Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

monca301
25. máj 2009

ahojte

No ja pojdem na cestu rozpravkovym lesom sama,vystupuju mi tam male,takze musim. Aj ked sa mi moc nechce. Keby bol muz doma isli by sme aj s malym,ale takto sama si netrufam.

My sme boli v sobotu na svadbe,super sme sa zabavili,ale ta nedela bola strasna. Dospavat budem velmi dlho a to 13.6 ideme na dalsiu.

No na kupko sa chystame aj my,uz sa tesim.

sakura77
25. máj 2009

no,ja kupko veru tento rok asi vynecham a budem mocit nohy v kikovom bazeniku na zahrade,nechcem riskovat ze neico nachytam alebo prechladnem,takze vydrzim 😉 a este sa ani s takou "sexi"postavou nebudem bohvieako citit v plavkach,takze nic 😀 ale k moru by som teda islaaaaaaaaaaa

lucinka82
autor
26. máj 2009

ahojte, no ja sa uz tiez tesim na kupko, zatial sa kupeme len v bazeniku, aj vcera aj dnes doobeda a poobede von, ale vcera a dnes je tak teplo, ze kupko by uz veru dobre padlo 😉
My tiez asi pojdeme na cestu rozpravkovym lesom, ale poobede, nechame auto v Brodzanoch a peso cez horu 🙂

sakura77
26. máj 2009

ahojte!
babule ta cesta rozpravkovym lesom je od kolkej do kolkej?my by sme s kikom celkom aj isli aj ked vobec neviem "o com to je" 😅

sakura77
27. máj 2009

no teda,nikde nikto? 🙂 tak my cestu ozpravkovym lesom ak aj bude rusime,na sipku su rozsirene kiahne a odpadnete-sarlach!-takze nebudem riskovat,ja sa toho bojim jak cert,kedze kiahne som ako dieta nemala ateraz v tehu by to bolo moc nebezpecne,takze si veru dame pauzu s chodenim medzi deticky 😒

zusska80
27. máj 2009

ahojte. tak vyzera to , ze cesta sa asi konat nebude. vraj ma byt skaredy vikend. hadam to ten buduci tyzden vyjde.
monika, cesta zacina o tej desiatej doobeda a trva to skoro az do vecera. ale to je jedno, kedy odtial odides. aj my pojdeme hned doobeda a potom o tej jednej pojdeme dat saru spat domov a potom sa tam este mozno vratime, ked sa vyspi. moni, a urcite si vezmi aj pomoc, lebo s kikom a druhym babom v brusku asi nebudes vladat cez horu 😉

lucinka82
autor
27. máj 2009

baby, dostali ste IP ohladom MDD?

zusska80
27. máj 2009

lucka, dostali, uz davnejsie. preco? uz to neplati?

monca301
27. máj 2009

Ahojte

Ohladom cesty,tak ak bude v piatok prsat,tak cesta nebude. Ja budem volat v piatok ohladom toho,tak vam vecer napisem,ale zatial mi povedali toto.

kotenko
27. máj 2009

Ahoj, chcem sa spytat..
nechcete niektora dat robit fotky cez Happy foto? Idem robit objednavku, no mam iba par fotiek a to sa mi neopalti poslat (manipulacny a plus postovne), format 13x19cm, ale kludne objednam aj ine formaty... (cennik poznate).... Dajte vediet do IP

gabika146
28. máj 2009

ahojte my sme nedostali ip ohladom mdd 😢
tento tyzden mi este nevychadza stretavat ale pevne verim ze na druhy tyzden sa polepsime 😉

lucinka82
autor
28. máj 2009

ale plati to, tak bude to v piatok, 5. 6, oka? Pridite aj s polovickami, decka nech si donesu hracky, bude tam pieskovisko, smykala, budu sa grilovat pstruhy a pre decka spekacky, moze byt? Len som chcela vediet, ci sa mozme stretnut okolo 4-pol 5, ci vam to vyhovuje. Neviem, preco vam to neprislo, 2 krat som to posielala ☹

zusska80
29. máj 2009

lucka, mne to prislo. neviem, preco ostatnym nie... mne to vyhovuje, aj co sa tyka casu, ale co ak nevyjde pocko??? odlozi sa to?

kotenko
29. máj 2009

no, tak o CRL sa rozhodne zajtra o 6-tej rano... podla toho, ci dnes a v noci bude prsat, alebo nie... A kupko sa otvarat teraz nebude...
co sa tyka nahradnych terminov, tak CRL nema nahradny termin, elbo 6.6. su EU volby a to cesta nemoze byt....
co sa tyka kupka, buduci tyzden sobota-nedela - podla pocasia

lucinka82
autor
29. máj 2009

Zuzi, ak nevyjde pocasie, tak neviem. Asi budeme vnutri ale grilovat sa bude pod strechou. ved uvidime, hadam nam to vyjde. Aj by bolo tak ako dnes, zima a prsat, tak sa to asi odlozi 😒

zusska80
29. máj 2009

no co sa tyka cesty, tak podla pocasia by to mali odlozit. urcite sa to zajtra vyrazne nezmeni a neviem, kto by tam s detmi isiel v takyto necas. aj ked nebude v noci prsat, ale bude zima a co tam akoze budeme robit??? a co ja viem, tak nahradny termin je o tyzden, ako kazdy rok. ved volby su cely den az do vecera a kto chce volit, tak pojde bud pred cestou alebo po... podla mna... alebo to posunu az o dva tyzdne.
ved uvidime
no lucka, ved hadam to pocasie vyjde. lebo dnes je to otras. ved je nejakych 13 stupnov. skoro ako v zime. a to sa sara pred troma dnami kupala v bazene a behala hola po zahrade... to je ale skok...

monca301
29. máj 2009

ahojte

Takze teraz som volala s Jankou a ta mi potvrdili,ze cesta zajtra je. Uz by mala stat aj tribuna. Hlasia iba prehanky a to by vadit nemalo. Takze ja tam o 13h musim ist.

zusska80
29. máj 2009

tak to fakt nechapem, preco to robia za kazdu cenu??? to im nevadi, ze je cca 13 stupnov vonku???
tak to mohlo byt aj v zime. ale asi ti,co to organizuju zabudli, ze mali male deti ... 😠 😠 😠

sakura77
29. máj 2009

no,si neviem predstavit,kto tam pojde riskovat ze mu kazdu chvilu bude prsat za golier 😒

monca301
29. máj 2009

pytala som sa aj na to,ale ze uz je do toho vela ludi zaiteresovanych,takze to musi byt. A jedine,ze by lialo celu noc a este rano,tak len vtedy by sa to zrusilo. Ja tam idem bez maleho. Dufam,ze baby mi tam nachladnu,tak ma sibne. po odtancovani budu riadne spotene a staci ked ich vietor ovanie a budu chore. 😠

zusska80
29. máj 2009

ved prave monika. ja normalne nechapem!!! to su fakt magori!!! bodaj by lialo celu noc aj rano... ved za nepriazniveho pocasia sa to vzdy odkladalo a vzdy do toho bolo vela ludi zainteresovanych. no nie? a myslim, ze to co je teraz vonku, je dost nepriaznive na take podujatie... akoze sa budem cudovat, ked tam aj niekto pride. to bude riadna hanba, taka mala ucast...

sakura77
29. máj 2009

no a jeden by povedal ze taka akcia sa robi kvoli detom....ale asi nie...

zusska80
29. máj 2009

tak to bola dobra poznamka, monika. asi podame hromadnu staznost, ak sa to bude konat!!!

gabika146
29. máj 2009

ahojky takze to som aj ja sokovana ze ta cesta sa kona divne ☹ my sme minuly rok boli a cestu nazad prsalo a maly nam zaspal na rukach no otras valit sa lesom dole ked sa blizka a prsi
my sme dnes boli u kozneho zistil na atopicky egzem neustale ma vyhadzanu ritku tak nam napisal maste a zmenil kozmetiku
inak nemame nic nove dufam ze sa coskoro stretneme uz som zvedava ako sa tehulky zacinaju kotulat 😀 😀

monca301
29. máj 2009

ja si myslim,ze to je tym,ze to ma uvadzat Bican.

zusska80
29. máj 2009

gabika, to je zaujimave, ze uz nenosi kolko maly plienky a vysypava sa mu ritka... to asi z toho tepla, co bolo. sa mu zaparila, nie?
akoze monika, to je pekne, ze kvoli bicanovi, to chcu za kazdu cenu, ale mne je jedno kto to bude uvadzat, ale v takomto pocasi s malym dietatom nehrozi. a nesla bysom ani s vacsim. som bola s malou vonku a normalne som zamrznuta. a zimne veci mam uz odlozene, ale zajtra by sa sikli 😵

gabika146
29. máj 2009

zuzi neviem nepovedal mi ze je to s plienok a ani naisto ze je to s kozmetiky zevraj to je s vysusnej pokozky ale ja ho mastim pravidelne ked sa okupe tak neviem ae aspon ze to ma len na rtke a nie na tvari aalebo na nejakom viditelnom mieste 😉
veru dnes kosa na trigovicu 😝

kotenko
30. máj 2009

poculi ste mestsky rozhlas? Ja som to vedela ze nic nebude dnes a nahradny termin nie je 😀 A nie je to kvoli Bicanovi

miruliacik
30. máj 2009

Ahojte.
No detom teda pocasicko nepraje. Neviem co budeme robit ked nic nie je pre deti pod strechov. Taketo pocasie nemam rada, ked je takato zima.
Inak Kotenko, teba akoze tesi ze dnes nie je cesta a ani nie je nahradny termin...??? alebo som nespravne pochopila vysmiateho smajlika..... 😒

zusska80
30. máj 2009

aj mne to trosku pripada ako skodoradost... ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre