Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

sakura77
8. jún 2009

juj,kikaz,no to potesi 😒 mne zas kiko minule silou mocou tvrdil ze zjedol ziarovku-taku malicku z lampicky,teraz som fakt nevedela ci mam s nim utekat alebo nie-nakoniec som ju nasla pod sedackou 😀 ale presviedcal ma ze ju ma v brusku,no

lucinka82
autor
10. jún 2009

ahojte, kde ste kto? Zajtra aby ste nezabudli dojst, pocasie bude hadam priaznive, tak aby nam to konecne vyslo 😉

monca301
10. jún 2009

ahojte

Tak my ak bude pekne,tak zajtra prideme. A o kolkej?
Filip sa naucil cez vikend bicyklovat. Vidno,ze je po tatovi 😀

lucinka82
autor
10. jún 2009

iha Monika, gratulujem, ja neviem naucit Oliverka pedalovat, nechce ani za nic, som zvedava, kedy sa to uz nauci. Zajtra o kolkej? Okolo pol 5, moze byt?

monca301
10. jún 2009

no my sme Filipa tiez len najprv tahali na spagatiku a stele mu vysvetlovali ako ma pedalovat a potom mu to islo iba z kopca a teraz uz sam na to prisiel,ze sa to da.

zusska80
10. jún 2009

ahojte. a dnes stretko nie je? na salasi? my asi pojdeme kuk

kakatka1
10. jún 2009

Ahojte! Aj my kuk. 😵

monca301
11. jún 2009

no my dnes neprideme,vonku to vyzera tak vseliako a na bicykli sa bojim ist aby sme nahodiu nezmokly. Nabuduce uz ale mozno prideme.

zusska80
11. jún 2009

moni, sak vas mozeme vziat na aute...

sakura77
11. jún 2009

baby,prsiiii 😒

petrastudent
11. jún 2009

Tak my nemáme jak přijet- chtěli jsme jet na bicykli ale prší. ☹ A my se tak těšili 😠

kakatka1
11. jún 2009

Lucka este raz dakujeme, dnes bolo opat super 😉 Mirka a zabudla som sa aj spytat, aj sa babo ukazalo, viete pohlavie? Dobru nocku vsetkym!

petrastudent
11. jún 2009

Tak i my se připojujeme s poděkováním za krásné odpoledne- matějko ještě když usínal tak hovoril, že bol s dětmi. Taký byl natěšený. Děkujeme. Asi sme u vás pozabudli mašinku- někdy si ji vyzvedneme- jelikož si s ní Mates rád hraje tak mu asi bude chybět. Zatím ahojky

sakura77
12. jún 2009

ahojte!
tak kiko bol tiez uneseny-len mi cestou rozpraval ze robil zle detom a tie teraz placu 😅 no,ale myslim ze sa celkom drzal,no,nam sa velmi velmi pacilo teda 🙂

zusska80
12. jún 2009

ahojte. aj nam sa to velmi pacilo. vobec nevadilo, ze prsalo... aj nam velmi chutilo. vsetkym trom 😀
jasne, moni, kiko sa drzal. on je aky sebakriticky, ved nikomu nerobil zle... zlaty...
pekny vikend

lucinka82
autor
13. jún 2009

ahojte, sme radi, ze sa vam pacilo a chutilo. No vcera strasne pocasie, nakoniec som isla do prace, mali sme stretavku, do 2, som nejaka nevyspata a za chvilu zase do prace. Maleho uspaval dedo, a ze v pohode, ani ma nepotreboval. Nakoniec mi povedal dnes, ze chce na narodeniny babiku a neviem, co ho to napadlo 😀
ak by ste mali nejaky napad na dalsiu akciu pre deti, kludne dajte vediet, mne uz dochadzaju napady 😅

petrastudent
13. jún 2009

No můžeme oslavit že začínají prázdniny 😀 Slavit se dá cokoliv 🙂

kakatka1
17. jún 2009

Ahojte! No co dnes na salasi? My asi vybehneme, uz asi tyzden mam chut na makove sulance, mnam. 😵

lucinka82
autor
17. jún 2009

my prideme 😉

zusska80
17. jún 2009

ahojte. aj my by sme prisli. ale ideme sa kupat do chalmovej. ale ked sa zmenia plany, tak urcite prideme... papa

miruliacik
17. jún 2009

Ahojte. My tiez prideme.
Kati, nie netusime co mi ratie v brusku. Ale zajtra mam poradnu a sono, tak hadam sa uz babo ukaze. Ale 2.jula ideme na 4D sono, tak to verim, ze sa dozvieme urcite.
Petra, mas pravduoslavaovat sa da cokolvek, aj vikend..... 😀

danka0905
17. jún 2009

Ahojte baby
Dnes sme boli poobede na salaši a bolo super,Deti sa pekne zahrali a my sme si dobre pokecali.S rosinkou sme sa zhodli,že budeme chodiť každu stredu ak bude pekne...

sakura77
18. jún 2009

ahojte!
tak ste sa dobre zabavili vcera babule?my sme neboli doma ,prisli sme az vecer,ale nabuduce dojdeme-aj ked sulance asi vynecham,zistili mi vysoky cholesterol,takze nemam vyžierat 😠 no a este k tomu strasne nizky cukor,zvysenu sedimentaciu,prekonanu toxoplazmozu a teraz najnovsie boreliozu,sa na to mozem.... 😒

kakatka1
18. jún 2009

Ahojte! Veru vcera bolo fajn. Moni, no pekne, ale urcite bude vsetko Ok s babom. Zuzi ako bolo na kupku? Ja rozmyslam ze by sme sli dnes a zajtra na nase kupko. Neprida sa niekto?

zusska80
18. jún 2009

ahojte.
tak my sme vcera v tej chalmovej neboli. tatino mal sportove aktivity a to by sa nam neoplatilo na hodku... ale ideme dnes. isli by sme aj na nase kupko, ale nevieme aka je voda a nechceme riskovat. musime pockat, kym nam niekto, kto uz bol na nasom kupku povie, aka je tam voda. lebo v chalmovej vieme, ze je teplunka urcite...

gabika146
18. jún 2009

zuzi vecer mi napis ako bolo my chceme ist zajtra hlasia32stupnou 😝

monca301
18. jún 2009

na zajra hlasia 32 a na sobotu 20.uzas 😠

rosinka
18. jún 2009

no mi zajtra pôjdeme určite na kupko, dúfam že sa niekto pridá, možno pôjde aj Danka

kotenko
18. jún 2009

u nas na kupku je voda vyborna. plavecky bazen ma 26 stupnov, sedaci bazen ma 32 stupnov, atrakcie maju 22 stupnov a detske brodisko ma 28 stupnov. tot aktualne teploty...

zusska80
18. jún 2009

ahojte
kotenko, si zlata, dakujeme za info. ale ja to potrebujem vediet od niekoho kto sa tam uz kupal a staci mi len info, ze ci je tepla alebo studena... podla stupnov si to moc neviem predstavit a tie si mozem pozriet aj na nete. lebo dnes sme boli v chalmovej a tam bolo napisane, ze ma voda 30 stupnov ale sare sa po desiatich minutach aj tak drglovali zuby. tak neviem. ale potom sa rozhybala a blaznila s tatinom, ze ani nechcela z vody.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre