Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

lucy56
21. feb 2011

@akinorev30 dik za tipy, aj to H and M je super, inak nezda sa vam ze to tehu oblecenie je strasne predrazene?

sakura77
21. feb 2011

@lucy56 presne,je tu h**** a aj to drahe..takisto aj detske obelcko,des....

lucy56
21. feb 2011

@sakura77 hej presne, nie su to ani pekne veci kolko krat a vsetko stoji cez 40 €,tato krajina je zdieracska,ako hovori muz vsetko co sa vymyka normalu je predrazene...

sakura77
21. feb 2011

@lucy56 pravda,ja preto vela objednavam z netu od bab co vozia z anglicka,akoze aby v detskom obchode stala teplakova suprava pre decka na dvor 25 euro,nech sa na mna nehnevaju.. 😠 😠 takze u nas funguje "nech zije tesco cherookee" 😀 a ostatne skoro vsetko cez net

zusska80
21. feb 2011

@sakura77 amen...

sante81
22. feb 2011

akinorev30 ja som si tiež myslela, že to tak všetko má byť, že za všetko sa platí, ale ked si to spatne spočítam, tak som u doktora za celé tehu nechala dosť vysoku sumu, a hlavne za sono, ktoré mu aj tak preplatila poistovna. Tiež som doktora meniť nechcela a radšej som si na poradnu privstala ráno pred 5, a objednala som sa na 7, ale ked budeš už mať drobca, tak to budeš mať o kusok komplikovanejšie, hlavne na kontrolu po šestonedelí. Ja som tehotenské veci kupovala v BN, oproti tescu na prvom poschodí, inak trička a tepláky som kupila o číslo vačšie a hlavne aby mi to zakrilo bruško.

sante81
22. feb 2011

@lucy56
ahoj lucy, tak ja byvam v batovke už skoro 6 rokov a priznam sa ze doteraz mam problem pomenovat niektore ulice, byvame na sipku a do mesta casto nechodim, mame jedenapolrocneho chlapca

sante81
22. feb 2011

@sakura77 baby môžem odporučiť obchod KIK v PD, dobra kvalita za rozumnu cenu, len treba prist ked dostanu tovar. malému som kupila teplakové supravy za 5e, a tiež H§M v Nitre, oplatí sa ist na vačší nakup, a samozrejme Tesco (:

neliq
22. feb 2011

Ahoj holky, ešte celkom dobré veci majú aj v C&A v Trenčíne v Laugariciu a občas majú pekné veci aj v predeti.sk to je aj v NR v mlynoch aj v TN v Laugariciu, samozrejme majú aj netový obchod 🙂

mathildica168
24. feb 2011

@sante81 ahoj, kde presne je v pd ten obchod kik? by som sa tam sla v sobotu mrknut, ideme totiz do prievidze.

mathildica168
24. feb 2011

@lucy56 ja tu tiez byvam len (alebo az?) nieco cez 3 roky a musim ti povedat ze co sa celkovo tyka obchodov, tak tu nekupis nic. ja som si tu teda za ten cas nekupila ani jednu jedinu vec. .. a myslim ze s detskymi vecami to bude asi o tom istom a o tehotenskych ani nehovorim... takze skus internet, alebo potom vyrazit do terenu ( tn, nr, ba)... 😀

neliq
6. mar 2011

Mamičky, je niekde v PE plávanie pre bábatká a ak áno, tak od koľkých mesiacov? Prípadne neviete, kde v okolí také niečo je?

sakura77
6. mar 2011

@neliq je dole na sipku v skolke,ked pojdes okolo aj uvidis na stene take namalovane,nejake ryby ci co to tam je..a myslim ze baby chodili tak od 4 mesiacov tusim?my sme nechodili,lebo mam spachtosov a dlho rano vyspavali obaja,tak nam to nevyhovovalo,musela by som ich budit 😅 ale baby boli spokojne,myslim na nete ked si pozries
http://www.kacatko.sk/ to je ono 😉

neliq
6. mar 2011

@sakura77 jééj super, ďakujem. To som rada, že je niečo aj v PE. Náš drobec zase nechce ráno vôbec spávať, tak by ho to hádam aspon trochu uspalo - plávanie. Idem to kuk 😀

monca301
6. mar 2011

@neliq odporucam. My sme chodili 4 mesiace plavat a bolo super. Pozri si stranku,neviem ako je to teraz,ale ked sme chodili my,tak mala vzdy plno.

zusska80
6. mar 2011

@neliq aj ja sa pridavam k odporucajucim. ja som chodila aj so sarou aj s malym chodim. je to fakt super!!! veru dobre ze to riesis v predstihu, plava sa cca od 4 mesiacov, takze stihas. zavolaj tanicke co najskor, nech o tebe vie a myslim, ze od toho majoveho kurzu uz budete plavat... drzim palce

ivularadula
14. mar 2011

čauko. zopár mamičiek sa snaží zorganizovať v partizánskom bazár zameraný na detské veci. hladáme ešte mamičky, ktoré by sa chceli zúčastniť ako predávajúce. ak by mal niekto záujem, môže sa ozvať na 0907/025800. predbežné info: v závodnom alebo knižničnom klube, termín 26.3. alebo 2.4.

zusska80
14. mar 2011

ivet, uz sme sa nahlasili. no super, dufam, ze nieco popredame 😉

ivularadula
15. mar 2011

@zusska80 😉

mathildica168
20. apr 2011

Mamicky, chcem sa vas spytat , mala by som si najst nejaku pediatricku pre malu, mozte mi poradit, kto tu je dobry, pripadne kto vlastne berie novych pacientov, pripadne komu patrime podla obvodu??? byvame na Šipku. Kto viete, prosim poradte, dakujem moooc.

sakura77
21. apr 2011

@mathildica168 my chodime doktorke Gondovej,je v tom centre v meste kde su viacere detske lekarky,u nas spokojnost 😉 je mlada,nema zastarale nazory,netrva si len na svojom ,a ma super pristup k detickam

a malinikovy caj som objednavala v lekarni pod priorom ak si este nezohnala,za nejake dva dni prisiel(vidim v pase ze mas,ze nemozes zohnat)

mathildica168
24. apr 2011

@sakura77 ahoj dakujem, myslis to centrum (pediatrix ci ako sa to vola) co je na Hrncirikovej ulici??? pojdem sa tam spytat buduci tyzden, bola som tam sice uz u Murcekovej, ale ta neberie novych, tak som neuspela.
no a ten malinikovy caj som nakoniec zohnala v lekarni pri nemocnici. a uz som si ho nasadila. ty si ho tiez brala, myslis, ze to pomohlo??? ja ho beriem zatial len raz denne, buduci tyzden chcem davat 2 salky denne a potom dalsi tyzden 3 salky denne. tak som to teda niekde citala, ze by sa to malo. ty si to ako casto pila?

sakura77
25. apr 2011

@mathildica168 ano tam je to,v tom centre,ona je tam uplne vzadu

ten caj som pila 2krat denne,ci pomohlo neviem,ale iste je ze prvy porod od prvych kontrakcii mi trval 14 hodin a druhy 2 ,5 hodiny 😉 pri prvom som to nepila,tak ale nepokazis tym nic,akurat mozno pomozes 😉

mathildica168
30. apr 2011

@sakura77 vcera som bola u tej doktorky co si mi poradila a bez problemov ma zoberie, tak som rada. diky moc este raz. Vyzera byt mila.

mathildica168
30. apr 2011

baby mali ste niektora dohodnuteho k porodu primara Abutaimu???

sakura77
2. máj 2011

@mathildica168 ja som mala 😉

miruliacik
3. máj 2011

aj ja som mala Abutiamu

mata2
24. máj 2011

Ahojte,
baby neviete prosim vas niektora t.c. do ambulancie alergologa,Mudr. Bilika?diky

zusska80
27. máj 2011

ahojte

navrhujem mamickovske stretko!!! dufam, ze sa vsetky pridate! moze byt 11. jun??? kto je za, nech zdvihne ruku 😀 😀 😀

miruliacik
27. máj 2011

@zusska80 ja davam ruku hore, moze byt 🙂 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre