Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

mata2
10. feb 2009

Ozaj,segra mi radi nejaku dr.Zahumensku.nechodite k nej niektora? 😨

kakatka1
10. feb 2009

Gabi vsetko naj k meninam 😉

gabika146
10. feb 2009

kati dakujem 😀
mati ak to je ta co robi na5zakladnej na sipku tak neodporucam s vlastnej skusenosti ☹

mata2
10. feb 2009

hej,gabi,segra hovorila,ze robi niekde na zakladnej.ona u nej bola /asi na pohotovosti/ a chvalila ju ze bola super mila 😲

sakura77
10. feb 2009

ahojte!tak dnes sme boli len v "trojke"-kiko,filipko a sarinka-zato hurhaju bolo ako keby ich tam bolo 10 😀
Gabi,vsetko naj naj k meninam! 😉

gabika146
10. feb 2009

mati ja by som ju neodporucila nikomu mne pekne do.....zuby ale vyskusaj a uvidis ja som k nej chodila na zakladke 😢
sakura dakujem
ja som bola u lekara mam tabletky na 3dni antibiotika tak sa liecim tak ani stvrtok neprideme cvicit 😢

monca301
10. feb 2009

rychlo sa vyliec
Ja som chcela ist teraz na postu a vonku je otras,takze musim ist az zajtra.

mata2
10. feb 2009

gabi,uz som ho objednala do chynorian 🙄
baby neviete ci mi je povinny predajca vratit peniaze,ak si kupim napr.oblecenie a zistim ze mi je male??mne sa zda,ze do 7dni su obchodnici povinny vratit €,ak vratim neposkodeny tovar.ale nie som si ista 😅

monca301
10. feb 2009

http://www.milkaamor.cz/
toto je super 😉

macika78
11. feb 2009

mata2 pri internetovom obchode je to 7 dni bez udania dvovodu kedze si to nemas ako prezriet, v kamenom asi 3 len som si nie ista

zusska80
11. feb 2009

ahojte. aj pridete dnes do cvc??? my sa chystame, tak sa pridajte niekto... ved pocko je otras, tak nech sa aspon tam deticky vysantia... a marodi nech sa rychlo vyliecia... papa

rosinka
11. feb 2009

ahojte, mi dnes možno prídeme, len chceme ísť na nákup do tesca, tak ešte neviem.
ja na mamičkovské stretko nemôžem, lebo nemám muža doma a malá ide k babke až v sobotu na valetína, aby sme si mohli s mužom trochu užiť 😀
včera sme boli na 15 mesačnej a doktorka mi povedala, že očkovanie proti pneumokokom je už pre Máriu platené. to by mi ani nevadilo, ale mi radila aby som ju nedávala zbytočne očkovať, keď nebývava vážne chorá. neviem čo si mám o tom myslieť, hádam má pravdu.

sakura77
11. feb 2009

my prideme urcite

rosinka,ja by som dala-teda ja som aj dala-ja som uz odvtedy mala dvakrat zapal priedusiek-z toho jeden fakt brutal,dodo tiez bol chory asi trikrat a Kiko ani tuk-tak ja si myslim ze to pomohlo-minuly rok bol v zime kazdu chvilu soplavy,teraz pohoda-musim si zaklopat 😉

zusska80
11. feb 2009

rosinka, ja som toho isteho nazoru... mna sa dokina ani nepytala, ze ci chcem alebo nie... a nechapem, preco by to malo byt pre mariu platene??? sak my sme mali prednedavnom druhu injekciu a bola za tych 80sk... nechapem. a tiez sme boli v zime chori, aj ja aj radim a dost a sare nebolo nic a vlastne celu zimu pohoda, klopklopklop...
tak sa tesime, sakura, ze nebudeme same... dufam, ze dnes sa budu deturence pekne a ticho hrat... aby si maminky pri kavicke oddychli a pokecali... papa

zusska80
11. feb 2009

a pocula som ako niektore mamicky u Mudr.M musia prosit o to ockovanie, ze to do roka vobec necche davat a po roku zase odradza mamicky, ze ked nebyvaju chore, tak naco... ale ja nechapem, ako mozu mat dve dobre doktorky, dokonca este aj ambulancie maju pri sebe, take rozdielne nazory na toto ockovanie??? nech sa preboha dohodnu a nech nam nekoplikuju zivot, ved my chceme pre deti len to najlepsie a kazda sa snazime pocuvat, svoju dokinu, lebo jej uplne verime...

sakura77
11. feb 2009

amen

😀

monca301
11. feb 2009

Ahojte

Neviem preco by si mala platit,ved vsede reklamuju,ze deti do 2 rokov maju tuto vakcinu zadarmo. A co viem tak dr M je proti vsetkym ockovaniam.

A Filip tiez ten rok je so zdravim na tom dobre,klop,klop,klop.

A chcela som vcam v cvc povedat,ze som dnes kupila v stanku cd s pesnickami pre malych. Su to uspavanky a ja dufam,ze Filip bude pri tom dobre zaspavat. 😉 😵

rosinka
11. feb 2009

len aby ho to ešte viac neprebudilo 😀 , Mária keď je večer hotová, dobre že nezaspí na zemi a potom ju idem okúpať, tak sa preberie znovu k životu ako keby si pospala v tej vani.

doktorka mi povedala, že podľa toho nového zákona, čo teraz schválili, musíme už za vakcínu zaplatiť. pre deti narodené od roku 2009 je to povinné, ale asi pre tieto staršie deti je to už platené. ešte počkám, ak bude Mária častejšie chorá, tak ju dám zaočkovať. mne je to blbé prehovárať dokinu, kým na niekto nenasere tak som celkom mierumilovný človek 😀 😠

monca301
11. feb 2009

To som nevedela,ze je zase nejaky novy zakon,my by sme mali ist este na jedno ockovanie do 2 rokov. Takze budem asi platit. 😢

Zajtra mu to pustim a uvidim.

zusska80
11. feb 2009

ahojte. no mas pravdu, maria, ani ja by som sa asi nehadala s dokinou... to len do nas hucia tie reklamy atd. a potom my si mame vybrat, ze co je spravne 😒 ale aj tak nechapem tvoju dokinu... este aj tak je to teraz povinne, tak som zvedava, ako sa k tomu stavia teraz, ked aj tak musi ockovat proti pneumokokom vsetky deti... a podla mna by to nedali na povinne ockovanie, keby to nie je dolezite... a stym platenim, to je asi blbost... ale neviem na stopercent. my uz mame za tym ockovanim, tak uz sa o to nezaujimam...

inak dnes bolo super v cvc, tak sme sa zakecali, ze sme aj domov zabudli ist... nebyt moniky, asi sme tam doteraz 😅

tak pekny vecer, papa

gabika146
13. feb 2009

ahojte tak ja dnes este nepridem mam poslednu tabletku ale na druhy tyzden na stretka urcite ano uz nam chybaju
vidim ze vam bolo super na stretku aj na cviceni ako?

rosinka
13. feb 2009

ahojte. no mi sme včera strávili celý deň v Nitre. boli sme na výstavisku, tak sme si spravili taký malý rodinný výletík. bolo super aj Mária pekne vydržala. dnes som chcela ísť do mesta vrámci prechádzky, ale vyzerá byť pekná kosa a to som sa pozerala len z okna. tak asi na to kašlem.

monca301
13. feb 2009

ahojte

Rosinka tak tomu ver,ze vonku je riadna kosa,ja som musela ist do obchodu a riadne som vymrzla. ☹

kakatka1
13. feb 2009

Ahojte! Mne je naopak akosi moc teplo.To asi ze sedim na zadku a mame priserne prekureny kancl. 😀 Nic sa mi nechce, nech uz som domka.

sakura77
13. feb 2009

ahojte!veru,je tam desna kosa-a to som presla len kusok do auta a do obchodu 😅 brrrr,nehrozi ze von.prave cakam kamosky,dosli z talianska na par dni domov,tak pridu pozriet maleho-tak som upiekla makovo visnovu strudlu (v sipkarskej pekarni 😀 😀 )

zusska80
13. feb 2009

ahojte. no sakura, ja uz som ta chcela pochvalit, aka si ty pekarka a ty takto.. no si ma sklamala 😠 😀 😀 😀 ale nie, aj ja tak peciem, je to rychle a bez starosti 😵 😵 😵 tak si to uzite a dobru chut...

sakura77
13. feb 2009

zuzi,fakt mi vzdy uverili ked som povedala ze som ju ja piekla-je vyborna,ozaj jak domaca 🙂

monca301
13. feb 2009

tak to ano,ta strudla je vynikajuca. Ja ju tiez dost casto kupujem.

kikaz
13. feb 2009

Ahojte babulky. konečne sa hlásime. Dva týždňe sme mali problém s netom hrúza.
Čo máme nové? včera nás prepustili z nemocnice zažila som tri hrozné dni pohľadom na bezvládne telíčko napojené na infúzie. Už je lepšie len málo papá je bledá a stále unavená. A zvykla si na moju pozornosť 24 h vkuse a to vyžaduje aj doma stále sa chce nosiť , mrnčí nemôžem sa ani pohnúť bez nej.
Jedno čo nám pomohlo naučia sa spať vo svojej postieľke ona pred tým spávala medzi nami.Teraz ju položím a vôbec neprotestuje.Som zvedavá do kedy jej to vydrží 😒

monca301
13. feb 2009

Katka vitaj 😵 😵 😵 Dufam,ze uz budete v poriadku.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre