my sme tiez cele dni na dvore,na piesku,je to super ked je tak fajn,lebo doma byt zavreti ma teda ozaj nebavi

monca301
21. apr 2009

ahojte

No my sme to krasne pocasie prelezeli v nemocnici. Dnes nam pustili domov a ja dufam,ze aj zostaneme doma dlhsiu dobu.
Filip totiz o toho ochorel a este sa mu aj zaplalili ocka,takze sme boli na ATB. Vo stvrtok chceme prist cvicit,takze sa na vas tesime. Ak by bolo stretko nahodou aj v stredu,tak mzno aj vtedy.

No my mame ist tiez teraz v maji a potom v juni na svadbu,lenze musime najprv vymysliet co s malym.
Tehu vydrzte uz sa vam to krati.

kakatka1
22. apr 2009

Moni, no super ze ste domka a uz ziadne nemocky 😉

kikaz
22. apr 2009

Ahojkajte no Gabi mne sa veľmi páčilo boli zlatí a tebe?
My sme tiež stále vonku ledva si stihnem upratať ale kašlať na to.

gabika146
22. apr 2009

kati mne sa lubilo strasne ked tu boli prvy krat tak bol v sportovej to bolo lepsie ale nevadi aj som si kupila dalsie cd do zbierky 😀 😀

monca301
22. apr 2009

a kde ste boli?

gabika146
22. apr 2009

bol tu honza nedved 😉 nedelna kultura

sakura77
24. apr 2009

ahojte!kde ste vsetci? 😅
my sme boli vcera na kolotococh na sipku,kiko behal jak odtrhnuty z jedneho na druhy-no a domov som ho musela nasilu odvliect,takze odvtedy sa tvarim,ze kolotoce uz odisli a chodime tak aby ich ani nahodou nezbadal 🙂

no a ide vikend,tak si ho pekne uzite s rodinkami 🙂

monca301
24. apr 2009

ahojte
Tak my mame nadchu a horucky. 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 A vcera to vyzeralo tak super ☹ ☹ Takze mi mame kolotoc doma,hore a dole 😠

gabika146
25. apr 2009

ahojte moni filipkovi rychle uzdravenie dufam ze sa vam nepohorsi
uz mame doma rozhodnutie zo skolky 2.septembra nastupujeme 😀 az teraz mi doslo ze tri roky su fuc 😢
pekny vikend

sakura77
27. apr 2009

ahojte!
to je ale pocasie,co?aj sa bojim ist s kikom von,aby nedostal nejaky prievan alebo nenachladol,buduci tyzden ideme do tej nemocnice,juj,sa nam to krati

dneska nam prislo zo skolky ze kiko je prijaty,tak ked som mu povedal ze pojde do skolky na jesen,tak hned mudroval ze :je velky chlapec uz" 😅

zusska80
27. apr 2009

ahojte. tak tu uz budu ochvilu sami skolkari 😉 😉 😉 veru to leti....
aj sarinka je prijata, od novembra. ale uvidime, ci sa v lete stihneme oducit od plienok. mame sice dost casu, ale aj tak sa toho obavam...
filipkovi rychle uzdravenie!!!
a pozor, aby vas neodfuklo. dnes je to vonku nejake divoke 😅
papa

sakura77
27. apr 2009

trochu zuzi?to pridaj,sak ma skoro odfuklo 😀 je to des

monca301
27. apr 2009

tak aj my sme prijaty od 1.9 do skolky. 😵 😵 😵 😵

rosinka
27. apr 2009

no pekne, aj sme prijatý do škôlky tiež od novembra ako Sarinka. ale ešte budem vidieť či pôjdem do roboty,alebo to odložím až na začiatok nového roka. ja sa tiež obávam toho, či sa stihneme odučiť od plienok cez leto, v auguste začnem, tak to hádam do septembra zmákneme.
a kam ste ich prihlásili, Mária pôjde na dvojku, tam máme známe učiteľky, tak to bude hádam fajn. počula som, že v malých Uherciach je vynikajúca škôlka

lucinka82
autor
27. apr 2009

ahojte, veru dnes bolo neskutocne pocasie, strasny vetrisko, a ja ze uz bude teplucko stale ☹
My sme si dali prihlasku do Malych Uheriec, ale este nam nedoslo nic, ale ved my mame este rok casu. A s tym oducovanim, ja sa budem snazit Oliverka oducit cez leto, hadam sa nam to podari 😉

monca301
27. apr 2009

My ideme do skolky v Malych Uherciach a Kristianko tak isto. Lucka urcite ti to pride tento tyzden.

petrastudent
27. apr 2009

Koukám, že všichni jdete do školky- my jsme si přihlášku nedali a teď docela lituji-asi zkusím zda nás nevezmou i bez přihlášky, pokud mi tedy vyjde robotička co mám slíbenou 😒 My bez plínek už běháme skoro dva měsíce, ale stále se občas zapomene a hlásí, že chce cikat a už má trochu mokro 😠 Jinak všechny zdravíme a Filipkovi moc zdravíčka

ferdica
27. apr 2009

Ahojkajte. Tak veru, dnes bolo hrozne pocasie, my sme dokonca skoncili u ocneho, lebo Vany nafukalo do oka na bodkolienke a nemohli sme ju ukludnit, tak sme utekali k doktorovi. Ale nastastie je uz ok. Poobede uz nahanala Oliverka 😉 Rosinka, Vany pojde asi tiez na dvojku, ale az o rok v septembri. Ja si chcem pekne uzit matersku az do konca 😵 uz sme to tam boli minuly tyzden pokukat, ucitelky vyzeraju velmi zlate 🙂

zusska80
27. apr 2009

no veru, na dvojku by sme aj my isli. poznam tam tiez ucitelky. ale ked mame pod domom malovanu skolku, bolo by to skoda, teperit sa az na dvojku. a ked sme tu boli na den otvorenych dveri, tak aj tu su strasne zlate tie ucitelky.
veru, rosinka, budeme mat co robit, aby sme to zvladli odplienkovat. ja zacnem uz v juni. kym este nebudem mat velke brusisko. dufam, ze bude pekne, aby sme aj vonku behali s holou pukanou 😉
tak vam prajem dobru nocku. papa

kakatka1
28. apr 2009

Dobre ranko! Vidim ze tu uz budu skokarkovia, ale to leti 🙂 Rosinka a preco az v auguste zacnete s oducanim? Ved pocasicko na to uz je a cim skor tym lepsie. Ja som takto pred rokom zacala so Simim a super sme to zvladli, uz ani neviem ake to je plienkovat. Hlasim sa ako obcasna operka k buducim babetinkam. 😵

rosinka
28. apr 2009

Katka sa mi zdá, že by to Mária ešte nezvládla, ona má až na konci novembra dva rôčky, nechcem ju moc nútiť. ale ak bude chcieť,tak ju nechám už v júli behať holou riťkou po vonku.
my máme tiež škôlku pod oknami ale naprd je to, že všetky sú otvorené do štvrtej a to ja nemám šancu stihnúť prísť z topoľčian, lebo končím o pol štvrtej. a na dvojke mám kamarátku a tá mi ju bude brať poobede domov. ešte sa budem pokúšať zmeniť si pracovnú dobu.

zusska80
28. apr 2009

katka, ako operku ta beriem za slovo. ale aj pri oducani by som potrebovala tvoje rady. ja sa toho stale akosik bojim. ani neviem preco...hlavne ked chodi dost casto k babkam a oni su take svojske a pokazia mi moje oducanie. uz to teraz vidim...
inak krasny den prajem
ja som prave po poradni a stale bez knizky ☹ ale nevadi. dolezite je,z e som videla drobca. vyzera to na velke mimco, tak sa zaciname tesit... idem sa trosku zregenerovat, lebo mi zobrali asi pol litra krvi. tak papa zatial

kakatka1
28. apr 2009

Rosinka neboj za skusku nic nedas a mozno ta princezna prekvapi a zvladne to lavou zadnou.Simi mal 16 mesiacov ked sme uz boli cez den bez plienky, samozrejme ze obcasne nehody boli, preto som este asi mesiac nosila nahradne oblecko. A co som citala niektore deti dokonca uz v jednom roku boli bez a naopak niektore este v troch rokoch sa bez plienky ani nevykakaju. To je uz podla mna zlozvyk, treba len trenovat a trenovat.

kakatka1
28. apr 2009

Zuzi a super ze je vsetko Ok 😵

petrastudent
28. apr 2009

My jsme se učili intenzivněji už od 1,5 roka a jak říká zuska nám to kazila babička, já chodím každý týden do školy a naše babka ho vždy nechala s plenkou celý den a tak mi to vždy pokazila. A i teď , když už jsme bez plínky tak ho minulý týden nechala v plínce a klidně když jí řekne "cikat" mu poví "cikaj máš plienku" strašně ma s tím vytáčí 😠 Ale holčičky jsou prý šikovnější. 😉

rosinka
28. apr 2009

my máme tiež problém s babkou(svokrou), ja učím Máriu spať jedenkrát za deň a ona mi to stále kazí a pritom, keď som doma, tak to zvláda ľavou zadnou. a keď som jej povedala, že to robia aj ostatné mamičky, tak mi povedala, že oni nemôžu ľúbiť svoje deti 😖

petrastudent
28. apr 2009

Jasný příklad naší babky (svokry) 😠 My to také máme tak, že já dělámúplně vše špatně a jsem i ta nejhorší máma , protože např. dávám Matovi pít jen vodu (nejčastěji- sladké pití nemá moc rád) a tím ho asi týrám. A se spaním- jej to byli boje- to my řekla, že bych místo těch svých hloupých časopisů (mama a ja, a psychologické časopisy v rámci školy) měla poslouchat jí. Ona je toho názoru, že když chce dítě spát tak má spát a když ne tak se má hrát- třeba i o půlnoci. 😒 Jo jo je to s nima boj

zusska80
29. apr 2009

ahojte. no tu sa zacala nejaka nebezpecna tema o babkach-svokrach 😅 ja radsej pomlcim 🤐
to by nam nestacilo ani sto stran 😉
no zatial to vyzera vonku dobre, ale vidim z okna nejake velke oblaky, tak dufam, ze odidu...
a bude dnes stretko? na salasi? prisli by sme vas kuknut...
prajem pekny den

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre