Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

ipka
4. jan 2010

ahojte, trosku oneskorene prajeme vsetko dobre do Noveho roku 😉 😉
my sme mali cele sviatky bud navstevy (kedze bolo Adamka 😀 ) alebo sme behali.....a tiez hraciek, ze ani neviem kam s nimi....dokonca sa aj opakovali 🙂 Jezisko nam konecne priniesol aj prvy zubok, tak sa vytesujeme a najlepsie je ze si ho vsimol tato 😵 no a maly namiesto stvornozkovania sa plazi, takze mame poumyvane dva krat 😀

zusska80
5. jan 2010

ahojte
a vitajte mischel a ipka po dlhsej dobe 😉 ipka, tak sa vytesujete zo zubka? aj my sme veru na prvy pri sare cakali az do 8 mesiaca... ateraz ked ma nervy a ma pohryzne, tak aj lutujem, ze som sa vytesovala 😀

luci, ja by som hned pristala na nejaky ples. no ale co mozem teraz ☹ ☹ ☹ ale na buduci rok sme isti 😵 😵 😵
a s tymi dudlkami, to ste ma potesili. vyzera to tak, ze to nie je az take hrozne oducanie...
no uvidime ako to pojde nam... lebo nechcela by som, aby sa sare pokazilo spanie, ked tak krasne spinka...

zusska80
5. jan 2010

mischel, veru ten nas maly je hladosko, ale uz som ho trosku stopla a nedavam mu stale papat. ja som mu dala aj ked nejako moc nechcel, len som si myslela, ze uz dlho nejedol... tak sme sa dali trosku na dietu... 😉

inak a co sa tyka vianocnych dobrot. ja som si dala z kazdeho trosku, okrem kapustnice a aj som rada, ze som si toho nemohla moc dopriat, aspon sa lepsie zhadzuju kilecka 😉

sakura77
5. jan 2010

ahojte!
no my sme mali prvy zub az koncom 11 mesiaca 😀 uz som to videla blede... 🙂
ipka,to mas fajn,taky zivy mop 😅
my sa vencime na terase v kociku kedze sa mi nechce ist do tej kosy premavat,kiko tiez zalomil,tak je tu tichucko
jaj uz nech je letoo

u nas tiez ples nehrozi veru...

kikaz
6. jan 2010

Ahojkajte no my sme mali dnes naposledy voľno zajtra zarezávam, no vôbec sa mi nechce lebo mám konečne popraté požehlené upratané konečne ako tak stíham a zas šúúúp do práce ☹
Ipka aj moja nechodila po štyroch ale umývala podlahy bolo to srandovné 🙂

ipka
6. jan 2010

no zuska, celkom sa z toho zubka aj vytesujeme....ale neviem ci machruje 😎 alebo je to tym ze je doma aj tato, ale je to s nim na nevydrzanie, cely cas musi pri nom niekto sediet a podavat hracky, aby bol klud, pri jedeni musime byt tiez obaja, no hadam ho to prejde 🙂
...ale dali sme sa na boj, tak musime bojovat 😀

zusska80
10. jan 2010

ahojte
tak uz mame po prazdninach a po sviatkoch...
kde ste vsetky???
sup sup na konika 😉

my sme dnes ukoncili sviatky krstom maleho, tak bolo veselo...
zajtra sara po dlhsej dobe nastupuje do skolky, tak to bude asi tiez veselo 😅 hlavne to rano, ked sme vstavali o osmej a teraz o siedmej...

zusska80
10. jan 2010

dufam, ze tento tyzden dame stretko a pokecame. uz mi to chyba 😉

lucinka82
autor
11. jan 2010

ahojte, no my sme dnes prvy krat v skolke, no Oliverko ani nevedel, kedy som odisla, hned sa isiel hrat, zato ja mam zaludok na nervy. No je tam od 8 tak o nejakej 10 mam prist, na prvy den staci, tak som zvedava. Ale hadam bude dobre 🙂
No aj ja som za stretko,m v stredu, nie? Tesime sa 😉

sakura77
11. jan 2010

ahojte!
luci,no,to verim,ja som bola tie prve dni jak na ihlach a ked zazvonil telefon hned som si utekala nohy dolamat a cakala som ze je to zo skolky a ze mi volaju jak tam reve aby som prisla pre neho 😀 😀 ale nastastie nic take sa nekonalo
kiko isiel dneska po dvoch mesiacoch koonecne,celkom vyteseny ani doranajkovat nechcel,ze ved sa napapa v skolke-mamina,co si zabudla??? 😀 no ale to nadsenie ho rychlo prejde ked zisti ze zas kazdy den treba ist 😅

zuzi,my sme v stavali okolo pol 10,tak si predstav ten sok teraz ze o 7-aj pre mna 😀 malinka vyspava do tej pol 10 totiz ,tak ja som tiez,sak co by som vstavala,ze ano-len teraz musim uz,kvoli skolke,nooo ☹
inak stretko by veru mohlo byt,snad by sme sa dotrepali aj my

zusska80
11. jan 2010

ahojte.
lucka, tak to som zvedava, ako sa oliverkovi bude pacit...
my sme dnes nastupovali s revom, ale neboli sme same. skoro vsetky deticky v satni pofnukovali a vyjednavali ze chcu ist domov a skoro vsetky mali kruhy pod ockami 😉 ale ked som bola po nu, tak uplne super. som zvedava, ked uz v stredu nastupime aj na spanie, ze ako bude 😅

moni, tak to ste mali riadny skok. z pol desiatej na siedmu. to ja som sa cele tie prazdniny snazila zachovat rezim aspon tak na tu jednu hodinku rozdiel. lebo aj takto sme mali co robit. nastastie maly nema este nejaky pevny rezim, tak je mu toje jedno. a kiko ranajkuje aj doma aj v skolke??? lebo my vstaneme a rovno ideme do skolky, sa bojim, ze keby jedla doma, tak nezje nic v skolke

ta streda plati aj u nas... tak zatial...

monca301
11. jan 2010

ahojte
Nas caka skolka az v aprily,tiez som zvedava ako to zvladne. My so stavanim problem nebudeme mat,kedze musime vstavat o 7h. 😠
My ideme zajtra do BA a vobec sa mi nechce,zsa tam budem cakat 5h. 😠

V stredu prideme aj my,kedze nam uz zacinaju treningy.

sakura77
11. jan 2010

zuzi,on ranajkuje doma a potom aj v skolke a takisto aj na obed-ide akoze naobedovany a este si da aj doma 😀

monika165
12. jan 2010

ahojte, kto potrebuje plienocky, piste IP...
Mame sa inak fajn, len sme prave chori, Lujza ma uz druhe antibiotika, kvoli kaslu... 😖 Ja sa tiez chystam, co najskor do skolky, aby som ju zapisala, asi od marca...tak som zvedava, ako to bude prebiehat v nasom pripade, lebo ona sa strasne tesi...

lucinka82
autor
12. jan 2010

ahojte, no prvy den celkom fajn,o 10 som prisla pre neho a predtym asi 5 mn si poplakal, ale inak ze bol zlaty. No a dnes rano som ho budila a on ze nejde, on chce spat, ale ked sme tam uz boli,uz ma vyhanal domov, tak som zvedava dnes. My to mame s papanim nejake divne, rana nechcel ani doma papat, ani v skolke, a prisl sme domov a nevedel, co ma skor zjest. Dnes mi tvrdil, ze papat bude s detickami, ale on toho natara 😀

sakura77
14. jan 2010

baby,co je? sak som nas ani najst nemohla!!! 😀 polepsite sa troska 🙂
luci,no co ste nedoslI?my sme boli a j so zuzkou a aj babatkami,cele to tam prespali,az radimko pri konci sa nam troska ukazal 🙂 a aj brusko jedno bolo 🙂

lucinka82
autor
14. jan 2010

ahojte, Monika, aj sme chceli prist, ale mali sme auto v oprave a doniesli nam ho az o 6, tak sme sa nemali ako dostat, ale nabuduce urcite prideme 🙂
Veru, uz nejako sa konik zanedbava 😒 Neni casu, nech je uz teplucko a budeme vysedavat na Salasi 😵

miruliacik
15. jan 2010

Ahojte.
My sme sa tu davno neukazali. Nejak je casu pomenej, len precitam a nepisem.... 😅
V stredu sme aj chceli prist konecne zmenit vzduch. len Hanka je trosku soplava a nerada by som vam nakazila deticky. A navyse sa aj babka nahlasila na navstevu, tak sme mali doma veselo... 😵
Petka je nastastie zdrava, rastie, poslucha a vela spinka, comu som rada. Ma max 1,5 hodku ze nespi, potom ju musim znova ulozit, lebo potom zacne revat a nevie sa zastavit. Je moc unavena na to aby zaspala. Takze som celkom spokojna, ze tolko spinka... V noci sa budi raz, max. dva. A to uz okolo deviatej spi. Mam zlate dieta.
Len z Hanky je teraz taky maly certik. Vsetko je nie, nechcem, nebudem, neviem..... A na vsetko zvrieskne. Vraj je to problem tretieho roku. No dufam, ze to nebude dlho trvat, lebo ma.....
O tyzden chystame oslavu, uz bude mat Hankicka tri roky. Ale to leti..... 😨
Dufam, ze v stredu prideme, troska zmenit vzduch. Uz sme niektorych pekne dlho nevideli....

sakura77
15. jan 2010

veru,miri,aj nam to povedala dokina ked sme boli uz na "trojrocnej"prehliadke-ze to je obdobie negativizmu-uplne normalne-no ale mna to teda vie vytocit do vyvrtky ze ano 😀

kakatka1
15. jan 2010

Ahojte! Potvrdzujeme problem tretieho roku 😀 U nas je tiez poriadna burka hormonov, len nech to netrva dlho 😅 Aj piatky byva stretko, alebo uz nie?

zusska80
15. jan 2010

ahojte.
a co kriza druheho roku??? aj sara na vsetko reaguje opacne. ale uz sme jej presli cez rozum a ked zopakujeme to co ona povedala, tak hned to zmeni. napr. ides jest? odpoved nieeee a ked je povieme, dobre nechod teda papat, tak hned povie, ze ideeeem... no sranda...
my sme teraz dva dni nechali saru doma, lebo jej lezie zadna stolicka a je strasne umrncana a na vecer sa jej aj zvysila teplotka. ale dnes je to zas nasa stara "jaja" a uz len trosku sopli... nech uz nam konecne vylezu vsetky tie zubiska, este jedna a mame cely chrup 😉
nastastie s radimkom nie su ziadne starosti, ani nevieme ze ho mame... aj mi je to niekedy luto, ze sa mu vobec nejako nevenujem, ale v podstate ani nie je treba, ked stale hajka 😵

katka, aj v piatok je to tam volne od 15 do 17. uz som tam parkrat bola, ale od nas boli malokedy baby, chodia tam aj ine mamicky, co chodievaju na to cvicenie s detickami... ja by som dnes aj isla, ale radsej este dnes saru nikde neberiem, ked je taka z toho zubka. ale v stredu uz sa tesime... dufam, katka ze aj ty stihnes este dva v jednom, ale aj by som ti na druhej strane priala, aby si uz mala malinku vonku 😉

miruliacik
15. jan 2010

Kazdy vek ma svoje krizy. Uz sme vsetkym presli, ale toto mi najvia leze na nervy. A ako pise Zuzka, ze prejst cez rozum. Ono to fugovalo, ale uz nam ona presla cez rozum a uz to na nu nefunuuje.... No co uz, len vydrzat.
No veru, Katke sa to uz krati a ridam sa k nam, dvojdetickovym maminam.... 😀

miruliacik
18. jan 2010

...ze na tretej strane som nas nasla..... 😨

lucinka82
autor
18. jan 2010

no veru, nejako sa to tu zanedbava ☹ Neni casu. No, my sme uz v skolke, celkom fajn. To co je zase za pocasie?

miruliacik
18. jan 2010

Tak ste sa pekne rozbehli v skolke. A chodi len na pol dna?

gabika146
18. jan 2010

ahojte tak mi po dlhej dobe sme mali rano problemy s obliekanim a celkovo ho dostat aby vysiel z postele len hucal a hucal ale nakoniec mu nic ine nezostavalo teda som nechapala
ja mam teraz poobednu po dlhej dobe taky nezvyk ale nemam to rada ist poobede a vecer domou ked ujz vsewtci spia o nicom
na druhy tyzden sa chytame prist na stretko tak hadam sa podari
zatial papa

sakura77
18. jan 2010

no my tiez cely tyzden v pohode a dneska mi dodo volal rano zo skolky ze kiko ruci jak pavian a ze chce ist domov..tak dufam ze nam nenastanu ranne revy,lebo ma rachne asi.. 😠 no a otazka mojho mužika znela:ze ci ho ma teda zobrat domov? 😀 no jasne,nie?tak ho tam potom chuda nechal aj urevaneho,som zvedava jak ho utisili potom..tak teraz cakam..

zusska80
18. jan 2010

ahojte
tak my sme marodi ☹
sara v noci zacala kaslat. az take zachvaty. trvalo to sice len hodinu a potom zase pekne ticho do rana. rano bola dost zachripnuta. radsej som isla k doktorke. tak sa tyzden budeme liecit a druhy tyzden este doliecovat. takze mame od skolky zase akoze prazdniny. tak to vola sara...
lucka, super. tak uz ste riadni skolkari... aj tam uz papa??
a vy co moni, ako to nakoniec s kikom dopadlo?

nam teda tento a ani asi nabuduci tyzden stretko nehrozi. tak moc neklebette, aby som potom stihala 😅

sakura77
18. jan 2010

no,prisiel upistany,ale sak ze si s nim poradili nakoniec-ale maju z neho dost 😀 no co uz,sak hadam ho dako "vychovaju" 😅
zuzi,noo,ani nehovor,ja len trpnem kazdym dnom kedy to zas pride...

gabika146
19. jan 2010

ahojte takze dnesne rano trosku jemnejsie ako vcera ale zase upistane,a ti pod so mnou az do triedy a do spalne a sismal sa ako slimak ☹ teda som v soku co dovadza v poslednej dobe
dnes idu plavat so skolky tak som zvedava
moni teda ten tatino ze ci o ma zobrat dom no srandovny je xixixixi
zuzi skore uzdravenie sarinke hadam do navstevy bude fit 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre