Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

lucinka82
autor
13. okt 2009

jezis, to co je dnes vonku? Kosa ako v ruskom filme, ale von sa musi ist, aspon s tym mojim certikom 😀
Zuzi, co ste neboli cvicit? Na bud. tyzden neni v utorok, ale mozeme prist vo stvrtok o 3 😉

sakura77
13. okt 2009

jaj,ani si neviete predstavit aka som rada,ze v skolke boli aj vonku doobeda,lebo ja by som tam odmrzla teda,brrrrr,takto uz nemusime,budeme pekne doma zavreti 🙂

zusska80
13. okt 2009

lucka, vcera mala sara teplotu, tak preventivne sme dnes neboli. ale ide jej stolicka, tak aj dost serkala vcera. a dnes je uz v pohode, ale radsej sme nesli. pojdeme si to nahradit vo stvrtok...

zusska80
13. okt 2009

a ako ste si zacvicili?

zusska80
14. okt 2009

no dnes to vyzera vonku hrozne opat ☹

dufam, ze dnes sa stretneme v hojnom pocte v cvc 😉

my uz sa tesime!!!

sakura77
14. okt 2009

a dneska je cvicenie,ci len tak?ja uz neviem,zuzi,to sme boli v stredu vtedy?ak je len tak,tak dojdeme aj my,sak co uz s nimi,vonku sa neda...

zusska80
14. okt 2009

jasne, moni, len tak. monika filipkova by mala mat trening od 4 do 6. a ked aj tam ona nebude, tak nam tetule otvoria a decka sa zahraju a my pokecame...
take volne to byva v stredu a v piatok aj... tak dufam, ze dofrcite aspon vy 😉

sakura77
14. okt 2009

tak my sa dotrepeme teda,aj s motorkou 😀

monca301
14. okt 2009

no jasne som tam dnes od 16h,tak kludne pridite 😉

gabika146
14. okt 2009

ahojte my mame dnes v skolke tvorive dielne tak som zvedava co vytvorime ake strasidla xixii
inak pocko otras von sa neda maly len doma vymysla usta sa mu nezavru a uz si konecne pameta aj basnicky taky herec
moni kiko je super aky usmev my sme sa este nefotili som zvedava ako bude vyzerat jakub ked sa tak nerad fotiii
a chystam sa s nim k zubarovi tak som zvedava
zatial ahojte a hadam sa stretneme v piatok by sme snad prisli

sakura77
14. okt 2009

no ja som tiez bola prekvapena z toho usnmevu na fotke,lebo on mi inak pred fotakom zdrha,nechce sa,ale ze ujo im povedla aby povedali "kikirikiiii"-tak to je asi ten uskrn 🙂

gabi a ako je v praci?

lucinka82
autor
14. okt 2009

ahojte, no my dnes do cvc neprideme, ja som v praci, ale v piatok to urcite isti, sme tam ako na koni 😉 Strasne pocko vonku, strasne ☹
Zuzi, celkom bolo na cviceni oka, len Oli hladal najskor Vanesku, ani oni neboli a potom Sarinku, tak bol chuda sklamany 😅

mischelka23
14. okt 2009

Ahojte partizánske mamičky 🙂 môžem sa k vám pridať??... už nám asi začína papučkové obdobie 😒 tak aspoň takto popíšem lebo doma by ma asi porazilo..

a ešte sa vás spýtam: bol niekto z vás na tej reči batoliat v pe??

zusska80
14. okt 2009

ahojte.
vitaj, mischelka. jasne, len sa pridaj... a napis nieco viac o sebe a babatku, nech ta lepsie spozname 😉 my sme tu dost zvedave, teda ja urcite 😅 a o tej reci batoliat, to neviem veru nic...

luci, to fakt? no olik je zlaty... by som ani nepovedala, ze hladal aj nasu potvorku. vaneska viem, ze je jeho frajerka, ale ze aj sara mu chybala, to som prekvapena 😨 skoda, ze si dnes pracovala, ale v piatok vas cakame...
no aj ja sa tesim na piatok, dnes bolo inak tiez super. len nas bolo stale akosik malo... kde ste vsetky? hadam sa neprechadzate po vonku???
prajem dobru nocku

rosinka
15. okt 2009

ahojte v piatok idete cvičiť alebo sa len hrať? možno by sme sa pridali.

mischelka23
15. okt 2009

no taaaakže: mám 22, bývam v centre mesta, som 3 roky vydatá a 27.03.09 bol môj najšťastnejší deň lebo sa nám narodilo zdravučké dievčatko 🙂 🙂 🙂 a ako vidím zusska teba tiež čaká ďaľší šťastný deň 😉 už sa ti to kráti 😉

sakura77
15. okt 2009

ahojte zenule!

rosinka,len hrat a kecat pojdeme 🙂 😉

kiko bol po vcerajsku nejaky rozkokoseny,zaspal az o pol 10 😠 sa mozrejme s krikom a vyhrazkami ze zoberieme hracky...no co uz s nim...

mischi,vitaj 😉 a nepis tu ze mas 22,budeme zavidiet!!!! 😀 😀 😀 my tetule tridsatrocne... 😅

miruliacik
15. okt 2009

Ahojte.
Mne sa vcera proste nedalo Hanku presvedsit, ze ideme von. Ona z tej skolky proste uz nikam nechce chodit. Tak sme kreslili a strihali a lepili......
Dnes som bola na poradni v nemocnici, vsetko OK, babo rastie a uz som na 2 cm otvorena. ALe vraj asi skor nebude na svete...
No uvidime... A uz sme asi aj meno vybrali, vyzera to ze budeme mat Petru. Teda ak si este nerozmyslime....
Mischelka vitaj....

sakura77
15. okt 2009

miri,teda,uz len dva tyzdne 😉 🙂

rosinka
15. okt 2009

ako vám to rýchlo ubieha tehulky, držím palčeky aby vám to dobre dopadlo

a o koľkej sa pôjdete hrať. pridáme sa, lebo Márii už doma samej šibe.

zusska80
15. okt 2009

ahojte.
veru mischelka, neprovokuj, ze 22!!! mne uz taha na 30 a som z toho nejaka nesvoja ☹ a pridaj aj nejake foto, ze ci ta pozname... a samozrejme aj tvojej babulky...
no jasne, uz sa blizi nas druhy najstastnejsi den. teda treti, ked ratam aj svadbu.(to len ak by tu smiroval moj manzelik 😉 ). mirka nam to odstartuje a potom sa pridame my dve s monikou. mozno budeme aj spolu vzdychat 🙂
rosi, len pekne pridite. v piatok sa len tak hrame. je to tam od 3 do 5. ale my asi na 3 nebudeme stihat, skor tak pred 4 sa dostavime... veru ajja som rada, ze mame kam vypadnut. ja si neviem predstavit byt s nou cely den doma.
mirka, obdivujem vas, ze sa viete aj domka zahrat. to my zatial mozeme len snivat. vsetko len chvilku... ale som aj ja rada, ze mozem vypadnut z domu a pokecat pri kavicke...

monca301
15. okt 2009

ahojte
Viaj mischelka. 😉 Zuzy a co mi,co uz mame po 30,ja sa ale na ten vek necitim.
Zajtra dufam,ze aj mi prideme,nemame zatial nic na plane,ale u nas sa to moze velmi rychlo zmenit. Filipa mam tiez niekdy problem dostat von,hlavne ked sa zacne pekne hrat s autickami,tak sa vydrzi hrat aj 3hodky. z coho som dost vytesena.
Veru ako rychlo vam ubehlo tych mesiacov. Ake uzlen ked si spatne vezmem,ze ja som tiez pred nedavnom bola tehu a ako rychlo to ubehlo.niekedy mi je za tym smutno ked bol filip este babo. 😢

mischelka23
15. okt 2009

no veru, neviem či vám aj vykať netreba - normálne mám dilemu 😀 no dúfam, že sa mi večer podarí sem dostať a dám nejaké foto...
zusska dobre si to zahrala s tým manželíkom...musím si to aj ja doma nejako ukecať 😒

rosinka
16. okt 2009

no tak mi sa dnes zas nepridáme ☹ , manželík si zobral auto a ide s ním do opravy, takže sa tam nemáme ako dostať, jedine tak po svojich, ale to sa mi moc nechce 😅

zusska80
16. okt 2009

ahojky...
no mischelka, s tym vykanim daj pokoj. ziadne takeeeeeee!!! a ako kukam tak kukam, ja ta poznam. sice len z videnia, ale poznam... dokonca neviem ci si pamatas, ale som ta tusim aj ucila na strednej. som tam praxovala. pamatam si ta aj podla tvojho muzicka, lebo uz vtedy ste spolu chodili 😉 a vasa bambulka je strasne zlatucka, este taka malicka oproti nasim nezbednikom...
rosi, skoda, ze nepridete. uz sme vas dlho nevideli.sak hadam sa dovtedy auticko opravi 😅

lucinka82
autor
16. okt 2009

ahojte, aj my sa dnes pridame, uz sa tesime, ved je zase skaredo, aspon pokecame 😉

mischelka23
16. okt 2009

zusska pamätám si že nás niekto učil ale fakt som nevedeli že si to ty.pamätám si že to bola blondínka a rozdávala samé jedničky 😀 no vidíš a to si ty.Dúfam, že som neplechu nerobila 😉 no moja dudka je ešte maličká (aj keď mne to tak už nepripadá) zachvíľu bude veliká medzi tými vašimi novonarodenými drobcami 🙂

kakatka1
16. okt 2009

Ahojte! Ak to neprespime, tak urcite prideme aj my kuk. 😉

sakura77
16. okt 2009

aj my sa snad pridame... 🙂

zusska80
16. okt 2009

tak dnes bolo opat fajn. uz sa nam to trosku rozrastlo, to stretko... aspon sme si trosku pokecali.

mischelka, tak to som rada, ze si ma pamatate takto v dobrom. veru ja som taka ucitelka, co by len jednicky davala, takze som to bola urcite ja... ale veru to bolo uz davno, takych 6-7 rokov dozadu. a neplechu si urcite nerobila...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre