• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥ Piešťanky IV:o)))

11. júla 2016 
baby,nepoznáte niektorá logop.Mgr.Turzákovú ?? :confused: :wink:
5. mar 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy, ja som pozerala. nič moc, lukáš beneš sa stal námestníkom riaditeľa - riadny debil :angry: :angry: :angry:
5. mar 2009 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy poznám robila u nás :wink:
dobrý denň babulky ja zase zo súkromného netu ale občas vás prečítam :wink:
6. mar 2009 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko...

dnes je teda zase riadne otrasne pocasie... :angry: :angry: u nas od vcera vecera v kuse prsi...riadny lejak...uz mi to lezie na nervy.... :angry: :angry:

sami chce ztakehoto pocasia brutalne spat :rolling_eyes: :rolling_eyes:

mala v noci toho moc nenaspala...neviem ci nebola rozrusena trosku aj ztoho ockovania...sice je kludna ...vobec neplace ani nic....len vstala pred 3 a zaspala o stvrt na 6 :sweat_smile: :sweat_smile: lezkala vnasej posteli a dzavotala...:slight_smile:
6. mar 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano
ja by som sa ešte vratila do postele ale lucka je hore a rada som vyslala na poštu a kupit vajíčka
6. mar 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v noci vraj na myjave nepršalo tak sa ta situacia trocha ukludnila ale turu luku vytopilo, ihrisko ale stale plati III. povodnovy stupen
6. mar 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,tak končene piatok :grinning:
sa teším zajtra si všetko vyupratujem :grinning: :grinning: :grinning: a chcela som okná umyť,ale ked bude liať :angry: :unamused: a určite niečo voňavé upečiem,síce som robila predvčerom superske muffiny,ale sobotu musí byť koláčik :grinning: :grinning:
6. mar 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si okna mozem v poho umyt....mne na ne neprsi :slight_smile:
ja tiez rozmyslam ze nieco upeciem ale absolutne ma nic take dobre nenapada.... :confounded:
6. mar 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
U nás neprší. Už mám uvarený obed, tak o chvíľku pôjdeme von. :slight_smile:
Aj mne by sa zišlo okná umyť. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. mar 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som včera poobede piekla šišky, prvy raz ale boli dobre len malo, to sa hned zjedlo
6. mar 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, mirka - veď dážď vám ich umyje :grinning: .... hoci aj mne by sa zišli :confounded:
6. mar 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:

emily,bez čiarok tie tvoje príspevky dávajú úplne iný zmysel,ako to chceš :confounded: ...boli dobré len málo :grinning: :grinning: :grinning:

okná som začala aj ja umývať,keď ešte nezačali tieto upršané dni :grinning:
6. mar 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto som robila včera http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=11803 ,ešte to chcem skúsiť aj s bielou čokoládou :slight_smile:
6. mar 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malo kusov som myslela
neviete čislo do teska, kauflandu a tak na pesronalne? nutne volačo potrebujem zohnat a i tak budeme v aprili na ulici a mojej mame hrozi tiež prepustenie
robi v delphi slovakia a v spravach bolo hromadne prepustanie že bude
6. mar 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poznate niekto ortopeda Urbana?aky mate na neho nazor?
6. mar 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily,na nete nájdeš :wink:
6. mar 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus,bola som u neho veľa krát :wink: ...Bol veľmi dobrý lekár :slight_smile: ,vždy mi pomohol.No posledné roky to už nie je ono.Je dosť starý a nahluchlý :confounded: a už mu asi ani pamäť tak neslúži.Ale kedysi bol fakt jednotka :slight_smile:
6. mar 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme po obede a drobci spia. :slight_smile:
Ale zasa prší. :confounded:
6. mar 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, ďakujem za tipy :wink: v tescu som nevidela a megamarkete som ešte nebola, pôjdem pozrieť, lebo tie linky čo si mi mumus posielala, tak tie sú veľké veľmi :unamused:

andy, to sa máš, že ti anetka pekne v kočíku vydrží, tíško závidím :sweat_smile: .
U nás ide stále práčka, nakoľko tiež rada sandrika ohmatkáva všetky autá, ploty a smetiaky.. ale čo už narobím :grinning:

ja som dnes robila kyslú fazuľovú polievku a palacinky. malá mi zjedla hneď 2 :confused: :grinning:

mimus, no z ortopedom som mala aj ja problém, ale s Lasábom. už som bola z neho dožratá a na nervy, tak som sa vybrala k súkromnému. Neviem ako sa volal, teraz si nespomeniem, robí na starom trhu v budove ako je quelle shop. zaplatila som mu síce 500sk, ale plne sa venoval mojej malej a dokonca nebolo vôbec potrebné nosiť ortopedické nohavičky aj po 6tom mesiaci ako mi mi Lasáb tvrdil :angry: pretože malá mala vyvinuté pekne kĺbiky už v tom 5tom mesiaci ako som tam s ňou bola
6. mar 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

mima vidíš akú máš nebojácnu dcérenku. Niekedy sa mami boja viac, ako naše detičky.Mima a neni u ortopéda piatok pre detičky??? Mne sa zdá, že sme boli v piatok. :confused:

Milka nestraš. Veď byt je váš.

Aj ja budem musieť umyť okná k veľkej noci. Máme ich také ocapkané od malého, a samozrejme aj poolizované.
Ako aj zrkadlá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. mar 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. mar 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Keti, tak aj Rastík sa rád obzerá v zrkadle, aj u nás by som mohla leštiť dookola. :slight_smile:
6. mar 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
čaute....
ten dážd je desnýýýý....som došla mokrá po kolená :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
dooobeda som bola s mamou na poliklinike.....a v kauflande....

Mili v Kauflande berú na 100% pokladníčky...ak si na takú robotu trúfneš.....ked tam prídeš na informácie a povieš že by si šla do pokladne ti budú ruky bozkávať....

len tam sa robí do 22 večer,,,, :confounded:
6. mar 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my máme zrkadlové dvere na rolldoroch a tiež sú permanentne uťapané a olízané :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. mar 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pisala som tam na personalne tak uvdíme
viem kde je kaufland
ešte som pokladničku nerobila tak neviem a zasa ked spravim manko tak nič nezarobim, uvidime
6. mar 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Mili,ale tam musíš ísť cez peronálnu agenturu....napr.Trenkwalder.....tam to tak funguje.....že teba zastrešuje tá agentura......skús si vygoogliť.....link sem tať nemôžem lebo mi to admin zmaže :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. mar 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nie perorálnu ale personálnu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. mar 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Milka nič sa neboj veď dnešné pokladne sú také, že si zadáš koľko platia, a hned ti ukáže koľko máš vydať. nič neboj :wink: :wink:
6. mar 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ten dážď je fakt desný. :angry:
6. mar 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok