• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥ Piešťanky IV:o)))

11. júla 2016 
dobre ranko...

co sa dohodli? :grinning: nasi vlastne vyburali cele to jadro...vystavali nove priecky ...kupelka wcko a kuchyna komplet nove a vymalovat...no jetoho pozehnane...
mama ma uz ztoho hlavybolenie :wink:tento tyzden im idu uz malovat a kuchynu davat tak pojdeme upratovat :slight_smile:

MM mal chut na raznici tak dnes budeme mat...polievku uz mame navarenu ...nedelna klasika slizikova....

luci...pekne boticky....
15. mar 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinda aj sa v tom dobre chodi?
15. mar 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
výýborne....lahučko...ja mávam kadý rok nejaké takéto vsuvky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. mar 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si raz kupila u činana a tlači ma to pod pätou, asi su male alebo čo tak to nosim ked idem vysypat koš
15. mar 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte
my mame dnes zase oslavu...pridu Barborke vinsovat krstni a babka :slight_smile:
tak sa od rana zvrtam v kuchyni...robim divinu.Polku zapekam s ananasom a syrom a polku so sampinonmi a syrom :slight_smile: ku tomu ryzu s hraskom a kapustovy salatik+obloha a klasika polievka nedelna :slight_smile: este urobim par sendvicov oblozenych.
Keti tortu som nakoniec nespravila...Barborka strasne lubi kivi kolac...tak mame ten,ale mrzi ma,ze som sa do toho nepustila.Ale ona si ten kivi zelala :slight_smile: nenarocna moja dcerenka :slight_smile: :grinning: .A babka jej tortu dnes prinesie :slight_smile:
15. mar 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
My sme už po obede. Drobci spia. Kubko v detskej a Zuzka von v kočiari. :slight_smile:
U nás dnes zasa varil MM. Fazuľovú polievku a mäso na hríboch a ryžu. :slight_smile:
15. mar 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

tak my sme už od 7 hore. Navarené, aj do kostola sme stihli ísť.Drobec napapaný a už aj spinká. :wink:

M ráno písal, že už sú v Tucsone. Takže už mám dušu na mieste. teraz už zrejme spinká, lebo je tam 8 hodinový posun.

Dani čo neurobíme pre naše ratolesti. :wink: A ešte keď babka prinesie tortu, tak neni problém. :wink:

mne sa na výstave strašne páčili kachličky do kúpelne. Teda bolo tam toho viac čo sa mi páčilo.
A boli ste aj v tom pavilóne, čo tam ohurovali na tie pepermintové kvapky?? že len 29. Som skoro obrptavela :grinning: :grinning: :grinning:. Že ďakujem pekne. Dovidenia

ja mám tiež také teniskové šľapky, a dobre sa mi v nich chodí. to je taká šikovná obuv. len už by som si mala kúpiť nové. Už len čakám, kedy sa rozpadnú :grinning: :grinning:
15. mar 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa idem kupat, rado šiel s malou k svokrovi a o troch som mu kazala dojst a ja sa kupem hodinu ked mam čas
15. mar 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja a idem vyvaliť do vane. :slight_smile:
Kubka si vzali svokrovci a Zuzanka spí v potieľke. :slight_smile:
MM nahadzuje omietku, dostavujeme vchod. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. mar 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som okupana len mi je teraz teplo a predtym mi bolo zima
15. mar 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..

my sme dnes boli po navstevach...najskor u svokrovcoch a potom u nasich...bola tam aj teta takze nam bolo veselo....:slight_smile:

aj sme behli do family centra...pre malu sme pokupovali....ale teda pocasie otrasne...lialo ako z krhly....

keti a akej farby sa ti pacili obkladacky?

Sabinka sa dnes zacala pretacat na brusko...tak sme sa velmi tesili :slight_smile: vzdy sa kazdemu jej krociku vpred veeeelmi tesime .... :slight_smile: :slight_smile:
15. mar 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: :sunglasses: :sunglasses:

niktorá nemáte tie rôzne pozvánky a oznámenia/svadobné,stužkové,promočné,krstiny..kalendáriky.. a pod:/
však stále tu píšete,že ste boli na svadbe,oslave,krstinách a neviem kde :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
chcem to pre jednu známu- je postihnutá,na invalidnom dôchodku a zbiera takéto vecičky.. :wink:
ja som bola naposledy akurát na vlastnej svadbe pred 9 rokmi,takže nemám nič také :unamused:
15. mar 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
andy ja čo mám od iných tak to si nechávam na pamiatku....ale v poho darujem vlastné :stuck_out_tongue_closed_eyes: donesiem ti ked dobehnem,oki???
15. mar 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
teda dnes bolo spacie pocasie. ja som dala malu len na balkon spat a som si tiez poslala pol hodinu :slight_smile:
inak tento tyzden ma byt zase chladno a prsat. hlavne, ze uz sa malo oteplovat :frowning2:
mima aj unas sa vsetci tesime ked nieco nove ukaze mala :slight_smile: teraz sa uz vie aj sama posadit a uz zacala stvornozkovat a stavat sa na nozky.
15. mar 2009 o 20:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika....tak super...viki je riadna sikovnica.... :wink: :wink:

andy...aj ja mam oznamenia vselijake ale tak isto ako luci si to nechavam na pamiatku...a vlastne svadobne tusim uz ani nemame...neviem...
15. mar 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som si to nechávala na pamiatku,ale bolo toho časom toľko..za niekoľko krabíc od topánok,že som to povyhadzovala :unamused:

Luci,díky :wink: máš u mňa aj to DVD :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. mar 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deti už okúpané. Len nejako nechcú ísť do postele a to všetci traja naraz.

andy, my nejaké oznámenia máme. len nájsť ich treba. ak nájdem pošlem ti odpoveď na IP
15. mar 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mima, Nika máte šikovné detičky. :slight_smile:
Aj ja sa vytešujem, keď a drobci niečo nové naučia. :slight_smile: Zuzke sa raz podarilo pretočiť z bruška na chrbát, keď mala 3 mes. a odvtedy nie. Ale posledné dni sa už dosť nakláňa na stranu, tak si myslím, že sa jej to v dohľadnej dobe začne dariť častejšie. :slight_smile:
Andy ja popozerám a ak nájdem pošlem ti IP, lebo väčšinu toho mám u svokrovcov na povale. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. mar 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechce sa mi spat
15. mar 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko,tak mne choroba vôbec neprešla,dokonca kašlem ešte viacej a celkovo mám pocit že to je horšie :fearful: tak dnes cez obec idem znova k dr. :angry:

v sobotu som mala skúšku poobede,potom som robila super muffiny a prišla návšteva ktorá odchádzala 22.30 a mne bolo tááák blbo :rolling_eyes: :confounded:

no a včera sme mali tatinka na fuške,tak sme len oddychovali,cez obed som s malou 2h. spala :sweat_smile: :grinning:
16. mar 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka hovori kaku hua
16. mar 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,
zuzi skore uzdravenie.
zase je nafigu pocasie.
16. mar 2009 o 08:53  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mili ahoj :confounded: :grinning: :slight_smile:

a čo je kaku hua?

naša emmka už kompletne všetko rozpáva dokonca aj zaspieva Anička dušička kde bola,čižmižky alosila,bola hájičku-tlávičku,duša mojááááááá a toto včera spievala asi 30x :grinning: :grinning: :grinning: zlatko noje...ale rozpáva už úplne všetko :slight_smile:

nika díky :slight_smile:
16. mar 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky. čo varíte?? zistila som, že nieje problém navariť, ale vedieť čo variť :rolling_eyes:
dnes som spravila hovädzí vývar a ryby idem dať do trúby, zemiaky k tomu, ale čo budem zajtra variť netuším :rolling_eyes:

aj tu je otras počasie tiež. včera bolo ale krásne. malú mám aj niejakú upišťanú, ani vonku nechcela byť :confused: ..
16. mar 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééj zuzi, emka je šikulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: venuješ sa jej, to preto. teším sa na to, keď sandrika bude rozprávať :dizzy_face: . Je to také krásne, keď teraz na včetko hovorí tata tata tata :grinning: A tata je takýý pyšný!!
16. mar 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jett no ja som v robote,tak cez deň sa s nou babka rozpráva ale ja v momente ked prídem domov už ma čaká s knižkami a sadneme si na postel a minimálne hodinu čítame,povie všetky zvieratká a proste všetko z knižky a často spolu spievame....a ked ide spať čítame leví král alebo pingu a ked nápoky aby som to mala čím skôr za sebou preskočím stranu a tak sa na mna Emma pozre a zavelí : vláť sa !!!!!!!!!!!
16. mar 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: ona je podarená. A od kedy jej čítaš?? ja som to skúšala - pred spánkom myslím a žiaden úspech, malá total nezáujem :unamused:

Emili, čo robí Lucka celý deň? Myslím, keď si na nete? Lebo ty si tu stále :sweat_smile: Či Rada máš doma? Je on s ňou?
16. mar 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som Sandriku uspala, lebo vážne bola nekľudná. celý režim sa nám teraz prekrúti, ale neva, hlavne že ona je spokojná a možno ani dlho spinkať nebude a pôjde o 13stej zase buvať :slight_smile: Ale asi nás niejaká tá vyróza obchádza, keďže "prehánkujeme" odušu všetci 3ja :sweat_smile:
16. mar 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jett no mi čítame knižky od pol roka,stále :grinning: :grinning: :grinning: už od nejakého 8meho mes. vedela základné zvieratká ukázať a potom neskôr aj napodobniť :slight_smile: a od nejakého roka fungujeme na rozprávke pred spaním,aj pred obedným aj večerných :grinning:

a mili tu nieje tak často ako kedysi :grinning: niekedy mi to chýba,ked si sem nepíše denníček :grinning:
16. mar 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka tu prebera gaštany, ona sa s nimi rada hrava a rado je ktovie kde
16. mar 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok