Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

katkak
11. dec 2008

*Ahojte
Monika skus zjest aspon z pol chlebika suchu korku, mne to raz tiez pomohlo. Je to neprijemne, nezapijaj to az ked dojes chlebik, dufam ze to pomoze

monca301
11. dec 2008

chleba som uz dnes pojedla strasne vela a aj tak mi to nepomaha. 😠 Ale vdaka 😉

lucinka82
autor
12. dec 2008

ahojte, my sme este soplavy, dnes som kupila odsavacku na vysavac, no bude sou, ale zevraj je najlepsia, aj Gabika vravela, nie? 😉

gabika146
12. dec 2008

ahoj ano je super ja na nu nedam dopustit
my sme uz ok antibiotika zabrali hned chvalabohu 😉

lucinka82
autor
12. dec 2008

vy ste brali aj antibiotika? Aj mal maly teplotu?

gabika146
12. dec 2008

teplotu sme nemali ale na tu choobu najviac zaberaju antibiotika tak mame na 6dni

sakura77
12. dec 2008

ahojte!
teda,par dni som tu nebola a pozeram ze sa to tu hmyri chorobami-bohuzial ani nas to neobislo-teda mna-dnes som musela ist k lekarke,silny zapal dychacich ciest,mam desny kasel,celu noc nemozem spat,lebo ma to desne dusi,no hnus 😝

tak mozem cakat ze aj kiko to nachyta,to bude horsie teda,zatial je ok,minimalnu nadchu ma,ale inak nic,tak uvidime

no,ja mam upratovaciu maniu kazdy den-ale nechtiac-doma prerabame,takze vzdy vecer je tam taka bomba,ze do nemoty len vysavam,utieram prach a umyvam dlazky,ale stale je bordel.tak len dufam ze do vianoc to stihneme

rosinka
12. dec 2008

no ja som dnes riadne poupratovala, okná, celú kuchyňu....... no ešteže ja nemám toho veľa, lebo ja by som upratovala do nemoty

zusska80
12. dec 2008

ahojte. no my s velkym upratovanim stale nejako cakame... neviem, kedy to na mna pride. ale to musim dat saru niekde do babkoskolky, s nou sa doma neda nieco robit... dnes sme boli u babky zdobit medovniky, prve dva su vystavne, ale tie dalsie, to uz iba ako ruka dala hore dole alebo doprava dolava. dolezite je, ze su ozdobene a ked sa budu jest, tak to bude asi kazdemu jedno...
a uz mame vyriesenu aj tu zahadu s jednodnovou teplotou... dnes sa na nas sarinka usmiala a vycerila na nas dva nove zubky... tak uz hadam bude chvilu pokoj.
tak vam prajem prijemne upratovanie
papa

ferdica
12. dec 2008

Ahojkajte. No nas caka stahovanie, tak to sa este len zapotime buduci tyzden, ale hlavne ze uz budeme v novom a velkom a nemusime sa tiesnit v malom byte. Budeme mat trosku chaos pred sviatkami 😅 ja sa este len chystam piect tento vikend, tak uvidim, ako mi to povychadza. Vany ma dva posledne dni take, ze spi cez obed pol hodinku a to je vsetko, takze si nic neporobim a vecer uz nevladzem a idem rovno spat. Takze som este nestihla pridat fotky ale cez vikend by som chcela. Rosinka, buduci tyzden ti to cd donesiem, mam ho pri sebe, tak ak by sme sa aj nahodou niekde stretli, tak ti ho dam 😉 My mame nove 4 zuby, ani sme nevedeli, ze su 😝 tak uz mame 12 😀 majte sa dobrucko 😉

monca301
12. dec 2008

Zuzka Sarinke gratulujeme k zubom.
Ferdi vy sa kam stahujete?

No ja upratane este nemam a ani napecene,kedy to vsetko budem robit je vo hviezdach.

gabika146
13. dec 2008

luci prajeme vsetko naj.....k meninkam a vela peklnych chvil s oliverkom 😀

danka0905
13. dec 2008

Ahojte
Lucke prajeme všetko najlepšie k meninam.
Ja mam trochu už aj popečene tak oddychujem... 😀

nufka
13. dec 2008

Ahojte mamulky 🙂 tak zase po sto rokoch som sa sem dostala ... co mate nove ??

Luci vsetko naj k meninam 😉

monca301
13. dec 2008

Lucka vsetko,vsetko naj k meninam.

kikaz
13. dec 2008

Ahojkajte no ja som dnes doumývala posledné okno umývala som každý deň jedno inak sa nedalo. A dnes som upratala aj špajzu a všetko zdobila, teda byt. upratané ešte nemám ja si to postupne z izby do izby budem robiť. Malinká je stále huhňavá a neviem či si to domýšľam ale sa mi vidí že si začína chytať uško tak ak sa nič nezhorší behnem pondelok pre istotu na ORL. teplotu nemá a idú jej aj tri očáky naraz tak ked niečo tak všetko nie? 😠 A aj synátor dnes piští že ho nejak bolí hrdlo tak dúfam,že do sviatkov budeme fit.
Piecť budem až neskôr , ale starká už má meovníky tak pár sme jej popapali 😀

ivularadula
13. dec 2008

ahojte baby

ja tiež po 100 rokoch

ferdi - aj vy sa budúci týždeň sťahujete? aj my 😉 aj sa celkom teším, len keby to nebolo do Žabokriek 😝
dnes manžel skladal postel a keď ju vybalil tak na jednom boku asi 8 centimetrová diera, akoby nožom prerezané, skoro nás šlahlo, no ale čo už, nemôžeme byť bez postele 😒

my máme zatiaľ len dva zuby,spodné, ale už mu idú aj vrchné, len im to nejako dlho trvá, inak je malý strašne podarený, je to taký smejo, stále si niečo blaboce

a Luckám všetko naj 😉

lucinka82
autor
14. dec 2008

Jej, dakujem velmi pekne. Vcera sme trosku oslavovali, bolo celko fajn 😉
My sme uz lepsie na tom so soplikmi, pomaly je to lepsie a lepsie, hlavne vela odsavame 😒 Len Oliverkovi sa to nepaci a place a place, normalne ho ma Juraj problem drzat 😖

zusska80
14. dec 2008

lucka, dodatocne sa este pripajame ku gratulaciam... vsetko najnaj k meninkam a sarinka posiela 🤐

zusska80
14. dec 2008

to ma byt akoze pusinka, ale nejak sa mi to nevidi... tak len aby si to zle nepochopila... papa

kakatka1
15. dec 2008

Dobre ranko! Luci, aj my ti prajeme dodatocne vsetko naj 😉

rosinka
15. dec 2008

ahoj baby, tak mi sa pridávame ku klubu chorých. včera mala mária horúčku skoro 39, ale keď som dala čípok, tak bola ako vymenená. no ale v noci zase, hrôza. tak sme zašli ku doktorke. máme zapálené hrdlo a idú nám zuby, tak všetko naraz. 😒 tak budeme tento týždeň doma kvasiť. no ale aspoň začnem konečne piecť.

danka0905
15. dec 2008

Ahojte
No pekne rosinka ani si sa nepochvalila že ste aj vy chore.Prajem skore uzdravenie,aj my budeme cely tyžden doma... 😝

lucinka82
autor
15. dec 2008

ahojte, no my sme uz z choroby pomaly vonku, konecne, najhorsie je to odsavanie, to je vreskotu a vreskotu 🙄
Ale na tu odsavacku na vysavac fakt nedam dopustit, uzasna vec 😉
Uz aj nieco peciete? My sme stihli zatial len kolecka a medovniky, neni casu... 😒

zusska80
15. dec 2008

ahojte. neboj, lucka, my este nepecieme... teda ja konkretne nie... u nas pecie babka a ta nam da tolko, aby volaco bolo... ja ani radim moc na sladke kolaciky nie sme, tak by som zbytocne piekla a neviem, ako by som to dokazala pri malej... nechapem, ako to ine mamicky zvladaju pri dietati, ktore cche vsade byt, vsetko mat... klobuk dolu... papa zatial
ozaj, pride zajtra niekto do cvc? ja by som isla, ak sa este niekto najde...

sakura77
15. dec 2008

ahojte,my teda zajtra nepojdeme,aj ked by som rada,ale mne to este celkom nepreslo a kiko obcas zakasle,tak radsej nie

napecen nemam ani ň,ani sa mi nechce,ked to tu mam take rozbombardovane,ale mala by som aspon tie medovniky,ostatne tesne pred stedrym dnom-a co,netreba sa prezierat aj tak 😅

miruliacik
15. dec 2008

Ahojte.
No my sme nastastie zrdavi, musim si zaklopat klop-klop-klop.....
Napecene mame medovniky a vanilkove rozky. A este pecieme v mliecnom bare. Objednala som si parizske rozky, laskonky, samrony a puncove. Takze este nejake suche, asi linecke a studentsku pecat a stacilo....
My zajtra cakame opravara umyvacky riadu, neviem kedy ma prist, takze zajtra neviem ci dorazime. Umyvacka na sviatky musi byt tip-top. Takze zajtrajsok neslubujem....

sakura77
15. dec 2008

nooo ,iri,vianoce bez umyvacky,to by nebolo ono 😀 😀 ja uz sa tesim,do novej kuchyne ideme kupit aj my,tak konecne budem mat rada umyvanie riadov aj ja 😅

miruliacik
15. dec 2008

vies, co myslela som si ze je to zbytocnost. A aj ked ju mame obcas umyjem rucne. Ale az teraz ked je pokazena som si uvedomila, ako mi chyba... 😅
A susicka tak isto. V zime nenahraditelna..... 😀

sakura77
15. dec 2008

no,tak to tiez-uz cakam kedy sa mi pokazi pracka,aby som mohla kupit novu so susickou 😀 😀 a ona nic!ide a ide 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre