• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥ Piešťanky IV:o)))

11. júna 2017 
blška je to vedla záclon parada oproti balneolog. múzea :wink:
10. mar 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elise dakujem, parada viem kde je tak to uz lahko najdem :wink:
10. mar 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tam maju aj topanocky?my odtial mame remienky :frowning2: :angry:
10. mar 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my Eliške gratulujeme k prvej sviečke na torte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

aj Aninmu Brankovi k meninkám :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: všetko dobré prajeme :wink: :slight_smile:
10. mar 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus a dokoca dobre sedia na nožičke my kupujeme malému tam :wink:
blška od parády smarom od mesta vedla je tuším kozmetika aleb také dačo vo výklade majú topánky :grinning:
10. mar 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super dufam ze budu mat aj tie co ja chcem kupit inak protetika ma fakt dobre tie topanocky aj sandalky su ortopedicke a este aj dobre vyzeraju ja budem malej len take kupovat :wink:
10. mar 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcela by som tie vzor Angela http://www.protetika.sk/katalogy/djo.html
10. mar 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobré ránko....
to počko je des....zas prší.....to neni jar,ale jesen.....

blška,tie topánočky majú aj pod Kolonádou a v lekárni na Valovej majú tiež :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. mar 2009 o 06:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mi jarne topanky mame, botasky ešte od jesene a sandale tiež bo sme kupili väčšie ale i tak jej sandale kupime asi ešte jedny
11. mar 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som tiež tento víkend už objednala Maximkovi sandálky.....svietiace :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,ja mám zase angínu :angry: :angry: :angry: :angry: bola som si v lekárni kúpiť orofar a panadol,kvapky do nosa a krásnych 9€ v p.deli,a to asi pôjdem cez obed aj dr. pre nejaké a ATB :unamused: tak sa v robote dopujem čajom :confounded:

a môžno si zoberiem zajtra a v piatok dovolenku :sweat_smile:

my máme jedny kotníčkové topánky z jesene a ešte ich na jar emmka ponosí,a teraz chcem ísť do kocky kúpiť sebe a emmke botasky z výplaty....
11. mar 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi,aj my dnes ideme celej rodine do Kocky na tenisky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a skoré uzdravenie... :sunglasses:
11. mar 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci aj nám vrátili včera dane :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som tu sama a mam tu tri deti
moje a dve svagrove
svagrovci šli do dechtic a pre rada došiel tatko
11. mar 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi,inak som bola prekvapená.....ja somm myslela že len 8 tis. :sunglasses:
11. mar 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
kocky a to ake dane vam vracaju?
11. mar 2009 o 09:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mužovi vracajú ked ty si na MD....
ak si si bola na socialke pre potvrdenie....
11. mar 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

baby tie dane uz teraz vracali len moj manzel ma vyplatu vzdy prveho takze asi az prveho aprila bude vratenie dani lebo teraz ich tam nemal
11. mar 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj to vo vyplate. ja som si este za minuly rok davala danove priznanie lebo som robyla. to budu posielat az po 30. 3.
11. mar 2009 o 09:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peta tak skoro maju vyplatu? to zato bola tento vikend v kauflane invazia :slight_smile: bola vyplata.
11. mar 2009 o 09:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci tiež som myslela že len okolo 8tis a to dvojnásobok poslali :sweat_smile: :grinning: :grinning:
11. mar 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano nika ich veduci to tak robi ked skonci mesiac hned im dava :slight_smile: tkze na dalsiu vyplatu sa mozem tesit luci? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi dvojnasobok??????? :confused: :confused: :grinning: to vazne?
11. mar 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak mi to podla výpočtov vyšlo,ale ešte nemáme papier tak neviem kolko bola výplata a a kolko dane,ale vyšlo mi to okolo 15tis....Luci aj tebe tak?alebo sa mýlim?

ale bud. týžden musím zaplatiť školu ,takže zbohom prašule :grinning:
11. mar 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne včera prišla pevna linka a elektrika, plyn je už zaplatený
11. mar 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mili Rado už robí v tom samsungu?????aj teraz v piešťanskom týždni je písané že tam atále príjmajú ludí a aj do vrbového BandH :sweat_smile: :grinning:
11. mar 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi to sisi bola na socialnom pre potvrdenie o rodicovskom a dala si to manzelovi? len ja som mala min. rok, nemocenske aj dovolenku aj materku aj rodicovky tak mne vratia asi menej. no neham sa prekvapkat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no do BandH beru urcite bracho tam robi a stale prijimaju a platovo to neni az tak zle. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
11. mar 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde by ten robil, začínam pochybovať že tam vôbec i bol lebo v pondelok mi naraz povedal že už neberú, že volal tomu panovi a ked som chcela od neho číslo tak nemal
11. mar 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mili ved je mu dobre doma,čo by ten chodil do roboty...... :angry: ty kokos by som ho s vidlami hnala z domu :angry: z čoho žijete Milka????????sa ti čudujem....asi si kúzelník.... :confused: :sweat_smile:

a beru aj v samsungu aj vo vrbovom :wink:
11. mar 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Aj u nás prší. :rolling_eyes:
Ja už mám navarené zapekaný karfiol a zemiaky, polievku špenátovú. :slight_smile:
Tak to sa teším na MM výplatu. :grinning:
Ešte som zabudla, všetko najlepšie Brankovi k meninám a Anika držím palce na štátnice. :slight_smile:
11. mar 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok