Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

zusska80
30. nov 2010

@sakura77 😀 😀 😀

monca301
22. dec 2010

@neliq gratulujem k malemu Kristienkovi a prajem obom vela stastia,lasky a hlavne vela mliecka.

zusska80
22. dec 2010

@neliq
aj my sa pripajame a gratulujeme. nech ste zdravi... inak ten najkrajsi darcek ste dostali. 😉 😉 😉

sakura77
23. dec 2010

ahojte
tak uz dneska vam vsetkym zelam krasne prezitie vianocnych sviatkov,plne pohody a lasky,detickam vela darcekov 🙂
a @neliq gratulujeme k fesakovi,krasny darcek pod stromcek 🙂

neliq
24. dec 2010

@monca301
@zusska80
@sakura77 Ďakujeme a prajeme krásne vianoce 🙂

zusska80
24. dec 2010

partizanske mamicky, KRASNE VIANOCE zelam s celou mojou rodinkou!!! 😉

lucinka82
autor
25. dec 2010

krasne Vianoce vsetkym 😵

rosinka
27. dec 2010

čaute baby tak po dlhej dobe zase tu. aj ste mi tróóóšku chýbali 😉 , čo máte nové? no mi máme jednu novinu ale zdvojenú. čakáme dvojičky 😖 . boli sme trochu v šoku ale teraz si už robíme z toho srandu. manžel povedal že sa budú volať Jajo a Pajo 🙂

sakura77
27. dec 2010

@rosinka jej,tak to je super dvojnasobna novinka teda 😵 😵 😵 gratulujem,davaj pozor na seba 🙂 😉 a kde ste dosli k dvojickam,mate v rodine? 🙂 a ten "sok" verim,ja by som tiez bola 😀

rosinka
27. dec 2010

no nevieme o nikom tak sa trochu čudujeme

zusska80
27. dec 2010

@rosinka , no teda teda, co to tu nevidim... tak to gratulujeme dvojnasobne silno. hlavne sa drzte a budte zdravi!!!

kakatka1
28. dec 2010

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej Rosinka, ake mile prekvapenie!!! Moc gratulujem! 😵 😵 😵

monca301
28. dec 2010

@rosinka super gratulujem,manzel dostla krasny darcek pod stromcek. 😉

rosinka
28. dec 2010

celá rodina sme dostali darčeky 😉

lucinka82
autor
6. jan 2011

Jej, Rosinka, ake prekvapenie, gratulujeme 😉

mathildica168
26. jan 2011

@neliq dodatocne gratulujem k synčekovi, nech ste zdravi... 🙂

neliq
27. jan 2011

@mathildica168 ďakujeme 🙂

ivkamb
31. jan 2011

ahojte, ja sice nie som mamicka, i ked som nou uz mohla byt, ale osud to chcel inak, ale som z partizanskeho a dufam, ze raz zo mna aj mamicka bude, vsetkym vam gratulujem k nadhernym a zdravym detom 🙂

sakura77
1. feb 2011

caute bambule,jajha tu to zije zas 😀 sankujete sa vsetci?
baby neviete niekto kde ma Majercik teraz tu novu ordinaciu?

@ivkamb vitaj,drzim palce v snazilkovani 😉

ivkamb
1. feb 2011

@sakura77 dakujem za privitanie, Majercik je teraz tam,kde bol kedysi Boca, je to ta budova za Slovenskou sporitelnou, kde je aj lekaren aj lekari nejaki, ale on je z tej druhej strany, ordinuje od siedmej do tretej

sakura77
1. feb 2011

@ivkamb dik,musim tam behnut,lebo uz by sa aj patrilo si prehodit kartu do Pe po tolkych rokoch 😅

zusska80
2. feb 2011

ahojte

ivka, vitaj medzi nami. strasne mi je luto, co sa ti prihodilo a ze si prisla o drobceka. musi to boliet ☹ ☹ ☹ ale verim, ze coskoro otehotnies a vsetko dobre dopadne... to sa mi ani verit nechce, ze sa to este moze stat. ozaj, a kde si rodila??? tu v PE?

saku, veru aj ja uz tam musim behnut. vraj to tam ma uz plne, ale hadam ta este zoberie. no mna musi vziat, svokra by mu dala... xixi...

potom mi prosim napis, ake tam ma ordinacne a ci sa treba objednavat??? lebo pri dvoch deckach, tam nemozem sediet a cakat tri hodiny... ved vieme...

a co zajtra, pojdes cvicit so sofinkou? ja sa chystam... zatial papa

ivkamb
2. feb 2011

@zusska80 ano rodila som tu v partizanskom

sakura77
2. feb 2011

@zusska80 no tak bola som tam dneska,samozrejme jeden den v tyzdni robi az poobede a ze ktory,no samozrejme dnes 😀 ale potom je ze od 13 do 18 dneska,inak ma pisane tusim od 7.30 do 12, 12-13obed a13-15.30,okrem tej stredy to je az od 13-do 18,tak asi skusim skocit teraz este
na cvicenie asi prideme,ak stihnem ,mala by som ist este rano do TO,ale radi by sme prisli,o kolkej to,o pol 11 zacina?

sakura77
3. feb 2011

@kakatka Simnkovi k dnesnym 4.narodeninam a Aj SImonke dodatocne k prvemu rociku zelame vsetko len to naj naj naj,hlavne nech robia len radost 🙂

zusska80
3. feb 2011

katka, zelame tvojim deturencom vsetko najlepsieeeeee... sarinka a radimko posielaju kamosom pusinky 😉 😉 😉

lalipop
3. feb 2011

@zusska80 jej zuzi aj ty si tu. ani som nevedela, ze si tu takto pisete

kakatka1
4. feb 2011

Jeeeeeeej, tu som dlho nebola! Dakujeme koceny za priania! 😵 😵 😵 A kedy dame nejake to stretko??? Navrhnite!!!!

zusska80
4. feb 2011

katka, najblizsie bude asi karneval u lucky. ale mohli by sme aj skor. ved pridi s malinkou aj do cvc. vo stvrtok o pol 11 tam cvicime.

@lalipop a kto si? ak sa smiem spytat...

lalipop
4. feb 2011

@zusska80 ahoj zuzka. nevies mi povedat, kedy bude v skolke karneval? lebo matus bol chory a neboli sme 2 tyzdne v skolke.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre