Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

sakura77
10. apr 2010

caute
no,imunoglukan berieme aj my,tak uvidime ci to bude mat nejaky efekt
kiko najnovsie nechce v skolke spavat,tak neviem ci nebudeme zas len do 12tej chodit,lebo ked sa nevysopi,tak sa s nim fakt neda,je hrozne upistany potom 😠 no a ked pride o tretej zo skolky,tak uz spat nejde ze ano,takze uvidim buduci tyzden,ak sa to nezlepsi,tak asi to budem takto riesit,aj ked ma to teda vobec netesi 😒
juj,alergie nezavidim....nastastie ja nema na nic,teda iba na leukoplast 😅 inak nic

zusska80
11. apr 2010

ahojte
tak to som moni prekvapena, ze ti tam nechce spavat. lebo u nas v skolke vraj spavaju aj take deti, co uz doma dlhsie poobede nespavali a teda kiko spaval. nechapem to... no ale fakt je to hrozne, ked si dieta nepospi a potrebuje to, lebo potom ten den aj tak vyzera, ze...

ze alergia na leukoplast??? tak to prvy krat pocujem. sranda 😀 😀 😀 ale brala by som radsej taku alergiu veru...

peknu nedelu babule!!!

zusska80
11. apr 2010

moni a ten imunoglukan beriete len tak, ze si si sama kupila v lekarni? ci vam odporucila dokina?

lebo aj my ked sa uzdravime, tak to chcem zacat sare davat...

lucinka82
autor
11. apr 2010

Zuzi, nam to odporucila doktorka a da sa to kupit v lekarni, bez predpisu 😉

sakura77
11. apr 2010

no,ono to nie je zeby sa mu nechcelo,lebo ked pride, tak ma oci jak angorak co by spal,ale ucitelka hovorila ze to bude aj mozno tym,ked prisiel vtedy po chorobe tak sa pri spani pocikal a odvtedy koniec,ze mozno sa boji ist spat alebo hanbi,ze aby sa nepocikal zas ☹ neviem,ale bola by som rada keby ho to preslo,aj som mu hovorila ze to nevadi,ved hociktore dieta sa obcas tam pocika,tak ale neviem,nezabralo,ani sluby ,ani nic,vzdy mi povie ze bude a ked maju ist,tak sa zatne ze on spinkat nejde a nijako ho neprehovoria...
aj my sme kupovali v lekarni,su tabletky-take tie toboly alebo sirup,ja kupujem sirup

zusska80
11. apr 2010

baby, diky. no dame si to aj my veru predpisat... ten imunoglukan

tak veru, sakura, tie nase deti, to je teda niekedy riadna psychologia, co? a je tam on len jediny, ktory nespinka? ci viac deticiek? lebo ak je jediny, tak to sa mu cudujem, ze chce byt iny, ako ostatni... to maloktore deti 😉

gabika146
12. apr 2010

ahojte tak ja som sa tiez bala ze maly nebude spavat ze mi ho budu nechavat len do 12 ale on od zaciatku nema problem zaspi medzi prvymi a niekedy ho musia az budit....
a my ideme naspat k dokine maleho vobec nezabera sirup od kasla nedala atb som presne vedela ze nam to neprejde v sobotu v noci brutal co minuta to kasel a nakoniec hlieny isli von vo forme grckania ale hlavne sa ulavilo
ale mame zase pocko co majte sa pekne

sakura77
12. apr 2010

no,ja pojdem zas s malou dusickou pre neho dneska,co zas vystrajal pri spani,lebo rano mi oznamil ze on tam spinkat nebude 😒
baby ,chapete uz toto pocasie,ja uz mam normalne depku z toho,ja surne potrebujem aspon 27 stupnov 😀

zusska80
12. apr 2010

moni, drzime palce. dnes je take hrozne pocasie, na spanie, tak hadam si aj kiko pospal 😉
daj potom vediet.

aj ja uz potrebujem teploooo... ale som skromnejsia, mne by po takej dlhej zime stacilo aj takych 20 a slniecko... 😵

a oteplenie slubuju az na vikend. to zas bude dlhy tyzden. este ze mame balkon, tak maly je tam vycapeny stale a so sarou to nejako dobojujeme doma...

sakura77
12. apr 2010

no ved aj ja riesim vychadzku spanim na terase ale nejako zle sa jej spi v kociku v poslednej dobe,kazdu chvilu sa tam vrti,v postielke spi jak drevo..co by malo by t opacne skor nie?sak na cerstvom vzduchu by sa jej malo lepsie..no co uz..teraz ju budem musiet budit do keluuuu,lebo bude treba do skolky ist ... 😠
zuzi ja ani neratam s tym ze tam bude spat,vobec.... ☹

kikaz
12. apr 2010

No Ahojte. musím sem niečo napísať lebo nás premenujú na fórum Sakura a Zuzka 🙂
Nemáme nič nové , len som práve domalovala robíme malej izbu tak som ako lienka sedembodková 😒

zusska80
13. apr 2010

ahojte
no vitaj katka... len sa pekne pridajte, lebo si so sakurou zalozime sukromnu temu 😉 😉 😉 ale nie...
tak lienka, a akou farbou malujete??? potom hod foto!

no co moni, ako kiko? pospal si vcera?

a my uz sme konecne dokaslali. celu noc bolo ticho a teraz uz len odkasliava sem tam... tak sa vytesujeme. dnes uz hodime aj nejaku malu prechadzku poobede.

sakura77
13. apr 2010

no caute!
no veru,mali by ste sa polepsit trocha!!!!! 🙂
zuzi,nespal a dneska rano take hysaky,ze som mu nakoniec slubila ze pridem prenho uz pred spanim 😒 nechcem mu tu skolku znechutit tak ze tam nebude chcet chodit vobec,takze do konca roka ho necham uz len do 12-tej,no nic moc,ale lepsie zas jak vobec ze ano...ale od septembra pojde na cely den aj keby co bolo...

zusska80
13. apr 2010

no jasne moni. asi ma nejaky blok. ale cez prazdniny na to zabudne a v septembri uz bude dobre... 😉

monca301
13. apr 2010

ahojte
Tak mne Filip tiez dnes zahlasil,ze on v skolke sam nebude,ze tam musim byt aj ja,inac tam nebude chodit. Takze som zvedava co bude robit ked tam zostane sam. Aj ked on to vravel aj minule a krasne ucitelku posluchal,mna si vobec nevsimal.

miruliacik
13. apr 2010

Ahojte.
No my sme marodi, Hanka ma kasel jak stary tuberak. Zapal dychacej trubice. Nastastie som ju s ockom vyslala vcera rano k dokine. Nastastie je to este len v zaciatkoch, tak sa to hadam rychlo da dokopy. Inak dve deti doma je radost. Uz som si odvykla. A spia na striedacku, kedze Petka ma dva spanky. Takze ani chvilu nemam absolutny klud.... 🙄 . Co uz, nejak to tyzden vydrzime.... 😝
Nastastie pre nas /pre vas zdravych asi nie/ pocasie nas nelaka von. Tak sa to celkom da. Aj dedkovci sa tu striedaju na navstevach, takze pohoda.
A len dufam, ze to Petku nechyti. To by nebolo bohvieco.... Ale izolovat sa ich neda.
Moni, dufam, ze Kiko si to rozmysli a bude lepsie. Ktovie preco tam nechce spavat... 😕

sakura77
13. apr 2010

miri,raz sa mu stalo ze sa pocikal pri spani a odvtedy nechce,dneska som ho ani do auta nemohla dostat,tak som bola prenho uz o 12 tej,teraz spia,obidvaja naraz nastastie,takze klidecek na chvilku 🙂 no uvidime,ucitelka hovorila ze po case nech ho skusi zas dat,no ale ja to vidim az na ten september,kym na to zabudne...tvrdohlavec maly...

sakura77
13. apr 2010

a inak ,tie chorobysa siria uz asi aj netom,nezda sa vam? 😅

miruliacik
13. apr 2010

No ked mal taku skusenost, mozno je to pre neho trauma. Ktovie. Ale mozno by som to skusila trebars o tyzden-dva, ze co na to povie on. a medzi tym by som skusala akoze ako super sa deticky v skolke po spani este hrali, ze to muselo byt fajn. Mozno aj ucitelku by som zapojila, ze obcas by aj ona prehodila, ze co po spani budu robit....
Inak tazko radit, kazde dieta je ine....

A tie choroby su teda nezmar. Sa to nejak dookola kruti a aj netom prenasa 😀

A musim Pochvalit Petku. Zelenina nam chuti a dnes som jej to urobila do flase, tak scucla 2,2 deci cez flasu a zaliala to este cajom. Neviem kde to do nej lezie 😅 . A chuti jej kazda zeleninka. Som rada. Uvidime ako o tyden, ked zacneme aj s maskom, ci ju to nadsenie neopusti. 😉

kakatka1
13. apr 2010

Ahojte! Moni, Kiko sa velmi potesil ked si pre neho prisla, ja ked som ho videla v umyvarke ako plakal veru mi ho bolo luto.

sakura77
13. apr 2010

katka,no ,on uz zacinal plakat hned jak sa naobeduju lebo uz vie ze sa ide spat..
ucitelka tiez hovorila ze nech ho necham vydychnut a skusime zas po nejakej dobe,ked nepojde,nevadi,no co uz,nebudem ho stresovat zbytocne

kakatka1
13. apr 2010

Tak hadam zajtra uz bude pokojne obedovat, ked bude vediet ze nepojde spinkat.

andreasiskova3
13. apr 2010

monca301: tak ja patrím asi do nejakej dalšej skupiny,lebo som to nepochopila absolutne vôbec 😀 . Ale inak je to zaujímavé.

zusska80
13. apr 2010

no chvilu som tu nebola a co to tu nevidim, sak som vas skoro nedocitala... baby jedny ukecane 😉

miri, tak aj hanicka je chora.? no v tej nasej skolke musi nieco byt. nejaky silny bacil 😠 😠 😠
a co vam predpisala, zase atb?

tak a my sme sa dnes doprechadzali. kedze je vonku lejak, tak ziadna prechadzka nehrozi. uz je nam doma dlho 😒 sara ide aspon babku pozret, nech sa trosku rozptyli...

miruliacik
13. apr 2010

Zuzi, tiez sa mi to nezda. uz druhy krat mame antibiotika. Aj ked teda dotera sme sa nestretali s bacilmi, takze je to trocha taka zatazova skuska. Ale dnes jej je uz lepsie, ani teplotu nemala. Takze oddychujeme doma. Ale uz ma poraza, to sme treti den doma. Do piatku ma porazi....

Ja som dnes tiez chcela ist s Petkou von, ale teda nehrozi do takehoto lejaku....

Aspon moj ocino tu dnes bol, trocha rozptylit deticky....

zusska80
14. apr 2010

ahojte.

no dnes to je zas vonku otras. zase doma cely den. 😠 😠 😠 😠

este ze mame balkon, inak by bol maly uz dva dni bez cerstveho vzduchu...

monca301
14. apr 2010

ahojte

veru vonku je otras pocasie,aspon,ze Filip nevymysla moc ist von. Snazim sa ho zabavit nejako. Mam stastie,ze som nakupila v knihe rozne nalepovacky, omalovanky. Najviac ho bavi malovanie vodou.
Co som,ale citala tak nas caka najteplejsie leto,ze padnu aj rekordy. ☹ A ja tak strasne neznasam horuco.

sakura77
14. apr 2010

no,aj Sofi sa "prechadza" v kociku na terase 😅
kiko chodi len do 12 tej uz ,no a samozrejme podaj prst stiahne celu ruku 😠 najprv sluboval ze ked ponho pridem na obed tak bude doma spinkat-jeho odhodlanie vydzalo "az" jeden den vcera adneska uz zas bengal kym zaspal a pritom unaveny,oci jak angorak-ale on si "neprosi spinkat" 😠 no po hodine revu zaspal 😒 😒
no to pocasie fakt hruza,ani na piesok ani nic,len doma trcat,to je hruza stale nieco vymyslat 😒

zusska80
14. apr 2010

moni, to musi byt fakt hrozne, ked vidis na dietati, ze sa mu chce spat a ono len z trucu alebo preco nechce... 😒
nastastie sara zatial nerobi sceny, ale vymysla uz aj ona. ale ona veru este ani raz nevynechala poobedny spanok. a najlepsie si pospi v skolke, tam ma okolo seba deticky a to je pre nu lepsie pri zaspavani. lebo ja ju dam do izby a ze dobru, tak kymzaspi jej je smutno asi, tak semtam vykrikuje... ale najlepsia je, ked si zacne spievat. 😵 mamina mi spominala, ze aj my traja sme si spievali, aby sme zaspali. tak toje sranda, ze dedicne moze byt aj toto?...

ja len dufam, ze aspon nachvilu sa dnes dostaneme von. sara je vybavena gumaky a prsiplast. tak aspon prechadzka. ale mne sa verumoc nechce, este aj s kociarom sa trmacat po tych kaluziach. rozmyslam aj ja, ze si kupim gumaky. ved teraz je to moderne...ked mne sa v tom tak blbo chodi, no ale tieto nove, mozu byt dobre aj na nosenie, nie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre