Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

lucinka82
autor
7. okt 2009

asi o 4, nie? 😉
Kati, vsetko naj naj k dnesnym narodeninkam 🙂 🙂 🙂

sakura77
7. okt 2009

ahojte!
katka ma narodeniny? tak aj my sa pripajame,vsetko naj!!! 🙂

zuzi,aj ja sa chystam ze si to objednam,je pekna a este ta cena je super teda oproti ostatnym,mam cierny kocik,tak ho chcem troska "dofarbit" 🙂

a co dneska babule,nedame nejake stretko,jak je vonku teplucko.... 🙂

pepita52
9. okt 2009

hallo mamicky je tu niekto? ☹

miruliacik
9. okt 2009

Ahojte.
Vidim, ze tu je nejak pusto....
Pepita ahoj.
Ja nejak nemam cas sem pisat... Chodime do skolky, krasne zacala papat, vsetko zje, tak som vytesena. O tyzden zaciname spat, tak uvidime..
Babatko sa ma fajn. Vcera sme boli na poradni, doktor pomeral babulku a neviem ci sa mam tesit, alebo zacat bat, babo ma uz 3200g a to su ese 4 tyzden do porodu... 😅 . Takze pod 4 kila by nemala byt. Meno stale nemame,poradte nieco... 😉
No uz nam zacalo horsie pocasicko, tak uz budeme viac doma. Hanka aj tak po skolke nehce nikam chodit, je jej vzacne byt doma v izbicke 🙂.

sakura77
9. okt 2009

ahojky!
veru ,uz je tu definitivne jesen 😒 no co uz,vcera sme este kavickovali so segrou na slniecku na terase-asi uz ozaj posledny krat tento rok ☹
miri,nooo,to bude fajn babulka 🙂 mne zas povedali minule ze je mensia tak o dva tyzdne,ale ani kiko nebol nejaky borec ked sa narodil mal 49 cm a vsetkych uz obehol 🙂

my v skolke tiez fajn,aj dobre papa-aj take veci co mi doma nezje,uz sa aj fotili,tak som zvedava na fotky,lebo ked som mu hovorila aby mi ukazal jak sa tvaril ked ho ujo fotil tak mi povedal ze robil "kikirikiiii" 😅 tak to im asi kazal povedat aby boli vyskereni na fotke 😅
ale mi to strasne rychlo ubieha ked je v skolke,pride domvo,da si obed cislo 2 🙂 potom spat,zobudi sa,chvilu sa pohrame auz je vecer...

miruliacik
9. okt 2009

No aj Hanka poje aj take veci, co ani nevarime... Som z toho prekvapena. Inak som celkom rada, ze uz je v skolke, pride odtial uz vyblaznena a poobede jej staci kludovy rezim.... 😀 A ja si aspon doobeda stihnem porobit veci co sa pri nej neda, alebo povybavovat kludne v meste co potrebujem..

sakura77
9. okt 2009

presne si to vystihla-a uplne najlepsie je ze su doobeda vonku,tak aj ked sa mne uz poobede nechce,mam kludne svedomie,ze "vyvenceny"je... 🙂

miruliacik
9. okt 2009

A uz o tyzden skusame celodenny pobyt do pol tretej, tak som zvedava ako to dopadne... Inak je zlata vytesena ked ide zo skolky....

lucinka82
autor
9. okt 2009

ahojte, no Mirka, to bude bambulka velika 😉 A to vazne nemate este meno? Ani Majo nejake nevymyslel? A Hanke sa co paci?
Ja tvrdnem v praci, zajtra mam volno a v nedelu tiez do prace, Oliverko isie so segrou a tatinom so Bosian na jarmok a na kolotoce, tak sa tesil, len keby bolo krajsie pocasie, na utorok nam uz hlasia dokonca len 3 az 12 stupnom, to si teda neviem vobec predstavit ☹
My ideme do skolky az v januari, Oliver sa uz teraz tesi, tak dufam, ze sa bude bude tesit aj potom 😅

lucinka82
autor
9. okt 2009

Baby, chcem sa este opytat, chcela by som aj tento rok robit Mikulasa, davam navrh 5. decembra, ale ked by vam to nevyhovovalo, mozeme aj inokedy, dajte vediet 😉

sakura77
9. okt 2009

my mikulasa berieme 🙂 moze byt 🙂

miruliacik
9. okt 2009

No my uvidime ako bude s babom...Ale hadam moze byt.
A Sakura, ta nebudes v porodnici 😉

sakura77
9. okt 2009

jeskove oci,to mi az teraz dotrklo ze ved ja budem asi mimo vtedy 😀 uz budem asi doma-ale "ranena obeť" 😒 som zabudla 😵

miruliacik
9. okt 2009

No ved ani my si nejake extra plany nerobime, uvidime ako to bude

kikaz
10. okt 2009

Ďakujem za priania ste zlaté 😉
Malá bola od podelka soplavá tak sme medzi tehotnice nechceli prísť ale na stretko by som už aj rada.
Ja hádam 5.decembra rodiť nebudem tak prídeme 😀

lucinka82
autor
10. okt 2009

oka, tak 5. decembra, ale ved dojdete hadam aj s miminkami, nie? To uz budu velike 😀

sakura77
10. okt 2009

luci,to asi budem rada ak sa postavim 😀 ale sak keby nahodou,...tak dojdeme 🙂

zusska80
10. okt 2009

ahojte.
tak my sme prave po oslave. som uplne k.o. este ze bolo skaredo, aspon mi nie je luto,ze sme poobede neboli vonku. sara sa povytesovala z darcekov a teraz uz sladko spinka. a my mame zase na rok pokoj s hrackami...

teda, vy ste sa tu cinili... riadne ste tu toho popisali... skoro som nedocitala 😝

tak mirke teda prajeme vela sily pri rodeni tej bambulky. aj nam hrozi velke babo, teda vacsie ako sara, tak uvidime na najblizsom sone...

veru s tym mikulasom, aj my berieme... lucka, to uz budu babatka ozaj velikeee 😅 prinajhorsom pojdu len tatinovia s nasimi prvorodenymi 😉

tak dobru

lucinka82
autor
11. okt 2009

Jej, Zuzi, vsetko najlepsie Sarinke, nech ju posluchaju aj maminka aj tatinko 😵
Ja zase tvrdnem v praci ☹

kikaz
11. okt 2009

Sarinka mala 2? No všetko nááj a pusinky od nás všetkých.

gabika146
11. okt 2009

teda baby nejako sme pozabudli 😅
aj my prajeme sarinke vsetko naj a aby sa jej v skolke pacilo

monca301
11. okt 2009

Sarinke vsetko naj k narodeninam.

zusska80
11. okt 2009

dakujem babule, ste zlate. sarinka dakuje za krasne priania...
dobru noc

kakatka1
12. okt 2009

Ahojte! Aj my dodatocne gratulujeme oslavencom. 😉 To ale mame pocasie, co? Keby to tak teraz islo spat - smer leto. No ale co uz, papucova kultura nam zacina. 😒

sakura77
12. okt 2009

ahojte!
sarinke k narodeninam prajeme len to naj naj naj 🙂
katka,ani nehovor,ide ma porazit z takeho pocasia,asi sa odstahujem niekam na rovnik 🙂

dneska som bola na poradni,vsetko ok zatial,ale teda prehliadku som uz dost "citila" au au 😒

zuzi aj si bola na tej socialke?,tak dneska som sa dozvedela ze netreba odhlasku a znova prihlasku-ale len jedno-zmenu-hlavne ze tu mi povedala ze obidve a v topolcanoch ze staci len ta zmena,no to je hruza a potom vybavuj volaco
😒

zusska80
12. okt 2009

ahojte.
dodatocne dakujeme za gratulacie 😉

veru, to pocasie otras. ale aspon sa tesime na stretka v cvc. to jedine nas zachrani, lebo nas doma porazi...

moni, na socialne idem az v stredu. a tu prihlasku a odhlasku bude riesit radimova uctovnicka, takze aspon to mam v suchu. vidis, tu ti povedia tak a v topolcanoch inak, to je hrozne. sak je to jedna a ta ista institucia... ale inak tym uradnickam nezavidim. ved skoro kazdy mesiac sa robia nejake zmeny. takze nestihaju studovat nove zakony...

sakura77
13. okt 2009

ahojte! juuuj to je ale kosaaaaaaaaaa,brrr,chapete to? pred tyzdnom 28 stupnov a teraz hlasia 5 ???? 😕 ja chcem letooooooooo

zusska80
13. okt 2009

moni, ani nehovor... a ked zafuka, tak to citit az v kostiach. uz sa tesim na tie prechadzky s babatkom 😅

rosinka
13. okt 2009

ahojte, no pekná kosa ostala, boli sme sa doobeda prejsť a skoro nás odfúklo, malej som už naordinovala zimnú bundu. len dúfam, že nebude chorá, lebo to je hrozný veľký teplotný rozdiel oproti minulému týždňu.
Sarinke prajeme dodatočne všetko najlepšie.
a aké hračky dostala? Mária má tiež za chvíľu narodky, ale ja nemám predstavu aké hračky by som jej mohla kúpiť.

zusska80
13. okt 2009

rosinka, staci ist do dracika a tam kupis, co maria nema... ale hlavne sme jej uz pokupili, take na kreslenie a samostatne hranie. i ked sama sa hrat este nevie, ale aj to hadam pride... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre