Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

rosinka
22. dec 2009

Luci, ja som kupovala na SuperShop.sk, stálo ma to 10,64 eur aj s dopravou, tá bola zdarma.

kakatka1
23. dec 2009

Ahojte dievcence!
Prajeme Vam krasne prezitie vianocnych sviatkov, vela darcekov, stastia, lasky a rodinnej pohody. 😵 😵 😵

monca301
23. dec 2009

Ahojte!

Už sa blížia Vianoce, ten čas rýchlo letí. Na stromčeku sviečky svietia, štastím žiaria deti. Starý rok už odchádza a nový ide za ním, nech Vám len radosť prináša, to je naším prianím ...

lucinka82
autor
23. dec 2009

ahojte dievcence 😉
Prijemne prezitie Vianocnych sviatkov, vela pohodicky a vsetkeho, co si prajete. 🙂 🙂 🙂

rosinka
23. dec 2009

ahojte, aj my prajeme pokojné prežitie vianočných sviatkov, veľa pohody a veľa veľa darčekov pre drobcov, veď sem tam aj poslúchali 😉

sakura77
23. dec 2009

ahojte
zelame vsetkym krasne vianoce,plne lasky,hojnosti,spokojnosti,pre deticky vela darcekov a pre maminy spokojne deticky 🙂

zusska80
24. dec 2009

ahojte
aj my sa pripajame k zelaniu krasnych vianocnych sviatkov. vela vela pohodicky a deturencom darcekov.
😉

monika165
24. dec 2009

Krasne Vianoce , plne pohody a lasky vsetkym.... 😵 😵 😵

gabika146
24. dec 2009

stastne a vesele prajeme vsetkym 😉

ivularadula
25. dec 2009

aj my prajeme všetkým krásne a piokojné Vianočné sviatky 🙂

daninka21
25. dec 2009

Šťastné a veselé vianočné sviatky, vela lásky a rodinnej pohody...všetkým

miruliacik
25. dec 2009

aj my prajeme krasne sviatky....

kikaz
27. dec 2009

My prianie ku krásnym vianociam nestíhame, tak Vám prajeme krásneho Silvestra a Šťastný nový rok 😀

rosinka
29. dec 2009

ahojte baby, tak ako sviatkujete? aký bol Ježiško?
tak my sme mali bohatého Ježiška, a že kríza!!!!!
teraz máme zaprataný byt hračkami, už aby sme mali ten dom, lebo za chvíľu budeme kypieť cez okno 😀

zusska80
29. dec 2009

ahojte.
no my sviatkujeme pekne. stale nejake navstevy, mne to vyhovuje, aspon ma sara o program postarane 😉
a rosi, s hrackami sme na tom podobne. uz nemame moc miesta a to ma len dva roky. uz som povedala kazdemu, ze uz len po jednej hracke, radsej nejake veci. nastastie sara sa potesi aj z novych ponoziek, jej je jedno, hlavne nech je to akoze darcek 😀
a kde ste vsetky??? sak trosku pokonikujeme, nie???
a uz sa tu davno neukazali ani mischel a ipka, s vami je co???

lucinka82
autor
30. dec 2009

ahojte, no aj my sme mali poriadneho Jeziska, az az, nech sa uz tiez prestahujeme, lebo to je strasne 😀
Pre maleho bola aj tak najlepsia stvorkolka, no radost bola velika 🙂
A mame novinu, Jezisko nam zobral dudulku, takze prvy vecer bol poriadny plac, uz si zvykol, tak som rada, len uz nespime cez obed ☹

kikaz
30. dec 2009

Ahojkajte, no my sme mali samé návštevy ale už si neprosím bolo toho ažaž. malinká je chorá máme laryngitídu takže ako každé sviatky choroba ☹ my tiež nemáme pre Riu detskú izbu ale ideme ju robiť lebo už sa nám ani do komódy veci nezmestia 😉

zusska80
30. dec 2009

lucka, gratulujeme k oddudulkovaniu 😉 a to mu nechyba ten poobedny spanok?
my sa chystame oducat od dudliska az na jar. inak niekedy si ani nespomenie, ale ja preistotu este dam. co neurobim, aby som sa dobre vyspala 😅

a katka, ria je na tom ako s dudulou??? stale ju ma u certa???

lucinka82
autor
30. dec 2009

No chyba Zuzi, to dostane o nejakej 5 utlm, chvilu bud lezi ked sme doma alebo drieme postojacky a potom zaspi o nejakej pol 9, ja tomu teda nerozumiem, ale prinutit ho neprinutim... Chcela by som, aby zajtra spal, nech vydrzi vecer co najdlhsie, ale neviem neviem 😔

sakura77
31. dec 2009

ahojte!
tak zelame krasneho silvestra vsetkym 🙂
my sme boli vcera v poradni,mame uz 4210 g,malinka uz ma aj podbradok a faldiky na stehienkach 😅 chuti jej,nooo 🙂 ale je to uz rozdiel,uz kukučkuje na vsetky strany,hlavicku drzala u doktorky ,ked ju potiahla do sedu jak trojmesacna a obzerala sa dolava doprava,tak nas pochvalili 🙂a najkrajsie su tie usmevceky samozrejme,jak sa uz vyskiera ked sa jej nieco paci-napr mame strasne ale fakt strasne zaujimave zaluzie v kupelni,na tie sa rehli vzdy 😀 😀 😀no a aj na nas uz ked jej rozpravame a robime na nu opicky 🙂

no a pre zmenu dnes sme leteli doobeda k doktorke s kikom,dostal zas desny kasel,je zachripnuty a hovori ze ho boli hrdlo,tak zas mame Atb 😠 😠 uz ma z toho rachne,od septembra je vkuse chory 😖

zuzi.,ako ste dopadli v poradni?

zusska80
1. jan 2010

ahojte
prajeme vsetkym maminkam a deturencom stastny novy rok!!! hlavne nech deturence cely rok robia radost 😉

no moni, ani sa nepytaj. sak ja doma chovam male slonica. ved ma uz 5600g, o podbradku ani nehovorim a stehna ako maly sumo...tak to som teda pri sare nezazila. ona bola taka akurat... no mame dost ho nosit, ale nastastie sa moc nemusi. kolkokrat nam na rukach place a polozis a zacne sa vyskierat... veru, tiez nas vie pekne potesit svojim usmevcekom a uz aj keca ked sa mu niekto prihovara...
no tak vy ste tiez uz riadne baby. a ciperky... ten nas sice udrzi hlavicku, ale je dost lenivy este s nou nejako tocit. ale sa mu necudujem, gravitacia nepusti 😀

tak kikovi skore uzdravenie.nech uz moze ist za kamosmi do skolky 😉

zusska80
2. jan 2010

ahojte.

Danielkam prajeme krasne meninky, nech su zdravucke, stastne a nech sa posluchaju 😉 😉 😉

pekny vikend

sakura77
2. jan 2010

ahojte!
zuzi 😀 ze slonica 😀 no a co,nech je pekne buclaty,ved on to vybeha ked zacne lomozit 🙂 mne sa strasne pacia take faldikove babatka,take je to zlate.. 😉 a zas sak je to chlap nejaky nejaky,nie? 🙂
no,my skolku odlozime este o tyzden veru,kikovi ani nejak nechyba,vobec nespomina zeby chcel ist,ale mne by to teda bodlo ze ano.. 😅

k zajtrajsim meninkam danielkam aj my prajeme vsetko naj 🙂

gabika146
2. jan 2010

ahojte vsetkym vsetko dobre do noveho roka hlavne vela stasticka a zdrave deticky 😀
my sme sviatkovali doma pohodicka veget
a od pondelku idem do prace ale tatinko ostava doma este tyzden tak jakubko je happy nevie sa ho nabazit
tak sa majte krasne
zuzi nejako si sa prebehla nie?ved az zajtra maju sviatok
dufam ze sa nam podari este prist na stretko zatial ahojky

kakatka1
2. jan 2010

Ahojte! Aj my Vam vsetkym prajeme len to NAJ v Novom roku! 😵 😵 😵

monca301
3. jan 2010

Aj my prajeme vsetko najlepsie do noveho raku a Danielkam vsetko najlepsie k meninam.

kikaz
3. jan 2010

Všetko naj v novom roku nech je lepší ako minulý a horší ako budúci 😀
Danielakam všetko náááj. Zizi my sme stále bez dudulky a už aj budeme so zaspávaním to trvá dlhšie ale musím byť trpezlivá takže búvame aj na obed aj ked malo ona je taký nespavec 😒

daninka21
3. jan 2010

ďakujem veľmi pekne za blahoželanie...
a tiež všetkým želáme nádherný rok 2010

mischelka23
3. jan 2010

Ahojte mamičky,
aj my prajeme šťastný nový rok 🙂

zussi tak to veru máš malého hladoška...my máme 9 mesiacov a 8 kg 😀 😀 ale keď chutí tak je dobre 😉

a dojčiace mamičky, aké boli sviatky bez tradičnej slovenskej kuchyne?? 🙂

lucinka82
autor
3. jan 2010

ahojte, aj my prajeme Danielkam vsetko naj naj k meninkam 🙂
No my sme stale krasne bez dudky, az som rada, az na to obedne nespanie ☹ Ale co uz, aspon vecer zaspavame najneskor o pol 9 🙂

chcela by som sa opytat, keby spravime nejaky ples v Klube, tam kde sme mali Mikulasa, bol by nejaky zaujem?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre