♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

zuzanocka
13. mar 2009

no ja som sa vybrala ze pre Nadku do skoly ale veru sme sa vratili domov, teda k nasim, vyslala som Lua, nech mi pre nu skoci na aute, hrozne je vonku 😠 😠 😠

no dadulka ma skvely napad - stretnut sa v MC 😉
ahoooooj, dadulik 😵 😵

teraz nefunguje, ze si tam nechate dieta, ale tusim sa to zas rozbieha - mali by byt nejake nove tetusky z UP na tuto cinnost 😀

to moje dieta vobec nechce spat 😅 buchta jedna... ja neviem, z coho ona zije, ked spat nepotrebuje 😀 😝

zuzanocka
13. mar 2009

fuha, nasa nadka nosila 104-110 az niekedy okolo 5 rokov 😅 😉

emili,
co u vas nove? ako sa mas?

lucinda7
autor
13. mar 2009

ved ešte pred rokom tam 2 tetuly pracovali.....sme tam bolki asi 2 krát.... 😝

mne tiež MM doviezol školáka.....ja päty už dnes nevystrčím 😀 😀 😀 😀

zuzanocka
13. mar 2009

no vy ste teda kaaaamosky ☹ konecne mam chvilu cas a vy tu nie ste 😢 uz ma nelubite 😔 😝 😀

jett
13. mar 2009

ahojte babule 🙂

zuzi dr, to si ma zaskočila s tými cenami u toho fotografa, ja sa tam chystám keď z SV prídem, MM bude mať narodeniny, že mu dám malú pofotiť aj so mnou 😝 😀 no ale to si mám 200 eur odložiť?? veď to je strašneeee veľa 🙄 Kam teraz pôjdem?? ☹ už si na niečo prišla??

zuzanočka vitaj 😵 nespinkáte, veď ani my, nič si z toho nerob 😝 dnes mala poobedný spánok 45min. 😒

no a moja sandrika už nosí 86ku dlho a letné veci pomaličky 92ky objednávam 😕

petka015
13. mar 2009

ahojte

my uz nosime niektore 86.
zuzidr a helerova svagrina foti aj na svadbe nas fotila ona nerobi take foto skuste sa jej spytat.

zuzanocka
13. mar 2009

jett,
ahoj 🙂
si v SV?
fotky skus pod satelitom u muchy 😉 mozno nema az take ceny 😉

no my spavame niekedy idealne - cez den... hodinu doobeda a hodinu poobede... ale noci... to je des 😔 vyzeram, akoby ma parny valec presiel 😒 no a niekedy to zaklincuje mlada aj cez den - 20 minut jej staci a hotovo 😝

my mame niektore bodycka ze na 3-6 mesiacov 😀 😀 a niektore jej veru davam - co mam po nadke aj 86,92..ale su jej siroke 😉

to co je vonku za pocasie??????? dobre, ze som nesla von 😝

zuzanocka
13. mar 2009

a ozaj - nelka uz chodi 😵

martao
13. mar 2009

Dnes je asi fakt toho 13. Natko spadol z fotelky ešte aj na lampu, ktorú aj rozbil. Našťastie odniesla to len lampa, síce drahá, ale čo už. Malý Liborko sa začal pretáčať, chce sa posadiť, tak mám po kľude. Doteraz, kde som ho dala, tam aj ostal.

zuzanocka
13. mar 2009

no prave dofrcal lu, ale bez nadky, ze este len isli na obed, tak necakal, frci do BA, ale nechal mi aspon auto, tak skocime s nelkou, mozno aj do obchodu 😉 no...mohla som usetrit, keby lu nadku doviezol 😀

marta,
pokial sa nic horsie nestalo... 😉

este nie je vecer, snad sa nic zle nepritrafi 😒

zuzidr
13. mar 2009

Peti aj my sme maLI HELEROVú NA SVADBE ALE JA CHCEM ATELIEROVé FOTKY AKO MALA zUZANOCKA,A ONA ASI NEFOTí V ATELIERI žE?SKúSIM JEJ ZAVOLAť 😅

jett ale ked chceš len pár normálnych foto tak asi v pohode,len ja som chcela aj velké a tak...ved sa tam skús ešte raz opýtať ale aj zuzka povedala že dala 3tis.... 😅

aj my nosíme pod pyžamko bodyčka na 6-9mes 😀 😀 😀

zuzanocka
13. mar 2009

no ten nas fotograf mal taxu - 100-120 fotiek za tie 2litre... potom uz bolo na mne, kolko si ich dam vyvolat a aky rozmer. tie mi aj poupravoval... mna to vyslo na tie 3l aj s fotoalbumom, rozmer asi ako A5 zosit... a este samozrejme, DVD so vsetkymi - upravenymi aj neupravenymi fotoskami 😉

jett
13. mar 2009

zuzi, zajtra ideme, dnes ešte zapikeme eduarda, jozefa a lubici 🙂
gratulka nelke 😵 😵

zuzanocka
13. mar 2009

na lubicu ma nadka narodky 😉

tak dobre oslavte 🙂

andy.a
13. mar 2009

čaute 🙂 😎 😎 😎

bola som dnes u zubára a nechala som tam 241 € 😔 😝 🙄 včera som si bola vybrať 100,-..ale MM mi pre istotu dal ešte ďalšiu a dobre urobil 😀 😠 ďalší termín mám až v apríli 😝

hrozne rýchlo sa tie € míňajú 😒 😖

my nosíme č.92,aj 98 už pomaly..malá meria okolo 90 cm.. 😉

Zuzka,vítam ťa po dlhom čase 🙂 😵 chýbala si tu 😉 🙂 ste všetci zdraví ?? 😕 😅
..a ja mám na MMB veľa vecičiek po malej,a pekné za dobré ceny 🙂 😝 😀
Kedy začala Nelka chodiť ?? 😕 😅 gratulujeme 😵 🙂

milhaus
13. mar 2009

nasa ma 92 cm a 12,5 kg
nosime velkost 92 a topanky č. 25
ale zasa čo som na jar minulu vestu odložila do krabice bola velkost 86 - 92 a bola jej už kratka i tesna ale zimnu bundu mame už druhy rok z teska a je to velkost 86 ale už sa trhá
rado ma vola, nechce aby som bola dneska pri pc
inak i my sme zmokli, boli sme s loptu a svagrovcami na basketku

nika2
13. mar 2009

ahojte,
aj ja som mala na svadbe Helera a fotila nas jeho svagrina.

zuzidr
13. mar 2009

mili a čo chce Rado aby ste robili,ked nechce aby si bola pri pC? 😅 😕

andy.a
13. mar 2009

Zuzi,ozaj,díky za tú čokoládu 🙂 😝 😀

milhaus
13. mar 2009

kukat s nim telku
lucka je ale teraz pri nom

andy.a
13. mar 2009

mne malá od 13.hod.spí 😕 😕 😕 už je to nejaké podozrivé 😝

danca.b
13. mar 2009

ahojte
ja uz som ostrihana 🙂
dnes je piatok 13,ale moja Barborka ma prave 10 rockov,Paulinka 10 mesiacov a ja "25,5"roka 😀 😀 😀 vsetky sme 13 teho takze nam, tento den nevadi 🙂
a aj mne robili foto aj kameru Helerovci 🙂 on bol moj znamy...kedze som spievala v kapele tak sme sa casto stretavali na svadbach 🙂
to pocasie dnes je fakt otras 😠

andy.a
13. mar 2009

Danca,tak vám všetkým gratulujeme 🙂 😵 😅 😝 😀
a ako si sa dala ostrihať ?? iba skrátiť ?? 😕 🙂

mimusbe
13. mar 2009

ahojte...tak my sme sa asi pred hodinkou vratili z piestan...doobeda sme boli u ortopeda s nozickami na kontrole...
chvalabohu uz tracky nosit nemusime ...tak sa strasne tesime...uz mame nozicku v poriadku...uz len nasiroko balit a odva mesiace na kontrolu...

ja som bola dnes u kozmeticky si dat vytrhat a nafarbit obocko...trochu nech kulturnejsie vyzeram 😀 😀
a potom som behla k nasim....

aaa...vitaj zuzanocka...gratulujem nelke k prvym krocikom... 😉

danca...tak vsetkym vam gratulujem ...barborke k 10rockom, paulinke k 10mesiacikom a tebe k tym 25,5 😀 😀
hlavne nech vam sluzi zdravicko 🙂

dadulka19
13. mar 2009

ahojte 🙂

to počko je teda fakt 😝 ...ale my sme von museli,no najprv sme prečkali ten dážď doma a potom vyrazili 😎 .Po ceste nám slniečko svietilo 🙂 ,aj gaju s Dankom sme stretli.A keď sme dorazili domov,začalo zase pršať 😉

luci,v MC už dávno vraj nie sú tie paničky,čo deti strážili,Z.Ď.hovorila 😀 .

danca,tak všetkým vašim trinástkovým oslávencom všetko naj 🙂

miruss
13. mar 2009

Ahojte.
Danca, Barborke a Paulinke blahoželám. 🙂
Kubko nosí 98 a Zuzka 62, niečo už 68.
My sme ráno boli na preventívnej prehliadke u zubára, vzali sme aj Kubka. Má 20 zubov, všetky pekne prerezané. 🙂
Poobede sme boli v poradni a na očkovaní so Zuzkou a v poradni s Jakubkom.
Zuzka má 60 cm a 5680 g. Je úplne zdravučká. Doktorka povedala, že môžeme byť hrdí, že máme dve krásne zdravé detičky. Taká pochvala poteší. 🙂 😀
Jakubko je tiež zdravučký a meria 93,5 cm a váži 14 kg. 🙂
Inak počasie je dnes totálne bláznivé. 😝

mimusbe
13. mar 2009

inak aj my sme mali na svadbe helera...a fotila jeho dcera a boli sme spokojni...boli sme aj na svadbach kde bol on so svagrinou...

danca...25,5? 😀 😀 .

mimusbe
13. mar 2009

mirusss...tak super ze su zdravucki 😉 🙂

5680? fiiha..tak to potom nasa je oproti zuzanke iny dzungac 😀 sabinka je o dva tyzdne starsia a ma 6670g 😀

to pocasko.....fakt desne daco dneska 😠 😠 😠

milhaus
13. mar 2009

ja mam 25 a skoro 2 mesiace

miruss
13. mar 2009

Mimus, ale moja mala pri pôrode len 2950 g, takže ako prírastok to bohato stačí. 🙂
Mima to je super, že už nemusíte mať tracky. 🙂
Ja budem volať v pondelok, aby nás objednali na nožičky. 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre