Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

sakura77
19. jan 2010

gabi,no sak co cakas od chlapa-decko reve,tak hned by mu slubil aj modre z neba,nie??? 😀

ale dneska uz isiel v pohode-sice mi rano oznamil ze nejde,ale ked som mu povedala ze sa budu sankovat a "lopatovat" na dvore tak isiel-tak dufam ze sa budu.to som si len tipla.. 😅 lebo vcera sa boli,tak snad vyuziju aj dneska
a jakubko ti chodi na cely den? aj tam spinka?

gabika146
19. jan 2010

ano jakub bol prve tri dni na styri hodky a potom hned na osem a hned tam aj spal bez problemou doma mi nezapi alebo ked zaspi tak neskoro okolo15 co uz by ani nemusel a potom vyspava dovecera
no my sme nemali problemy na zaciatku no hadam nepridu v skolke je vsetko super poslucha vsetko len to vstavanie

sakura77
19. jan 2010

no,ono ich to prejde snad,teraz bolo naprd u nas tie choroby,potom chripkove prazdniny,potom vianocne prazdniny...tak mali take lažoplazo z toho....musia si zvyknut ze treba kazdy den..
ja tiez dam tak odjari asi tiez uz na cely den,uvidime..

lucinka82
autor
19. jan 2010

No my sme dnes bez skolky, Oliverko je v krku seknuty, rano ako vstal ze ho boli hlava a on sa nemoze chuda ani na jednu stranu vobec otocit. Ale my sme boli v nedelu plavat a neviem, ci ho nahodou neofuklo, ale toto neprajem naozaj nikomu. Stale place, nechce ani chodit, iba lezat..... ☹

zusska80
19. jan 2010

ahojte.
no lucka, tak to nam je luto oliverka. to musi byt fakt hrozne. aj si s nim bola u doktorky?dufam, ze mu to rychlo prejde...
sak aj my sme marodi, ale okrem toho, ze par krat za den zakasle,tak jej nic nieje. beha tu, lieta, skace a to by mala byt akoze v posteli 😅

daninka21
19. jan 2010

ahojte, v prvom rade želáme Sárinke všetko najlepšie k dnešným meninkám, vela vela vela zdravia a lásky... 🙂
vonku je nádherné počasie, ako v rozprávke, danielka je našťastie zdravá, takže si to môžme užiť...hoci ja som s teplotami...no čo už, to sa nepočíta, aj ked by som najradšej ležala v posteli, treba fungovať
krásny den všetkým...

monca301
19. jan 2010

Ahojte

Gabika my sme sa stretli s Jakubkom na prechadzke a bol strasne zlaty. Pekne drzal Samka za ruku a pekne sa prechadzali. Filip sa musel hned pripojit a potom som mala problem ho od nich dostat.

tak Lucka to vam nezavidim. Dospely clovek ma co rbit ked ho to boli a nie to male dieta. Drzte sa.

Aj my prajeme Sarinke vsetko najlepsie k meninam. Filipko posiela pusinku a hlavne rychle uzdravenie.

My sme nastastie zdravy a dufam,ze aj budeme,klop,klop,klop. My sa musime chodit kazdy den sankovat,pretoze Filipove prve slovo rano ked otvori oci je,ze ide von a vezme si aj boby.

lucinka82
autor
19. jan 2010

Aj my sa pripajame ku gratulacii, vsetko naj naj Sarinke a nech ju Radimko, tatino a mamina posluchaju 😉
Neboli sme u doktorky, davam mu paralen, obklady a natieram mu to. Ale ked sa zobudil, uz je lepsie, ako doobeda, uz aj beha, doobeda iba lezal, len sa s nim bojim ist von, to urcite este nie 😉

sakura77
19. jan 2010

Sarinke k dnesnym meninkam prajeme vsetko naj naj,kiko posiela pusinu 😉 🙂
luci,juuj,teda,chudiatko,tak nech mu to rychlo prejde... 😒
a danka aj tebe rychle uzdravenie-veru my si nemozeme dovolit byt chore pri krpcoch nasich.... 😉

gabika146
20. jan 2010

ahojte tak dnes to bol konecne stary jakub plny dom smiechu od rana a vyteseny ako slniecko
vsetkym marodom rychle uzdravenie
teda ja mam dost ked mna sekne a nie male dieta sila.......

sakura77
20. jan 2010

no nasi isli ze dneska do TO do muzea...tak myslim ze po takej navsteve bude po muzeu 😀 😀 a isli autobusom,takze zazitok " nahovado" pre kika 😅

zusska80
20. jan 2010

ahojte.
no nam to uz doma hrabka... a to sme len treti den doma...
aj bolo dnes stretko???

moni, to maju super, ze uz chodia na take vyletiky. . to nase pani ucitelky nejdu s detmi ani na dvor. 😠 vyhovaraju sa, ze kym by vychystali tolko malych deticiek uz by bol obed...
a ako na poradni? priberate?
my sme dnes boli tiez a nas radimko ochvilu dobehne aj svoju sestru, ma 6115g a 60cm. 😅

lucka, a vy co? este ste seknuti?

lucinka82
autor
21. jan 2010

ahojte, no uz sme neni seknuty, je to ovela lepsie, uz je drobec aj v skolke, ale musel ho zaniest tatino, tak plakal a plakal...Ja som bola rano u zubarky, musela mi vytrhnut zub, tak tu teraz sedim so strpnutymi ustami, no strasny pocit. Ale aspon uz zub nebude robit problemy 😅

zusska80
21. jan 2010

ahojte
luci,to som rada... tak teraz budes strbava??? 😀

inak beriem spat, co som vcera napisala. dnes boli deti z nasej triedy vonku, nahanali sa po dvore a sara na nich vykrikovala z okna, ze aby sa s nou isli hrat do detskej 😀

inak aj sme sa zabudli podakovat za prianicka k meninkam. dakujeme... 😉

pa

sakura77
21. jan 2010

no pribera šunčička,mame 5080 g uz-takze ked to tak preratam na porodne vahy tak priberaju asi tak rovnako priblizne 😉
no nasi chodia v skolke von kazducky den,to uz musai byt nejaky extrem zeby nesli,aj ked je slaby dazd idu,nahodia prsiplaste a hotovo 😉 a ked je takto sneh,tak na dvore maju taky kopcek,tak sa "lopatuju"
zubara ani nespominajte,ja idem zajtra... 😒 zlomil sa mi kus zuba,jajaj
luci,aj kiko rucal ked ho prvykrat bol dodo zaniest. 🙂 ale uz i zvyka snad,len aby nas zas nejaka choroba nechytila...
zuzi,stretko bolo,keby si videla ten hurhaj 😀 len vaneska bola dobrucka ako vzdy samozrejme,ostatni buchot rachot,skreky vresky bitky 😀 no klasika... 😅

zusska80
21. jan 2010

a co katka? este stale kinderko??? 😵

kakatka1
21. jan 2010

Ahojte! Hlasim sa este ako 2 v 1 😀

gabika146
21. jan 2010

no aj tu deti chodia von aspon na dvor a ze minule sa boli aj prechadzat inak po pravde obdivujem tie ucitelky dohliadat na takych tigrou je to teda riadna zodpovednost
zuzi asi ti poculi myslienky xixixixi 😉
kati a ti sa chces dokedy gulat šimonko sa uz teši?
tak a mozem ist do prace aspon popiste nejake klebety aby som mala vecer co citat xixixi ahojte

monca301
21. jan 2010

Gabika by si sa cudovala ako tie deti tie ucitelky posluchaju. Ja som normalne cumela. Dufam,ze aj Filip tak bude ked pojde do skolky.

daninka21
21. jan 2010

ahojky, no ako čítam každý ma nejaký zdravot.problém ☹ veru aj ja už druhý týžd.chodím po zubároch, nemám síce pokazený zub, ale zapálené dasná a bolí to poriadne...tak všetkým prajem skoré uzdravenie...a pekný den

ferdica
21. jan 2010

Ahojkajte 🙂 no veru, vcera to bola sranda, sami chalani a len nasa Vany, ale bola v pohode, len kukala, ale potom doma mala take sklony, ze sa do nas snazila narazat, takze nieco odkukala 😉 ona je vzdy taky tichy pozorovatel a doma nam to ukaze 😀 uz sa tesime, ked nas tam bude viac 😉 my sme zdravi, klop klop, teda okrem takeho trosku zachuchmania, ale to je myslim na toto obdobie uplne normalne 😉 tak vsetkym skore uzdravenie 😵

monca301
21. jan 2010

tak to urcite odkukala od Filipa,to je jeho mania. Uz neviem ako mu to vysvetlit,ze sa to nerobi 😠 😠 😠

miruliacik
21. jan 2010

Ahojte.
Nam sa zase nejak nepodarilo dorazit. a to asi byvame najblizsie... 😅

Hanka je trocha soplava, pravdupovediac asi by som ani s nou nesla, aby sme niekoho nenakazli.... Ale uz sa to zlepsuje. Mozno by uz bola Ok, ale kazdy den zo skolky sa chodia hrat do snehu. Ale ved aspon posilujeme imunitu.
Inak jej nic nie je. Ani kasel, ani teplota a ani ju hrdlo neboli...Len prechladnuta.

My na sobotu chystame oslavu. Budeme oslavovat tri roky a Petka tri mesiace... Aspon bude veselo.

V pondelok ideme po mesiaci na poradnu, uvidime ako Petka pribera. A budu nas ockovat.... ☹ Sa moc netesim, aj ked teda s Hankou ziadne problemy neboli.

A vsetkym chorym prajeme skore uzdravenie

zusska80
21. jan 2010

katka, tak teda stale nic??? lebo uz chodim na konika a cakam spravu o malej simonke! ale kazdopadne sa to uz blizi.... tak prajem rychly porod a hlavne nech ste obe zdravucke 😉 😉 😉

inak asi musi byt volaco vo vzduchu, lebo vela deticiek je chorych. dnes bolo v nasej triede iba osem deticiek, z celej triedy...

mirka, ty nejdes uz druhy tyzden na stretko, aby hanka niekoho nenakazila a v skolke sa toho neobavas???

lucinka82
autor
22. jan 2010

ahojte, no veru, Katke sa to uz blizi, teraz rodia tiez same moje kamaratky, teda vsetky s vybrali januar 😉
No Oli je uz v skolke, tiez je nejaky zachuchmaveny, ale len kycha, tak neviem. V tomto pocasi sa ani necudujem, ze je vela deticiek chorych 😢

miruliacik
22. jan 2010

Ahojte.
Kati, drzime palce a prajeme rychly a bezbolestny porod.
Hanka sa dnes ponahlala, ide rozdavat cukriky, tak sa nevedela dockat. Veru, toto striedanie pocasia a teplot ani nikomu nerobi dobre. A nechat dieta pri kazdom kychnuti doma.... Pokial nema teplotu a neciti sa zle....
Do CVC sme nesli koli malym detickam. Hlavne Sofinke, aby nieco nechytila.... Stretavame sa s roznymi detmi, aj plavat sme boli a nikto nic nedostal. Tak neviem.....
Ozaj Lucka, karneval nebude? 😉

monca301
22. jan 2010

Hanke prajeme vsetko najlepsie k narodeninam. Filipko posiela veelku pusinku.

kakatka1
22. jan 2010

Ahojte! Hanicke velka gratulka k 3 rocikom a Sarinke dodatocne tiez vsetko naj k meninkam.
Dakujem babulky, ste zlate ze na nas myslite, ak budem mat porod ako pri Simkovi tak pohoda, ved uvidime. 😅

lucinka82
autor
22. jan 2010

ahojte, Hanke prajeme vsetko naj naj k narodeninkam 😉
Mirka, vies, ze sme sa s Jurom vcera o tom rozpravali? Urcite bude, ale myslela som ze by mohol byt na zaciatku aprila. 🙂
A este v maji bude diskoteka, ale iba pre baby, taka babska, podrobnosti neskor v IP, ale uz sa chystajte 😉

lucinka82
autor
22. jan 2010

pardon, pomylila som sa s tym karnevalom. Hned aj napisem datum, idem to kuk do mudrej knihy...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre