♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

mimusbe
13. mar 2009

aha mirusss...no nato som zabudla ze zuzanka bola taky drobcek... 🙂 nasa mala 3700 😀 😀

veru,,,chvalabohu ze ich uz nemusime mat...mala bola aj dovtedy dost ziva ale dnes je jak sidlo 🙂

vy ste este neboli ns nozickach?

mili...ja mam tak podobne...v aprili budem mat 26 🙂 🙂

milhaus
13. mar 2009

ja až koncom januara

petka015
13. mar 2009

no heler je popularny my sme boli spokojny nad mieru.
zuzidr myslim ze robia aj v ateliery ved aj mne ponukali atelier keby bolo skaredo ale bolo nadherne v den svadby takze sme fotili len vonku.

Kubko ma 76cm a 8900g

petka015
13. mar 2009

gatulujem oslavencom 🙂 🙂 🙂

inak myslim aźe aj heler bude drahy lebo my sme dali len za fotky okolo 300kusov 7000sk pred 4 rokmi. 😝

nika2
13. mar 2009

heler foti aj vo vnutri. tusim niekde na tesle je atelier. a uz by som si ho druhy krat nebrala. robota vsetko ok. len kym som mala vysledok tak to trvalo. musela som ho nahanat ☹

petka015
13. mar 2009

nika ma toho vela tak preto 😝

mimusbe
13. mar 2009

nika...u nas presne tak isto..kym sme sa dostali k fotkam a videu...no katastrofa...
a my sme platili pred 4 rokmi 10tis...

nika...velmi pekna fotecka 😉

miruss
13. mar 2009

Mima, my sme boli na nožičkách, keď mala Zuzka 6 týždňov, všetko bolo ok, doporučili naďalej na široko baliť a kontrola keď bude mať 4 mes. Aj s Kubkom sme tak boli a od 4 mes. som už nemusela na široko baliť. 😝

lucinda7
autor
14. mar 2009

dobrééé ránko....
ja nemôžem spať....ranní ptáče 😝

Danciným 13.-kovým oslávencom všetko naj 😵
my máme oslavový víkend o týžden....je Jozefa a máme 10.výročie svatby,,,, 😝 😀 😀

tešíme sa že Sabinka už tračky nepotrebuje 😝 ešte nemať bavlnené plienky a to jej bude potom sveta žiť/a kopať nožičkami v pamperske 😀 😀 😀 😀 /

my sme mali Helera na stužkovej 😝 svatbu nám robil jeden známy 😵

milhaus
14. mar 2009

rado včera spravil rekord, nebol cely den u rodičov
ale dneska mal ist do obchodu za rohom a kedže si bral auto tak šiel asi k rodičom i s nakupom ako to už par krat spravil

lucinda7
autor
14. mar 2009

mili a čo ti na tom vadííííí furt????kebyže máš svojich rodičov v jednej dedine ty by si k nim nešla??? 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ved je to rodina 😎

milhaus
14. mar 2009

sak ked mu nevadi že nakup donese domu naobed a ja budem hladna
materska včera nabehla a ostalo mi z nej len 11 euro, strhlo auto

keti
14. mar 2009

Dobré ránko dievčence 😉

My už ocka doma nemáme. To vám poviem, to jeho balenie. 😀 😀 Stále sa mu zdalo, že má málo vecí v kufri. 😀
Sa balil asi tak 2hodinky 😀 😀 😀

Drobček ide dnes na varovku k svokrovcom. A ja do Nitry na výstavu. Len dúfam, že to zvládnem. Som svokrovcom hovorila, aby sa nehnevali, keď ím budem každú chvíľku vyvolávať. Ešte som takto bez Rastíka nebola. Už ho veľa krát varovali, ale to som si vždy len na chvíľu odskočila.
☹ ☹ 😢

Danka všééétko naj, naj, naj. 😀 😀 😀 😀

Včera sme mali ešte z rána vybavovačky ohľadom ŠFRB. Veď čo už, piatok 13-tého 😀 😀 .Ale chvala bohu už to je aj zanesené. Tak držte palce. Nech ho dostaneme.

milhaus
14. mar 2009

keti neboj, prežijes
i mne lucka chyba ked som dlhšie ako pol dna bez nej

lucinda7
autor
14. mar 2009

Keti,tak držíme palce....vám vychádza šfrb???nám nie 😒

Mili,to z tvojej materskej platíš auto???? 😕 😕 😕 😕 😕

danca.b
14. mar 2009

ahojte
kocky dakujem za gratulacie aj ked ja som to sem pisala ako zaujimavost,kedze sme vsetky 13tky 🙂
vcera sme boli neplanovane na super akcii...na ukonceni interligy v D.Lopasove 🙂
dobre sme sa zabavili...hrala tam dobra kapela...a ja tancovat mozeeem 😀

mimusbe
14. mar 2009

dobre ranko..

veru luci...jeto super ked ich uz nema...to nasiroko balenie mne vobec nevadi a myslim ze ani malej...jeto stale lepsie ako byt obmedzena tymi hnusnymi trakmi...

som doteraz triedila vecicky...kedze musela mat nozicky hore a nasiroko..kopec veci sme nemohli obliect a tak sme ztoho vyrastli 🙂 tak som za taku vacsiu tasku vytriedila...🙂 ale neva...sak sa pokupi...

keti...no ja ked som isla s MM na nakupy vianocne a malu sme nechali nasim...lebo mala este len mesiac a nechcela som sa snou terigat po tescu atd...tak som im tiez kazdych 15min vyvolavala...nasim uz muselo ztoho sibat 🙂 🙂

no MM ked chodil na sluzobky tak som ho balila vzdy ja...lebo on bysi to baarsjako zabalil a ja mam rada vo vsetkom poriadok...a vzdy som mu preistotu zabalila aj navyse veci...clovek nikdy nevie

danca.b
14. mar 2009

Katka tak uz ste sami?
uzi si vystavu a odreaguj sa 🙂

milhaus
14. mar 2009

platim to všetko z môjho uctu
to ale na april stiahlo platbu za auto, plyn už mam zaplateny a byt na april ešte treba ale to už mam vybavene ako ho zaplatit, mam tolko odložene na myjave a ešte elektriku a pevnu linku tento mesiac a je to všetko a rado dneska doniesol od otca 50€ a ešte tolko mam v penaženke

milhaus
14. mar 2009

ja doma narabam s peniazmi lebo keby rado by to dopadlo zle

milhaus
14. mar 2009

dufam že i dneska poobede nebude prsat, chceme ist von s loptu ked mala vstane

blcha
14. mar 2009

ahojte dievcence zelam vam peknu sobotu a dobru chut k obedu 😉
tak vcera som sa trepala do tych piestan na tie ortopedicke topanocky a ked som nasla tu predajnu protetiky vedla parady tak sme sa akurat s predavackou medzi dverami stretli ze uz ma zatvorene ze v piatok len do pol stvrtej skoro ma slahlo tak som este pozrela pod kolonadou ale tam mali len dva druhy aj to chlapcenske no tak sme aspon v sandre nieco pokupili a do tesca vybehli takze pojdem do piestan este v stredu muz tam ma neake stretnutie tak budem mat dve hodinky na nakup smola ze s kocikom sa niekam dostat je dost problem do kazdeho obchodu aspon jeden schod dufam ze nebude prsat tak sa aspon po meste poprechadzame 😉

miruss
14. mar 2009

Ahojte.
Dnes je ale krásne počasie. 😎
Ráno som upratovala a potom som bola s drobcami von. 🙂
MM zatiaľ uvaril bryndzové halušky a cesnakovú polievku. 🙂
keti držím palce, aby vám to s tým ŠFRB vyšlo. 🙂
Danca tak to ste sa super zabavili. 🙂

milhaus
14. mar 2009

ja som dorabala len ryžu a fazulu mam namočenu a večer spravim polievku

jett
14. mar 2009

Ahojte,

snažila som sa čítať pozorne, no mimus, uniklo mi u akého lekára-ortopéda ste nakoniec boli?

pobavila som sa pri 25,5 😀 (danca a 12ročné dieťa) keď mili pohotovo odpísala, že má 25 a 2mes. 😀 😀

mimusbe
14. mar 2009

jett...boli sme este u lasaba..malej mal robit vcera sono...povedali sme si s MM ze ideme k nemu poslednykrat ...teda nech jej este spravi to sono a uvidime co zas bude ....a chceli sme ist hned odtial Urbanovi....vraj je celkom dobry som pocula...
ale pochodili sme dobre...spravil jej sono a ze mozu ist traciky dolu...uz len nasiroko balit...ale do buducnosti si chceme vybavit nejakeho dobreho lekara a k nemu zacat chodit...

miruss
14. mar 2009

Kubko mi spí od 12:15. A Zuzka sa zobudila o 12:30 a zasa zaspala o 14:30. 🙂
Tak som si spravila Caro a vyjedám maslové sušienky. 🙂

mimusbe
14. mar 2009

inak jett...toho sukromnika som vobec nenasla...quelle shop bol cca skriza magnolie?aspon tam som ja parkrat bola ako je ta cestovka ....a tam som hladala jak strhana a nic...

mimusbe
14. mar 2009

ja som pozehlila...vylozila umyvacku...malu trochu povozila...teraz od stvrt na2 spi na terase a uz som umyla 4 okna v kuchyni....na chodbe...v dolnej kupelke...v obyvacke...dvere na terasu a vchodove dvere...
mam dost...tie okna su raidna zaberacka 🙂🙂

este mi chybaju tri stresne...dalsie chodbove...horna kupelka a troje balkonove dvere....mam co robit...

oddychovat budem ked pride MM ...🙂 kym mala spi chcem toho co najviac porobit....

jett
14. mar 2009

mne sa malá teraz zobudila, spala 3hodinkz 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

mimus, quelle shop je na starom trhu.... vchod na starý trh, po pravej strane tie nové budovy... vravela som...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre