Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

sakura77
2. sep 2009

dididi,moc gratulujem k "chlapovi",to si asi mala co tlacit takeho valibuka,co? 🙂 😉

tak ja som cakala jak najdem kristianka nalepeneho na dverach,urevaneho jak vola na mamicku- a on nic,ze vobec sa nepytal na mna,neplakal a ani deti nebil,prave isli von ked som prisla,chcela som ho zobrat domov ale ani nechcel ist,tak sme tam este polhodku ostali,aj to som ho horko tazko presvedcila aby sme uz isli
tak uvidime ci bude aj zajtra taky hrdina,zatial sa tvari ze pojde aj zajtra 🙂

my by sme tiez na salas mohli prist

zusska80
2. sep 2009

ahojte.
didi, gratulujemeeeeee!!! a samozrejme aj ja si prosim podrobnosti. ved ked budes mat chvilu cas, napis, aky bol porod atd. hlavne ma zaujima, ako adamko berie noveho clena rodiny??? a ako to zvladol bez teba, ked si bola v nemocke?
moni, tak vy uz riadne skolkujete! vidis, ziadny problem... si ho tam veru mala este nechat, ked nechcel ist.
tak dufam, ze to aj u nas bude tak hladko prebiehat. my ideme az v novembri.

aj my mozeme prist na salas. tak sa dohodnime na piatu...
zatial sa majte

ferdica
2. sep 2009

Ahojkajte 😉 aj my dnes prideme a myslim, ze aj Oliverko a Viki, tak sa tam stretneme 😉 Konecne nejake riadne stretko 🙂 Tesime sa na vas 😵

monca301
2. sep 2009

a o kolkej sa stretneme?

kikaz
2. sep 2009

Ahojkajte no nejak som nemala čas sem kuk a aká krásna správa. Didi moooc sa tešíme a gratulujeme. ešte aj Kubíkovi dodatočne všetko naj a pusinku od Viki. my tiež prídeme tešíme sa . 🙂

gabika146
2. sep 2009

ahojky tak aj sa hlasime ze prvy den bol supis bez placu....maly mal byt najskor do 10 ked som prisla tak sa rozplakal ze on domeou nechce tak ze nech ostane do 11 ale potom deti obeduju tak som prisla o 11 a zas plac ze on musi obedovat orechove sliziky tak sa ucitelky len smialy a nechali nas do12 a od pondelka na 8hodin takze zatial klpo klop
ja som sa dnes flakala po urade zeny od 13 do 16 som tam bola otrassssssssssssssssssssssss
didi gratulujeme uz sa to pomaly krati vsetkym tehulkam
dufam ze sa coskoro aj my pridame na stretko
zatial ahojky
a dakujeme za gratulacie

sakura77
3. sep 2009

ahojte!

tak u nas aj druhy den prebehol v pohodicke,sice sa mu moc rano nechcelo,ale isiel "dobrovolne" a ked som prisla o 11 tej,tak jazdil na motorke jak divy a domov este tiez nechcel ist 🙂 takze fajn,ze neplakala ani nic take,akurat vytasal pol triedy 😀 tak hadam ho to nejak oducia 🙂

zusska80
3. sep 2009

ahojte.
moni, super, len tak dalej... neboj, oduci sa to...
my sme dnes boli kuk do nasej skolky. len tak popozerat nastenky a tak... ze do akej triedy patrime. a taka nahodicka, ze zajacikovej. lebo prave zajacik je sarin najoblubenejsi plysak s ktorym kazdu noc spinkava. tak sa potesila. a sme v triede aj s hankou.
samozrejme, ze sme sa museli aj vonku pohrat s detickami. tak aspon trosku, nech sa vytesujeme, ze ochvilu budeme skolkari.

lucinka82
autor
4. sep 2009

ahojte baby, to mame ale krasne pocasie, co? Myslim, ze leto nam uz skoncilo a musime vymysliet nieco, kam budeme s drobcami chodit cez zimu 😵
Didi, gratulujeme k chlapcekovi, nech ste zdravi a nech chalani pisluchaju 😉
Vidim, ze uz tu mame skolkarov, aj my sa chystame od januara, tak som zvedava, ako sa bude Oliverkovi pacit 😀

lucinka82
autor
4. sep 2009

Baby, a este vam cgcem napisat, ze posledny septembrovy vikend mame husacie hody u nas, na penzione, takze ste vsetky vitane 😉

kakatka1
7. sep 2009

No co je toto? Tretia strana 😒 Moni, aj sa bude dat obcas chodit do cvc? Budete s babami chodit trenovat?

monca301
7. sep 2009

ahojte

Tento rok toho budem mat vela,kedze mame nabor novych clenov,tak budem mat treningy aj vo stvrtok. Bude sa aj cvicit mami cvicte s nami,kazdy stvrtok o 10,45 a 15h,takze ak volaktora chce moze sa prihlasit v cvc. musim kuk kedy nam vyhradili bocianik a potom vam napisem,ale zda sa mi,ze utorok. Je tam teraz dost vela kruzkov.

sakura77
8. sep 2009

ahojte! no nejak nam to tu viazne,kde sa vsetky "flakate"?

gabi,ako jakubko,aj spinkal uz v skolke?my sme len doobeda zatial,zatial je celkom ok,neplace ,akurat ze je "az moc zivy" 😅

babule co streda,pojdeme na salas?

gabika146
8. sep 2009

ahojte no moni uz sme ajv skolke spali vcera ja som sama neverila ked mi to vravela ze zapali okolo12.30 skoro do 14 uz sme na cely den maly je zevraj dobry tiez trosku zivsii ale ze dobry tak som happy ze to zvlada
ja mam teraz trosku chaos do bytu sa nam dostala myska mala a ja strsy panika tak som nastahovana u maminy a doma katastrofa gauc rozrobeny vsetko pobalene do vriec aby sa nikam nedostala a ona svinucha este sa nechytila 😢

sakura77
8. sep 2009

😀 😀 gabi ,no s mysou je sranda,a to si na byte,tam to malokedy hrozi,za to u nas na dome,musim veru davat pozor zvlast teraz na jesen,oni su svinuchy,chceli by sa stahovat dovnutra,takze u nas pravidelne kazdy rok chytame nejaku-ale nastastie su to take minimysky a daju sa fajn chytit,my ju chytame na take lepidlo,ona sa na to na stupi a je hotovo,uz sa neodlepi 😉 ale je pravda ze je to neprijemne,ja to tiez neznasam,hlavne ked si predstavim ze kde vsade moze vliezt,brrrr

zusska80
8. sep 2009

ahojte. boze, az mam zimomriavky... ze myska mala... dufam, ze sa k nam tiez nejaka nenastahuje...
gabika, sak vy mate psika, to sa cudujem, ze si to aj tak dovolila sa k vam nastahovat...

veru, zajtra by sme mohli dat stretko na salasi. kym je este takto fajn vonku. my prideme, tak dufam, ze sa stretneme zase viacere...aj minule bolo fajn...
inak gabi, super, ze jakubko to v skolke tak pekne zvlada. len tak dalej...
papa

gabika146
8. sep 2009

no baby co vam budem hovorit nasa sendyy je cela po mne dosrata 😀 😀
aj dnesny den bol v skolke super ze zaspava medzi prvymi a vstava posledny az ked ho budia
moni aj ja mam lepidlo a aj pasce s cerstou salamkou a slaninkou a ona nic uz my vravia ze asi aj sama odisla ale moc tomu neverim no neviem ale rada by som sa vratila domouuuuuuuu

sakura77
8. sep 2009

verim,pocit ze ta niekde v noci olozi teda nie je bohvieco 😀

kikaz
9. sep 2009

Ahojkajte. No o myši ani nehovorte aj nám sa to stáva ja sa ich hrozne bojím a stále si domýšľam že ju všade vidím aj keď už sa chytila. Hrôza. na stretko uvidíme hádam aj dobehneme. 😉

kakatka1
9. sep 2009

Nebojkajte, myska sa urcite boji este viac. 😉 No aj my mozno dobehneme. Gabi dik za info. 😵

lucinka82
autor
9. sep 2009

My nemozme, lebo ja idem s Ferdy na anglictinu, hadam niekedy inokedy, si to uzite 😉

sakura77
9. sep 2009

NO,MY DNESKA URCO DOJDEME,MUSIME VYUZIT KED JE TAK PEKNE

zusska80
9. sep 2009

ahojte.
aj my prideme... uz sa tesime...
papa

kikaz
9. sep 2009

No my sme nakoniec nešli, lebo ma príšerne bolí hlavuška. a zajtra idem na celý deň do B.Bystrice tak musím pre deti všetko nachystať idu k Babke 😉

kakatka1
10. sep 2009

Baby nemate niektora kontakt na nejakeho dobreho tepovaca kobercov, sedaciek atd.?

kotenko
10. sep 2009

kakatka, smatana,co ma ten maly obchodik poziciava tepovac a da ti k tomu aj potrebne saponaty. ak mas zaujem, zistim tel. cislo.

sakura77
11. sep 2009

ahojte!ale sa nam zas posahalo to pocasie,co?
no,na salasi sme nakoniec mali stretko vyslovene tehotenske 🙂 same brucho to tam bolo 😅

zusska80
13. sep 2009

ahojte.
Mariam dodatocne vsetko najnaj... k meninkam!!!
prajem krasny den

monca301
13. sep 2009

Aj my prajeme Mariam vsetko naj 😉
Vo stvrtok sa zacina cvicit v cvc,tak tie ktore chcu chodit doobeda pridite o 10,30 a poobede o 15h.

zusska80
13. sep 2009

ahojte.
tak my sa uz tesime na cvc!!! a hlavne na Janku!!! zatial budeme chodit doobeda...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre