Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

monca301
9. júl 2009

Lujzinke prajeme vsetko najlepsie k meninam. Hlavne vela,vela zdravicka. Filipko posiela pusinku.

zusska80
9. júl 2009

ahojte. aj my prajeme Lujzicke vsetko najnajnaj 😀 😀 😀
krasny den

sakura77
9. júl 2009

ahojte!
tak v prvom rade dnesnej oslavenkyni prajeme vsetko naj naj naj,kiko posiela veliku pusinu 🙂

no a v druhom rade,som pred chvilou prisla z banoviec z 4D-takze uz je to potvrdene- je to dievcatko 🙂 🙂 🙂
tak sa velmi tesime ze budeme mat parik,najradsej by som teraz utekala do obchodov a vykupila zalahu ruzovych veciciek 😀

zuzi,budes urcite spokojna,primar bol strasne mily,super,vsetko mi uplne dopodrobna poukazoval,povysvetloval,pomeral,no uplne uplne vsetko,takze ja som ozaj nadmieru spokojna,ozaj to stoji za to 😉

monca301
9. júl 2009

jeeeeeeeeeeeej Moni gratulujem. Super vam to vyslo budete mat parik. 😵 😵 To ti verim,ze chces pokupit vsetky vecicky v ruzovom. 😉

A Mirka ty co? Aj vy budete mat parik?

zusska80
9. júl 2009

ahoj moni, tak supeeeeeer 😀 😀 😀 gratulujeme k dievcatku!!!
a preco sa ti stale akosik posuva termin??? a uz aj viete meno? nie ze budes mat nakupene vsetky ruzove vecicky a na meno pozabudnes 😉
ja uz sa tiez neviem dockat toho 3D sona. nech sa nam potvrdi ten chlapisko. aby som mohla nabehnut na modru 😅 aj ja idem vo stvrtok, ale az o dva tyzdne. tak to tiez vychadza na majercika.

petrastudent
9. júl 2009

Jéje gratulujeme k očekávání holčičky 🙂

gabika146
9. júl 2009

ahojte moni gratulujeme joj aj ja by som sa vyteovala s ruzovej manie 😀 😀 😀
lujze vsetko naj 😉
ale sa nam pocasie pokazilo co?otras nevieme co od dobroty

sakura77
9. júl 2009

diky,baby,fakt sa tesime 🙂 zuzi termin mi uz prehadzovali trikrat,vzdy podla merania na uzv,dnes mi dal uz tento konecny-vlastne vychadza ako aj bol prvy,tak snad uz to tak ostane,podla tohoto posledneho som 20t plus 2 dni 🙂
zuzi,verim,anija som uz nemohla vydrzat,tak som isla uz teraz 😅 este mi primar pozera na brucho ked som tam prisla,jajaj,to je ake malinke to ete asi nebude dobre vidiet-a ked nahodil sono,zea.no,teda,to sa len tak zdalo,je presne take akurat ako ma byt 😅:tak ty ho uz budes mat este lepsie "vyrysovane",moje je este ako take kuriatko chude 🙂 ale uz ma vsetko co ma mat,aj tvaricku bolo vidiet fajn

ferdica
9. júl 2009

Jaj baby, teskam sa s vami. Len nech su deticky zdravucke 🙂 a Lujze vsetko najlepsie k meninkam 😉

danka0905
9. júl 2009

Ahojte baby
Aj mi prajeme Lujze všetko najlepšie a aj Monike gratulujem k dievčatku.Nech vam všetko dobre dopadne... 🙂 Aj všetkým tehulkám.

monika165
9. júl 2009

Ahojte...Lujzinka dakuje za priania a vsetkych Vas pozdravuje zo slnecneho Omisu 😀 ....a samozrejme tiez gratulujeme vsetkym oslavencom, ktorí mali nedavno sviatok 🙂 ...
Tehulke Monike gratulujeme k princeznicke 😉 ...

kakatka1
10. júl 2009

Ahojte! Vsetkym oslavencom dodatocne len to naj. 😉 Super, zatial to vzchadza tehulkam do paru a Mirka ty co, nenapinaj? 😵

lucinka82
autor
11. júl 2009

ahojte, aj my prajeme Lujzinke dodatocne vsetko naj naj 😉
Ja sa chystam do prace, ale tak sa mi nechce, od rana mi je zima, neviem sa zohriat ☹
Monika, gratulujeme k dievcatku 😉

sakura77
11. júl 2009

ahojte! dufam ze mate pekny vikend 🙂
my sme boli vcera so sestrou v Nitre na nakupy,keby nemam uz to brucho,tak sa s nakupnymi taskami ani do kufra nezmestim 😀 no takto som mala troska obmedzeny vyber,ale aj tak fajn,dalo sa ozaj aj pre tehule 🙂

a tu mam par fotociek z uzv,kuk! 🙂
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

danka0905
11. júl 2009

Ahojte baby
No Monika,maš super fotky,normálne nechápem.. 🙂 aký zázrak,pravda?To 4D je perfiš vec.Držím palce a teším sa s vami všetkými tehulkami.

lul
11. júl 2009

ahojte partizancanky.

prepacte, ze vam sem len tak vtrhnem, ale mam do PE namierene kvoli lekarke a chcela by som si tam u vas pozriet nejaky kocik. prosim, mozete mi odporucit nejaku dobru predajnu s kocikmi? aj so suradnicami pripadne web strankou. a najlepsie do IP lebo sem uz zabudnem ist 😀 velmi pekne vam dakujem 🙂

sakura77
14. júl 2009

nooo,hned vidiet ze je pekne pocasie,nikde nikto 😀
my sme boli vcera vo V.uherciach na priehrade so segrou a deckami,chalani behali po vode a cvachtali sa a my sme vegetili na deke a vykecavali 🙂

katka-kupalisko som po zisteni ako vypadam momentalne v plavkach rychlo zrusila 😀 tak az o rok teda 😅

zusska80
14. júl 2009

veru, to je ale teplo... hlavne my tehule mame co robit, ze
a ja idem na kupko tak ci tak, a to uz som taka pekna velryba. nevadi, nech si mysli kto chce co chce... nepripravim predsa saru o leto a kupko. moni, vy mate aspon nahradu, bazenik u vas doma. my mame sice u svokrovcov, ale saru to tam vobec nebavi. ona potrebuje riadny bazen, aby mohla plavat. je tak naucena z plavania. cvachtanie v bazeniku jej nic nehovori...

kakatka1
15. júl 2009

Dobre ranko! No tak bruska su najmensi problem. Chodi tam aj jedna kocka co vyzera 3 minuty pre porodom a pohoda, praveze je to zlatucke. 😵 Vcera tam aj bolo strasne vela ludi a deticiek ani nehovorim. Aj dnes sa chystame hned ako pridem dom tak sup sup, pridajte sa. 😉

sakura77
15. júl 2009

a ved jasne,to uz je na kazdom ako sa citi,ja sa necitim teda 😅 ale mozno,no,uvidim,s nejakym trickom navrchu snad by to slo.zas kiko je pripad zeby som ho nahanala po celom kupalisku,takze moc by som si nepovegetila,len by som ho hladala po sprchach a podobne

dneska to vyzera zas na poriadny hic teda,uf uf

lucinka82
autor
15. júl 2009

my dnes prideme, uz sa tesim, vcera som kisla v praci, inak by sme dosli 😉

petrastudent
15. júl 2009

Ahojky nevíte prosím od kolika do kolika ordinuje Mudr. Veselý? Luci a zítra jdete? 😖 ☹

zusska80
15. júl 2009

ahojte. no my sa zajtra chystame na kupko. dufam, ze pocko bude pekne. moni, jasne, tricko to isti aj u mna... ale ja si beriem aj vypomoc, tatina. inak by som to sama so sarou nezvladla.

lucinka82
autor
16. júl 2009

ahojte, Peti, my ideme k Veselemu zajtra, sme objednany na pol 11 tak potom napisem, co a ako, ale uz teraz mam z toho traumu

monca301
16. júl 2009

ahojte

My sa dnes tiez chystame na kupko. Vcera sme boli na priehrade, Filipovi vadila studena voda,dafam,ze na kupku je teplejsia ako bola minuly rok.

sakura77
16. júl 2009

juj,baby drzim palce s "pipikmi"

moni,ja som kika odtial horko tazko odtiahla o stvrt na 8 😀 jemu ta voda zas teda vobec nevadila 😅 dneska bol u deda v bazene doobeda a ze aj poobede chce ist,tak som ho ulozila,ale uz je tam tristvrte hodinu v detskej izbe a stale odtial pocujem nejake zvuky,sa tam asi hra namiesto spania 😠 no,ale aspon si oddychne ked uz nic ine
a konecne mame travicku na dvore,tak sa vytesujem,dufam ze prezije tie horucavy a ujme sa,vcera nam to robili,dneska este pridu dokoncit

zusska80
16. júl 2009

ahojte. tak dnes sme stravili cely den na kupku. len medzi jednou a tretou sme si boli doma oddychnut a dat slofika. doobeda som si aj pekne zaplavala, ked este nebolo tolko ludi... no a saru sme nemohli dostat z kupka, nas museli o siedmej vyhodit. tak som teraz k.o. zajtra budeme len niekde na dvore oddychovat...
to mas super moni, ze ti aspon nevychadza kiko z izby, ked sa mu aj nechce spat. a co, nakoniec aj zaspal???
pekny vecer babule...

sakura77
16. júl 2009

no,nakoniec tahal do pol 5-ale zuzi,obcas veru aj vylezie,ale sa nanho "skaredo"pozriem,tak hned leti naspat 😀

monca301
16. júl 2009

My sme boli tiez na kupku. Najprv robil Filip problemy,ale potom bolo super. Nemohla som na neho dostat plavky,doma v bazene sa kupe bez a tak si myslel,ze to moze aj inde tak byt.

A super sa vyblaznil aj vo velkom bazene,tiez bol k.o zaspal mi po ceste domov v sedacke na bicykli.

monca301
16. júl 2009

a Moni co tu ty tak neskoro? 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre