Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

monika165
5. dec 2009

Lucka, dakujeme velmi pekne, bolo to super.. 😉

ipka
5. dec 2009

Luci aj my dakujeme, aj nam sa velmi pacilo 😉

ivularadula
5. dec 2009

my sa tiež pripájame 🙂 aj nám sa veľmi páčilo, a už sa tešíme nabudúci rok 😉

lucinka82
autor
5. dec 2009

neni zac baby, som rada, ze sa vam pacilo, na buduci rok bude zase 😀
Len nas vynaliezavy Oliverko vedel presne, ze Mikulas bol tatino a kto bol cert a anjelik 😵

ivularadula
6. dec 2009

Luci a ako zistil že to je ocino? 😕 no ale sú tie deti šikulky tak sa niet čomu čudovať 😀

sakura77
6. dec 2009

tak mikulas sa vydaril co? 🙂 no buduci rok nam to uz snad vyjde tiez 🙂 teda oliverko uz zistil pravdu o mikulasovi? 😅 moj synovec prisiel minule zo skoly-je druhak- a hovori segre ze :mami predstav si ,samko si mysli ze darceky pod stromcek kupuju rodicia!!!! 😀 no,tak myslim,ze tento rok to uz "praskne",asi bude aj sklamany,lebo este tento rok pisal jeziskovi... 🙂

kikaz
6. dec 2009

aj nám sa páčilo a zatiaľ sme klop klop bez dudulky. Každému vykladá že ju dala čertovi do vreca a už je v pekle tak uvidíme či vydržíme. len aby neochorela to by sa duda asi vrátila. inak s dudkou zaspáva asi 10 min a bez nej aj hodku ☹

lucinka82
autor
7. dec 2009

no veru zistil a vobec neviem ako. A este aj certa spoznal, co fakt netusim ako, no co s nim? Na buduci rok asi bude mikulas dedo, nech si nemysli, ze mikulas je ocino 😉
No my sme dali certovi dudulu ale vecer bol taky cirkus, ze sme to s Jurom nevydrzali a museli sme mu ju dat. No co, aspon ju nema cez den iba na spanie, to nejako pretrpime a od januara ked pojde fesak do skolky, hadam sa odnauci od dudky 🙂

zusska80
7. dec 2009

ahojte.
veru lucka, mikulas bol super. sak ako u vas, vzdy je super 😉 😉 😉

a s tou dudulkou kati, drzime palce. hadam to uz viki zvladne a bude z nej velka slecna bez dudulky.

my sa chystame az tak po novom roku oddudulkovat nasu jaju. lebo teraz by toho na nu bolo moc a to uz vidim, ako ju bude kradnut bratovi. ale on ma teraz taku malicku, ze jej vypadava z ust 😀

daninka21
7. dec 2009

dakujeme aj my lucka, bolo to veľmi milé...

kikaz
7. dec 2009

Ahojkajte na portály časopisu Mama a ja mi vydali článok aak chcete kuk

😉 S dudulkou dobre zatiaľ nemáme len zaspáva dlhšie. ☹

sakura77
7. dec 2009

katka a ktory je to?

monca301
7. dec 2009

katka super clanok. My chvalabohu s umyvanim zbkov problem nemame. Skor naopak,Filip by si umyval zuby stale. rano a vecer mu ich umyjaem ja a cez den si umyva sam. A to s kefkou beha kolkokrat aj hodinu a drhne si zuby. Neviem preco,ale bavi ho to.

kikaz
7. dec 2009

Moni super s mojou mám taký problém ako som písala ja musím vysrihnúť čas. 😒

kikaz
7. dec 2009

vystihnúť neviem písať

monca301
7. dec 2009

no Filip chce robit vsetko to co mi,takze ked si umyvame zuby chce aj on.

zusska80
8. dec 2009

ahojte.
katka, tak ako oddudulkovanie?? stale sa drzite???

inak ani my nemame problem s cistenim zubkov. samozrejme, ze jej musim docistovat, lebo ona si drhne len tie predne.. strasne ju to bavi,kedykolvek, vzdy ked ideme do kupelne uz chyta aj kefku a frci... sa bojim, ze si zoderie tie zubky 😀
ono katka to je asi tak ako sa hovori, ze obuvnik chodi bosi... 😅

miruliacik
8. dec 2009

Ahojte.
No vidim aka aktualna tema. U nas kefka ficala aj 10x za den. Ale v poslednej dobe sa jej moc nechce, musim ju nutit. ale da si vzdy, ked jej poviem, ze som jej zbadala cervika medzi zubkami.... 😀
A od soboty sme uspesne bez dudulky. Jednu sme nasli vcera vecer, ale hned ju dala na okno, ze nech si ju este Mikulas pride zobrat. Som normalne nechapala, ze sme sa jej tak lahko zbavili.... 😨

zusska80
8. dec 2009

mirka, aj ja ked chcem sare docistit zadne zubky a nechce sa jej drzat, tak tiez pouzijem cervika alebo mravceka...

tak super, s tymi dudulami zavidime... v dobrom...
nastastie mame len na spanie, teda na zaspavanie.

sakura77
8. dec 2009

no aj my sme si umyvali zubky v pohode,ale uz asi mesiac len a len s revom a nasilu... 😠 uz nezaberaju ano cerviky ani bacily ani ziadne vyhrazky...tak dufam ze je to len nejaka prechodna mania a prejde ho to zachvilu-vlastne u nas sa robi s hukotom momentalne vsetko-obliekanie,vyzliekanie,spanie,umyvanie zubov...no horor,som na nervicky z neho uz... 😒 😒 jaj uz aby bolo leto,lebo takto sa len nudi a certuje...

kikaz
8. dec 2009

Ahojte no my sme stále bez dudulky. 🙂
Zuzi ako to myslíš že obuvník chodí bosí? No mna sa stále maminy na to pýtali tak som len napísala ako to robíme my a čo si o tom všeobecne myslím.

zusska80
8. dec 2009

tak super katka, gratulujeme k oddudulkovaniu... ste frajerky!!!

no ja som to myslela tak, ze ty si od fachu odbornicka a ze presne ako si pisala v tom clanku, ze aj napriek tomu je to doma so svojim dietatom ine,ako by sa to malo robit. ze prave ty, co s tym robis, a vies co treba a ako to treba, tak aj tak to dieta prave nechce a musime s nim bojovat.
ale asi som pouzila zle prirovnanie, tak sa asi nechapeme... 😅

lucinka82
autor
8. dec 2009

ahojte, Kati, peknucky clanok 🙂
To je ale pocasie, co? Strasne, aspon ze sme boli doobeda cvicit,, ani von sa neda ist 😠
Pridala som zopar fotiek z Mikulasa 😵

kikaz
8. dec 2009

Zuzik jasné. Len ja som sa zlakla , že keď máš občerstvenie tak tvoje deti hladujú 😀 😀 😀 veď ma poznáš ja viem ako si to myslela a máš pravdu , ale naštastie my už tento problém nemáme 😉

zusska80
8. dec 2009

katka, moje deti sice nehladuju. ale ja mam veru v bagetke castokrat problem si vybrat cosi pod zub. 😵

zusska80
8. dec 2009

lucka, super fotocky 😉

ivularadula
8. dec 2009

luci - pekné fotečky 😉 ja som tiež zopár pridala ale na FB ak chcete pridajte si ma ako kamošku 😉

lucinka82
autor
9. dec 2009

ahojte, kto pride dnes do cvc? My sme isty 😉

sakura77
9. dec 2009

no,aj my by sme chceli prist sa pochvalit s babtkom,ale uvidime ako budeme stihat...rada by som,lebo uz mi hrabne doma asi...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre