♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

danca.b
12. mar 2009

ahojte
tak nas dnes MM vytiahol ,aby sme s nim isli do prace....do lesa 🙂 potreboval skontrolovat tazbu dreva.
Ja som sa chcela s malou za ten cas poprechadzat okolo priehrady 😉 vylozili sme z auta kocik a zacal padat dazd so snehom 😠 tak sme ho teda zlozili a trochu sa povozili po horach a mala hned zalomila 🙂 ale aspon som si potom natrhala snezienky,ked sa na chvilu vycasilo.
dnes som nevarila,mame od vcera paprikas,ale cestou z lesa sme sa stavili u mamy na obed 🙂 😀(na fazulovu na sladko a sunkafleky) a este sme aj vyfasovali zabijackovu kapustnicu...mnam
zajtra sa chystam ku kadernicke...idem sa dat podstrihnut 🙂
majte sa 🙂 🙂

milhaus
12. mar 2009

danca to ktorej, na namesti pod uradom či tej druhej alebo chodis niekde inde?

lucinda7
autor
12. mar 2009

Danca,tak ste mali mini výletík....

my chodíme tiež niekedy tam do lesa pri priehrade 😝 😝 😝 😝 akože na hríby a nikdy nič nenájdeme 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale tak prechádzka na čerstvom vzduchu 😀 😀 😀 😀

danca.b
12. mar 2009

uz tu asi nikto nieje,ale neva 🙂
Milka,tej druhej 🙂 Svancarovej chodim. A uz som dlhooo nebola,takze mam znicene konceky,ale uces si nejdem dat robit, pretoze mam prirodzene kucerave vlasy, takze mi je to zbytocne...staci len skratit trosku 🙂
lucinda si myslela ku nam na priehradu?ak ano my sme tam nasli dubaciky 🙂 prezradim ti miestecka 😀 😀 😀

blcha
12. mar 2009

cau danuska ja som tu ako sa mate co Paulinka poslucha ? 🙂

danca.b
12. mar 2009

poslucha,len keby aj starsi surodenci posluchali 😉 ale nieje to az take zle s nimi 🙂
idem uz ,dobruuu

blcha
12. mar 2009

danca ale ved barborka a majko su zlate deticky take kludne dobre deticky sa len tak nevidia 🙂
idem aj ja spat dobru 😔

lucinda7
autor
13. mar 2009

dobré ránko...
Danca,hej, k vám 😝 😝 😝 😝 tak asi chodíme neskoro 😀 😀 😀 😀

zuzanocka
13. mar 2009

dobre ranko 😵 😵

lucinda7
autor
13. mar 2009

aaa.ktože to už je online??? 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanocka
13. mar 2009

len na chvilu 🙂 som u nasich 😉

lucinda7
autor
13. mar 2009

a ja že už fičíš 😝

zuzanocka
13. mar 2009

v MC som objavila prastaruuuu fotografiu... este ked bol lexik mrnavy a dadulkina lucka tiez 😝

lucinda7
autor
13. mar 2009

heeej,vtedy sme tam chodili minimálne 3 razy do týždna 😝 😝 😝 😝

zuzidr
13. mar 2009

ahoj zuzi 😀 chodíte do MC? 😅 😉 kedy budeš online?

kolko si púlatila za tie pekné fotky a kolko ich približne máš?včera sme sa o tom bavili...môžeš aj do IP 😀

a predvčerom som pri vašom dome kývala NaĎke bola tam s babkou aj nelkou v kočíku,ale ona asi nevedela kto som 😕 🙂

a inak choroba mi vôbec neustupuje,a mám pocit že je to ešte horšie 😠

zuzanocka
13. mar 2009

zuzi ahoj,
ano, chodime, kazdu stredu od 3 do 5 tam "dobrovolnicim" 😀

ake fotky myslis? co som dala baby fotit u fotografa? uz si nepamatam, ale myslim okolo 2000,- za 100 fotiek plus vyvolanie... okolo 3000,- ma vysli aj s albumom

ja som ta zas videla na nasej ulici rano minuly tyzden, vliekla si sa za policajtmi 😀

luci, teraz bude burza " tyzdne 😝

zuzanocka
13. mar 2009

2 tydne 🙄

zuzidr
13. mar 2009

zuzi ano tie som myslela ono to potom vychádza tak ako som ja písala,len mne povedala že to už nerobia cez pracovnú dobu ale treba sa objednať,a kdeže som chcela aj rozmery 50x70cm asi 3ks tak mi to vyšlo okolo 5tis. 😅 😀

ano zuzi to som bola ja,som nadávala lebo išli 45km/h predomnou som sa ich bála obehnúť 😠 😠 😠

zuzi a čo tam robiť v tom MC?

a na burze si musí každý sám predávať alebo ako to tak fungzje?ja mám 8velkých mechov po melej vecí nádherných,o kolkej bude tá burza?daš mi bližšie info?

zuzanocka
13. mar 2009

juuuuuuuj, zuzi, nejak som nezistovala podrobnosti, ale viem, ze potrebujes nejake "burzove cislo" a predavas si sama, ak chces, dam ti cislo na kocku, co to ma na starosti, musis sa u nej nahlasit. ak ma este miesta. a co viem, bude to buduci a ten dalsi tyden okrem utorkov, doobeda, aj poobede. a nejake skvele veci nechaj aj pre nas 😉 riflicky nosime ako druhu kozu 😉

a ano, on nechce fotit cez prac. dobu, aj my sme boli az po tej siestej 😉 ale robi pekne fotky 😉

zuzidr
13. mar 2009

zuzi no ja cez týžden nemôžem ja som dlho v robote.....a čo neprídeš niekedy na večer aj s babami baby sa pohrajú a ty popozeráš veci,teraz tam mám NIKE tenisky asi troje, jarné bundy asi 5tore rifle a svetríky,všetko málo nosené lebo mi máme vela vecí,len ja nemám čas to fotiť a dávať na MMB to je škoda,by som niečo zarobila aspom...ale ja to fakt nestíham....mám aj také tie chlpaté vestičky,riflové bundy no kooopu vecí 😅 😀

milhaus
13. mar 2009

ja by som potrebovala vestu pre malu velkost 104 - 110 ale taku stredne teplu keby volakto mal

lucinda7
autor
13. mar 2009

Mili,to už takú velkosť máte??? 😕 😕 😕 😕 😕
môj maximko v pohode oblečie 92-ku 😎

dadulka19
13. mar 2009

ahojte 😉

zuzkááá,vitáááj 🙂 ...som si na teba spomenula,keď som čítala AB-čko,že MC je v stredu od 3-5,reku už tam zarezávate 😎 ...A ako tam?..chodí dosť detí?

luci,vy ste nejaký malí,aj my už pomaly obliekame 92 😀

dadulka19
13. mar 2009

tie burzy sme aj my zažili v MC,že Luci?..ale vtedy len maminy doniesli,my sme popísali cenovky a predávali.Nechcelo by sa mi tam ísť,že predávať len svoje veci 😖

lucinda7
autor
13. mar 2009

jáááj,no pamätám....a pamätáš ked tam došla F.žena predať kočík????

mne sa už nechce ani jedno,ani druhé 😝 😝 😝 😝 už som z toho "vyrástla" 😀 😀 😀 😀 😀

dadulka19
13. mar 2009

jáj,tak to si pamätám 😀 ...,bola fakt smiešna... 😒 ,ako potom reagovala na F. 😖

zuzidr
13. mar 2009

ahojte,Luci aj my prechádzame z 86 na 92 takže jarné veci kúpujem 92 😅 😀

a v DMku som nechala 30€|

a to čo sa tam robí v tom MC neviem si predstaviť čo tam Zuzka robí 😅 😨

dadulka19
13. mar 2009

zuzi,ona tam proste je,aby bolo otvorené pre iné maminky.Deti sa hrajú,maminy kecajú.Ale tuším už nefunguje to,že si tam necháš dieťa postrážiť a ideš si niečo vybaviť 😒 ....takže najbližšie stretko tam,nie? 😀

dadulka19
13. mar 2009

ten vietor je ale hnusnýýýýý 😠 😠 😠 ,veď nás odfúkne ☹ a to ráno,ako pekne bolo 😖

milhaus
13. mar 2009

aj lucka ale mohlo by jej to vydržat i na jesen a na druhu jar
nosi 92 - ku ale aj 104, vyhrnem rukavy a hotovo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre