Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

zusska80
2. feb 2009

ahojte. monika, kamion je u Janky 😉
gabi a vy sa rychlo uzdravte!!!
sakura, klobuk dolu aka ty si cukrarka 🙂 ja ked som sa nieco nenaucila doteraz, tak sa to uz nikdy nenaucim...

rosinka
2. feb 2009

no skoro samé pekárky, potom keď budem potrebovať, tak sa ozvem 😀 😀 😀 😀
mi sme konečne zdravý, však sme boli skoro dva týždne doma,dnes sme sa boli riadne vyvenčiť. išli sme sa prejsť do mesta a svietilo nám slniečko, no ale potom som skoro zamrzla ako zašlo.
dúfam, že príde niekto v stredu do cvc, konečne by sme prišli aj mi

monca301
3. feb 2009

ahojte
Simonkovi prajeme vsetko najlepsie k dnesnemu druhemu rociku. Vela zdravia,stastia a aby svojim rodicom robil radost ako doteraz. 😉

monika165
3. feb 2009

ahojte, kto chcete plienky, tak mozete pisat IP. 😉

Aj my prajeme Simonkovi vsetko najlepsie... 🙂 a tiez vitame nove maminy.. 😉

lucinka82
autor
3. feb 2009

ahojte, aj my sa pripajame k blahozelaniu k Simonkovym narodeninam 😉
My urcite zajtra neprideme do Mc, Oliverka strasne po tych liekoch prehana a ja som chora, tak hadam nabuduce

gabika146
3. feb 2009

ahojte tak my horsie ako vcera soplime desne az to tecie po brade a kasel ufff otras pocuvat a este aj to super pocko vonku ☹

rosinka
3. feb 2009

aj mi prajeme Šimonkovi všetko najlepšie 🙂
a všetkým chorým prajeme skoré uzdravenie

gabika146
3. feb 2009

simonkovi vsetko naj 😀

kakatka1
3. feb 2009

Ahojte! Simko vsetkym velmi pekne dakujeeeeeee.My sme zatial OK az na moj hlas, v sobotu som ochriptavela(asi z detskeho sampusu) a v nedelu uz ani slovko.Teraz je to tosku lepsie,ale stale mutujem. 😀

zusska80
3. feb 2009

ahojte. aj my dodatocne simkovi prajeme vsetko najnajnaj a sara posiela veeeelku pusu 🤐

sonka13
3. feb 2009

Ahojte,
aj my sa pripajame a Simonkovi prajeme vsetko naj, naj, naj...v zivote. 😉

monca301
3. feb 2009

ahojte 😵 Ze ste sa aj ozvali.Ako sa mate,co Ben?

ferdica
3. feb 2009

Peknucky vecer 🙂 tak my sme uz zdravi, takze to mame vsetci za sebou, tak mozeme konecne brazdit ulice 😉 zajtra niekto pride do cvc?my by sme mohli. Simonkovi vsetko najlepsie, nech je zdravucky, stastnucky a spokojnucky 🙂 velmi ho lubime 😉 a vsetkym detickam nech su skoro zdravucke 🙂 a jasne, ze aj maminkam 😉 hadam uz aj to mamickovske stretko zbuchame nejako 😵

zusska80
3. feb 2009

ahoj. my sme ready to go do cvc!!! uz sa tesime... dufam, ze niekto pride... 😉

rosinka
3. feb 2009

jej, tak niekto aj príde, mi sa hlásime tiež po dlhej dobe, skúsim nahovoriť aj Danku

kakatka1
4. feb 2009

Ahojte! Este raz dakujeme za priania.My dnes tiez mozme. 😉

danka0905
4. feb 2009

Caute baby,aj my mozme dnes prist...vysla nam stolicka,takze horucky nemame... 😀

sakura77
4. feb 2009

aj my dojdeme 😉

monca301
4. feb 2009

tak to asi budeme dnes aj vsetky 😵

gabika146
4. feb 2009

my des neprideme 😢

petrastudent
4. feb 2009

Ahojte partizánské mamičky tak i my se k vám hlásíme.

petrastudent
4. feb 2009

Ještě bychom se chtěli zeptat, zda funguje Bocianik- byl přes láto prý zavřený- a my nejsme v obraze. Jinak šimimu také přejeme mnoho štěstíčka a zdravíčka k narozeninám

zusska80
5. feb 2009

ahojte. petrastudent vitaj medzi nami.
bocianik uz nefunguje. v lete tam nikto nechodil a zavreli to. ale my tam teraz chodime cvicit s detickami vo stvrtok doobeda a v stredu poobede tam mavame stretka. to sa tu vzdy dohodneme a ideme... je to super. aj dnes sme boli cvicit. ta janka co to tam ma na starosti je perfektna osobka a deti ju uplne zeru a respektuju. inak dobre si tam pokecame a deti sa tam zahraju, pobiju a polubia....
zatial sa majte krasne...

monca301
5. feb 2009

ahoj Peti,vitaj 😵 Ako sa mate? Matejko je uz riadne vely frajer 😉

Presne ako Zuzka napisala,deti sa super zabavia a Janka je tiez super,perfektne to s detmi vie. Kludne sa niekedy ku nam pridajte.

kakatka1
5. feb 2009

Ahojte! Petka, vitaj. Veru z Matka je uz chlap a vidim ze dalsia snazilka, tak drzime palce nech sa cim skor postasti. 😉

gabika146
5. feb 2009

nakoniec sa polovica s nas stretne v porodnici 😀

lucinka82
autor
5. feb 2009

teda vy ste sa pekne rozbehli s tym snazilkovanim 😀 😀 😀 😀
ja sa teda neponahlam este 😅 😅 😅
Peti, ahoj, vitaj.

My sa mame uz celkom oka, dnes sme boli konecne na chvilku vonku, len to kakanie sa nam nejako nechce zastavit 🙄 Teraz je chory aj Juraj, ulozila som ich obidvoch, mam chvilu klud, ale ked bude tato noc taka ista ako tie 4 predchadzajuce, tak neviem neviem. Dnes sa herec zobudil o pol 11 a do 3 v noci bol hore. A takto mi teraz nadherne spime ☹

petrastudent
5. feb 2009

Ahojkajte,
tak to my bychom rádi s vámi cvičili- jen nevíme kam chodíte? No my už se snžíme trošku dˇ´yl ale néjak se nám nedaří- ale v porodnici bychom se stretnut mohli- lépe by nám ušel čas. luci teboj to přejde je to jen z té nemociu. Například mujMato se ještě spát ani nenaučil- ještě vstává alespoň 4 krát a dvakrát pije sunar :o) tAK SE TAKÉ TÉŠÍM NA DEN KDY MI PŘESPÍ CELOU NOC- jestli se to nékdy tedy stane.

sakura77
6. feb 2009

ahojte!

ako bolo vcera na cviceni?
my sme neprisli,maly bol u nasich a my sme boli troska na nakupy v Nitre,v Takko maju krasne vecicky pre chlapcov-uz jarnu kolekciu,ale konecne fakt nieco pekne aj pre chlapcov

aj ja som si chcela nakupit uz nejake jarne topanky,ale teda nic moc zatial,tak este pockam,sa tesim ked uz konecne vyhodim cizmy a zimne bundy

petrastudent-jujuj to nocne papanie nezavidim,ja som to razne zatrhla v 18 mesiacoch-som cakala horory-ale stalo ma to 20 minut bengalu jednej noci-a to bolo vsetko-odvtedy mame svaty pokoj-a to mlieko mu vobec nechyba-je to v podstate len zvyk 😉

gabika146
6. feb 2009

aj ja som razne zatrhla v noci kakavko a pod.....on sa len zobudil a uz pytal a teraz zvykol si ale rano hned ak je uz svetlo tak vykrikuje ze kakavko uz moze 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre