• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥ Piešťanky IV:o)))

11. júna 2017 
keti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. mar 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mama mi dala čokoladu na MDŽ
6. mar 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo ste všetky išli spať :confused: :confused:
6. mar 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, dobré ránko.

Baby, od včera som nečítala vaše príspevky, ak ste to spomínali, prepáčte, ale chcem sa opýtať, idete niektorá na ten výpredaj a predaj a nákup :grinning: vecí čo je v gympláckej telocvični (starej) dnes? resp. boli ste tam niektorá včera? oplatí sa tam ísť??
7. mar 2009 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobré ránko... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jett myslíš tú burzu kresťanského materského centra???ja som nikdy nebola....iba v "oby"MC....aj tam sa chystá :dizzy_face:
7. mar 2009 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko....

neviete kto by kupil ciapocku pre dievcatko? objednala som pre malu...ale objednavala som to podla mesiacov..zabudla som odmerat hlavicku a ciapocka nam je tesna...

http://www.mimibazar.sk/foto_detail.php?id=3937176

: č.2....38-40cm (od 3 mesiacov)
7. mar 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci a tá "oby" je kde a kedy?? :confused: ďakujeem

mimus, no takých čiapočiek mám doma.. to môj MM rád kupuje malej veci a vždy kúpi malé :grinning:
7. mar 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Mariett,tá bude od 16. do 30.marec....
Materské centrum je pri stanici.....kde je Alset/bývaLý tUZEX/ako je práčovna miva.... :dizzy_face:
7. mar 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jett....ja som prvykrat objednala z netu a hned sa takto ,,vydarilo,, :grinning: :grinning: inak co kupujeme vecicky tak vzdy dobree :slight_smile: :slight_smile:
len som nechcela aby mi ostala doma...
7. mar 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jeeej,SABINKA má dnes už 4 mesiačiky :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: všetko naj želáme.....letíííí to :dizzy_face:
7. mar 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

ani my nechodíme na tie burzy... :sunglasses: ..a v MC si už každá mamina predáva svoje,nie? :confused: ...

mimus,aj od nás Sabínke všetko naj k 4-ke :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...a čiapočka je krásna :slight_smile: ...skús ju predať tu na MK.Aj by som ju dohodila kamoške,ale má chlapčeka :grinning: ....
7. mar 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doobeda sme pobehali po obchodoch :slight_smile: ,Lucke som musela kúpiť čiapku na plávanie.Od budúceho týždňa budú chodiť na plaváreň miesto korčulka :grinning: ......a v Tescu sme boli zistiť,ako dopadla naša reklamácia hrncov a vrátili nám za ne peniaze :slight_smile: ...tak som bola rada,lebo sme si medzitým kúpili nové,veď by som nemala mesiac v čom variť.Tie staré sme hneď zaniesli do Domunu :grinning:
7. mar 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dada,ja som myslela že sa plávať chodí až od 3.ročníka :confused: :confused: :confused: :confused:
naši včera na korčulku neboli lebo pršalo....ani vaši?? :unamused:

a aké si mala hrnce???tescoma???ja som si jedny také teraz vyhliadla :dizzy_face:
7. mar 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

baby najlepsie hrnce su od ametist ale su hrooozne drahe :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nepotrebujes tam ani olej usetris :grinning: :grinning: :grinning:

my ideme dneska s tatikom na horucu cokoladu sem do restiky nas pozval sa tesim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. mar 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dada my sme tak reklamovali rychlovarnu konvicu v tescu a vratili nam peniazky :slight_smile: v tomto je tesco suúper vecsinou vracaju peniaze za reklamovany tovar.

Kubko buvka bol s denou-neterou a babkou vonku je tam hnusne pocasie ale aspon ze tak moc neprsi len sem tam mrholi.

mima nikto ma nenapada kto by chcel ciapocku nechaj si pre druhe :grinning: :grinning: :grinning:
7. mar 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci nie,od druhého :slight_smile: .A na korčulku tiež neboli :stuck_out_tongue_closed_eyes:,veď by boli mokrí jak myši,kým by tam prišli :confounded:

Značku hrncov si už nepamätám,mali sme ich cca 8 dní :grinning: ..,teraz máme Tescomu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

peti,to je pravda :sunglasses: .
7. mar 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Keti. :grinning:
My sme dnes upratovali. Boli vonku. A poobede som upiekla aj kysnuté koláče, jeden smotankový a jeden s cesnakom a slaninkou. Už sú skoro minuté. :slight_smile:
Zajtra tiež nebudem stíhať chystáme oslavu nášmu Kubíčkovi. :slight_smile:
Mima ja mám čiapok veľa. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. mar 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,
mima inak taketo ciapky maju v obchode co je novy vedla ruskej knihy.
8. mar 2009 o 09:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobré ránko....
veru v tom obchodíku majú kooopec nádherných vecičiek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. mar 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko...

dakujeme za blahozelania :grinning: :grinning: veru luci...leti to ako hrom....

ja viem nika...videla som ich tam...malej som tam kupila krasne pancusky...su tam nadherne vecicky...vzdy tam vsetko obdivujem...ale je to vsetko o dost drahe...

ja som zbadala tuto ciapku na nete na mimibazare...a sa mi pacila tak ze jej ju objednam ale akosik som neodhadla velkost...ale sak neva :slight_smile: :slight_smile:

my uz mame od 9 navarene...klasika slizikova polievka ....a druhe mame dobre chlpate rezne s ryzou...
8. mar 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my máme naložené morčacie prsíčka,ryža,hranolky a zeleninka :dizzy_face:
8. mar 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
My sme už po obede. MM varil hovädziu polievku, knedľu, hovädzie mäso a kôprovú omáčku. Drobci spia. :slight_smile:
Ja som bola s nimi doobeda vonku a vyvesila som von 2 práčky. :slight_smile:
8. mar 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte a kde je tá ruská kniha? :confused:
8. mar 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jett,na Rázuske....ako ideš od Jahodovej smerom k Satelitu....
8. mar 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak mi už máme po oslave, fotky dodám neskôr. Kubkovi sa najviac páčilo sfukovanie sviečok. :slight_smile:
8. mar 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...

tak my sme dnes mali celkom ok den...hned po obede sme isli svokrovcom...svagrovej frajerovi vinsovat...potom sme boli po nakupoch a odtial sme isli knasim a k tete...

miruss.vsetko najlepsie Kubkovi k 2.rociku :wink: :wink:
8. mar 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeeej,Mirka,ved ja som zabudla :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

KUBKOVI všetko naj naj naj k 2.rôčikom,hlavne zdravíčko a aby ho rodičia poslúchali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. mar 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďkujeme. :slight_smile:
8. mar 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok