♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

lucinda7
autor
12. mar 2009

Mimus,ja zas tie prťavé veci v TAKKu žeriem....takú frajerské....a dokonca je to jediný obchod kde si myslím že majú krajšie chlapčenské veci 😀 😀 😀 😀 lebo všade sú skôr pre baby....

wau,tak vasilková sa nám rozpísala 😝 😝 😝 😝 bude čo čítať....myslím že nás ju tu číta dosť 😵

milhaus
12. mar 2009

minule som počula neaky rozhovor s nou a tu pri piestanoch ma chalupu alebo čo to

lucinda7
autor
12. mar 2009

Mili,myslím že na myjavských kopaniciach 😝

keti
12. mar 2009

dobré ránko 😀 😀 😀

Tak Vasilkovú môžem aj ja. Ešte keď som chodila na strednú tak mala besedu v PN-knižnici. Sme boli.A tak ma to zaujalo, že som si musela hneď požičať knihu. Na druhý deň už bola aj prečítaná. A to ja som nikdy nezvykla čítať knihy.

Dnes náš tata zaspal do práce 😒 . Tak mal ráno budíček.jedna tetula čo s ním chodí na aute ho zobudila. Ešte šťastie, že má takúto poistku.

Drobec ešte spinká. A ja varím cícerovú polievku a francúzke zemiaky.

zuzidr
12. mar 2009

ahojte,tak ja som chorá jak dilino,včera som išla na obed k dr. dostala som bioparox.amoksiklav,orofar,olynth a panadol...no požehnane je toho...potom som 2hod. spala s malou a potom sme do večera ležali v ibyvke a pozerali rozprávky 😅

no a dnes som už v práci a som ako zbytý pes 😖 ☹ a bolia ma oči 😠 asi budem robiť pomenej 🙂

a aj ja rada čítam,ale nemám na to čas....momentálne čítam po večeroch zákony na skúšku 😀 😀 😀 😀

andy snád sa dnes zastavím,nosím to v aute 🙂

lucinda7
autor
12. mar 2009

Zuzi,juuuj,tak ťa to riadne laplo....rýchlo sa vylieč a hlavne nech to nelapne EMMKU 😒

ja robím šošovicovú polievku a lievance s džemom a so šlahačkou 😀 😀 😀 😀

zuzidr
12. mar 2009

Luci toho sa najviac bojím lebo mám hroznú nádchu a zahnisané mandle,tak dúúúfam,že to nedostane 😅 😕 😠

a mimiochodom platila som v lekárni 17€ 😠 😠 😠 a potom šetri 😠

milhaus
12. mar 2009

ja mam navarene zo včera len večer bude treba asi dorobit zemiaky

zuzidr
12. mar 2009

ja sa chystám dnes spraviť fazulovú mliečnu polievku a granadír 😀

miruss
12. mar 2009

Ahojte.
Vasilkovú aj ja čítam. 🙂
Ja mám zapekaný karfiol od včera. Ráno som uvarila strúčkovú polievku. 🙂
Kubko je von s dedkom, už sa chystám aj so Zuzkou, lebo princezná spala od 21:00 do 09:15. 🙂

petka015
12. mar 2009

ahojte tak ja som dovarila zajaci paprikas s cestovinou. 😀 😀 😀

zuzi skore uzdravenie. miri to mas sipkovu ruzenku doma? 😕 🙂 😀 jej tens spanok ti zavidim my sme boli tuto noc asi 10 krat hore 😒 😠

u nas vyslo slniecko a buduci tyzden hlasia teplucko 10 az 14 stupnov tesim sa 😀 😀 😀 😀

mimusbe
12. mar 2009

peti...ja som pozerala vcera pocasko a mas pravdu...na cely tyzden hlasia pekne...10/14 stupnov...no konecne zlepsenie 🙂

zuzi...skore uzdravenie...nech si rychlo fit a nech to Emuska nedostane...

miruss...ty mas nejake spinkave babo 😀

nasa mala spi doobeda tak hodinku a pol...potom medzi 2 3 hodinou ide buvat a spi 3 hodiny a potom vecer medzi pol8 8 ide spat a spi do 6...a inak je po cely cas hore... 🙂 🙂

dadulka19
12. mar 2009

ahojte 🙂

peti,Fibernet my máme 🙂 ...ale nezdá sa mi nejaká zmena oproti t-comu,čo sme mali pred tým 😒

zuzka,teba tie choroby nejako ľúbia 😠 ,len nech neľúbia aj Emmku 😅 ..rýchlo sa uzdrav 🙂

tuším tu boli po minulé dni nejaký oslávenci 🙄 ,tak dodatočne "všetko naj" 😵

petka015
12. mar 2009

dada bracho si ho dava nampntovat v piatok ho pridu zapojit. 🙂 no uvidime ale vsetky nejak blbnu.

mima tato zima ma uz nebavi vzdy dojdem zamrznuta fuci studeny vietor 😝 😠 no proste uz nech je teplo

dadulka19
12. mar 2009

peti,to je pravda,nič nie je dokonalé 😎 ...

miruss
12. mar 2009

Peti aj Kubko dobre spával v noci, ale Zuzka ho tromfla a ona spí aj cez deň celkom pekne. Od 10:00 do 14:00 a potom dvakrát po 45 minút a okolo 21:00 ide spať vstáva až ráno okolo devitej. 🙂
Zuzi prajem ti skoré uzdravenie a dúfam, že to Emmka nechytí. 😒
S tým počasím ste ma potešili, lebo u nás momentálne prší. 😝

mimusbe
12. mar 2009

u nas uz aj krupy padali...potom svietilo slnko...potom sa spustil lejak a momentalne je zamracene....aaa uz svieti slnko zase 😀 😀
ani v aprili tusim tak nebyva...

my nemame ani t/com ani orange....ale tiez to sem tam blbne...ale iba malokedy...

jett
12. mar 2009

ahojte

bola som včera pozrieť v tom detskom obchode pri ruskej knihe, pekné topánočky tam majú 🙂

zuzi, skoré uzdravenie

a kde je v PN teraz presťahovaný ten detský obchod z pešej zóny čo bol v uličke? 😕

lucinda7
autor
12. mar 2009

to počko je des...horšie jak v apríli....vyšli smez domu-slnko,po ceste lejA,došli sme do školy-slnko,cestou späť zas leja 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Jett,neviem ktorý obchodík máš na mysli 😝

net máme od slovanetu a sme spokojní....máme vysokorýchlostné ADSl-ko a fičí jak má 😀 😀 😀 😀

jett
12. mar 2009

teda to máš pravdu, dnes počko nič moc 😒

no mám na mysli obchodík čo bol vedľa sneckbaru na pešej zóne...

lucinda7
autor
12. mar 2009

Jett.myslíš AISHU????tá tam už neni??? 😕 😕 😕 😕 ani neviem 😒

zuzidr
12. mar 2009

v Aishi mali krááásne veci ale tie ceny....sa mi tam páčila jedna prechodná vetrovka pre malú a cena že : 2200 😅 😲

ale topánky mala za normálnu cenu od 550-1000 🙂

mimusbe
12. mar 2009

ups....ze 2200 za detsku bundicku.....to sa mi zda trochu dost...hlavne ked tie deticky rychlo ztoho vyrastu a mozes kupovat novu...
stale rozmyslam kde to je ...resp. bol obchod...ale neviem...

milhaus
12. mar 2009

mi mame od jesenu sustiakovu bundu, ta jej bude ešte dobra a to som zohnala na MMB

zuzidr
12. mar 2009

mimia jak je snackbar na začiatku pešej zony a hned vedla dvcere do dvora.....z pešej zony obchod nieje vidno... 😒

baby nemáte niekto kontakt alebo nepoznate niekto trpezlivého dobrého fotografa,ktorí by nám spravil pekný fotoalbum aj s velkými fotkami rozmer 50x70????chceme si na pamiatku spraviť pekné fotečky umelecké ale neviem o nikom v okolí PN....hlavne za normálnu cenu....

lebo v tom foto vedla bellsu mi povedali,že takéto fotky robia len po 18tej alebo v sobotu alebo v nedelu,ale ked objednáme presne na hodinu tak 60€!!!!! len za to, a každý záber 2€ + 20€ rozmer 50x70cm 😠 😠 😠 😠 tak ked som si zrátala tak mi to vyšlo okolo 200€ čo je teda uplne neúnosné a otrasne.......
😠 😠 😠

mimusbe
12. mar 2009

zuzi...ja takeho dobreho aj cenovo dobreho 🙂 zhanam od malej narodenia a doteraz som nikoho nenasla 😠 😠

tiez chceme s MM sa dat pofotit...aj so sabinkou...nejake pekne umelecke fotky...

inak o tom vedla bellsu...fotolabe som MM hovorila ze by sme sa tam mohli dat ...minuly tyzden ked sme boli v PN sme tadial isli a spominala som to...

no dobre vediet zuzi....tak to hned zavrhneme...to sa mi zda dost...

lucinda7
autor
12. mar 2009

Zuzi,vedla Bellsu bola Zuzanočka s babami a bola veeelmi spokojná....a fotky som videla a boli nááádhernéééé.... 😎
také portrety robia ešte vedla kuchynky na telickej a aj Mucha pod Satelitom 😝

zuzidr
12. mar 2009

Luci viem že tam bola zuzanocka aj fotky krááásne som videla,ale mna odradila tá cena...neviem čo dala zuzanočka,snád ked príde objasní nám to...mne to povedala taká mladá baba čo tam robí... 😒

Mucha pod Satelitom?tam je foto?

lucinda7
autor
12. mar 2009

zuzidr,IP 😝
hej je tam foto....a nafotí ti interier,exterier....čo len chceš 😀 😀 😀 😀 😀

milhaus
12. mar 2009

aj nam by sa take niečo zišlo na stenu do detskej ale asi to nebude nikdy ked je to take drahé

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre