Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

zuzka83
24. júl 2009

Ahojte, tak sa pridavam k tehulkam v partizanskom a okoli, ja som sa tu ocitla z kosic. Termin mame az v septembri, dufam ze malinke udrzim vovnutri este aspon mesiac. som na rizikovom od sameho zaciatku.
Neviete mi poradit dobru detsku doktorku/doktora v Partizanskom? A aj obvodaka pre mna, este stale nemam nikde kartu.
Vdaka

sakura77
25. júl 2009

ahojte!

Jakubkovi prajeme k meninam vsetko naj naj naj,hlavne vela zdravia ,stastia,lasky a coskoro nejakeho surodenca 🙂 😉

monca301
25. júl 2009

Jakubkovi vsetko naj k meninam.

zusska80
25. júl 2009

Jakubko, vsetko najlepsie k meninkaaaaaaaaaaaam. 😉

gabika146
25. júl 2009

dakujemeeeeeeeeeeeeee jakubko vsetkym babam posiela cmuk 😀

monca301
26. júl 2009

Hanke vsetko najlepsie k meninam. Filipko posiela veeeeeeeelku pusinku. 😉

zusska80
26. júl 2009

Hanicke prajeme krasny meninkovy den!!! hlavne vela zdravicka 😵 😵 😵

petrastudent
26. júl 2009

Přejem Hničce a Jakubkovi vše nej nej nej k Meninám. 🙂

lucinka82
autor
26. júl 2009

ahojte, Jakubkovi vsetko naj a samozrejme aj Hanicke. Co je s Mirkou? Uz tu dlho nebola a ani som ju nevidela. Mirka, hallllloooooo, uz prezrad, ci bude mat Hanka braceka alebo sestricku? 😉

miruliacik
26. júl 2009

Ahojte.
Hanicka dakuje za gratulacie a pusinky.
No davno som tu nebola, nejak sme stale niekde mimo domu a v tomto teple v panelaku radost.
A vyzera to tak, ze Hanicka bude mat sestricku, takze bude doma babinec. Ocko troska zaskoceny spravou o babe, ale rychlo to rozdychal a tesime sa ze budeme mat zdrave babo.
Baby, kedy dame nejake stretko?

zusska80
26. júl 2009

veru stretko by sa uz zislo...

gabika146
26. júl 2009

caute caute zuzi kde su fotky stale kuk a nic
a my este raz hanicke vsetko naj......

sakura77
27. júl 2009

ahojte! dodatocne aj Hnake k meninam prajeme vsetko naj naj,Kiko posuiela pusinku 🙂 miri,tak to bude super pre hanku ze bude mat sestricku,ja mam dve a je to ozaj fajn-aj ked verim ze tato ako pravy chlap by sa potesil chlapcekovi-ale sak co neni este moze byt 😉 😅

kakatka1
27. júl 2009

Dobre ranko! Meninkacom dodatocne vsetko naj. 😵 Pekny den!

lucinka82
autor
28. júl 2009

ahojte, no ja sa uz druhy den morim v praci, v kuchyni, teplo je tu otras, ale zajtraa asi pojdeme s malym na kupko 😉
Dala som nove foto do albumu, aj tortu co sme mali na narodeniny 😵

monika165
29. júl 2009

ahojte, aj my prajeme vsetkym oslavencom dodatocne vsetko najlepsie 😉 ..Luci, ta fotka s tym kremom 😀 😀 😀 ...

sakura77
29. júl 2009

no,olik mal krsnu torticku teda 🙂 co porabate ludkovia,aj idete na kupko?my chceme vybehnut na uherecku priehradu aj so sestrou a deckami,len mi kiko este len pred chvilou zaspal,tak asi ho po hodke zobudim,ked som im to uz naslubovala

zusska80
29. júl 2009

ahojte.
veru lucka, pekne fotocky, mne sa pacila aj ta s vany a viki, to vyzera ako si taki traja dospelaci davaju vinko... strasne zlate...
no my sme boli v utorok na kupku, pocasie sak bolo celkom fajn, teplucko, ale ta voda bola ladova, aj v tom brodisku. sme normalne nechapali, ani sarinke sa to moc nepacilo, taka studena voda, ani skakat do vody sa jej nechcelo. sme boli trosku sklamani... zajtra tiez pojdeme, hadam sa za tie dva dni voda zohriala...

sakura77
30. júl 2009

no,boli dost studene noci,tak sa to nestihlo asi tak vyhriat,ja po mojej minulej skusenosti s nahananim kika po celom kupalisku,uz nehrozi,az cez dodovu dovolenku,ked pojde aj on,lebo ja uz na to nemam nervy vkuse ho odniekial vytahovat

zusska80
30. júl 2009

moni, tak to ti verim, ja by som sa na kupko neodvazila ist sama so sarou tiez. to stale beha po vsetkych dekach a skusa si sandale a berie hracky. nastastie uz nepyta jest, lebo minuly rok veru kde videla, ze sa papa, tak na tej deke uz bola a ponukala sa.
a dnes sme boli tiez, nastastie sa nasla obetava dusa, ktora mi s nou pomohla, lebo radim dnes tiez nemohol. voda uz bola o nieco teplejsia, tak sa dalo...
tak bru nocku...

sakura77
31. júl 2009

hihi,som sa zasmiala ppri tej predstave,jak chodi po dekach a pyta papat 😅 kiko mi to robil po restauraciach,postavil sa k stolu a pozeral na nich jak keby tyzden nejedol 😀

my sme nakoniec ostali doma v bazeniku,musela som ist aj ja,lebo kika to nebavilo moc sameho,tak som sa tam aj ja nasackovala https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... 😀

zuzka83
31. júl 2009

Ahojte maminy, tak sa to skúsim spýtať ešte raz: Poradíte mi dobrú detskú lekárku / lekára v Partizánskom prosím?
Vďaka,
Zuzana

miruliacik
31. júl 2009

Ahoj Zuzka83.
My mame lekarku Dr. Peniazkovu. Je na Hrncirikovej ulici. Je mila a myslim si, ze je aj dobra odbornicka. Takze ak by som mala odporucit, tak ju.

zusska80
31. júl 2009

moni, no to keby mam ja taky dvor s takym bazenom, tak to ani ja by som neriesila kupko. mame sice moznost u svokrovcov, ale to nie je ono...
zuzka83, aj ja chodim s malou k Peniazkovej, bola to moja detska lekarka a teraz ju mam aj pri malej. Ale hned vedla nej ma ordinaciu aj Murcekova, tiez je dobra.

gabika146
31. júl 2009

ahojte my mame humajovu a ta je v medicentre ja som spokojna 😉
zuzi nahodou minuly rok nam bolo super na kupalisku travili sme tam cele dni a detska boli super
my sa ideme pochvalit ze uz nemame na noc plienky aj ked dnes do rana bola mala nehoda ale pohodicka
moni ako zuzka vravi mat taky dvor so smykalkou a bazenom neriesim kupko a vyberam vstupne na dvore 😀 😀 to samozrejme zartujem

sakura77
31. júl 2009

no,ale myslis ze ho to doma dlho bavi,aj tak ma taha na preliezky na sipok 😅 ,doma to nie ono podla neho,este ked tak pridu nejake decka tak ano,ale sameho ho to neba-no mne by to samozrejme vyhovovalo,nemusim sa nikam trepat,tlacit medzi ludmi, balit veci a tak,no ale vysvetlite to mlademu -kto by mu vyhovel 😅 no ale ved ked uz budu dvaja,tak sa hadam roska zahraju lepsie(to si este pocakm take dva roky,co, 😀 )

petrastudent
31. júl 2009

Ahojte aj my jsme nechali pro Matýska udělat takovou klouzačku, ale bavilo ho to na dvoře asi týden a teď si tam hraje jen když přijdou nějaké děti, ale jinak se tam také nezabaví. Je to holt jeho a to se rychle okouká 😉

zuzka83
31. júl 2009

Ďakujem za tipy, Murčeková už neberie nové deti, tak asi skúsim tú Peniažkovú. Ešte raz vďaka a pekný víkend všetkým.

sakura77
1. aug 2009

petra,ze ,clovek by im kupil vsetko na svete,a po dvoch dnoch sa ti na to vyprdnu,ziadna vdaka 😀 😀 no,co uz,deti....ja chystam oslavu na zajtra,dodo ma narodeniny,tortu uz mam zacatu,dufam ze sa mi vydari ako tak aby sa na nu dalo pozerat 😅 nastastie ma byt pekne,takze bude vonku "grilparty" a decka hadam nahodime do bazena.tak dufam ze sa to pocasie nepokazi

lucinka82
autor
1. aug 2009

ahojte, Monika, ty si ina macherka, ked zvladnes tortu, ja na to nemam nervy, keby sa mi nahohou nepodarila. Potom nezabudni dat foto 😉
My sme boli dnes na Bojnej, bolo super, Oliverko sa vyblaznil, je tam taka mala zoo, ihrisko, trampolina, no detsky raj 🙂
A zajtra planujeme ist na kupko, hadam sa tam s niekym stretneme, neplanujete ist? 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre