• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥ Piešťanky IV:o)))

11. júla 2016 
Ahojte :slight_smile: :sunglasses: :sunglasses:

Mirka,aj od nás Kubkovi veľká gratulácia k narodeninkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

nám všetkým všetko dobré k MDŽ :dizzy_face: :dizzy_face: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

a niektorým teda aj chlapov závidím,nielen deti :confused: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no,ale čo už..mám,čo som si vybrala..a máme,čo sme si urobili :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci,o Jahohodovej ul.som v živote nepočula :confused: :confused: :confused: ja by som vysvetlila jett,že Sovietska kniha je kúsok od Satelitu smerom do mesta..oproti je hodinárstvo a detský butik Daniela :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :confused:
8. mar 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..tá výstava nábytku v Nitre je aj predajná ?? a termín ste písali od stredy do nedele bud.týždeň ?? :confused: :wink:
8. mar 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andy ďakujeme a je aj predajná tá výstava. :slight_smile:
8. mar 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Andy ja som nepísala na Jahodovej ulici :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jahodová je predajna papier+hračky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a na výstavu my ideme až v apríli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16.04.2009 - 19.04.2009

ale to neni nábytok....to sú rôzne veci ohladom bývania,záhrady atd....
8. mar 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano, moc ste toho za vikend nepopísali
lucka akosi kícha a rada som vyslala do obchodu, ako ho poznám bude to so zástavkou u rodičov
9. mar 2009 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobré ránko....
počko zase desné :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
9. mar 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko.
Počasie fakt otras. :angry:
My ideme dnes na zápis do škôlky. :slight_smile:
9. mar 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Víkend sme mali ,,úžasný". Natko dostal 40° horúčky. Tak sme si užili. Teraz spí už 10 hodím v kuse. Celú noc niečo vykrikoval, tak uvidíme. Zatial to vyzerá, že je to na ústupe. Skúsim zavolať doktorke, čo povie.
9. mar 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Mirka,tak dobre pochodte....
Marti,a vám skoré uzdravenie..... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
9. mar 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
emily,to ti admin zmaže :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja som tam už dávno....inak je to riadna strata času :unamused: som to dobrovolne vzdala :unamused:
9. mar 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

mirka,Kubkovi dodatočne všetko naj k narodkám :wink:

že Jahodova ulica :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..ste ma pobavili :grinning: :grinning: :grinning:

marta,chúďa malé,snáď to bude už lepšie :slight_smile:
9. mar 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo obedujete?
9. mar 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V škôlke bolo super, Kubko sa hneď začal hrať. Najviac sa mu páčili malé záchodiky, na všetky štyri musel ísť cikať. :grinning: Aj mlé umývadla a mu páčili. :slight_smile:
Dada díky.
Mily my sme mali od včera hovädziu polievku, knedľu, kôprovú omáčku a hovädzie mäso.
Drobci spia. :slight_smile:
To počasie ma ubíja. :rolling_eyes:
9. mar 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zdravím zo súkromného netu. nestíham teraz ale chcem vám povedať že 26 marca ma budú meniť v zmenárni potom vám napíšem kedy to budú vysielať :wink:
9. mar 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to si nenechám újsť. :slight_smile:
9. mar 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Lindi,wau,tak gratulujeeeeem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: som zvedaváááááá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. mar 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
supéééér,tešíme saaaa eliiis :slight_smile:

emily,my sme mali polievku z ružičkového kelu a francúzske zemiaky :grinning: :grinning: :grinning:
9. mar 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som to pochopila,že píše že či obedujeme ked nepíšeme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nie čo sme mali na obed :sunglasses:

apropo,my sme mali odvčera naložené morčacie prsíčka :dizzy_face:
9. mar 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,mohla to myslieť aj tak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. mar 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ono,keď tie čiarky nedáva,........... :grinning:
9. mar 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...

dadul...no veru...tie milkine prispevky niekedy vyznievaju dvojzmyselne... :slight_smile: :slight_smile:

aj my mame navarene este od vcera...

elis...tak super...tesime sa ....urcite daj potom vediet...nech to mrknem... :wink:
9. mar 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Máme zápal priedušiek. No chúďatko to nie je. Paťko prišiel domov a už je to zasa rovnaké. Hotový nezmar- robia bordel. MM si išiel ľahnúť. Typický chlap. Ja som si dala kávu a fungujem ďalej. Kedy som si bola len tak ľahnúť si ani nepamätám.
9. mar 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rado si robil sviečkovu, ja som mu robila len zatrepku
len pri tom strašne moc zašpinil riadu
9. mar 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj baby poradte mi nejaku dobru detsku lekarku........
9. mar 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo nie si spokojna s tou ktoru mas?
9. mar 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emili no asi nie...ked hladam inu.....
9. mar 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dada a ku komu chodis?
9. mar 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule

my sme včera konečne prežili pekný deň s tatínkom. Boli sme sa poprechádzať. :wink: :wink:
V piatok v noci nám tatínko už pôjde na týždeň na služobku do USA. Tak si budeme bačovať. Šak to rýchlo ubehne, ani sa nenazdáme a je doma.

dada my chodíme do Vrbového dr. Žitňanskej. Ja som tam chodila ako študentka. A bola som spokojná. Je veľmi milá, a samozrejme aj šikovná.
Ale neviem či ti to nebude od ruky. :unamused:

Elis tak to si aj ja rada pozriem :wink:

Kubkovi samozrejme prajeme všééééééééééétko naj. Nech vám robí radosť.
Pacientom skoré uzdravenie. :wink: :wink:
9. mar 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok