Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

zusska80
4. mar 2009

mne je to jedno. ja pridem... kto ma problem, tak nepride a kto moze, pride... je to len na nas...

lucinka82
autor
4. mar 2009

ja by som aj dosla, ale nebudem mat doobeda auto do kelu. ☹

petrastudent
4. mar 2009

Aj my bychom se k vám už rádi přidali, ale manžel jezdí autem do práce. Tak nemáme jak. Ale zkusíme si zjistit autobusy, abychom už nebyli stále jen sami. Vím, že jede autobus v deset- tak bychom byli v partiz. až okolo 11:30.

kikaz
5. mar 2009

Ahojte peťka a čo nechodíš v stredu do MC je tam fajn chodíme na 16 30 vypijeme kafčo a deti sa hrajú . Aj ste dnes mali kafčo? gabi čo si porozprávala povedz aj mne a čo si nám kúpila? 😀

gabika146
5. mar 2009

kati dnes sme nikde neboli 😢

kikaz
6. mar 2009

A prečo? u nás je nádherné počko slniečko svieti a tááák 😉
Bola som dať malinkú zaočkovať proti pneumokokovi tak čakám reakciu už je zlá tak uvidíme ☹

miruliacik
6. mar 2009

Ahojte. ATak ja sa zatial neoficialne pridavam k Dididi. Vyzera to tak, ze v novembri budeme mat babatko. V utorok sa chystam k doktorovi, aby to oficialne potvrdil.
Kati a kde byvate, ked vam svieti slniecko? 😉
My sme na pneumokoka nemali ziadnu reakciu.... Tak dufam, ze ani vy nebudete mat.

monca301
6. mar 2009

Mirka gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵 😵 😵 😵

monika165
6. mar 2009

Aj ja sa pripajam ku gratulacii 😵 😵 😵 😵 😵

sakura77
6. mar 2009

miri,nooooo moje tusenie zo strany 24 sa potvrdilo 😅 moc gratulujem a dufam ze sa coskoro pridam do klubu 😉 🙂 🙂

petrastudent
6. mar 2009

Ahojky tak i my se přidáváme k véééééélikánským gratulacím k téhulkování. 😅 Miri zatím jsem to časové nestíhala kvůli škole, ale doufám, že už se konečně k vám ve středu pŕidáme i my

gabika146
6. mar 2009

no gratulujeme .......
dufam ze sa coskoro vsetky pridame 😀 😀

miruliacik
6. mar 2009

Dakujem pekne za gratulacie, aj ked trocha predcasne, takze dufam, ze buduci tyzden to uz bude oficialne.

kakatka1
7. mar 2009

Ahojte! Mirka aj my gratulujeme a tesime sa na nove babo 😵

zusska80
7. mar 2009

ahojte. no co to tu nevidim... mirka, aj my blahozelame!!! nam tu oficiality netreba 😉 😉 ale budeme samozrejme radi, ked ti to daju aj na papier 🙂 hlavne nech ste zdravi...
tak sup sup, snazilky, ideme na to!!! nech sa postupne aj my popridavame!!!drzim vsetkym palceky 😀
papa

rosinka
7. mar 2009

no teda aké dobré správy tu čítam, aj mi sa pridávame ku gratulácií 😵 , hlavne aby ste boli zdraví
a ostatným snažilkám nech sa tak tiež dobré darí, hádam sa aj mi ostatné niekedy k vám pridáme

ivularadula
7. mar 2009

ahojte

no Mirka aj my gratulujeme, a držíme palčeky nech ste zdravííííííííííí 😉

možno už čoskoro aj my zavítame k vám do MC, malý akurát prechádza na jeden spánok, ešte je to také všeliaké, dnes zaspal v aute ke´d sme šli z mesta dom okolo dvanástej a potom keď sme ho vyzliekali sa prebral, reku aj tak dobre,aspoň sa naje a potom sme ho hodinu uspávali a nakonies som mu musela dať cucnúť a spal aj tak len hodinku a štvrť 😖 tak neviem či sa nevrátime zase k dvom,ale do dvanástej v pohode vydrží, neviem 😒

lucinka82
autor
8. mar 2009

ahojte, aj my sa pridavame ku gratulacii. No za chvilu tu bude baby boom, ako vidim 😀
My sa mame celkom ok, az na to, ze ocino nam robi cely vikend, tak sme sami s Oliverkom, a este k tomu aj taketo pocasie, no strasne 🙄

danka0905
8. mar 2009

Ahojte baby
Nestíham čítať,čo ste popísali.
Mirke gratulujeme a nech ste zdraví a všetko dobre... 😀No ďalšia na radu... 😀 Zachvílu tu budeme mať všetky aspoň po dve deti. 😵
Deti sa zatial držia,ale Saška je soplava,ale asi z toho že beha stále vyzlečená,lebo chodime na nočník a náramne ju to baví,ide jej to nepociká sa,len jej hovienko sem-tam vypadne... 😅 ale sranda,inak sa to nenaučí,a plienku nechce opica jedna.

kakatka1
8. mar 2009

Ahojte! Zienky vsetko naj k MDZ 🙂

kikaz
8. mar 2009

Ahojkajte. no reakciu na Pneumokoka sme nemali tak som sa vytešovala.
Mirka supeeeer takže nech ste zdravý a syn? 😉

petrastudent
8. mar 2009

Ahojte všem vá přejeme vše nej nej nej k MDŽ. Chtěla bych se vás zeptat (jen která máte chalana 😀 )- jde vám - tedy malému pŕetáhnout cikulka? Nám Dr. řekla, že do dvou let to musí jít- a nám to nejde. Byli jste některá s tím u urologa?

lucinka82
autor
9. mar 2009

ahojte, to je zase pocasie, ide ma porazit ☹
Peti, nam to tiez nejde, neviem preco. Juraj ked ho sprchuje tak mu to vzdy robi, ale maleho to boli, nechce si to dat robit, a ani to nejde. Niekde som citala, ze sa to m uvolnit same, nam doktorka povedala, ze to mame robit my. Ale aj ty chodis k Peniaskovej, ze? Raz sme sa tam stretli 😉

sakura77
9. mar 2009

petra,my s tym mame velky problem,a bohuzial asi budeme musiet ist pod noz,boli sme aj u urologa,pred pol rokom mal zapal,takze nam povedal ze pokial sa zapal zopakuje,bude musiet ist hned,ak nie,mam to este nejaky cas skusat-ale skusam ,pol roka uslo a nic

tento mesiac tam mame ist na kontrolu a mam z toho hrozu uz teraz

gabika146
9. mar 2009

ahojte aj my sme s tym mali problem ale uz nastastie nie
maly mal zapalenu cikulku dostali sme antibiotika take kvapky a isli sme urologovi a tam sa cikulka ako tak stiahla a on povedal ze do5 rokou mu to vsetko rastie takze pomaly stahovat po kazdom kupani a ide to robi mu to len muz a niekedy mu to az tak pukne a vytecie take biele a uz sa to naucil aj sam 😉
pokial tam nieje hnys tak je zevraj vsetko ok aspon nam tak povedali

kakatka1
9. mar 2009

Ahojte Petka, mi tak isto este nie sme s pipikom na uplnom poriadku, ale ako tak mu to ide stiahnut.Gabi, to biele sa vola smegma a mal to aj Simik, tiez uz dva krat nam to pekne puklo a vysla von.Odbornici hovoria ze ta smegma lahsie uvolnuje kozicku.Hlavne je, aby sa mu nevytvoril zapal.

kikaz
9. mar 2009

Ahojte babulky. no ja som mala chlapca pred 10 rokmi a od vtedy sa veľa zmenilo. Ja nechápem napr. prečo to do roka zakazujú preťahovať ja som to robila od 3 mesiacov pomaličky pri kupkaní a nikdy s tým problém nebol. potom keď mal asi dva rôčky som ho to naučila a bol pokoj. takže neviem prečo sa názory tak menia. 😒

gabika146
9. mar 2009

ja som to malemu tiez robila od malicka 😉 bez toho aby mi to niekdo kazal

petrastudent
9. mar 2009

Aj my sa o to snažíme asi od 3 měsícô- máme v čechách kamarádku- dětskou Dr. a v čechách je pravidlem- pomali nenásilně zkoušet- pokud to nejde nevadí - když není nějaký zápal. Do tří let se to 60% prý uvolní samo a některým se to uvolňuje i do 10 let. Právě, že malý u toho též pláče- a to jsme mu to nikdy násilím nedělali. Ale bojím se té naší Dr. P. ta řekla, že ve dvou to jít musí. Tak se bojím aby mu to nestrhávali- jak jsem se dočetla, že se to tu praktikuje. U nás v ČR- se to robí jen dětem které mají nějaký problém. Mám z toho šílenou hrůzu- protože mu to nejde skoro vůbec.

kakatka1
9. mar 2009

Peti bez tvojho dovolenia si to nemoze dovolit stiahnut.Ja som to tiez Simkovi stahovala kolko sa dalo od narodenia,vzdy poriadne vyumyvala, a teraz si to uz pekne robi sam. 🙂 Ved najlepsie on sam vie kolko,bolest nepusti.Hlavne neurobit ziadne trhlinky,to je este horsie a sposobuju zrasty a zapaly.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre