Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

rosinka
26. okt 2009

ahojte, tak to sú dobré správy, Mirke a malej Peťke prajeme všetko dobre, hlavne nech sú zdravé 🙂

my sme boli v sobotu v poľsku, celý deň pršalo, a bolo tam hroooooooozne veľa ľudí. ráno som zapla práčku, lebo po tej sobote mám veľa prania.

marodi nech sa rýchlo vyliečia, nás to zatiaľ obchádza, klop klop, ale nebudem o tom radšej hovoriť, lebo už sme dlho neboli choré, tak aby som to nezakríkla.

zusska80
26. okt 2009

ahojte

tak tu sa riadne pisalo. teda len ipka s mischel tu mali dialog 😉

no my veru cez vikend moc nestihame pisat. to sme rozbehani, raz u jednej a potom u druhej babky...

ale cez tyzden sa da...

maria, len budte radi, ze ste zdravucki...

my sme uz tiez v pohodke, este douzivat lieky a bude to ok...

mischelka23
26. okt 2009

jéééj zussi ty žiješ?? ja že už si niekde v pôrodnici 😉 už sa tešííííš čooo 😵

sakura77
26. okt 2009

ahojte!
no ako sa vam paci zmena casu,ja som rano o pol 7 uz jak rybicka 🙂

dneska som bola v porodnici pozriet kamaratku,boze uz som aj zabudla ze miminka su take malilinke 🙂

ale az ma vsetky casti tela rozboleli,ked som zbadala tu izbu,lezi presne v tej kde som aj ja bola,jaaaj
my mame par dni troska nadchu,inak nastastie nic,takze ak to ostane len pri tom,tak v pohode,chodi aj do skolky
len kiko je nejaky odrovnany z tej zmeny,aj sam sa tahal do postele teraz,co inokedy nehrozi teda 🙂

monca301
26. okt 2009

ahojte. U nas rano robi budicek Filip,co sa uz pekne davno nestalo. Vacsinou hbo budim ja.
Moni ved aj ty o chvilu budes drzat svoje malinke na rukach. Aj mne vcera kamoska pisala,ze sa jej narodilo malinke,no ako sa to vezme,ze malinke. mala vazila 5kg,ale zasa oni su obaja vysoky,takze sa ani necudujem. a porodila prirodzene,uff. Ja som mala problem pri Filipovi a to mal len 4,1.

sakura77
26. okt 2009

no,tak to je teda riadna vaha,fiiiha ze 5kg!!! 😕

zusska80
26. okt 2009

no mischel, tesim sa... hlavne nech uz to mame za sebou a nech je vsetko ok...
ale este take dva tyzdne by som chcela vydrzat pokope 😅

no nam ta zmena uplne vyhovuje. sara chodila vecer spavat o pol desiatej, takze teraz je uz o pol deviatej k.o.
i ked rano sme samozrejme o hodku skor hore (o tej pol osmej), ale mi to vobec nevadi, kedze nastupujeme od bud. tyzdna do skolky.
len muz mi stale nadava. lebo som nikde este nezmenila cas. doma mame stale stary. ale ja to kvoli tym liekom este chcem mat po starom, lebo ma to strasne myli... a ma to aj vyhodu, vsade som o hodinku skor 😉

veru, nechcela by som 5kg babatko... ale hrozi mi... 😝

gabika146
26. okt 2009

zuzi to nemyslis vazne 5kg dieta?kdeze by si ho nabrala

mischelka23
26. okt 2009

to fakt 5 kg?? 😝 a budeš klasicky?? budem na teba myslieť...a chceš aj epidur.?? zusska z toho si nič nerob môj mužíček bol zasa šikovny a už sobotu ráno sme mali prehodený čas 😉 takže no comment 😀

zusska80
26. okt 2009

no gabika, ja len dufam, ze nebude mat 5 kg. ale urcite mi hrozi vacsie, ako bola sara. vzdy na sone som bola o dva tyzdne vpred a vidim to aj na sebe, ze to nie je to malinke 3400g babatinko ako bola sarinka. toto bude urcite maly slonicek...
zatial vahu dietatka neviem, a radsej nechcem vediet 😉
zajtra idem na poradnu. tak hadam budu len same dobre spravy... a epidural je u mna isty. mala som aj pri sare, takze odporucam. len dufam, ze budu dobre vysledky z vysetreni. lebo po novom musim absolvovat vsetky predoperacne vysetrenia. inak epidural nepichnu. a este aj nejake poucenie na are ma caka ohladom toho... no co uz, chceme byt v unii, musime sa riadit pravidlami unie... 😖

no ja uz dnes tiez vecer prehodim cas, lebo sa stale mylim a vsade a so vsetkym sa ponahlam... 😅

ipka
26. okt 2009

Ahojte, no zusska, ja som mala tiez epidural, a keby idem znovu tak si ho zase dam....ja som bola na tych predoperacnych a to vobec nic nie je, len ti skontroluju krv a daju par otazok.....a co sa tyka toho poucenia....ja som pri tych bolestiach aj zabudla co mi tam vtedy hovorili 😒 ale ked si to uz mala tak myslim, ze uz budes vediet co robit 😉
mischka tak ake bolo dnes plavanie....mala ti prespala cely den...ja uz v stredu snad pojdem... dufam, ze uz sa nic nestane, aj ked ani neviem kde to poriadne je, lebo sipok velmi nepoznam...no nejako to snad zvladneme 😉

mischelka23
26. okt 2009

zussi ja som epidurálku nemala, mne sa proste na tie vyšetrenia nechcelo 😒 .ale dalo sa to zvládnuť aj bez toho 😉 takže aké je to s epi neviem 😕
ipka dnes bolo ok.Budeme plávať spolu lebo nám spojila skupiny 😉 ale nemusíš sa báť.to čo budeš potrebovať sa začnete učiť až od pondelku 🙂 a čo malý?neskočíme zajtra von?? 😎

ipka
26. okt 2009

no mozme, len neviem kedy pojdem na to vazenie, okolo deviatej budem volat doki kedy mam prist aby mi tam neochorel a dam ti hned vediet kedy ma zavola....tesime sa 😎

mischelka23
26. okt 2009

no aj ja mám doobeda tiež nejaké vybavovačky v meste ale poobede ak budete mať čas, môžme.ja s ňou teraz chodím vtedy keď má buvkať ale inak mi nevydrží.ok, ozvi sa čo a ako 😉

zusska80
27. okt 2009

ahojte

tak dnes sme boli na poradni. vsetko je ok. ze babo sa zatial von nechysta, ale doktor nam naordinoval sex, ze nech sa uz pomaly zacinam otvarat. normalne nam dal domacu ulohu do buduceho tyzdna... 😅 som nevedela, ci sa mam hanbit alebo smiat... no je to sranda doktor, ten novy... hned som bola aj na tie vysetrenia ohladom epi a nic to nebolo. takze v pohodicke. aspon viem, ze som zdrava.
taska do porodky nabalena. tak ja uz mozem ist rodit. vlastne este zabehnut saru do skolky. od buduceho tyzdna zaciname...este to treba stihnut a je to uplne... 😉

no to mate super ipka a mischel, ze ste sa tu nasli a mate rovnako stare babatka. to je na nezaplatenie, ked si mozete takto pokecat a poprechadzat sa spolu, ze?
ipka, tak dufam, ze zajtra uz sa vam podari nastupit na to plavanie. uvidis, je to super!!!
ja uz sa na to tesim teraz, ako budeme s babatinkom chodit plavat... bol to relax aj pre mna...

kakatka1
27. okt 2009

Ahojte! Tak Zuzi, hor sa na domacu ulohu 😉 Aj si bola kuk Mirku, ci uz su dievcata domka?

mischelka23
27. okt 2009

zussi dobraaaa uloha 🙂 🙂 asi skočím za tým doktorom aj ja 😉

ipka
27. okt 2009

Ahojte, tak zajtra este nejdeme plavat, ale od pondelka uz dufam nic nepride, este som dnes tahala trochu soplikov tak to nechcem riskovat...ale aj on sa uz asi tesi, lebo vcera pri kupani som bola cela mokra ja aj kupelna 🙂

zusska80
27. okt 2009

ipka, ak ma len sopliky a nic ine. tak to mu urcite neuskodis... my sme chodili plavat aj so soplikmi a kedze sa tam pekne vysaunuje, tak mu pojdu von aj same a rychlejsie... ale ja chapem, ze sa bojis...

ze peknu domacu ulohu sme dostali? len neviem, kto sa z nej viac tesi,ci ja alebo manzel, hadajte 😵
mischel, to musis byt 3tt pred porodom, aby si dostala takuto ulohu 😉

katka, veru som nebola kuk mirku. ale kazdu chvilku uz budu domka. inak sara bola vcera pozriet babku v robote a bola pokukat vsetky babatka, tak vraj videla aj malu petku aj nejake babatko ako sa kupkalo a malo kakany pupok 😅 . tak som sa nasmiala. aspon budem mat v porodnici aj malu pomocnicku 😉

kakatka1
27. okt 2009

😵 Zlate, ako to tie deticky vnimaju. Sama som zvedava ako to bude u nas doma, ked budeme uz styria.

mischelka23
27. okt 2009

zussi,taká pomocníčka by aj mne niekedy bodla 😉 😉

zusska80
28. okt 2009

ahojte.
no mischel, opytam sa jej. urcite ti pride pomoct a lacno 😉 jej staci zuvka 😉

mischelka23
28. okt 2009

che che dohodnuté 😀 ...a povedz jej že Arwen už nemá ani kakaný pupček 😉

ipka
28. okt 2009

zusska a vie uz aj vysavat? mozno by sa cestou mohla zastavit aj u nas 😀

monca301
28. okt 2009

ahojte

to upratovanie ich momentalne bavi,len aby im to aj ostalo.Aj Filip rad vysava,pomaha pri vareni... Ale urcitepride doba ked budem od neho nieco chciet a povie mi,zesamu nechce. ☹

Zuzka super,ze je vsetko OK. Dnes aj pridete?

zusska80
28. okt 2009

no vidim, ze sara uz ma o brigadu postarane... ale zatial si ju nechavam iba pre seba 😉 😉 😉
veru vysavanie aj varenie, to je aj nasa oblubena cinnost. ale nemam moc rada, ked mi pomaha, teraz to este je viac o vymyslani ako o pomahani 😵 ... radsej by som bola, keby sa sama pekne zahrala. ale to nam nehrozi 😅

moni, my dnes neprideme. mame navstevu 😒 . ale piatok sa uz hadam podari...

monca301
28. okt 2009

no,ani ja nie som moc nadsena ked mi cche pomahat pri vareni,ale co mam robit ked ho to bavi,minule obaloval syr,takze muka bola po celej kuchyni.
My zasa neprideme v piatok,tatino ma ranu,takzeho budeme cakat doma.

kikaz
28. okt 2009

Ahojkajte no aj my máme pomahajba. najradšej umýva riady a utiera. No a múka je pre ňu tiež čarovná surovina.Dnes som ráno začala upratovať špajzu a teraz som skončila asi tu miestnosť zruším 😠
my dnes neprídeme moje krsňa má narodky tak ideme povynšovať. 😉 V piatok uvidíme papa

lucinka82
autor
28. okt 2009

ahojte, no mne minule Oliverko povedal, ze bude kuchar 😀
Zuzi, no pekna domaca uloha, tak sa snazte 😉
No bola som dnes v CVC na tom aerobiku, no dovidenia, ale celkom sa dalo 🙂

zusska80
28. okt 2009

ahojky
tak zatial tu mame samych kucharov 😉 som zvedava, co nam uvaria, ked budu mat 10 😅

luci, som ti hovorila... to aj ja by som mala ako byvala precvicovatelka velky problem po dlhsej dobe. myslim, ze taebo ti sadne viac. urcite na zaciatok... i ked to je zase na kondicku narocnejsie... ale viem si predstavit, ako sa ti dnes motali nohy a ako si na konci zostavy nevedela ktora je prava a lava noha... teda aspon podla seba sudim 😝 😝 😝 ale to chce vsetko cas a pravidelnost. potom sa ti to bude zdat, ze vlastne je to stale to iste...

ozaj, aj bolo stretko? ako bolo???

prajem vam dobru noc

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre