Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

zusska80
9. dec 2009

aj my prideme 😉

kikaz
13. dec 2009

Ahojkajte Lucinkám prajeme všetko nááááj 😉

lucinka82
autor
13. dec 2009

dakujem za seba 😉

monca301
13. dec 2009

Lucka vsetko najlepsie. 😉

zusska80
13. dec 2009

ahojte
luci, vsetko naj naj. nech ta chlapi doma posluchaju 😉 😉 😉

sakura77
13. dec 2009

lucak,vsetko na naj naj k meninam zelame,hlavne poslusneho synatora 🙂 😉

monika165
14. dec 2009

ahojte, ak chcete plienky, piste IP.. 😉

daninka21
15. dec 2009

dodatočne všetko najlepšie luckám k meninám

sakura77
16. dec 2009

ahojte babule! aj bolo stretko dneska,ci nie?my sme boli na ortopedii,potom troska na nakupy a domov sme sa dostali od obeda az o 18 tej 🙂 vonku krasne snezi,kiko by sa aj sankovat chcel,no ale to by som potrebovala este aspon 4 ruky jak chobotnica ze ano...

zuzka,ako, uz je lepsie?

zusska80
16. dec 2009

ahojte.
veru ani my sme dnes neboli na stretku. aj bolo???
to snezenie je krasne!!!

moni, dik za opytanie. no ono to je tak, ze ked dam paralen som uplne fit. ale akonahle prestane ucinkovat som tam kde som bola, takze zatial frcim na paralene. dufam, ze to rychlo prejde. toto som pri sare nikdy nezazila, nechapem to...

zusska80
16. dec 2009

moni, a co vy na nozickach? je to ok? dlho si tam cakala?

sakura77
16. dec 2009

zuzi,ani nehovor,isla som st ym ze tam pridem o pol jednej uz,no ale total nebolo kde zaparkovat,parkovala som az za postou,takze kym som sa tam dotrepala,bola jedna a uz tam bolo 12 predo mnou 😠 nastastie mala spala cely cas jak dudok,a bola aj mirka s petkou a este aj kamaratku som tam stretla z vodicaku,tak to uslo celkom fajn..ainak nozicky ok,jadierka este nie su samozrejme,ale ako inak,ze balit preventivne aj tak...tak aspon na noc jej to budem davat,aj ked to teda totalne neznasa...
a v trencine si bola aj s krpcekom?vy uz takto vyletujete? 🙂 ja som bola zatial najdalej v topolcanoch,v sobotu sme boli u nasich,nastastie spinkala celu cestu...

zusska80
16. dec 2009

no boli sme aj s drobcom. sak ako inak 😉 cely den tam prespal, tak v noci nam to dal pocitit. 😝

a ty uz gazdujes bez muzika, co?

inak ja balim tiez len v noci a ked ideme von. aby mu bolo teplejsie. ale doma ked ho stale prebalujem, tak ma to nebavi...

monca301
16. dec 2009

ahojte. Dnes nebol v cvc nikto. Filip sa nemal s kym hrat. ☹

Zuzka a ty si chora? Ak ano,tak zelame rychle uzdravenie.
No,veru krasne snezi.Filip je z toho tiez cely happy,nechcel ist ani domov.

zusska80
16. dec 2009

moni, nikto? to som prekvapena, ze nik neprisiel.

nie som chora, ale mam silny zapal prsnika aj s riadnou horuckou. tak sa dopujem paralenom... hadam to rychlo prejde

miruliacik
16. dec 2009

Ahojte.
Po dlhsej dobe sa ozyvame....

Dnes sme boli na kontorle na nozicky. Takze este balit, vraj ma troska sikmejsie, ci ostrejsie striesky. Ale vraj sa to zlepsuje a to som skoro vobec na siroko nebalila. Ale som teda dnes na von a noc zacala....

My sme dnes boli v meste na trhoch pokukat. Super atmosfera spolu so snehom...ale riadne sme vymrzli. hanka isla potom na plavanie s ockom a my s Petkou k nasim.

Baby, co kupujete manzelom na Vianoce. Mne nic nenapada, nejaku hovadinku by to ale chcelo. Dajte tip.

My tiez s Petkou hodime na nakupy. Ked mala necele tri tyzdne boli sme v BA, pred dvoma tyzdnami sme boli v Nitre a v sobotu mozno vyrazime do Wiedne na vianocne trhy. Len musim zistit, ci mi ju zapisu do pasu na pockanie.

Ja sa uz tak tesim na Vianoce...... Hanka uz zacina rozumiet o co ide, uz aj list kreslila a ma presnu predstavu co chce od Jeziska. Katalogy hraciek citala stale dookola.....

Zajtra mame v skolke besiedku, tak sa vytesujem 😀 . Som zvedava cim nas prekvapia

lucinka82
autor
17. dec 2009

ahojte, no Zuzka, skore uzdravenie, hadam to coskoro prejde 😉
My sme boli tiez vcera na trhoch a dnes ked sme videli s Oliverkom, kolko je vonku snehu, rychlo sme sa napapali a sup von, malemu sa to pacilo, tak aspon trosku vymrzol a teraz konecne spinka, lebo vcera ani za svet ist spat. Ale vydrzal pekne do vecera 🙂
Mirka, ja som kupila Jurovi teplakovu supravu a poriadne rukavice na hokej a hokejku, lebo sa uz nevie dockat kedy zamrzne priehrada, tak sme aj malemu kupili hokejku pod stromcek, tak chlapi mozu ist hrat.
No tym chlapom je teda tazko kupovat ☹

sakura77
17. dec 2009

ahojte!
tak my sme boli v poradni,mame uz 3710 g,mala sa riadne "rozozrala" 😅 uz aj faldiky nam pomaly zacinaju rast 🙂
a boli sme aj na trhoch aj s kikom,no stale som ho musela volakde nahanat a vytahovat,asi ho dam na obojok nabuduce 😅 a ta kosa,brrrrrrrrrrrrrrr,ja uz chcem jar 🙂
ja by som strasne rada isla na nakupy niekam,ale kedze musim dat dole nejake tie kila este,tak musim pockat... 😒 uz mi to chyba po takej dobe sa ist pohrabat niekam medzi handricky... 😅

gabika146
17. dec 2009

ahojte tak my sme mali dnes besiedku v skolke jakubko bol kral boli krasny az nato ze ucitelka vravela ze to spievali lepsie ked tam boli sami sievali vianocne koledy ale boli na spapanie
konecne nam naznezilo boli sme kuk trhy celkom sa dalo az nato ze v kazdom stanku sme si nieco vybrali ale bol super az som bola prekvapena
teda zuzi nech ti to rychlo prejde to uz asi nekojis co?

miruliacik
17. dec 2009

My sme mali dnes besiedku v skolke. No podareni boli. A ako pise Gabika, tiez lepsie spievali a recitovali pri nacviku... Nevadi, aj tak sme si to uzili.... 😀
Dnes sme boli doobeda v meste , este bolo celkom fajn, ale o stvrtej ked sme isli zo skolky tak uz riadne mrzlo Dufam, ze sneh vydrzi aspon na sviatky. 😅
No ja uz s chudnutim celkom dobre, uz mam o tri kila menej ako ked som otehotnela. Pokym kojim, idu kila dole, horsie to je ked prestanem kojit... Potom nie a nie pohnut s vahou dole. Musim vyuzit obdobie kojenia 😀

zusska80
18. dec 2009

ahojte.
baby, diky. nastastie na druhy den uz bolo ok. bola to len jednodnovka.

gabika, kojim. to kvoli tomu som neprestala 😉

moni, tak malinka uz riadne podrastla. hadam nas aj coskoro dobehnete 😵 . my ideme dnes na poradnu. som zvedava, ci uz sme sa dostali na 5 kg.
a co sme boli na nakupoch, samozrejme ze vsetci si kupovali veci okrem mna. ja si teraz na seba nechcem kupovat, ked mienim chudnut. takze ja az na jar a leto hadam ked uz budem na svojej povodnej vahe, tak to musim este vydrzat... ale mala som co robit, ked som sla okolo tych mojich oblubenych obchodikov ☹

tak prajem pekny vikendik 😉

monca301
18. dec 2009

Ahojte
tak to je dobre Zuzka,za to Filip mal vcera tiez horucky,tak sme isli k dr a dala na ATB. Dufam,ze do vianoc sa vylieci aby sme mohly ist na vianocnu prechadzku. Najhorsie je,ze ked sa pozrie von,tak tam chce ist a hlavne vtedy ked vidi ako sa deti sankuju. Hadam kym vyzdravie tak ten sneh sa neroztopi.

rosinka
19. dec 2009

ahojte, tak sa po dlhej dobe hlásime, ja som bola v nemocnici a musím povedať, že toľko bábätiek čo tam bolo, no aspoň nám budete niekto robiť na dôchodky 😀
Mária zatiaľ chorá nebola, drží sa i keď včera mala nejaké karpavé očičká, už som si myslela, že bude chorá.
u nás teraz beži v kuse spievankovo, dookola, škoda že to trvá len pol hodku, keď už natočili to dvd mohlo to byť dlhšie, no ale u nás to je úspech.

zusska80
19. dec 2009

ahojte

maji, a to spievankovo, toje dvd? lebo to ani neviem. ja som to malej objednala na vianoce a myslela som ze to su len pesnicky ako cd a to tam akoze co robia??? lebo nechcem to rozbalovat este 😉

veru, klopklopklop s tymi chorobami sa aj my zatial drzime.

kikaz
19. dec 2009

Ahojkajte. Snežik sa nám páči ale s tpu zimou sme opatrní. malej idú všetky 4 zúbky naraz takže zatiaľ kýchanie dúfam že nič iné nebude. Maminky vy ste aké super že chudnúť 😒
Ja som ani pri kojení neschudla a ani nechudnem tak neviem 😠
Riešim to nákupmi vaačších čísel čo už 😉

rosinka
20. dec 2009

Zuzi, to je dvd, detičky tam spievajú, chodia po lese, na dvore kde sú sliepky a tak, no pre malú zážitok ani pri tom nedýcha
no ja som neschudla ani pri kojení ani potom, už som sa s tým zmierila 😒

zusska80
20. dec 2009

ahojte. peknu nedelu prajeme

no super, maji, to som rada. ani som nevedela, aky pekny darcek som kupila. a ja ze to len pesnicky a to je aj obraz... uz sa tesim, ked si to sara pusti. som zvedava. v poslednej dobe stale nieco spieva, recituje a tancuje. hracky ju nezaujimaju, ale ked si hovorime riekanky alebo spievame a pritom tancujeme, tak to vydrzi aj cely den. uz sa stalo, ze aj v noci zo sna sme poculi, ako si nieco recitovala, no sranda 😀

tak mne sa zatial s chudnutim dari pri kojeni, ale presne ako mirka napisala, obavam sa ked uz nebudem kojit, ze budem tam kde aj predtym.... ale aspon tie tehu kila chcem dat dolu a potom uz sa zacnem aj hybat.

rosinka
20. dec 2009

ja som to chcela dať Márii tiež až pod stromček, ale ešte má dve dvd čo dostane a ja som bola zvedavá čo to bude, tak som jej to otvorila, a dobre som urobila. celú pol hodku pritom pretancuje a ja si môžem robiť svoju robotu.

lucinka82
autor
22. dec 2009

majka a kde si to dvd kupila?

zusska80
22. dec 2009

ahojte.

luci ja som to kupila cez net. http://shop.supermusic.sk/shop_item.php?action=...
ale na vianoce uz asi nestihas...
a co maminy, vypekate???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre