♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

mimusbe
6. mar 2009

jett....no na nevsimla som si veru ze su tie prsiplaste velke...ale mari sa mi ze tam boli aj pre deti...neviem 😅

a aj my chodime k lasabovi...lenze nie sme moc spokojni...resp. vobec...preto hladame aj niekoho ineho..chceme poznat nazor aj ineho lekara ...pretoze tento na malu len pozrie a povie aby sme prisli o tyzden, o dva...za cely ten cas co knemu chodime malej prezrel klbiky sonom len 2x a raz sme boli na rontgene...
mala nemala na jednej nozke dobre vyvinutu striesku ktora obopina klbik....citali sme s MM odbornu literaturu ohladne toho a lieci sa to od 3 mesiacov najskor abdukcnou perinkou a az potom remienkami...on nam slahol perinku v mesiaci a pomesiaci remienky ktore mame doteraz.... uz na minulej kontrole pred mesiacom to bolo vraj super vyvinute ....a aj napriek tomu to stale este ma a poslal nas zo vcerajsej kontroly domov ..pozrel jej na nozky a ze dobre jej to sedi....vraj aby sme prisli za tyzden... 😠 😠 😠

takze nevieme ci to ma uz dobre a nemusi to nosit alebo este musi alebo vlastne co...my to pripada ako keby silou mocou to mala musela mat alebo co.... 🙄 🙄

mili...tak sa musis snazit aby si ho nespravila... 😀 😀 a nechapem preco by si ho vobec mala spravit...ved by ta zaucali ....

mimusbe
6. mar 2009

keti.....na dverach maju vycapeny papier ze stvrtok detsky den...o piatku tam nic nie je pisane 🙂 a vzdy nam kaze chodit len vo stvrtok

lucinda7
autor
6. mar 2009

zuzidr.,krááásne fotečky...hlavne KRANEVALOVE 😀 😀 😀 😀 😀

jett
6. mar 2009

mimus, ja by som (aj som 😀 ) isto zmenila lekára, čo urobíš ty, už je len na tebe 😉 . Vo všeobecnosti pri lekároch (česť výnimkám!!) je známe, že ak si všetko platíš, starostlivosť je už taká, aká má byť 🙂

mimusbe
6. mar 2009

jett...no mne je to jasne ze pokial si clovek nezaplati tak musi ...ludovo povedane umret... 😠 😠 😠
zazila som to na vlastnej kozi a nie raz...

no my urcite chceme zmenit lekara...len sa informujeme a hladame nejakeho lebo sme o ziadnom inom ortopedovi nevedeli a tochto nam ,,doporucili,, z porodky

zuzidr...emka je nadhernaaa 🙂 🙂

martao
6. mar 2009

Počasie je fakt otrasné.
Ja len rátam dni, kedy pojdu zasa do školky. U nás mali týždeň prázdniny. Ani von sa nejako nedá ísť.

Aj my sme mali palacinky. Bolo ich 40 a dúfala som, že ostanú aj na zajtra. Ostalo ich tak 5 . Dúfam, že im nebude zle. Chudák manžel, zasa bude mať paštekový chleba.

Pokladníčka sa dá. Teraz je všetko cez kódy. Nemusíš vedieťa ani ceny. Určite si šikovná.

milhaus, kde si robila predtým?
Mama robí na MY poštárku, tak dúfala, že možno nedovezú poštu. Potvory išli cez Brezovú. Vraj zatiaľ je to vpohode, len čakajú ako cez víkend. Ja už ny Myjave nebývam 10 rokov- odkedy som sa vydala.

zuzidr
6. mar 2009

dakujeme 😀

milhaus
6. mar 2009

tu turu luku zaplavuje každy raz ked viac prší
to koryto rieky tam nie je moc hlboke a ked na myjave je koryto hlboke viac ako dva metre a na turej luke ledva meter a na myjave je rieka plna tak je to jasné

milhaus
6. mar 2009

a majeričky su zaplavene každy raz, vypravalo sa tam že urobia nadrž na privalove vlny ešte ked v roku 2004 a neurobili to

nika2
6. mar 2009

ahojte,
mima aj malej chuti ten panadol 🙂
peta inak sestra teraz ked pojde z malou v 3 mesiacoch na ockovanie tak malu bude rohonka hned ockovat aj proti pneumokokom. a jej nehovorila,ze to nedoporucuje.
ja som malu tiez tak dala zaockovat. lebo clovek nikdy nevie.

milhaus
6. mar 2009

lucka je tiež zaočkovana, sama dr. mi to ponúkla

mimusbe
6. mar 2009

mne to tiez doktorka hned navrhla ale povedala ze to je len namne a na MM...ze ako sa rozhodneme...ze mozme teraz spolu stym povinnym ockovanim alebo az neskor o niekolko mesiacov....dali sme to teraz...ublizit jej to nemoze...a veru ako nika pises...clovek nikdy nevie...

mala ma 37,5 teplotu...doktorka mi hovorila ze ten panadol davat az ked ma cez 38....ze inak davat len trosku tekutin...

dadulka19
6. mar 2009

emily,v Kauflande teda berú stále 🙂 ...a čo viem,tak v Tescu to funguje tak,že si môžeš vybrať hodiny,cez ktoré robíš.Kamoška tak robila soboty a nedele po 5 hodín a čas si vybrala,ako jej to vyhovovalo 🙂 ...No neviem,či niečo podobné platí aj v Kaufáči.Ale dosť pokladníčok je z okolitých dedín,tak sú viazané na busy.Tak určite to majú nejak prispôsobené,aby stíhali 😎

dadulka19
6. mar 2009

zuzka,krásne fotky 🙂

keti
6. mar 2009

aj my sme tiež dali zaočkovať. A potom sme išli ešte na preočkovanie.

miruss
6. mar 2009

Zuzi fotky sú pekné, Emmka bola krásna lienka. 🙂
To počasie ma zabije. 🙄

milhaus
6. mar 2009

rado pojde asi do Samsungu robit baliča a chce aby som šla i ja a smeny si dame tak aby bol vždy niekto s malu doma
mna tie nočne moc nelákajú ale, radšej by som ten kaufland

mimusbe
6. mar 2009

mili...ja si myslim ze si moc vyberat asi ani nemozes....hlavne nie teraz v tomto obdobi....a ked nema TM ziadnu pracu....lepsie mat nejaku pracu a aky taky prijem ako vobec nic...

su tu baby ktore maju mensie deti...a chodia aj do prace...aj napr. studuju aj domacnosti sa venuju atd...a vsetko stihaju...lebo chcu pre svoju rodinu to naj...

mas internet...takze si mozes pohladat kontakty na rozne firmy....nedas nic zato ked si mailom poposielas ziadosti+zivotopisy do firiem...alebo sa im telefonicky ohlasis...

ked budes doma sediet a cakat ze sa ti niekto ozve, tak nikdy ziadnu pracu mat nebudes...
uz tolke linky co ti tu baby poradili.... 🙄 🙄

snazime sa ti pomahat ako to len ide ale ja mam stale pocit ze tebe je to jedno a ani sama asi nevies co chces...

sorry za uprimnost...len uz som to potrebovala napisat... 😔

milhaus
6. mar 2009

ja každy den pozeram pracu na nete a posielam životopisy
ked tam i rado pojde tak pojdem a dame si smeny tak aby niekto bol s malou

lucinda7
autor
6. mar 2009

Mili,ale myslite na to že Lucka bude niekedy aj napr.chorá.... 😝

ja som dala pneumokoky Maximkovi tiež.....pre istotu 😵

andy.a
6. mar 2009

ahojte 🙂 😎 😎

Jett,ja som malej kúpila v Tescu pršiplášť za 100,-Sk teda 3,32 €,bolo to medzi zľavami..myslím od č.86 mali..ale sú dosť veľké 🙂 😉 😕 ani som síce nemala v pláne pršiplášť kupovať,ale bol pekný aj lacný,tak som ho vzala 😝 😅

MM ma viezol z práce,chceli sme sa staviť v Kocke,ale reku,že keď sme autom,ideme do PT-čka veľkého ..ale tam kdesi pred Kaufl.vraj bola búračka a bola tam dlhá kolóna..tak sme to otočili do Tesca..a kopec € som tam samozrejme nechala 😖 😕 🙄 hlavne za kartóny jogúrtov a Aďove syry..teraz ako je chorý,už ale neje ani tie 😒 ☹

myslím,že Lasáb má vo štvrtok detský deň/mimo bábätiek/ a v piatok 8:00-10:00 bábätká-sono kĺbikov,nie ?? 😕 😝

Martao,zdravím ťa 🙂 😉 podľa počtu tých palaciniek máš doma asi dobrých jedákov,čo to úprimne závidím 🙂 😅 😉

a čo je s Idorou,neviete ?? 😕
a prečo Camelotka zakladá stále nové témy ?? tuná len pozdraví a nič viac nenapíše 😕 😕 😕

lucinda7
autor
6. mar 2009

Andy,veru,je ako duch 😀 😀 😀 😀 😀

nika2
6. mar 2009

mima lebo tusim do 38°C je to este v pohode.az nad je treba podat nieco na znizenie.tak to pisu v knizkach 🙂 dnes som bola v dm-ku. no zas som tam opliskala eur. a stavila som sa aj v takko. tak som tam hned malej pokupila. maju tam celkom pekne veci pre deti. pre mna nic moc ale malej som dobre nakupila. to je tak ked cely tyzden nejdem na nakup. potom neviem kedy prestat. este zajtra behnem do tesca malej kupit tie penove puzzle. uz jedno ma. v draciku ho nemaju. aj tam som bola.
a mima nebola si v tom obchode na tie saty? tusim, ze tam maju zlavy.

keti
6. mar 2009

milka niekedy, ked čítam tvoje príspevky ma zdvíha!!!!! Pre boha už prestať sa stále vyhovárať. Raz manko, raz nemá kto strážiť malú, potom zase nočné................
fakt sa zamysli nad sebou !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A bez uražiek 😒

miruss
6. mar 2009

Ahojte.
Ja som dostala kyticu od MM predčasne na MDŽ. Je zlatý, že si spomenul. 🙂
Poobede sme boli doma, lebo lialo, tak som dala prať a s Kubkom sme strihali čínske ruže. 🙂

miruss
6. mar 2009

Andy aj MM dnes v Tescu nechal 80 eúr. 😝

martao
6. mar 2009

andy,

vždy to tak nebolo. Najstarší ma dobre potrápil. Boli sme 4-krát v nemocnici pre neprospievanie-odmietal mlieko. Nakoniec mu zistili alergiu na mlieko. Už je to O.K. Jesť sa naučil poriadne až v školke.On má rád kvalitu. Natko zasa kvantitu.

petka015
6. mar 2009

ahojte

nika tak ja som chcela maleho na pneumokoky zaockovat ked bol malicky myslim mal ale dva mesiace som to vravela dokine ale ona mi povedala ze je to skoro a ze ked nebyva casto chory ze pockame a akosi cakame a nic sa nedeje asi jej musim povedat nech nas zaockuje. 😝 🙂

a lasab ako pise andy vo stvrtok detsky den a nozicky pre babetka v piatok od 8 do 10hod.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre