Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

merikac
14. máj 2012

@pastelka74 takv tom pripade ja ma blizise na Obuvnicku, ale maminky z nasej ulice vodia deti na sipok a ked som sa pytala preco, vraj, lepsi pristup uciteliek......tak ja neviem 😕 ...... co sa tyka prostredia, istotne sa mi viac paci obuvnicka, nez to medzi panelakmi

pastelka74
14. máj 2012

@merikac lepší prístup..to je vec názoru,ja tam tie baby poznám osobne...skoro všetky,určite budem vodiť malú tam....aj tak konečné rozhodnutie padne na teba...ja by som tie škôlky navštívila osobne...na obuvníckej a aj na šípku,porozhliadni sa tam....a uvidíš sama čo sa ti bude zdať lepšie...tisíc ľudí-tisíc názorov 😉

merikac
14. máj 2012

@pastelka74 zajtra sa chystam, len zhrnam este nejake info.... dakujem za tvoj nazor 😉

neliq
16. máj 2012

Ahoj dievčence, nenudíte sa niektorá na materskej, len doma sama alebo s bábatkom? Ja so synčekom bývame v Šimonovanoch a stále sme len sami dvaja, tak hladáme niekoho, kto by nás vytrhol zo stereotypu. Nájde sa tu niekto taký?

pastelka74
31. máj 2012

maminky....partizánske a okolie,poznám výbornú fotografku,ktorá príde až ku vám domov...je naozaj skvelá,máme od nej neskutočne pekné fotky..... 🙂 🙂 🙂

sasa123
10. jún 2012

@pastelka74 áno? to ma cekom zaujíma, má aj nejaku web stranku? a cenovo je aka?

pastelka74
11. jún 2012

@sasa123 ...ak máš záujem dám ti jej tel.číslo a môžte sa dohodnúť....myslím že to bolo 50 fotiek za 20 eur...je ochotná prísť domov alebo ako sa dohodnete.....fotky urobí ake budeš chcieť,do hneda,čierno-biele farebné....tel na ňu je:0905 683 634..... 🙂

sasa123
12. jún 2012

@pastelka74 Ďakujem veľmi pekne 🙂

zuzkadf
20. jún 2012

ahoj kočky..funguje u nás ešte to materske centrum Bocianik v CVC?????

sofialauren
22. jún 2012

@neliq Ahoj ja byvam tiez v Simonovanoch ,stale sme samy dvaja,muzmi robi v zahranici,momentalne som odcestovana ale urcite sa ti ozvem 🙂

sofialauren
22. jún 2012

@zuzanka.j My chodime tiez ku nej,myslim si ze je velmi tolerantna a nad vecou,ak sa mozem spytat,preco nechces ockovanie?

zuzanka.j
22. jún 2012

@sofialauren nakoniec som sa rozhodla, ze ho dam zaockovat ,okrem MMR (prvy syncek mal po nom viacere problemy). este stale nas neockovali hexa vakcinou, lebo nema zahojene ramienko...

sofialauren
22. jún 2012

@zuzanka.j moj maly ma to iste,este nema zahojene tbc

neliq
23. jún 2012

@sofialauren jééj super, určite sa ozvite 🙂

zuzanka.j
23. jún 2012

@sofialauren a to mi dr hovorila, ze tento tyzden ockovali prvy krat nejake uz rocne dieta... 😕

merikac
26. júl 2012

poznate v PE alebo blizkom okoli nejaku sikulku ktora by mi urobila nechtiky?........ dakujem

zuziklc29
19. sep 2012

ziadna kocka z PE? snazilka?alebo maminka co nema s kym pokecat? ☹

zuziklc29
19. sep 2012

@neliq ajooj este chces pokecat? 😀

neliq
9. okt 2012

@zuziklc29 ahoj, samozrejme, prepáč, že odpisujem až teraz, ale nebola som tu 🙂

zuziklc29
9. okt 2012

@neliq jasne v pohode,ved ked nieje cas tak nieje nic sa nestalo.

neliq
9. okt 2012

@zuziklc29 ani nie, že by nebol čas, ale na koníka už chodím málo, skôr som na FB a na maily. Aj väčšinu mamičiek mám na FB skôr

lubkaeck
26. okt 2012

@zuziklc29
@neliq
@merikac baby nerada Vas otravujem, ale potrebujem vediet kde je ten Vas slavny sklad v PE, kde sa daju kupit topanky, poradite mi? dakujem Luba

sakura77
26. okt 2012

@lubkaeck to je ked vychadzas z PE smerom na Pd,tak je to hned za tabulou na zaciatku malych uheriec nalavo ,je babydream,potom taky velky obchod Ladicky a vedla hned je ten sklad.je to pokope vsetko,to neprehliadnes.😉 ale otvorene je len pondelok a streda poobede tušim 15-17.30 a sobota rano do 11tej

lubkaeck
26. okt 2012

@sakura77 dakujem 😉

merikac
26. okt 2012

@lubkaeck ale ak zhanas damske , tak tie kupis aj vo vypredaji za kostolom za riekou v arealy firmy, maju pred branou taku zltu tabulu , ze vypredaj znackovej obuvi,,,,, znackova znamena, ze sa nejedna o cinsku obuv 😉 ak dobre natrafis, kupis za fajn ceny, otvorene po-piat od 12-16

pepita52
22. dec 2012

maminky neviete mi poradit nejakeho dobreho vseobecneho dr pre mna v pe najlepsie v tej novej budove pri stanici alebo ak ste aspon poculi od znamych lebo konecne som sa odhodlala odísť od toho mojho a surne hladam nejake noveho budem rada ak mi niekto poradi dakujem

nika1985
2. máj 2013

Ahojte mamicky nevedeli by ste mi poradit kde v PE predavaju detske zdravotne topanocky aj za dobre ceny tomar uz nestiham prideme do PE asi o 16 tak nech to dlho nehladam.DAKUJEM VELMI PEKNE

zuziklc29
8. sep 2013

Kocky ako je to za ten aerobic? Je niekde či ani nie

lowike
16. apr 2014

ahojte Partizánčanky, chcela by som sa spýtať na tipy na výlety s deťmi, prípadne dobrú reštiku/kaviareň s detským kútikom, nejakú zvieraciu farmu v okolí, dobre vybavené detské ihrisko atď. - pravidelne chodievame do PE k babke a vlastne jediné, kam chodíme je detské ihrisko pri tržnici alebo pri cigánke, reštaurácia Nanika a ZOO v Bojniciach - máte nejaké ďalšie tipy?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre