Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

gabika146
3. jan 2009

ahojte danke vsetko naj naj

ferdica
3. jan 2009

Ahojkajte. Aj ja vam zelam vsetko len to najlepsie do noveho roku, nech sme vsetci zdravucki a spokojnucki a nech mame vela lasky a pohodicky. My sme silvestrovai tiez domka, malinka o siedmej zaspala a mali sme kamosov, tak sme si robili taku mensiu party a zobudila sa az nieco po 11 ale ohnostroj sa jej veru nepacil. Nechapala to a zacala plakat a doteraz chodi k oknu a ukazuje, ze tam bolo pif paf 🙂 no a ja konecne oddychujem, po maratone navstev mame pohodicku 😉 tesime sa na vas 😉

zusska80
4. jan 2009

ahojte... aj ja prajem vsetko najnaj... danke!!! ale neviem, ci daniela a dana nemaju meniny inokedy... sa mi zda ze hej... lebo mam kamosku a ked jej pisem k meninam, nikdy sa netrafim, raz jej prajem ako daniele a raz ako dane... tak neviem, ci danka je daniela alebo dana... ale vlastne to mas super, dvakrat meniny do roka...

a inak so sarou sa mame fajn, az na tu kosu vonku... sme tam desat minut a uz mame cervene nosy... ale hadam to rychlo ujde a bude tu jar... jaj, uz sa tak tesim... tak sa zatial majte krasne a sviatkujte este... papa

lucinka82
autor
4. jan 2009

ahojte, my sme uz doma, bolo super, Oliverkovi sa pacilo, bol nadseny zo snehu, sice bola kosa, ale super. Na Silvestra Oliverko odpadol uz o 7, lebo cely den nespal, zobudil sa o polnoci a potom sme spali do 8. Celkovo tam Oli nadherne spinkal, a papal, doslova zral... 😀

Inak vsetko dobre v Novom roku, vela lasky, stastia, zdravicka a Eura 😉

Kedy bude to stretko?

kikaz
4. jan 2009

Ahojkajte babulky.
my sme včera boli lyžovať no poviem vám po tehotenstve a po 4 r. čo som nelyžovala som mala riadny problém a hovorí sa že to sa nezabúda, lenže ja mám nejak viac strachu a dnes ledva chodím bolí ma celý človek ale inak bolo super 😀 😝
malinká sa dnes prvý raz sánkovala u nás na záhrade ale bola nejak umrnčaná bez záujmu tak dúfam že to len tak a že nebude zas chorá 😒

monca301
6. jan 2009

ahojte

Kde ste kto?
Kedy dame stretko? My zajtra nemozeme,ale vo stvrtok mozme. 😉

lucinka82
autor
6. jan 2009

ahojte, akurat som sa prisla opytat, ci bude zajtra Bocianik, ci aj niekto pride, my by sme aj mohli 🙂

monca301
6. jan 2009

ja zajtra poobede trenig mam,takze tam budem,tak ak chcete tak mozte prist.

Ferdi ak prides mmozes mi priniest aj tie kalendariky? dakujem

kakatka1
7. jan 2009

Dobre ranko! Konecne som sa sem dostala,tak az teraz VSETKYM LEN TO NAJ DO NOVEHO ROKU! My sme silvestrovali u nasich na dedine,ale bolo fajn a Simi tancoval do pol jednej,ale potom doslova odkvecol.

gabika146
7. jan 2009

ahojte tak a uz mame po vsetkom ocko v praci parada maly mi este stale spi co az nechapem,pride mi pe neho svokra ja s este doucujem na skusky zajtra ma cakaju takze drzte palceky
my dnes na stretko neprideme ani zajtra na cvicenie takze zatial sa majte

monca301
7. jan 2009

Gabi zajtra sa drz,budeme ti drzat palceky 😉

lucinka82
autor
7. jan 2009

ahojte, Gabika, budeme drzkat palceky, ty to zvladnes 😉

miruliacik
7. jan 2009

Ahojte.
No, my sme tak pred dvoma hodinami dorazili domov z Certovice. Bolo tam neskutocne krasne, asi 50 cm sneho, svietilo slniecko a bolo cca -12 stupnov. Sme sa vysankovali, vygulovali, vymrzli a ocko sa aj vylyzoval. proste bolo super. Som vobec nevedela, ze na Certovici je tak pekne. Je tam klud, malo ludi, takze s detmi perfektne. Byvali sme rovno pri vleku.
Gabike aj my drzime palceky a vobec nepochybujem, ze to urobi..... Takze myslime na teba, Gabi.
Zajtra ideme cvicit, takze kto pride, stretneme sa. Pridam aj nejake foto, mozno este dnes vecer.

kakatka1
8. jan 2009

Ahojte Gabike drzime palce,urcite uz ma polovicu za sebou.Lucka dnes na teba myslim od rana,lepsie povedane na vasu super mnam pizzu.Asi budeme musiet prist alebo objednat,ved uvivim.

sakura77
8. jan 2009

ahojte!tak gabi,pochval sa ,ako,?urcite si to zvladla,ze? 🙂

nerob chute s pizzou,dokelu,aj ja by som si dala,a to som si hovorila ze od noveho roka uz nevyzieram 😅

kakatka1
8. jan 2009

Moni len si daj, ty s tvojou postavou mozes aj dve. 😉

lucinka82
autor
8. jan 2009

ahojte, Kati, ved mas moje cislo, kludne zavolaj, ja ti objednam alebo dojdite 😉
My sme boli vcera na pneumokokovi, tak Oliverko mal vecer napuchnutu nozicku, aj teplotu dnes je to uz super, ale zase mame sopliky a zvysenu teplotu. Dufam, ze je to len reakcia na to ockovanie, nechcela by som, aby sme boli zase chory ☹
Inak ako sme sa vratili z Tatier, Oliverko je ako z divych vajec, to je strasne, normalne za nim nestiham utekat. Pomaly pri jeho tempe budem mat za chvilu 30 kg 😀 -

Gabi, asi uz oslavujes, co? Urcite si to zvladla na 1 😉

gabika146
8. jan 2009

ahojte baby tak vam oznamujem ze ma cakaju opravne skusky dokafrala som jazdu 😠 no co uz polepsim sa 😝
a nechcem ziadne lutosti 😀 😀 pa

monca301
9. jan 2009

Ahojte

Mali vam brat do uvahy,ze je sneh a predtym si nesoferovala na snehu. 😠

gabika146
9. jan 2009

ahojte neva uz nato nemyslim vcera som mala dost boo mi to strasne luto ale neva zo 14 sme 6boli vyrazeni z jazdy a 2z testou
ja som prave dovysavala a dala dole stromcek take je to tu puste 😖

lucinka82
autor
9. jan 2009

Gabi, nevadi, nabuduce spravis, neboj 😉
My planujeme dat asi na buduci tyzden stromcek prec, co uz, Vianoce sa skoncili, ale dnes je pekna kosa 🙄 Nech je uz leto

zusska80
9. jan 2009

ahojte. no my sme dali prave stromcek dolu... konecne tu je viac miesta... a ta kosa vonku... to je des... veru, uz aby bolo leto...

sakura77
9. jan 2009

ahojte!
gabi,neboj,na druhykrat urobis,aj moja segra robila opravne-a to v autoskole bola medzi najlepsimi,proste blby den,no..

ja som tiez dala vcera dole stromcek,celkom mi to tu chyba,veru

danka0905
9. jan 2009

Ahojte dievčata
Dakujem Vam všetkym za gratulacie k meninam...dlho som tu nebola tak mam čo čitať.
My sme doma,ja beham stale po doktoroch,tak sa nenudim... 😝
A Gabi nevadi,že si nespravila na prvy raz,to je normalne,aj ja som čakala že to nespravim,ale mala som asi viac šťastia,a zaleži aj na policajtovi... 😉
Aj ja sa chystam dať dole stromček,ale sa mi nechce nejako.
Zima je vonku ako hovado,ešte aj s tym plynom sa seru,nech nam aj nekuria a pomrzneme aj v bytoch... 😀
Ahojte

monca301
9. jan 2009

danka mi na sipku kurime biomasou 😉

kikaz
10. jan 2009

ahojkajte gabi len tak mimo mne inštruktor povedal, že ak urobím vodičák a budem jazdiť, že zožere kefu 😠 No a ja jazdím , na skúškach som pred prechodom prechodcov tak zabrzdila, lebo išiel chodec, že som myslela že ten policajt skončí na prednom skle a ja jazdím a táááák 😀 😝 😀
ja budem stromček dávať dolu chádam koncom mesiaca mne sa nechce ja mám po dome samé ozdoby tak to musím postupne a mne ten stromček potom chýba ☹
a k tej zime no mne je zima nejak stále a to som obalená tukom čo vy chúďatká chudučké vy musíte poriadne mrznúť 😅 😅 😅

rosinka
11. jan 2009

čaute baby, tak po dlhom čase sa ozívam. ako mám muža doma, tak na nič nemám čas.
gabi, je mi ľúto, že si nespravila, ale kým si mala dobre testy, tak jazdiť už nebude také ťažké. môj muž keď začínal jazdiť, to som skoro zošalela, ale už je to teraz v poho 🙂
ja som dávala stromček dole včera, ale sa mi nechcelo, ale začala som s inými ozdobami, tak som zhodila aj stromček.
boli sme sa teraz vonku prejsť a malá bola taká vyštípaná, vyzerala ako marfuša 🙂

sakura77
11. jan 2009

caute!ale je kosa hnusna co?aj my sme minule prisli domov s Marfusou 😅
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

kakatka1
12. jan 2009

Ahojte! Moni dobra fotka, Kiko tam ma naozaj zdravu farbu 😀

sakura77
12. jan 2009

no,ved som to hned aj musela cvaknut,ale nazivo to bolo este cervensie 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre