Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

monca301
23. okt 2009

Aj my prajeme petke vsetko naj do zivota a Mirke gratulujeme.

Zuzka a vy sa rychlo vyliecte. aj Filip ma sopliky,takze ani my neprideme. ☹ vcera konecne aj troska cvicil. Zlatka bola z neho v soku,ze sa zapaja. Asi aj preto,ze tam bolo viac deticiek.

daninka21
23. okt 2009

Ahojky, zuzanka a ja som ti dnes písala či pojdete s nami do cukrárne...nevedela som že sárka ochorela. Tak to cez víkend pekne oddychujte a skoro sa uzdravte. Teraz sú hádam všetky deti prechladnuté, nič sa nedá robiť, musíme to nejako vydržať. Mirke a jej dievčatku želáme veľa, veľa zdravia 🙂

lucinka82
autor
23. okt 2009

ahojte, no dakujeme za super spravicku, Mirke moc moc gratulujeme a malinkej nech sa tu na svete paci 😉
No inak, teraz je strasne vela deticiek chorych, my sme boli s malym na vyter, inak je zdravy, len sopliky ma stale take huste, tak som radsej objednaa na vyter a uvidime, inak ze je zdravy, tak neviem neviem, uvidime

ipka
23. okt 2009

no my sa tiez dodatocne pripajame ku gratulacii, Mirke prajeme nech jej Petka robi minimalne tolko radosti ako Hanka a nech su obe zdrave 😉

mischelka23
23. okt 2009

zussi hej to je odsávačka na vysávač...lebo malá minule mala soplíky a my s mužíkom sme behali ako mátohy-tak nás hlavy boleli 😀 (z tej klasickej odsávačky)je to super, teraz mám už len starosti ju poriadne držať 😒 ale keď počuje vysávač tak už vie čo sa ide robiť ale...včera sme upratovali,chúdatko s takým prelaknutým výrazom sa na mna pozerala... 😵 a nič.. 😀

gabika146
23. okt 2009

no tak aj my sa pripajame prisli sme so skolky a maly teplota38 no pri takomto pocasi sa ani necudujem
vsetkym detickam rychle uzdravenie
a malym murankam vela stastia teda su same prekvapenia vcera sme este sedeli spolu na kave a rano sms ze uz porodila 😀 urcite ju prilakal ten novy lekar xixii

ivularadula
23. okt 2009

ahojte
Mirka no to je super, tak už to máš za sebou, trošku skôr, ale hlavne že ste v poriadku a malá má krásne miry, moc gratulujeme a prajeme malej veľa zdravíška a šťastíčka 😵

zuzi - a Sárinke prajeme skoré uzdravenie ☹ 😉 to je určite taká unevená z tých liekov, a choroba,veď to položí aj nás, nie to ešte také malé telíčko, nech sa skoro uzdraví, tie lieky jej určite pomôžu neboj 😉

kikaz
24. okt 2009

Mirke a Peťke gratulujeme a prajeme krásny a zdravý život nášmu novému členovi 😉

zusska80
24. okt 2009

ahojte.
to je ale hrozne vonku, ze? este ze nam to nie je luto, lebo aj tak von nemozeme. sare inak rychlo zabrali lieciky a celu noc prespala bez jedneho zakaslania. tak sme radi... ale uz nam dochadzaju napady, co s nou vymysliet,aby sa zabavila. sa s muzom striedame na sluzby pri nej 😅 . to je inak riadny zaberak, stale nieco nove vymyslat 😝 . jaj, zlate leto, to sme boli cele dni vonku, na ihrisku alebo na dvore u babky...

dufam, ze sa vsetkym detickam polepsuje zdravicko 😉

prajem pekny vikendik...

mischelka23
24. okt 2009

ipka ako maličky??už je lepšie??aj sa ideš kúpať?? 😉
zusska to je super že Sára je ok 🙂 🙂

kakatka1
24. okt 2009

Ahojte! To je ale uprsany den. 😠 My sme pred chvilkou vstali z postele(keby bolo na mne, tak sme v nej az do rana) a ideme este na malu prechadzku, ked konecne neprsi. Marodikom skore uzdravenie. 😵

ipka
24. okt 2009

Ahojte, to je super ze Sare je uz lepsie, no maly je uz trosku lepsie, uz tolko netecu sopliky, ale ma to v dutinach, tak dufam ze to rychlo vyjde, dnes som mu kupila aj caj na prechladnutie, ale asi si ho budem pit sama, ako vsetky co som mu doteraz kupila 😒 ,
mischi kupat sa nejdeme, teda aspon v pondelok urcite nie, vcera som volala aj instruktorke, a uvidim co mi povie v utorok doktorka, lebo chodim kazdy mesiac na vazenie, lebo maly po tretom mesiace prestal priberat, ale teraz to uz pomaly dohana, uz prekrocil magicku hranicu 6,5 kg 😀

mischelka23
24. okt 2009

😀 ja mám tiež také fifipierko 😉 ale dúfam že pribrala kebo sa napcháva výživami a marínu by chrúmala celý deň..tak dúfam že má o kg viac 🙂 a čo ho kojíš alebo dávaš um.?

ipka
24. okt 2009

ja ho stale kojim, ale teraz uz len rano, vecer a pri zaspavani...inak uz papa aj polievky so zeleninou a masom a ovocie, dufam, ze uz bude buduci tyzden lepsie, aby sme mohli ist na tu prechadzku 😉

ipka
24. okt 2009

mischel a ty kojis?

mischelka23
24. okt 2009

no ja kojím ale už aj papa výživy, sušienky, polievočky...a od tohto týždňa začíname krupicu s krav.mliečkom..uvidíme ako bude 😕

ipka
24. okt 2009

ja som este dost opatrna, lebo on bol v kuse vyhadzany, ja mu davam zatial tie babatkovske kase a zarabam s mojim mliekom, my sa ideme uz osprchovat a buvat, zatial pekny vecer 😎

danka0905
25. okt 2009

Ahojte dievčatá
Dlho som tu nebola,tak ani neviem čo je tu nového.Super správičky.Mirke gratulujem prajem vela šťastia,zdravia do života.Aj pekne meno ste vybrali 😀 😀 .
Aj Zuzke sa to kráti čo?Tak držím palce,nech všetko dobre dopadne...

ipka
25. okt 2009

ahojte, pekny nedelny vecer, dnes je tu nejako ticho 😉 tak ako zvladli vase deticky ten hodinovy posun? My sme podla noveho vstavali uz o piatej 😒 ale isli sme spat o siedmej ako vzdy a aspon nemal problem so zaspavanim 😅
inak maly uz je lepsie, u len trosku mumle, ale dufam, ze aj to sa uz zajtra upravi 🙂

mischelka23
25. okt 2009

ahojte.no my sme to zvládli celkom ok...jasne ticho.nuž...ipka nahoď tému...ale vieš, už sa bude rodiť -termíny sa blížia...tak tu bude ticho 😉

ipka
25. okt 2009

no ved hej, s dvoma detickami uz maminy nebudu mat cas ani pomysliet na nejaky internet 😒 aj ked ja si druhe dieta momentalne ani neviem predstavit, aj ked by som druhe raz chcela mat, ale obdivujem ich 😅

ipka
25. okt 2009

inak ja som sa tak tesila na to kupanie, asi viac ako maly a teraz pre chorobu ani nemozme zacat....on si to stupel organizuje ako chce 😒
mischka, malinka ma na kupanie plienky alebo plavky?

mischelka23
25. okt 2009

no veď aj ja si ešte neviem predstaviť druhé ale asi to berú inak...keď to prvé je také samostatné hmm...ja neviem.ja som bola v nemocnici s takou babou, že ona CHCELA hneď po pôrode druhé a aj mala hneď 😝 tak si predstav doma 10 mesačné a teraz ešte novorodeniatko 😕 tak tooo som už mala dosť keď mi iba rozprávala 😕 fúúú..a to je super že malý je ok 🙂

ipka
25. okt 2009

ved aj na nas to dojde 😉 aj ked nas ocik o tom az taky presvedceny nie je, lebo sa boji ze to druhe by uz take dobre nebolo a mame len jednu detsku izbu 🙂 (on je rozmaznany z rodinneho domu 🙂 )

mischelka23
25. okt 2009

a kde bývate na byte?no aj my máme len jednu detskú 😀 zatial stačí ved malá aj tak spáva medzi nami 😅 a malý je dobrý?ešte si sa tým nechválila 😉 veď povedz... 🙂 🙂 a aj ti s ním niekto pomáha myslím maminu alebo taaak

ipka
25. okt 2009

nie my byvame v dvojdome...adam je zlaty, teda ako kedy ma den, ale ked bol malinky tak sme o nom ani nevedeli, to nikto nechapal, ze take dieta moze aj byt 🙂 no ja som dost casto sama, lebo manzel chodi az okolo piatej, niekedy o pol osmej domov a mama byva v cerenanoch, ale sem tam ku mne zajde, ked je doma, lebo robi v rakusku 😒 ale do septembra mi pomahala s nim cela rodina, lebo som dokoncovala skolu, tak aby som sa mohla ucit...no teraz uz sa venujem len malemu a domacnosti....a sem tam aj zahrade 😖

ipka
25. okt 2009

inak ja som maleho odstahovala do postielky po dvoch mesiacoch a celkom v pohode si zvykol, aj ked kazdu noc spi inak, raz prespi celu noc, raz sa zobudi 3 krat, raz 5....tak som zvedava kedy sa mu to ustali 😎

mischelka23
25. okt 2009

ale už ide zima tak záhrada ti už zo zoznamu povinností vypadne 😉 no ja som tiež celý deň sama, mužíček príde až večer tiež ale o 6 a my máme taký malý bytík tak ma tu poráža..a teraz cez zimu ma porazí asi nadobro 😕 ...lebo malá nechce byť vo fusaku ani za nič tak to sme vonku len tak na skok 😖 ...a ona tiež bola dobručka, my sme s manželom ani nevedeli že máme nejaké bábo ale teraz je už staršia a vymýšla...no to sú tie marcové deťurence 😵

ipka
25. okt 2009

no ved aj on uz zacina vymyslat, niekedy na prechadzke, on na rukach a kociar pred sebou, od neho clovek nikdy neviem co moze cakat....inak ta zahrada mi ani tak nevadi, my tu mame celkovo este kopec roboty 😖 ideme uz hajat, zajtra sa ozveme a ak nebudete mat popoludni program a nase deti sa zosuladia 😀 tak mozme ist trochu na prechadzku, ved adam chudak, bol skoro 4 dni zavrety, pekny vecer

mischelka23
25. okt 2009

jasné.ozvem sa lebo keď sa ideme zajtra kúpať bambulka bude buvaaaať 🙂 papa 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre