Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

lucy56
13. jan 2012

@pepita52 som na facebooku, si ta pridam neskor ked bude cas, tieto prve tyzdne nic nestiham,maly bol chory,teraz zas ockovany tak som v kuse s nim lebo je mrzuty z toho

pepita52
13. jan 2012

@lucy56 jasne poznam ja mam už velku slecnu ja mam toho casu omnoho viac tak sa drzte 😉

akinorev30
31. jan 2012

Baby ahojte, neviete mi náhodou povedať, či na Šípku býva nejaký aerobic, alebo iné cvičenie? Chcela by som chodiť a neviem zistiť, či tu také niečo býva alebo nie. Tiež som len prisťahovaná a moc to tu nepoznám 🙂.

nikolka4
1. feb 2012

ahojte neviete mi poradit ohladom plavania s dobcami?kde a ako aka je cena?diky 🙂

miriamr
14. feb 2012

@nikolka4 ahoj. V PE sa dá plávať s detičkami v MŠ na Šípku http://www.kacatko.sk/index.php?page=poriadok
Chodia som s malou a bolo super 😉 cena 60e

jaja321
14. feb 2012

@akinorev30 Ahoj 2roky dozadu bolo cvičenie každy utorok a štvrtok v malej telocvični ale či teraz ešte býva to ti už nepoviem. Špehuj telocvičňu okolo 18 hod. a uvidíš 😀 😀 veľa šťastia...

akinorev30
14. feb 2012

@jaja321 No už sa chystáme, že tam pôjdeme na blink, tak snád uspesne 🙂

miruliacik
21. feb 2012

Ahojte partizancanky 🙂 same nove tvare 😎
Baby nema niekto zaujem o dievcenske veci vel. od narodenia do cca 2 rokov? predavam veci po mladsej dcerke 🙂. Vela veci je len par krat oblecenych.... Alebo ak niekoho poznate....

pepita52
21. feb 2012

@nikolka4 ahoj aj ja som uvažovlala o tom plavani lne som nemala s kym 😒

miruliacik
21. feb 2012

Baby ak mate moznost, urcite chodte plavat. aj ked nemate s kym. ved tam si kamosky najdete. ja som s obidvoma chodila plavat od 4 mesiacov a plavame do teraz 🙂. Ja len odporucam

nikolka4
22. feb 2012

@pepita52 ahoj ja tiez som chcela chodit,ale sama by som musela tak som od toho nejak upustila ☹

zuziklc29
22. feb 2012

@sante81 to poznam . .take kamosky su o nicom . . .dobra kamoska bude pri tebe . .ja to poznam . .som tu len dva roky ale sama falosna a toto nepotrebujem

sante81
22. feb 2012

@zuziklc29 no dufam ze ked tu budes 7 rokov tak ako ja teraz, budes na tom lepsie, ja uz ani nehladám, teda ani som nehladala, pri 2 detoch budem mat starosti dost.

pepita52
22. feb 2012

@nikolka4 podobnet a moja bude mat. 2 roky. To uz je asi ajtneskoro

zuziklc29
23. feb 2012

@sante81 no ved ano,ibaze ja osm vzdy zila zivot kde som mala akciu kazdy den . .nemyslim party ale tak kecat s kamoskami a tak. Mozno ked budem aj ja tehotna bude to ine ale tak mat kamosku je vzdy dobre mat . . . . .

sante81
23. feb 2012

@zuziklc29 suhlasim s tebou, ja som doma uz skoro 4 roky a prvy rok bol najhorsí, ale ked niekoho volás na kávu alebo na návstevu a nepríde , vyhovára sa, tak nebudem sa niekomu doprosovat. teraz som pozvala dalsiu kvázi kamarátku, od decembra čo byvame v dome je to tiez uz po 3x a je štvrtok a nič, tak o také priatelstva ozaj nestojím.

zuziklc29
23. feb 2012

@sante81 viem o com vravis . .ja mam tiez take kamosky 😒 doprosovat sa a podobne . . . .ine je ked mas deti a neda sa ti len tak vybehnut na kavu alebo na cigu . . .ale ani deti nema a nechce sa jej. . . .ale ked nieco potrebuje tak vie mi aj zavolat a aj prist . . . . .

katarinagm
2. mar 2012

baby, prosím vás, aké máte skusenosti s gyn. Zvaričom?

pepita52
3. mar 2012

@katarinagm velmi dobre chodim k nemu

zuzanka.j
26. apr 2012

maminky z partizanskeho, od dr. peniaskovej - odmietli ste niektora ockovanie? ako sa k tomu postavila. dakujem 😉

sante81
26. apr 2012

@zuzanka.j ja som neodmietla ziadne, ale pokial nechces očkovat, tak by nemala robit problémy, však je celkom fajn doktorka, pochopí to

zuzanka.j
26. apr 2012

@sante81 no ved uvidime, ci bude taka fajn ked jej to predostriem 😀 este mam mesiac na rozmyslenie, maleho stale neockovali koli nehojacej sa ranke po tbc.

sante81
27. apr 2012

@zuzanka.j ja som mala to isté, prvykrat očkovany bol az v 7mes, jediná komplikácia bolo to očkovanie ešte z pôrodnice, ale tak komplikáciou by som to asi nemala nazyvat, takych deti bolo viac. ale po ostatnych očkovaniach bol ok, myslím ze raz mal zvysenu teplotu, aj to len pol dna, no rozhodnutie je na tebe.

pastelka74
27. apr 2012

Dobré ráno prajem.....náhodou som vás objavila 🙂 ...idem si iba po radu...hladám pre dcérku dobrého kožného lekára,tak ak by niektorá z vás vedela o nejakom ....budem rada a nechá mi tu odkaz,poprípade aj tel.číslo na toho lekára... 😉 ...inak prajem pekný slnečný deň....a @miruliacik....mám doma dcérku,bude mať dva roky,ak by sa našlo stých vecičiek na leto niečo.....dakujem,pa

merikac
29. apr 2012

@pastelka74 rozhodne odporucam dr. Grunwaldovu z TO- prechodili sme ich vela od Prievidze po Trencin, tato konecne pomohla mne aj synovi , je velmi ludska a nerazi trend zarobit za kazdu cenu na pacientovi, ktory plne doveruje a nenuka rozne "ucine" liecby, za ktore si musis zaplatiti priamo v ambulanicii ci kupu maste, kremu 😉

pastelka74
30. apr 2012

@merikac ...dakujem veľmi pekne...určite navštívime amb.lebo už je to zúfalstvo......Dr.Perutka si zapýta nenormálne prachy a výsledok nulový alebo žiadny. 😝 😝 😠 ....dám ti potom vedieť....dakujem... 🙂

merikac
14. máj 2012

ahojte mamulky, tu to nejako v poslednej dobe nezije, ale hadam sa najde niektora, ktora vie poradit, resp. podelit sa o nazor ktoru skolku by ste vybrali, na ulici Obuvnickej, alebo na Šipku?

pastelka74
14. máj 2012

@merikac ...určite na Obuvníckej 🙂 🙂 🙂 ...veľmi príjemné pani učiteľky,staršia dcéra tam chodila a už sa teším kedy náša beruška bude tiež....jednoznačne Obuvnícka 😵

merikac
14. máj 2012

@pastelka74 tak vy to budete mat na skok, by som sa cudovala inemu vyberu 😀

pastelka74
14. máj 2012

@merikac ....ani nie,bývame na šípku...ale radšej budem vodiť malú dole na obuvnícku ako tu na šípok...nepáči sa mi to tam,ale určite iné maminy sú tam spokojné,môžeš skúsiť aj v malých uherciach..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre